Autor Wątek: Ecstatica  (Przeczytany 3032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Ecstatica
« dnia: Listopada 12, 2006, 23:02:26 pm »
A to ja sobie zrobie temacik o jednej z najlepszych gier w które miałem przyjemność grać - ESCTATICA. Ktoś grał? Wasze opinie?
I co sądzicie o kontynuacji, czyli Ecstatica 2?






ECSTATICA 2:
[/img]

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Ecstatica
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 17, 2006, 00:20:35 am »
Oj, zmierzchle to czasy kiedy instalowalem z dyskietek Estatice zaglujac nimi ;) Niestety duzo nie pamietam - kojarze jedynie poczatek jak gosc jechal na koniu i dojezdzal do drogowskazu. I to byloby na tyle :)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Ecstatica
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 17, 2006, 00:24:54 am »
Genialna gierka - wyprzedziła swoją epokę. Animacja, sposób generowania grafiki patenty (ile tam było dróg do jej skończenia). Kiedyś się wypowiem szerzej - teraz idę lulu

Jakby kto wiedział gdzie dzisiaj można dwójkę dorwać (kiedyś mi nie ruszała, a teraz nigdzie już nie ma - i nie grałem) to walić :]

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Ecstatica
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 17, 2006, 08:30:21 am »
znam ją jedynie z recenzji, pamiętam jednak, że była dość ostra(krzyżowanie ludzi, itp)

jej reckę w SS'ie czytałem nie raz

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Ecstatica
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 19, 2006, 04:47:11 am »
Pełna Esctatica 2 była w CD-Action :)
Polecam poszukać np. na allegro, czasam momna dorwac za grosze oryginał - tak jak ja kupilem za 3zł :D

W pierwszej czesci swietne bylo zakonczenie. Mielismy do wyboru albo walczyc z glownym zlem w grze i go pokonac (dobre zakonczenie), lub nie walczyc z nim wcale :) Wtedy bohater od glownego bossa dostaje wszelkie bogactwa itp (przekupuje go) i gra konczy sie zle... :)
Fajna sprawa :)