Ankieta

PSP czy NDS?

PSP
84 (55.6%)
NDS
58 (38.4%)
poczekam na GBE
9 (6%)

Głosów w sumie: 138

Głosowanie skończone: Stycznia 26, 2005, 09:32:11 am

Autor Wątek: PSP czy NDS?  (Przeczytany 90835 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 01, 2005, 18:16:18 pm »
Ja tam staram się teraz zachować neutralne stanowisko, bo wiem, że nie kupię żadnej z w/w. Granie to dla mnie proceder, który należy celebrować a nie pocinać w autobusie opierając się o staruszkę. Wolę wydać na co innego. A w ankiecie na razie nie głosuję, bo primo nie grałem na żadnej, secundo - zagram dopiero jak będzie stand w MediaMarkt :]

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 01, 2005, 20:38:35 pm »
Eee tam, gadasz. Ja gram najwięcej na GBA w domu, na wakacjach, w hotelach. Nigdy nie gram w środkach lokomocji. A tym bardziej, bałbym się grać na takim DS'ie w autobusie, żeby mi nie ukradli.
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Tarniak

  • Gość
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 01, 2005, 22:06:36 pm »
Cytat: "Ganon"
Eee tam, gadasz. Ja gram najwięcej na GBA w domu, na wakacjach, w hotelach. Nigdy nie gram w środkach lokomocji. A tym bardziej, bałbym się grać na takim DS'ie w autobusie, żeby mi nie ukradli.

Ja tam bym się  o DSa nie bał, w końcu wygląda jak zeszło-epokowy sprzęt, nie oszukujmy się. W hotelach nie bywam (nie stać mnie) na wakacjach wypoczywam, a jak gram to w domu na dużej konsoli. Nie potrzebuje HH i tyle.

Eldarion

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 02, 2005, 17:21:59 pm »
Mistwalker (firma założona przez H.Sakaguchi`ego bylego bossa Square ) zapowiedziala nowego rpg na nds ..... szczególy http://www.cube-europe.com/news.php?nid=7410

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 02, 2005, 17:57:23 pm »
Ojciec Chrzestny według EA trafi na PSP.

Alundra

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-07-2004
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 1
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 03, 2005, 00:03:27 am »
Głosowałem PSP.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 03, 2005, 13:38:54 pm »
:shock: Krzychu jestes tego pewny?
No i widzicie macie piekny przyklad, zadna powazna produkcja nie ominie PSP, bedzie w co grac. Chociaz ten Mario 64 DS..... no mam dylemat, GTA czy MArio? GT4 czy Mario Kart? MP czy CA?
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 03, 2005, 13:47:07 pm »
Cytat: "Wudi"
:shock: Krzychu jestes tego pewny?
No i widzicie macie piekny przyklad, zadna powazna produkcja nie ominie PSP, bedzie w co grac.

Huh, poważna produkcja i EA? Przecież to się wyklucza, Godfather w wydaniu EA na bank okaże się crapem, tak to jest jak człowiek od 5 lat robi tylko gry sportowe i Simsy.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 03, 2005, 13:51:22 pm »
Na razie i tak najlepszy handheld to GBA. Ma największ bibliotekę najlepszych gier, a o nie przecież chodzi. Jak na razie to wykorzystanie touchscreena i mikrofonu w NDS nie powala(chyba że w MP, ale jeszcze pełna nie wyszła), a PSP zapowiada się na przenośną wersję PS2 -a po co mi drugi raz to samo (z tym że mam Xboxa, ale wiecie o co chodzi). Zresztą dla mnie idealne gry na handheldy to właśnie jakieś RPGi typu GS czy strategie w rodzaju Advance Wars, a takich gier nowe konsolki nie mają jeszcze. Ale za rok, gdy wyjdzie dużo więcej gier, na pewno będę patrzyć na sprawę inaczej, ale na dzień dzisiejszy kupiłbym GBA SP(i się do takiego zakupu przymierzam, tylko czekam na osiemnastkę).

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 03, 2005, 13:55:35 pm »
Castor twoj nick skresla moja chec czytania twoich postow :shock: .
Jesli wg. EA + znany tytul to od razu crap no to masz chory swiatopoglad i w sumie nie mam zamiaru nic z tym robic.
EA od 5 lat robi tylko gry sportowe i sims'y - czlowieku nie swiec swoja ciemnota.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 03, 2005, 13:59:31 pm »
Let's see:

Sims - niewiarygodna ilość dodatków
FIFA - co roku to samo
NBA - co roku to samo
NHL - co roku to samo
Need for Speed - kilka części, teraz dwie NFSU, niedługo pewnie NFSU 3

Coś przegapiłem? W tym miejscy chciałbym powiedzieć, że PES też mi nie podchodzi z tego samego względu - odcinanie kuponów.

Może i trafi się raz na jakiś czas produkcja ciekawwa, ale nie ukrywajmy - EA stoi tasiemcami.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 03, 2005, 14:04:17 pm »
Nowa FIFA i NBA to zupelnie nowa jakosc rozrywki, gralbys- wiedzialbys.
Poza tym wymieniles zaledwie skromna czesc tytulow wydanych przez EA, myslisz ze sims'y i sportowki sprawily ze sa najwiekszym developerem i wydawca na swiecie?
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 03, 2005, 14:08:09 pm »
Cytat: "Wudi"
Nowa FIFA i NBA to zupelnie nowa jakosc rozrywki, gralbys- wiedzialbys.

Grałem, zobaczyłem - gówno jakich mało. Co prawda zgodze się ze ida w dobrym kierunku, ale to o wiele za mało. Nazwanie ich tasiemcem jest w 75% słuszne.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 03, 2005, 14:08:33 pm »
Cytat: "Wudi"
Nowa FIFA i NBA to zupelnie nowa jakosc rozrywki, gralbys- wiedzialbys.
Poza tym wymieniles zaledwie skromna czesc tytulow wydanych przez EA, myslisz ze sims'y i sportowki sprawily ze sa najwiekszym developerem i wydawca na swiecie?


Wudi - FIFA i NBA to piłka rzucana i kopana. Jak bardzo można to zmienić? Dzasz 5 razy więcej trybów? Pucharów? Zespołów? Przecież nadal chodzi o kopanie piłki.

Co do drugiego - tak, uważam że tasiemce i brak wymagań ze strony graczy uczyniły EA największym wydawcą w branży. Ci sami gracze utopili także ICO oraz Beyond Good&Evil - po co nam nowe pomysły, w końcu jest kolejna FIFA. :x

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 03, 2005, 14:12:56 pm »
Cytat: "Wudi"
Nowa FIFA i NBA to zupelnie nowa jakosc rozrywki, gralbys- wiedzialbys.
Poza tym wymieniles zaledwie skromna czesc tytulow wydanych przez EA, myslisz ze sims'y i sportowki sprawily ze sa najwiekszym developerem i wydawca na swiecie?


O.o Nowa jakość o.x
Owszem wudi w bardzo wielkim stopniu. Nie mówie że EA to chłam bo ich streety czy SSX są bardzo fajne i gre na licencji czasem niezłą stworzą (EoN) ale ...

Wudi a ty grałeś w tegoroczną i poprzednią część Fify i NBA ?

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 03, 2005, 14:13:58 pm »
Ako twoja wypowiedz pomine, bo ty zawsze piszesz byle co, tylko zeby bylo odwrotne do tego co ja napisze :lol: .
Castor - w FIFie i NBA naprawde zmienili bardzo wiele, zrobili z tych dwoch gier najbardziej przyciagajace gry sportowe (moim zdaniem).
Poza tym EA jest klasa sama w sobie impisanie o tym ze to tasiemce i nie wymagajacy gracze sprawili ze stali sie molochem jest straszna ignorancja z twojej strony.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Tarniak

  • Gość
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 03, 2005, 14:32:33 pm »
Wudi! Przez Ciebie udławiłem się bułką. Raz, że seria Live i Soccer to najbardziej tasiemcowate i wnoszące 0 innowacji gierki (Off the ball? dzięki postoję), dwa produkty Segi i Konami bija je na głowe. Zerowa ewolucja gier, w których za uaktualnione składy i zawodników płaci się 200 zeta. Smutna prawda. I jeżeli miałbym posiadać którykolwiek HH to na 100 % nie kupiłbym żadnej z w/w gierek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 03, 2005, 14:35:45 pm »
Cytat: "Wudi"
Ako twoja wypowiedz pomine, bo ty zawsze piszesz byle co, tylko zeby bylo odwrotne do tego co ja napisze :lol: .

Wcale nie pisze byle co, mamy chyba zupełnie inny gust.
ale kto by nie napisał, że m.in fifa jest (bardzo) dobra odpowiedział bym tak samo.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Krzych Ayanami

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2004
  • Wiadomości: 1 261
  • Reputacja: 2
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 03, 2005, 18:16:37 pm »
Cóż... ja tam uważam, ze o tym jaka jest można się przekonaćylko grająć.
Ale skoro Castor Kriego wystarczy nic o grze nie wiedzieć, zeby z marszu uznać ją za gówno, to co ja mogę...

Alundra

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-07-2004
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 1
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 03, 2005, 18:27:11 pm »
Cytat: "Krzych Ayanami"
Ojciec Chrzestny według EA trafi na PSP.


 :shock: Super!

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 03, 2005, 19:56:02 pm »
Cytat: "Krzych Ayanami"
Ale skoro Castor Kriego wystarczy nic o grze nie wiedzieć, zeby z marszu uznać ją za gówno, to co ja mogę...

Inaczej - nie uznaję tego za gówno a priori, poprostu uważam, że taka gra ze stajni EA nie będzie prezentować poziomu powyżej przecietnego. Jeśli będzie to hit - super, chylę czoła przed EA. Ale na razie podejdę do tego sceptycznie.

P.S. Krzychu, moje podejście opieram na poprzednich tytułach EA i ogólnej "specyfice" tej firmy (zero ryzyka). Jest to lepsze, niż ślepe uwielbienie, gdzie nikt jeszcze o grze nic nie wie, ale "wiadomo", że będzie mega-hit bo EA, bo Godfather, itd., itp.

Tarniak

  • Gość
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #101 dnia: Lutego 03, 2005, 21:03:57 pm »
Cytat: "Wudi"
myslisz ze sims'y i sportowki sprawily ze sa najwiekszym developerem i wydawca na swiecie?

Ja dokładnie tak myślę 8)

matek666

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-04-2004
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #102 dnia: Lutego 03, 2005, 21:46:46 pm »
Cytat: "TNW"
Cytat: "Wudi"
myslisz ze sims'y i sportowki sprawily ze sa najwiekszym developerem i wydawca na swiecie?

Ja dokładnie tak myślę 8)

I chyba tak właśnie jest...
And will you tell all your friends,
You've got your gun to my head?

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #103 dnia: Lutego 04, 2005, 13:50:34 pm »
Nie przypominam sobie abym to tu dawał więc:

"Jeśli ktoś zna się na PSP, zna line-up, gry, umie pisac i zamierza kupic te konsole - niech zgłosi się do mnie na priv, może liczyć na posadke w naszej redakcji jeśli przejdzie przez 'Kontrole Jakości' ;)"

Kasej

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-12-2004
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #104 dnia: Lutego 07, 2005, 18:41:05 pm »
Nie chce mi się przeglądać calego tematu i niewiem czy ktoś już o tym pisał, jeśli tak to przepraszam, lecz znalazłem dzisiaj coś zastanawiającego.

Więc ostatnio mówilo się o tym, iż PSP nie ukaże się w Europie wcześniej niż w 2 połowie Kwietnia, jednak dziaj na oficjalnej liście wydawniczej EA zobaczyłem, że Need For Sped na PSP w Europie ma ukazać się 25 Marca.
Czyżby była to pomyłka, a może czegoś nie wiem?

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #105 dnia: Lutego 13, 2005, 17:01:32 pm »
Heh temat juz nie ma sensu, przerzucamy sie do tematu PSP bo DS juz po prostu nie istnieje. Polecam wyniki sprzedazy konsol z tego tygodnia :wink: .
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #106 dnia: Lutego 13, 2005, 17:11:44 pm »
Ręce opadają :?

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #107 dnia: Lutego 13, 2005, 17:42:58 pm »
mi juz (prawie) wszystko opadlo, przyklad news z systemem Palm OS do DS'a a on w komentarzu pisze ze PSP sie lepiej sprzedaje :? i co z tego ze PSP ma lepsze wyniki w paru osatnich tygodniach, jak i tak DS ma wieksza liczbe sprzedania ogolnie, temat nie bedzie mial sensu jak dalej bedziesz w nim pisal :?

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 13, 2005, 18:35:14 pm »
Dlatego ja przestałem czytać posty Wudiego...

Ja w tej chwili nie stoję po żadnej stronie, bo wiem, że na żadną konsolę mnie nie będzie stać. Gdybym miał wybierać, to wziąłbym NDSa. Nie dlatego, że ma dwa ekrany, z czego - o mój Boże - jeden dotykowy. Nie.

Po prostu dla mnie, dla osoby która nie miała GBA, jest to najlepsze rozwiązanie. Na NDSie mogę grać zarówno w klasyki z GBA, które są teraz dosyć tanie, jak również w gry, które jakościowo niewiele ustępują tym z PSP. Że niby co, że można oglądać filmy w metrze? Słuchać mp3? I po kiego diabła? Filmy w dobrej jakości mam w domu, na kompie, lub telewizorze.  Co jeszcze ma do zaoferowania PSP? No ok, lepsza grafika. Fakt. I co z tego? Gry ma prawie te same, co NDS i bardzo wiele tych, co PS2.  Jedynym powodem, dla którego mógłbym kupić PSP jest Death Jr. Strasznie mi się spodobała ta platformówka.  :lol:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #109 dnia: Lutego 13, 2005, 18:38:18 pm »
Po prostu Wudi stoi na stanowisku, że grafa i techniczne możliwości urządzonka są najważniejsze. I nieprawda, bo PS2 najsłabsze, a prowadzi na rynku, ale nie ja będę to Wudiemu tłumaczył.
Na rynku jest miejsce dla 2 konsolek przenośnych, i za 2 lata ludzie mający jedną kupią pewnie inną, specjalnie dla jakieś gry. Dla Amerykanów to nie jest problem. I jestem pewien, że dobre gry będą i na NDS i na PSP. Ale znowu, nie ja zamierzam to tłumaczyć Wudiemu, bo do faceta nie dotrze.
Będąc okrutny mogę powiedzieć, że atmosfera na forum by się niesamowicie poprawiła z banem dla Wudiego, jak widzę to jest on źródłem większości konfliktów. :twisted:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #110 dnia: Lutego 13, 2005, 18:44:14 pm »
Cytat: "Wudi"
Heh temat juz nie ma sensu, przerzucamy sie do tematu PSP bo DS juz po prostu nie istnieje. Polecam wyniki sprzedazy konsol z tego tygodnia :wink: .

Jakos kur** nie widze zebys sie przezucił (lub ktos inny) do tematu o PSP!
Daj sobie siana, kazdy wie ze nie nawidzisz nintendo a kochasz sony, wiec po co to piszesz 500 razy???

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 13, 2005, 19:48:15 pm »
umówmy się tak: jeśli macie bezsensownie komentować posty Łudiego to darujecie sobie ;) a tak btw, zauważyłem, że niektórych z Was strasznie boli to, że Wudi ostatnimi czasy ma po prostu rację ... cheers

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 13, 2005, 19:58:06 pm »
Cytat: "kun"
a tak btw, zauważyłem, że niektórych z Was strasznie boli to, że Wudi ostatnimi czasy ma po prostu rację ... cheers

Jaśniej proszę, najlepiej jeszcze w sprawie NDS/PSP.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 13, 2005, 20:46:43 pm »
Cytat: "kun"
umówmy się tak: jeśli macie bezsensownie komentować posty Łudiego to darujecie sobie ;) a tak btw, zauważyłem, że niektórych z Was strasznie boli to, że Wudi ostatnimi czasy ma po prostu rację ... cheers

aha, czyli ty tez uwazasz ze DS juz praktycznie nie istnieje... gratuluje kun

nie spodziewałem sie tego po tobie

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 13, 2005, 22:46:32 pm »
DS istnieje (nigdziem nie napisał, że nieistnieje) - gdybym napisał, że nie istnieje wyszło by na to, że nie mam orientacji w temacie, a wręcz zaprzeczam faktom ... a fakt jest taki, że bardziej leży mi PSP, jednak połową serca i tak kibicuję upadającemu Nintendo ... niestety muszę ograniczyć się tylko i wyłącznie do kibicowania, po wielkim zawodzie na Gacku już nigdy nie kupię produktu firmowanego tą marką. dla mnie chwalebna historia Ninny skończyła się na N64, a od tamtej pory ciągnie się jedno wielkie pasmo niepowodzeń, upstrzone co jakiś czas krótkimi chwilami zadowolenia. proszę, nie kłućcie się ze mną, że jest inaczej, że się mylę i że mam wodogłowie ... to moje subiektywne zinterpretowanie bezsprzecznie ziastniałych w ostatnich miesiącach faktów. i nie przypinajcie mi polakietki Nintendo Hater, mam gdzieś, kto wygra wyścig zbrojeń. ja chcę się tylko dobrze bawić i móc spisywać to czegom doświedczył ... pokój Wam fanboje ;)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 14, 2005, 00:33:50 am »
Cytat: "kun"
umówmy się tak: jeśli macie bezsensownie komentować posty Łudiego to darujecie sobie ;) a tak btw, zauważyłem, że niektórych z Was strasznie boli to, że Wudi ostatnimi czasy ma po prostu rację ... cheers



Koon, ja Cie prosze:)

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 15, 2005, 10:21:34 am »
na www.wp.pl jest wielki banner z testem DSa  :shock:  jesli już zniknął to macie dokładny link http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=peryferia,17 a ja ide czytać....

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #117 dnia: Lutego 18, 2005, 02:35:38 am »
wracajac do tematu
na 99% bede mial PSP w domu :lol: bracioch juz jest prawie pewny zakupu, dlaczego? bo mozna sluchac mp3 a on zamierzal cos takiego kupic, jakby nie ta opcja wybral by DS'a

Mar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #118 dnia: Lutego 22, 2005, 11:29:26 am »
Zdecydowanie NDS

mój kolega ma PSP i pozwolił mi zagrać :D
dla mnie ta konsola to byle co :?
ekran jest za duży,niwygodnie się gra,ogólnie konsola jest brzydka
no i grafika chociaż lepsza niż w DS duzo mniej mi sie podoba niz ta generowana przez konsole Nintendo
do tego jakies niepotrzebne bajery typu mp3 czy film,niech się schowają przy nowinkach zastosowanych w DS :)
PSP oferuje dobrą grafę i nic poza tym.
a dla mnie liczy sie grywalnosc!  :twisted:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
PSP czy NDS?
« Odpowiedź #119 dnia: Lutego 22, 2005, 15:28:37 pm »
taaa, tylko póki co w grach na DS'a ze świecą szukać grywalności czy fajnego wykorzystania ekranu dotykowego... zobaczymy co będzie później, bo jeśli większość gier będzie obsługiwała Touch Screena tylko do mapki czy jakichś niepotrzebnych statystyk, to ja podziękuję. W Carefour mają już PSP...