Autor Wątek: Ferrari The Race Experience  (Przeczytany 14417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Odp: Ferrari The Race Experience
« Odpowiedź #40 dnia: Października 08, 2010, 18:45:53 pm »
Paweł z tego co mówisz, to chyba lepiej już kupić SuperCar Challenge, a miałem kupić FTRE, ale chyba się wstrzymam i kupię sobie Uncharted 2, jest teraz promocja w Saturnie za 60zł. :D

pawel_k

  • Gość
Odp: Ferrari The Race Experience
« Odpowiedź #41 dnia: Października 08, 2010, 20:07:10 pm »
obiektywnie to lepiej chyba poczekać na GT5... chociaż jak nie grałeś jeszcze w U2 to nie wiem na co czekasz ;)
« Ostatnia zmiana: Października 08, 2010, 20:12:05 pm wysłana przez pawel_k »

pawel_k

  • Gość
Odp: Ferrari The Race Experience
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 21, 2010, 20:56:47 pm »
gra splatynowana, głównie dzięki przełożonej premierze GT5. w sumie to po wpadnięciu pucharu kończę z grą definitywnie, bo już pod koniec trochę nużyło mnie dublowanie przeciwników na najwyższym poziomie trudności, a samemu wymyślanie sobie wyzwań (np. wyprzedzenia wszystkich i spadanie na 16 miejsce i od nowa, jechanie po rekord okrążenia itp.) po pewnym czasie też zaczyna irytować... tym bardziej że to ta sama gra co Ferrari Challenge, więc był to dla mnie mocno odgrzewany kotlet... w każdym razie to trzecia gra od Eutechnyx w której zdobyłem platynę, więc mam je skompletowane w 100% :)

generalnie nie żałuję spędzonego czasu, ale po prawie 100h przez 2 lata z FC/SC/FRE mam już lekkie przejedzenie tą samą formułą, tym samym modelem jazdy w beznadziejnej grafice... no cóż, to nie Gran Turismo w którym 100h to może być dopiero rozgrzewka ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Ferrari The Race Experience
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 28, 2010, 18:47:02 pm »
Za 36zł warto?

Ps. Jest taka promocja na PSN i się właśnie zastanawiam nad takim rozwinięciem GT5. 8)

pawel_k

  • Gość
Odp: Ferrari The Race Experience
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 28, 2010, 18:51:54 pm »
nie warto. mimo że z całą serią (Ferrari Challenge, Supercar Challenge, Ferrari The Race Experience) mam miłe wspomnienia i spędziłem z nimi łącznie jakieś 80 godzin, we wszystkich mam platyny i ogólnie ograłem na wszelkie strony, to teraz mając GT5 to nie tykałbym się tego nawet jakby mi dopłacali ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Ferrari The Race Experience
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 28, 2010, 18:54:45 pm »
Wiesz chodzi o parę torów, czasówki,..itd. Trochę brakuję mi tego w GT5(czasówki do wyścigów to tylko czasem w online robimy). ;) Ok, ale w takim razie jeszcze będę myślał..dzięki za opinie Paweł. 8)

pawel_k

  • Gość
Odp: Ferrari The Race Experience
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 28, 2010, 19:00:48 pm »
ogólnie to graliśmy razem w SCC więc ogólnie model jazdy i charakterystykę tych gier znasz... nie wiem czy grałeś w FC, ale jeśli tak to olej całkowicie FtRE bo to jest dokładnie ta sama gra z kilkoma nowymi wozami i może dwoma torami. nawet nie wprowadzili zmienionych rzeczy które poprawiło SCC względem FC, a to już jest bezczelność...

ogólnie jak już musisz brać którąś z tych gier (czego na prawdę nie polecam bo ich poziom względem GT5 jest za słaby, to nie ta liga, jedynie w modelu jazdy parę rzeczy lepiej odwzorowali od Polyphony) to lepiej SCC, bo ma więcej torów, więcej samochodów, sporo poprawek w modelu jazdy i grafice itd, a cena powinna być podobna...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2010, 19:03:44 pm wysłana przez pawel_k »

Unlimited

  • Gość
Odp: Ferrari The Race Experience
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 28, 2010, 19:13:54 pm »
OK, to wszystko wiem. W takim razie wstrzymuję się z zakupem. 8)