Autor Wątek: Pytanie z serii ciekawskich :)  (Przeczytany 10632 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Pytanie z serii ciekawskich :)
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 24, 2006, 06:30:35 am »
wiecie moze cos na temat tego urzadzonka, dzieki ktoremu bedzie mozna przkazywac obraz z PSP do TV, czyli prosto mowiac, grac w gry z PSP na TV?

Tu macie link do tego urzadzonka.
http://www.gamestop.com/product.asp?product%5Fid=802206

Jesli ktos wie cos na ten temat, to bardzo prosilbym o info, bo nie chce wyrzucac 80$ w bloto :) a nie moge sprawdzic na miejscu w gamestop, bo narazie jest dostepny tylko online, byc moze maja w sklepach ale ja jeszcze sie nie spotkalem, chyba az tak szybko tego ludzie nie wykupili :)

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Pytanie z serii ciekawskich :)
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 05, 2006, 04:36:07 am »
Moze to nie jest pytanie ale raczej ciekawostka :)
Wlasnie dostalem maila od Ubisoft z zyczeniami urodzinowymi.
Oto tresc :)

Hey there Martin -
Yeah, we know, you're supposed to actually put down the controller and celebrate your birthday with REAL people. Well, here are three reasons why that's totally overrated:
Game characters don't age. And if they die, you usually have some extra lives to spare.
Game characters don't embarrass you by taking you to public places and singing stupid songs.
You just got a discount on your next game from the Ubisoft Store.

Wishing you a birthday beyond your wildest imagination,
The folks at Ubisoft

Oczywiscie nie mam dzis urodzin dopiero za 14 dni ale wpisalem przez pomylke zla date rejestrujac ich gry wiec mysla ze to dzis :)
Mala rzecz a cieszy, znizka 10$ na dowolny produkt Ubisoft, nie wiele ale zawsze cos :)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Pytanie z serii ciekawskich :)
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 05, 2006, 11:33:27 am »
To sie nazywa podejście do klienta - fajna sprawa :] A 10 dolców w Polsce to by była nie lada obniżka :lol:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Pytanie z serii ciekawskich :)
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 18, 2006, 06:29:34 am »
Nie chce żeby wyszło że jakiś jestem w czepku urodzony czy coś takiego ale z okazji urodzin od Playstation Underground dostałem Połroczną prenumeratę Official Playstation Magazine i grę KIllzone, dzis przyszło :)
Zmieniłem zdanie co do rejestracji gier, urządzeń czy podawania swoich prawdziwych danych na renomowanych serwisach, od dzis obiecuję poprawę, co prawda, w Playstation Underground juz dosc długo jestem, więc tym bardziej cieszy prezent.
Teraz czekam aż ktoś wyskoczy z darmowymi biletami na samolot do Los Angeles CA, najlepiej dla 2 osob, darmowy hotel, i inne fajne atrakcje na E3 ;)