Autor Wątek: Problem w Metroid Prime  (Przeczytany 12968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« dnia: Listopada 22, 2003, 19:29:30 pm »
W MP w phedrana drifts mam problemik. Otóż nie wiem jak dzięki "pszyspieszeniu" dostać się (tam gdzie jest halfpipe) do przejścia.
JAK TO ZROBIĆ, PYTAM SIĘ <pipipi>!!!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 22, 2003, 21:21:48 pm »
O ile to jest to o czym mysle, jezeli masz przyspieszenie musisz sie coraz bardziej "rozhustywac" za pomoca tegoz:)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 22, 2003, 21:59:30 pm »
Imć Conker ma rację.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 23, 2003, 11:33:54 am »
tak, ale ten otwór jest wzdłuż half pipe'u ! I tam siem nie da, buu...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 25, 2003, 20:44:30 pm »
mrpiki opisz dokładniej gdzie to jest,phendera difist ogromne jest i nie wiem co i gdzie masz problem.
Głównie sprawa pewnie polega na twojej nie umiejętności odpowiedniego bujania się... Ustaw Samus na wprost rampy, dawaj morph ball i trzymaj B, aż na full. Puść i gdy kula będzie lecieć w góre znów B i puść, jak dobrze pójdzie nabierzesz odpowiednich już parametrów szybkościowych ;) . Kontynuuj aż do wymaganej wysokości (da się wysoko)... Polecam wrócić do Chozo Ruins do pierwszej wiekszej komnaty i tam z rampy się rozbujać (rakiety jak nic!).
Swoją drogą mrpiki, cienko coś przędziesz... Ja pierwszy dołek "gdzie-iść' miałem po zdobyciu thermal visor (3 godziny bezsensownego szukania). Hehe, Metroid rulez!
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 25, 2003, 20:55:36 pm »
No fakt- trzeba się tam mocno rozzbujać. A co do Metroida to jest to dość łątwa gra - za pierwym razem skończyłem ją w jakieś 8 godzinek.... hehe
Life's a game
Gaming 24:7

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 25, 2003, 22:12:10 pm »
heh, a jak ci szło z Omega Piratem???

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 26, 2003, 09:57:33 am »
Najtródniejszy boss w całej grze... Bez wąpienia. Cęszko wpaść na to jak z nim walczyć. No i to, że gdy staje na polach phazonu posyła kilku różnokolorowych przeciwników. Tródny bydlak .....
Life's a game
Gaming 24:7

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 26, 2003, 18:46:21 pm »
No, ja tak długo się z nim męczyłem az
musiałem looknąć na GameFaq's, po opis
przejścia tego drania!

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 30, 2003, 16:07:13 pm »
8 godzin? Niemożliwe... No chyba, że na chama totalnego szedłeś, ale to i tak nie wierzę. Swoją drogą MP wcale łatwą grą nie jest, absolutnie. O ile walki jako tako trudne są to niektóre zagadki nadwyraz mocarne. I niech nikt mi nie mówi że pan pirat Omega trudny jest. Za drugim razem go łyknąłem (bo za pierwszym cały czas stałem w kałuży elektryczności)...
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 30, 2003, 18:25:27 pm »
Rekord w Prima to godzina 30 minut... Gdzieś jest o tym filmik na forum serwisu www.n-philes.com ... Także 8 godzin nie brzmi niesamowicie, sczkolwiek ja za pierwszym razem przechodziłem ją z 2 razy dłużej...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 01, 2003, 16:38:17 pm »
No o tej 1:30 h słyszałem, ale za pierwszym razem łyknąć MP w 8 godzin? Tylko z opisem... Inaczej nie wierzę, by ktoś tak kozaczył, że tak szybko. Ja za pierwszym razem łyknąłem 30:23 h (ja się grami delektuję nie to co inny ;).
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 02, 2003, 19:12:21 pm »
Możecie się śmiać, ale w dalszym ciągu nie mogę rego dokonać:( :evil: Po prostu mogę rozpędzać się tylko w bok, do przodu jest to nie możliwe! Pomóżcie mi proszę:( Bo siem do MP zniechęce i bydzie be!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 02, 2003, 22:33:18 pm »
Możliwe - owszem - podpierałem sie poradnikami. Ale schematy są zaczerpnięte z poprzednich gier na Nintendo - chodźby z Zeldy. Łatwo wpadać na wiele zagadek. Sposoby realizacji poszczególnych świató polegają na tym samym (co absolutnie nie znaczy, że są nudne). A co do rekordu to wynosi on 1h i 30 kilka minu, albo 40 - już nie pamiętam.
Life's a game
Gaming 24:7

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 03, 2003, 18:38:15 pm »
mrpiki, kudrde. O ile pamiętam to trzeba w normalnej postaci podejść do końca rampy (tam gdzie jest półka na którą trzeb wskoczyć) i weź trzymaj boost i niech leci, gdy będziesz w najwyższym możliwym stadium wysokiści ( ;) ) znów rypnij maksimum boosta i tak w kółko. W końcu nabierzesz takiej wysokości iż będziesz latał nad rampą prawię, wtedy wkieruj się tam gdzie trzeba (na półkę). Jeśli i tak ci się nie uda daj znać w prywatnej wiadomości, a ja nakręcę filmik "jak się robi to" i ci dam. Ciekawe jak sobie poradzisz z zdobyciem zasobnika życia w Magmoor Cervance gdzie trzeba wykonać 3 bomb jump'y pod rząd... Ale to nie jest obowiązkowe :)
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 09, 2003, 20:28:45 pm »
Cytat: "Cronoz"
mrpiki, kudrde. O ile pamiętam to trzeba w normalnej postaci podejść do końca rampy (tam gdzie jest półka na którą trzeb wskoczyć) i weź trzymaj boost i niech leci, gdy będziesz w najwyższym możliwym stadium wysokiści ( ;) ) znów rypnij maksimum boosta i tak w kółko. W końcu nabierzesz takiej wysokości iż będziesz latał nad rampą prawię, wtedy wkieruj się tam gdzie trzeba (na półkę). Jeśli i tak ci się nie uda daj znać w prywatnej wiadomości, a ja nakręcę filmik "jak się robi to" i ci dam. Ciekawe jak sobie poradzisz z zdobyciem zasobnika życia w Magmoor Cervance gdzie trzeba wykonać 3 bomb jump'y pod rząd... Ale to nie jest obowiązkowe :)

No to stary, podrzuć kasetkę:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 13, 2003, 13:26:24 pm »
Cytat: "damian"
No fakt- trzeba się tam mocno rozzbujać. A co do Metroida to jest to dość łątwa gra - za pierwym razem skończyłem ją w jakieś 8 godzinek.... hehe


 :shock:

Ja 25 godzin, a momentami dostawałem białej gorączki, bo trzeba było łazić tam i spowrotem bez sensu szukając co dalej.
Ja zawiodłem się na tej grze. Miała być super ekstra, a okazała się tylko dobra.
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 13, 2003, 15:34:46 pm »
Heh - z tymi 3 bom'b jumpami faktycznie łątwo nie jest ... tzrba wyczuć odpowiednie momenty odpalania bombek. Ale wpaść na to łatwo. A tak na marginesie to Metroid jest w miarę łatwy. Jak już kiedys pisałem w baaardzo dużym stopniu opiera się na utartych przez Nintendo schematach (jak na przykład - Zelda, Mario, czy nawet Banjo-Kazooie). Grając w Metroida nie sposób tego nie zauważyć. Moim zdaniem jest to nieco wtórne aczkolwiek ubrane w szaty gry FPP z takim klimatem jest to gra genialna.
Life's a game
Gaming 24:7

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 15, 2003, 18:03:08 pm »
Drogi mrpiki na jutro (16'ego) będzie kasetką z tym wyczynem. Hu* z tym, że z full wypas dopasioną Samus. Sobie zobaczysz jak będzie z Ice Beam Combo wyglądać... Heh, na jutro.
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Problem w Metroid Prime
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 17, 2003, 21:39:48 pm »
Cytat: "Cronoz"
Drogi mrpiki na jutro (16'ego) będzie kasetką z tym wyczynem. Hu* z tym, że z full wypas dopasioną Samus. Sobie zobaczysz jak będzie z Ice Beam Combo wyglądać... Heh, na jutro.


O.K. a jaka forma przesyłki??

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.