Autor Wątek: Czy Gacek da radę?  (Przeczytany 78198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Hej hej
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 10, 2003, 20:48:29 pm »
Heh, myślałem, że dopiszesz coś na temat Conki :D Witaj Crono, niech widzą, że i ja kogoś tu znam ehehehehe. Kurcze podoba mi się ta wiara w Gacka. Sam kupiłem tę konsolkę teraz w ramach bardzo dobrej promocji, ale jakimś specjalnie wielkim fanem Ninny nie jestem i nie do końca potrafię zrozumieć co się tu dzieje :D Co jest takiego specjalnego w tej firmie? Chyba nie Mario :D

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 10, 2003, 20:50:55 pm »
Eeee, Mielu co jest specjalnego w Mario? A idz, nie znasz sie. Wlasnie mialem przyjemnosc recenzowac Mario Advance 4, geniusz panowie, geniusz...

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 11, 2003, 19:06:34 pm »
Mielu chyba żeś jeszcze Ganondorfa nie widział w Wind Wakerze, oto jeden z powodów dla którego kocham Nintendo. Albo tyż żebyś widział w Metroidzie co się dzieję w sketorze zimowym (dawno nie grałem- więc nazyw niepamiętmam). Kurde! No! Te gry spod znaku Nintendo i firm podporządkowanych po prostu wymiatają x1000. Weź pomyśl czy Microsoft robi gry? Eno tylko kasą rzuca i same se gry przychodzą, albo Sony? Też nic... Chyba sugestia jasna?
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 16, 2003, 20:36:25 pm »
NIntendo jest wspaniałą kompanią. Wiadomo, że czasem wnerwia mnie okrutnie ( głównie NOE) itd, ale to jest firma, która chce robić gry i robi to dobrze. Naprawdę czuć różnice pomiędzy grami z GCN i innymi, są po prostu magicznie wciągające. N lubi zaskakiwać, cały czas cos zmieniają ( to fakt, że robią gry z tymi samymi postaciami od lat, ale jesli ktos porówna OoTime z Kajoras Mask i z Wind Wakere, to zobaczy, że są to bardzo różne gry). Poza tym maja nosa co do nowych talentów Retro i SK są tego koronnym przykładem. Ja będę z NIny do końca. Mojego lub jej. :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 18, 2003, 18:05:49 pm »
"gruby facio" masz pan rację. NoE dają ostro ciała czasem, ale na dobre i na złe z Nintendo pozostanę Cronozłe (dla rymu :P ). Amen
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 09, 2003, 21:45:55 pm »
W sumie ciekawi mnie ile by kosztowalo Nintendo wykupienie exlusive'a na Starcraft:Ghost (pare mld $ ??)

W sumie miliony ludzi ktorzy nie maja konsoli (a maja pecety i znaja produkcje Blizzarda) kupi jedna z trzech konsol dla tej gry!


Ja juz wybralem GaCka :) I czekam  :D

DJ_JASZCZUR

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 12, 2003, 19:47:49 pm »
gacek da rade ten klimacik te gry sam mam na niego narazie tylko 4 gry i jestem HAPPY pocinam sobie w zelde czy reque squadronika 2 i czuje sie z tym ok nawet jak by mozna bylo przerobic i jechac na piratach to bym tego nie zrobil bo wlasnie to jest to jak mash orginalana gre to wiesh ze wtopiłes wiecej kasy i meczysh do konca ! :wink:

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 12, 2003, 20:04:43 pm »
Mnie Gacek wyciągnął z dołka. Nie miałem ochoty na granie, w zasadzie na nic. Mój toster mnie wybawił. Coraz bardziej chce mi sie grac.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 02, 2004, 21:09:35 pm »
Wieści ze świata raczej informują, że Gacek da radę :D
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 20, 2004, 17:03:54 pm »
Coraz więcej firm przechodzi do obozu Gacka bądź zaczyna go wspierać. Mówię oczywiście o możnych tego świata pokroju Square-Enix czy Capcom. Midway mnie nie interesuje :wink: Z całą pewnością Ninny jest badane i może się okazać, że jeśli wyniki "testów" będą zadowalające to N5 wystartuje z potężną liczbą megahitów. A może po prostu firmy chcą stabilizacji na polu konsolowym - trochę osłabiając Sony i wzmacniając Ninny przez Microsoftem. Taka sobie śmieszna teoryjka. Macie jakąś swoją?

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 22, 2004, 13:53:51 pm »
Psycho Mantis polubił Silicon Knights i chce im zrobić dobrze  :lol:
A tak na serio to to się nazywa tendencja masowe  :P  firmy sobie myślą-jak Capcom i Konami wydaje na to gierki to czemu my tez mamy nie zrobić ? :wink:

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 22, 2004, 17:04:34 pm »
ja jestem za tym zeby nie dal rady a Nintendo zostalo najlepszym i najbogatszym 3rd party developerem na swiecie (a z takimi grami i baza 100 milionow uzytkownikow czyli ps2+xbox zamiast 7 milionow wlascicieli gackow, maja na to ogromna szanse)

wiem, ze te konsole JESZCZE nie sprzedaly sie w takich ilosciach ale zapewne tak bedzie

karp

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-02-2004
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 22, 2004, 18:23:57 pm »
Mielu update !!!

Tekken 5 także na GCN!!!
Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Tekken 5 ukaże się na wszystkie konsole next - gen! Z przecieków wynika również, że gra będzie miała więcej realizmu niż poprzednie części. Zapowiada się ciekawie!

Gacek jest coraz silniejszy

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 22, 2004, 18:29:46 pm »
to akurat jest malo prawdopodobne... podaj namiar na miejsce skad masz to info

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 22, 2004, 19:56:09 pm »
Jasne, że da radę! Jaka inna konsolka, ma Residenty, MGS'a, FF (nadchodzące Guilty Wing!!!!!!) , Zeldę, Mariana, Metroida? Ano żadna ;)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #55 dnia: Marca 22, 2004, 21:15:23 pm »
Cytat: "karp"
Mielu update !!!

Tekken 5 także na GCN!!!
Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Tekken 5 ukaże się na wszystkie konsole next - gen! Z przecieków wynika również, że gra będzie miała więcej realizmu niż poprzednie części. Zapowiada się ciekawie!

Gacek jest coraz silniejszy


Jeju! Jak TEKKEN 5 będzie na GC to sprzedaję PS2 na giełdzie i kupuję mikrofa... to znaczy TEKKEN 5:)!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #56 dnia: Marca 23, 2004, 14:52:56 pm »
Wiekszej bzdury jak tej o Tk5 na GC to ja dawno nie slyszalem... Ale jarajcie sie, prosze bardzo, tylko, zeby pozniej nie bylo rozczarowania :twisted:
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Kubi'X

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-12-2003
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #57 dnia: Marca 23, 2004, 16:37:22 pm »
Cytat: "Castor Krieg"

Możesz coś powiedzieć o P.N.03? Jestem zainteresowany tą grą, ale w zachodnich serwisach nie ocenili jej zbyt wysoko :( Warto ją kupić? Czym się wyróżnia? Jakie klimaty? Dzięki za odpowiedź.


Moge ci troche o niej powiedzieć bo ją miałem :) Gra jest odlotowa i nie wiem czemu ma dość niskie oceny... Na począdku jest super ale jak przechodzisz gre tak z 20 raz to się trochę nudzi (tak było w moim przypadku). Jednym słowem polecam tę gre :D
Nintendo rządzi !!!

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #58 dnia: Marca 23, 2004, 22:39:33 pm »
Teraz, jak juz sprzedaz Cube`a osiągnęła pułap 10 mln egzemplarzy nie ma juz co "marzyć" o jego upadku IMO. Coraz więcej gier, coraz więcej exclusivów, itd. Więc chyba Gacek bardzo "da radę".

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #59 dnia: Marca 24, 2004, 10:22:08 am »
Hmm... 10 mln, to lekką ręką... :) Wkleję, bo mi się nie chce jeszzce raz pisać:

A co do tego, że GCN umiera... Tutaj znajdziecie ostatnie dane z USA- GCN wyprzedza Xboxa o 1.3 mln egzemplarzy!!! A co jest na pierwszym miejscu multi-chartsów w kraj Busha? Harvest Moon oczywiście. Faktycznie łódż Nintendo tonie niczym Titanic! UCIEKAJMY!
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Uncle Mroowa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 24, 2004, 10:27:37 am »
Wynika z tego że niedługo Xbox zdechnie  8)
Światło gwiazd lśni dla nas, i w tej otchłani
Darzbog zawiesił ziemię, aby była tak
utrzymywana, Oto dusze przodków,
które świecą nam gwiazdami z Iru.

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 24, 2004, 13:18:42 pm »
Cytat: "gruby"
Hmm... 10 mln, to lekką ręką... :) Wkleję, bo mi się nie chce jeszzce raz pisać:

A co do tego, że GCN umiera... Tutaj znajdziecie ostatnie dane z USA- GCN wyprzedza Xboxa o 1.3 mln egzemplarzy!!! !

Jesli chodzi o ilość sprzedanych konsol na naszym globie to niestety lub stety GCN jest za Xboxe'm panowie.
Cytat: "Uncle Mroowa"
Wynika z tego że niedługo Xbox zdechnie  8)

 :shock: Nie mam pytań :shock: LOOOOOOOOOOOOOOL


ja osobiście Gacka skreśliłem już dawno, poprostu nie rajcuje mnie ta konsolka. Nie mowie ze GCN to syf, bo nigdy tak nie powiem o jakiejkolwiek konsoli. WG. mnie wszystko konsole są piękne i mozna sie o nich wypowiadać tylko w samych superlatywach. Jedynie co mozna powiedziec to tylko tyle ze są konsole rajcowne i mniej rajcowne i dla mnie gacek jest wlasnie mniej rajcowny(oczywiscie tylko dla mnie), mimo tego ze jestem jego posiadaczem to konsolka wogóle mnie nie przyciągnęła( no dobra Metroid Prime dał rade). Gry wydawane na ten sprzęt ani troche mnie nie rajcują(poza Metroidem). Ogólnie nie przepadam za tą konsolą i jush. Życze GCN jak najlepiej, ale fakty są faktami. Nintendo to nie Sony bądź Microsoft. Nintendo można równać z Segą, a każdy wie jak ta druga skonczyła.

Xarou

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 24, 2004, 15:10:18 pm »
Cytat: "gruby"
Tutaj znajdziecie ostatnie dane z USA- GCN


Buhaha, wyniki sprzedaży zamieszczane na fanowskiej stronie Nintendo to możesz sobie darować...

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 24, 2004, 20:05:37 pm »
:) Prawda w oczy kole ?

A poza tym: Ryo, zgadzam się w 99%! Ja rozumiem o co chodzi. Ja też uważam, że X jest spokson i chciałbym go sobie kupić. Jednak jak się zastanowię, pociągaja mnie tylko Ninja Gaiden i PGR2! Tak samo masz ty z Gackiem (i Metroidem :)) I spoko. Po to są konsole, żeby kazdy sobie coś znalazł. A jechanie po sprzętach innych jest głupie. Nintendo sprzedaje się dobrze. Xbox sprzedaje się dobrze. PS2 sprzedaje się ZA dobrze (dowcip). Dajcie spokój z kłótniami i dajcie innym się bawić ich zabawkami. Ja na nową Zeldę czekam z zapartym tchem. Xowcy czekają tak na Halo2. Ja rozmarzam się na myśl o Metroidzie 2, wy o Doomie 3. Cieszcie się i dajcie się cieszyć. A dyskusje, która lepsza są skazane na kłotnie. Nie udowodnię wam, że Gacek jest lepszy, a Wy mi nie udowodnicie, że Xboz rządzi. Bo niby jakie są kategorie? Jeśłi chodzi MGS'y= rządzi Sony. Jeśli chodzi o posiadanie Halo= rządzi Xbox. Jeżeli chodzi o Metroidy rządzi= GCN. :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 24, 2004, 22:01:48 pm »
Cytat: "gruby"
:) Prawda w oczy kole ?

A poza tym: Ryo, zgadzam się w 99%! Ja rozumiem o co chodzi. Ja też uważam, że X jest spokson i chciałbym go sobie kupić. Jednak jak się zastanowię, pociągaja mnie tylko Ninja Gaiden i PGR2! Tak samo masz ty z Gackiem (i Metroidem :)) I spoko. Po to są konsole, żeby kazdy sobie coś znalazł. A jechanie po sprzętach innych jest głupie. Nintendo sprzedaje się dobrze. Xbox sprzedaje się dobrze. PS2 sprzedaje się ZA dobrze (dowcip). Dajcie spokój z kłótniami i dajcie innym się bawić ich zabawkami. Ja na nową Zeldę czekam z zapartym tchem. Xowcy czekają tak na Halo2. Ja rozmarzam się na myśl o Metroidzie 2, wy o Doomie 3. Cieszcie się i dajcie się cieszyć. A dyskusje, która lepsza są skazane na kłotnie. Nie udowodnię wam, że Gacek jest lepszy, a Wy mi nie udowodnicie, że Xboz rządzi. Bo niby jakie są kategorie? Jeśłi chodzi MGS'y= rządzi Sony. Jeśli chodzi o posiadanie Halo= rządzi Xbox. Jeżeli chodzi o Metroidy rządzi= GCN. :)


I powiem wam, że to były najmądrzejsze słowa jakie przeczytałem na tym forum. Bez wazeliny.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

lysy1983

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 27, 2004, 13:01:50 pm »
Ja mam nadzieje, że Gacek jeszcze długo pociągnie, nie po to kupowałem konsolkę, żeby mi teraz zdechła. A co do innych konsol to nie mam nic przeciwko. Wiem że X nie kupię bo po co? Dla kilku exclusivów? W najlepsze FPP i tak pogram na PC, A DOA3 mi wisi. Tylko Shenmue3 w statusie exclusive może zmienić moją decyzję, ale na nią chyba jeszcze długo poczekamy :(
Nie ma mnie od 18.06.2004, więc nie odpowiadam na PM

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 27, 2004, 13:07:21 pm »
dokladnie tak jak napisał gruby. Ja napisze to co napisałem wcześniej. Nie ma konsol złych są tylko rajcowne i mniej rajcowniejsze. Dla mnie GCN jest poprostu mniej rajcowniejszy bo gry, który na niego wychodzą poprostu mniej mnie rajcują 8) Proste. Ale mimo to GCN ma wspaniałe gry w które się zagrywam( jest ich mało, ale za to jakie), na Metroida 2 czekam z zapartym tchem, podobnie jak na inne killery na X'a, bądź PS2.
Każda konsola RULEZZZ w swojej dziedzinie 8)

A co do Mgs'ów to, że PS2 w nich rządzi to sie nie zgodze:)
MGS 2 jest także na X'a, trójka też prawdopodobnie wyjdzie na X'a( z małym poślizgiem), a GCN ma Twin Snakes, więc w tym wypadku raczej wszystkie 3 konsole ROX, jeśli chodzi o Metale :wink:

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 27, 2004, 17:26:05 pm »
Nie mogę się zgodzić... Na pS2, masz: MGS (wsteczna kompatybilność), MGS2, MGS2: Substance (jak wymieniać to wymieniać)MGS3... Xbox ma tylko MGS2:S (z tą trójką, to poczekajmy;)), a GCN tylko MGS:TTS (na razie :twisted: )
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

lysy1983

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 29, 2004, 21:13:46 pm »
Ma ktoś jakies w miarę obiektywne dane dotyczące sprzedaży Gacków na świecie z podziałem na kontynenty???. To by może rzuciło jakieś światło na sprawę.
Nie ma mnie od 18.06.2004, więc nie odpowiadam na PM

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 31, 2004, 15:09:07 pm »
no właśnie z tym obiektywizmem jest trudno. Xowe site'y podają co innego a Gamcubowe co innego. Zresztą mnie to wali. Czy to ważne.
Kochajmy się wszyscy 8) Wszystkie konsole Rulez  :wink:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #70 dnia: Marca 31, 2004, 15:11:14 pm »
Cytat: "Ryo-San"
no właśnie z tym obiektywizmem jest trudno. Xowe site'y podają co innego a Gamcubowe co innego. Zresztą mnie to wali. Czy to ważne.
Kochajmy się wszyscy 8) Wszystkie konsole Rulez  :wink:


Nie ważne czy ikspudło, czy toster, czy czekoladka ważne, że mamy konsole, potrafimy na nich grać, lubimy na nich grać. Spotykajmy się, jak najwięcej! Więcej zlotów typu: WSZYSTKIE KONSOLE:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

dawid

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-03-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 01, 2004, 18:00:44 pm »
tak na pocztek rasizn konsolowy zawsze bedzie :cry:

gacek nie upadnia az do nastepnej konsoli ( N5) to jest pewne
mnie w ciaz gacek podnieca o takie gry jak mario 128 Resident evil 4
killer 7 metroid prmie 2 i zelda 2 ( zdiwil bym sie ze fanow nintendo by nie podniecalo :wink: )

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 01, 2004, 18:16:55 pm »
Cytat: "dawid"
tak na pocztek rasizn konsolowy zawsze bedzie :cry:

gacek nie upadnia az do nastepnej konsoli ( N5) to jest pewne
mnie w ciaz gacek podnieca o takie gry jak mario 128 Resident evil 4
killer 7 metroid prmie 2 i zelda 2 ( zdiwil bym sie ze fanow nintendo by nie podniecalo :wink: )


No wiesz, roznie z tym bywa. Jestem fanem Nintendo od kiedy pamietam, kocham firme hydraulika, ale Killer 7 mnie nie podnieca:D
Ostatnio martwie sie takze o Mario 128, o ktorym bylo swego czasu tak glosno, a teraz jakby chciano zapomniec o tym tytule. Po prostu boje sie, ze ta gra istnieje tylko w anszych umyslach.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 01, 2004, 19:39:48 pm »
innymi słowy: każdy ma jakiegoś bzika, każdy swoje hobby ma... mam i ja!!!

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 01, 2004, 22:41:04 pm »
Conker, a nie sądzisz, że to jest byc mozę zamierzone z tym Mario128??
Bo jakby to rozgłośnili, to wszyscy by sobie wyobrażali cuda na kiju, i do tego marchewka.  Nawet jesli toby naprawde była rewolucja, wszyscy by się jej tak na dobra sprawe spodziewali. A w taki sposób jak teraz łatwiej będzie im zaspokoić klientów.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #75 dnia: Kwietnia 02, 2004, 09:01:43 am »
Cytat: "otto"
Conker, a nie sądzisz, że to jest byc mozę zamierzone z tym Mario128??
Bo jakby to rozgłośnili, to wszyscy by sobie wyobrażali cuda na kiju, i do tego marchewka.  Nawet jesli toby naprawde była rewolucja, wszyscy by się jej tak na dobra sprawe spodziewali. A w taki sposób jak teraz łatwiej będzie im zaspokoić klientów.


Otto, caly czas mam nadzieje, ze tak bedzie. Jednak na temat tej gry nie ma zadnego info, ani jednego obrazka, po prostu nic. A nawet jezeli Nintendo chce zaskoczyc innowatorskim podejsciem do tematu, to i tak potrzebuje czasu na narobienie szumu wokol Marianka (kampania musi byc, nie ma sily), czyli gra jest jeszcze we wczesnym stadium. Jezeli Mario 128 rzeczywiscie powstaje, zapewne zobaczymy go na E3.

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
Czy Gacek da radę?
« Odpowiedź #76 dnia: Kwietnia 03, 2004, 00:04:27 am »
Może właśnie tak będzie. Na razie nic, jakieś szczątkowe info, że tylko robią, nie wiadomo kiedy będzie itd. Nadchodzi E3 - i bum. Mnóstwo screenów, informacji. Liczę, że tak będzie. Ach, chociaż to marzenie mogłoby sie spełnic... :D

szalas

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-04-2004
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Gacek da rade...
« Odpowiedź #77 dnia: Kwietnia 22, 2004, 07:31:12 am »
Gacek da rade i bedzie jeszcze produkowany do nastepnych next-genów
inne konsole niemają takiego klimatu jak produkt Big N chociarz to moze nie wystarczyć...


                                                                PoZytYwNie nastawiony...


"definicja pesymisty:
pesymista - optymista z bagażem doświadczeń"
"...only fool trust his life to the weapon..."

Super Mario

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-06-2004
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Nintendo
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 12, 2004, 14:16:53 pm »
Zobaczycie że Nintendo Jeszcze sie wybije ponad wszystko i tam z góry nasra na resztę tych porąbanych konsol

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Re: Nintendo
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 12, 2004, 14:19:28 pm »
Cytat: "Super Mario"
Zobaczycie że Nintendo Jeszcze sie wybije ponad wszystko i tam z góry nasra na resztę tych porąbanych konsol


Czuje fanatyzm:)