Autor Wątek: [WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...  (Przeczytany 4679 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

neopb20

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-09-2004
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« dnia: Września 15, 2004, 20:04:07 pm »
Hej :)

No to stało się :) Dzisiaj kupiłem nowego GameCube'a przez Allegro :) Muszę przyznać, że chyba nieźle mi się udało... oceńcie sami: NOWA konsola + Mario Party 5 (już wymieniłem ;))) ) + karta pamięci za 380zł (WLICZONE KOSZTY PRZESYŁKI - ok 20zł) ... to chyba niezły deal, co? :D

Tak jak napisałem wyżej . Mario Party 5 była całkowita nówka (jeszcze w
folii!) i już ją wymieniłem na Sonic Heroes (dobrze, ze jest cos takiego jak
TryTon w Poznaniu :D) ... no i już jest BARDZO zadowolony... giera
wymiata... jestem pod ogromnym wrażeniem... do tego stopnia, że własnie zamieniłem kartę graficzną z kompa na słabszą (mam więc kasę:D) i przestawiłem się z grami tylko na GameCube'a ...

Szybkość, grafa, rozbudowanie... i w sumie nawet stopień trudności i przede wszystkim widowiskowość poziomów... jak dla mnie rewelacja... już jestem zadowolony :D

No ale tak jak mówiłem - mam kasę , i biorąc pod uwagę że istnieje coś tak pięknego jak MadGames czy Świat Gier a także TryTon (w Poznaniu) ... gierki można wymieniać :D ... i chciałbym sobie kupić jeszcze jedną :) Wtedy będę miał dwie i można będzie się bawić... :)

No i teraz pytanie... CO WZIĄĆ?! ... jest OD GROMA dobrych gier na GaCka i mam szczerze wielki dylemat którą wybrać... kasy mam dużo, więc nawet na zupełną nowość mi starczy, ale... myślę, że lepiej poznać to, co już jakiś czas jest a czego nie znam... no to sypcie propozycjami... :) Od czego zacząć? Ciągnie mnie w stronę SSX3, Residenta, Metroid Prime, Super Mario
Sunshine, F-Zero GX (kocham futurystyczne wyścigi...:D a to wygląda CUDNIE) i... Super Monkey Ball...

...a propos Super Monkey Ball... cholercia odkupię od kogoś tą grę nawet za 150zł ... płacę OD RAZU ... GOTÓWKĄ... tylko niech ktoś mi to sprzeda
błagam.............. :D MUSZĘ mieć tą grę :D

Teraz jeszcze jedno pytanie: jak to jest z piratami na GC? Bo słyszałem, że jest jakaś możliwość by je odpalać (jakoś przez kabel LAN czy coś? - a tak się składa, że mam wewnętrzną sieć i zarazem kabelek wolny... ;) ) ? Dajcie znać o co w tym chodzi bo mam gotówkę i mógłbym dokupić ew. potrzebne peryferia żeby móc korzystać z tej możliwości... ;) Chociaż z drugiej strony posiadanie oryginałów to coś pięknego... ;) A takie miejsca jak MadGames skutecznie mi poprawiają humorek... ;)

No dobra;) to piszcie;) porady, itp ;) Co do gacka:) moze jakies fajne stronki? Dawajcie co sie da :) im wiecej tym lepiej :) i przede wszystkim...
CO WZIĄĆ ZA DRUGĄ GRĘ?! :)))) ... btw. z tym mario mi sie udalo... byla
nowka... i na nowke mi wymienili... :D ... a wiadomo, ze Sonica Heroes ie
ma jeszcze w MadGames wiec za cos takiego dadza mi praktycznie all... :D ...nio wiec jestem happy hehe :]

Oki :) tak wiec witam wszystkich konsolowcow i z radoscia do Was w dniu dzisiejszym dolaczylem :D

pozdrawiam:D
neopb20
szczesliwy posiadacz Gamecube'a :D

Pozdrawiam, Sonpol - partner Orange
Dyrektor Promocji i Reklamy Radia RF24 / Musicbox24.pl
www.musicbox24.pl

Anonymous

  • Gość
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« Odpowiedź #1 dnia: Września 15, 2004, 20:08:52 pm »
Skandal. Wind Waker to kluczowa pozycja. Potem dopiero metroid td. Poczekaj kilka postów zaraz Kaxi powie, żebyś kupił Eternal Darkness :wink:. Nie wiem nie grałem, ale to taka jego formułka. Musisz przez to przejść. A stronka to cube-europe. Tylko, że nie znam adresu chyba *.com :]

Blink

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 22-07-2004
  • Wiadomości: 348
  • Reputacja: 0
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« Odpowiedź #2 dnia: Września 15, 2004, 20:40:53 pm »
chlopak sie troche opisal ale wkoncu jest nowy :wink: jak tak bardzo podoba ci sie smb to bierz ja, nie wiem skad ale nierz :D stronka to oczywiscie www.cube-europe.com, jest jeszcze duzo innych, ajk chcesz to pisz na priva

Marco

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-09-2004
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« Odpowiedź #3 dnia: Września 15, 2004, 20:53:56 pm »
Polecam strone www.swiatgier.alpha.pl mają dużo gier na gacka w tym dużo unikatów (SMB2 nie mają), można też wymieniać gry dopłacając chyba 20 zł(np. na Super Monkey Ball - wiem że ta opcja cie ucieszy :)). A z tych gier które wymieniłeś nie kupuj narazie F-zero, zresztą Zelde i MGS: TTS też nie(podobno w październiku mają być w Player'c Choise, co równa sie duży spadek ceny). Nie będe ci polecał żadnej gry żebyś puźniej na mnie nie bluzgał :).

radix6

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 15-09-2004
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« Odpowiedź #4 dnia: Września 15, 2004, 21:06:47 pm »
Cytat: "Marco"
Polecam strone www.swiatgier.alpha.pl mają dużo gier na gacka w tym dużo unikatów (SMB2 nie mają), można też wymieniać gry dopłacając chyba 20 zł(np. na Super Monkey Ball - wiem że ta opcja cie ucieszy :)). A z tych gier które wymieniłeś nie kupuj narazie F-zero, zresztą Zeldy i MGS: TTS też nie(podobno w październiku mają być w Player'c Choise, co równa sie duży spadek ceny). Nie będe ci polecał żadnej gry żebyś puźniej na mnie nie bluzgał :).


Swiata Gier raczej bym nie polecał...   http://www.neo-plus.pl/forum/viewtopic.php?t=638

Raczej wybieraj pewne żródła - Ultima i Świat Nintendo

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« Odpowiedź #5 dnia: Września 15, 2004, 21:37:23 pm »
Tarniak - a to Ci się udało :D

Witam nowego posiadacza jedny slusznej blablabla, jednym słowem GameCube'a (hint dla fanboyów: joke). Co do gier to polecałbym w takiej kolejności:

1. Wind Waker (to musi każdy zobaczyć!!)
2. Eternal Darkness (ta gra już się postarzała, węc się śpiesz zanim będzie za późno)
3. Metroid Prime (na tę grę zarezerwuj sobie dużo czasu i samozaparcia)
4. SMB 2 (w Polsce rarytas, ale mi się udało zagrać i przejść, a ocena 8.8 mówi sama za siebie)
5. Przynajmniej kilkanaście gier, w które nalezy zagrać i dziesiątki w które warto.

neopb20

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-09-2004
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« Odpowiedź #6 dnia: Września 15, 2004, 21:38:00 pm »
Cytat: "Marco"
(np. na Super Monkey Ball - wiem że ta opcja cie ucieszy :)).


No wlasnie poki co nie maja... dzwonilem tam :] maja dobre tytuly ale tego akurat nie :]

pewne przez dvdcrave bede musial zamawiac... a propos... robil to juz ktos? moze jakies porady? jak w ogole cos zamowic przez dvdcrave?

AHA: dostalem maila od sklepu "Game" - juz wysylaja tez do polski...:D (zapomnieli uaktualinic listy z krajami europejskimi po wejscie do unii polski hehe) ;)

pozdro ;)
neopb20

PS. mam nadzieje ze za nazwe sklepu nie dostane bana? :P

Pozdrawiam, Sonpol - partner Orange
Dyrektor Promocji i Reklamy Radia RF24 / Musicbox24.pl
www.musicbox24.pl

neopb20

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-09-2004
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« Odpowiedź #7 dnia: Września 15, 2004, 21:41:02 pm »
Ja rowniez witam wszystkich i dzieki Wam za tyle odpowiedzi :] :D

SMB2 - rarytas... tylko skad go wziac? moze ktos poradzi? :D

Tja... metroid... slyszalem, ze rewelka ale musze to w akcji zobaczyc:] ... zelda... taka dobra mowicie? hmmm ... SSX3... podobno super? Sprawdzi sie... Resident... tja...grafa powala...:D ... Eternal Darkness? Co to?;)

oki, narazie tyle :)

pozdrawiam
neopb20

Pozdrawiam, Sonpol - partner Orange
Dyrektor Promocji i Reklamy Radia RF24 / Musicbox24.pl
www.musicbox24.pl

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« Odpowiedź #8 dnia: Września 15, 2004, 21:42:54 pm »
Więc tak: Świat Gier, MadGames, Robson mają w swej ofercie piraty na GBA, ale z tego co wyczytałem to  ty potrzebujesz gier do GC :) więc polecam ci wszystkie te sklepy:
a) Robson jest niedaleko mojego domu i zawsze jak sie o coś zapytam to tam mają (czy to żadki kabel RF, czy to gierka....) polecam robsona
b) Madgames-tam kupiłem swoją ps2 i ma sie ona bardzo dobrze (cena 859 zeta z memorką sony, nówka w czasach gry oficjalna cena ps2 była 999 :)) też polecam
c) Świat Gier - ostatnio byłem tam z koleszkiem i kupił tam B2:POI, MUNHUNT i odda im GT4 prolog-cała tranzakcja (jak to sie pisze) kosztowała go 130 zł (obie gireki nowe)
d) Ultima-płacisz za renome gier nie wymieniają ale maja chyba najbogatszy asortyment i "byli pierwsi" :)

Wszystkie 4 sklepy polecam

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« Odpowiedź #9 dnia: Września 16, 2004, 10:24:12 am »
Ja tylko jeszcze powiem, że sporo graczy NGC lubi odwiedzać sklep Świat Nintendo, w którym wszystko jest piękne i pachnie fiołkami (czyli że jest gites)... Oto adres
www.swiatnintendo.pl

Bardzo miło tam robić zakupy :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« Odpowiedź #10 dnia: Września 27, 2004, 17:09:55 pm »
mam SMB gdybys chcial :) cena - 150

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« Odpowiedź #11 dnia: Września 27, 2004, 19:04:37 pm »
CHyba na www.dvdcrave.com jest smb 2. I wiele innych gier po rozsadnych cenach.




edit

dwojki nie maja, ale jedynka po przeliczenie na pl kosztuje 100 zł. Przesyłka niecałe 20.

otto

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-11-2003
  • Wiadomości: 275
  • Reputacja: 1
[WITAJCJE!] Nowy posiadacz GaCka - pytania, prosba o rade...
« Odpowiedź #12 dnia: Września 27, 2004, 19:26:46 pm »
Nie chcę się wypowiadać na temat gry, ale mogę Ci doradzić sklep. Już pare osób o nim wspomniało - swiatnintendo.  Zawsze najtaniej i zawsze największy wybór. Możesz tez zagląnąc na ultimę - też czasami zdarzy się coś ciekawego po dobrej cenie.