Autor Wątek: Avatar: The Game  (Przeczytany 3282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Avatar: The Game
« dnia: Grudnia 30, 2009, 14:57:11 pm »
Jestem właśnie po obejrzeniu w kinie filmu Avatar(moim zdaniem film jest świetny) i ciekawy jestem jak prezentuje się gra o tym tytule. Tym bardziej,że podobno wyjaśnia parę wątków nie pokazanych w filmie.
Zdziwiłem się lekko,że jeszcze nie ma tematu o tej pozycji i jesli juz ktoś zakupił i giercuje w Avatar to bardzo proszę o opinie i uwagi.
Bo na necie one są bardzo sprzeczne i ciężko wyrobić sobie opinie o tej grze.

nakimushi

  • Gość
Odp: Avatar: The Game
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 31, 2009, 19:10:16 pm »
ja porzyczylem na tydzine i wylaczylem po paru min / glupia strzelanka ze srednia grafika
szkoda ze zmarnowali taki potencjal
nie polecam chyba ze ktos moze wyporzyczyc albo kupic bardzo tanio

lupinator

  • Gość
Odp: Avatar: The Game
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 01, 2010, 15:54:53 pm »
Potencjał, jaki daje ten film był dla gry ogromny. Oglądając avatara regularnie nasuwała mi się myśl "jak ta akcja mogłaby w grze być świetnie zrealizowana". Ubisoft się nie popisał niestety, wielka szkoda. Niech patrząc na Rocksteady i się wstydzą.

nakimushi

  • Gość
Odp: Avatar: The Game
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 01, 2010, 16:45:51 pm »
Rocksteady nie robilo gry na podstawie filmu ktory mial wyznaczona date i trzeba bylo skonczyc projekt bez zadnego opoznienia / 

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Avatar: The Game
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 02, 2010, 14:21:11 pm »
A podobno sam Cameron miał nadzorowac gre,jeśli to nie była marketingowa gadka to niech on lepiej zostanie przy filmach.Jak można było zepsuc grę na podstawie takiego filmu. :evil:

lupinator

  • Gość
Odp: Avatar: The Game
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 03, 2010, 22:52:58 pm »
Rocksteady nie robilo gry na podstawie filmu ktory mial wyznaczona date i trzeba bylo skonczyc projekt bez zadnego opoznienia /  
Mam to totalnie w dupie. Dla mnie, jako gracza, liczy się produkt, jaki otrzymuje, a nie problemy developerów.

nakimushi

  • Gość
Odp: Avatar: The Game
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 04, 2010, 00:46:19 am »
Rocksteady nie robilo gry na podstawie filmu ktory mial wyznaczona date i trzeba bylo skonczyc projekt bez zadnego opoznienia / 
Mam to totalnie w dupie. Dla mnie, jako gracza, liczy się produkt, jaki otrzymuje, a nie problemy developerów.

a ja mam w dupie graczy ktorzy nie potrafia tego zrozumiec

mateo

  • Gość
Odp: Avatar: The Game
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 04, 2010, 11:13:05 am »
Panowie, panowie :grin:
Ja tam nie wątpie, że powstanie kolejna gra o tematyce Avatara, tyle tylko, że bez wieszania developera za jaja.