Autor Wątek: Co was ostatnio zażenowało?  (Przeczytany 674475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3400 dnia: Października 11, 2014, 20:36:57 pm »
Ależ Master pierdoli, aż głowa boli. Nie wiem, czy ogarnął, że nie o aktorstwo tu chodzi, a to, że serwisy przeróżne wyolbrzymiają, to nie pierwszy przypadek i myślałem, że tak biegła i uświadomiona jednostka ma odpowiedni dystans. Może w jego otoczeniu kopie się zwłoki, ale zwyczajowo po śmierci ludzi dobrych wspomina się ciepło i z ujęciem zalet.
Dlatego nie wchodzę często w dyskusję, podobnie do tematów o muzyce, bo nie ma z kim i o czym.

Przecież dobrze wiem, że nie o aktorstwo jej chodzi, które było na bardzo marnym poziomie. Mnie żenuje, jak zresztą pisałem w tym temacie, wszędobylskie pieprzenie o tej całej jej śmierci. Wchodzę na dowolny serwis tydzień po, a dalej pierdolenie o niej, o słowach Kasi Figury i 10 innych newsów, przez które muszę się przedzierać, by przeczytać w końcu coś ciekawego. A jak nie o Przybylskiej to o jakimś lekarzyku co złamał tajemnice lekarską. Już nawet pomijam żenującą relację z pogrzebu Przybylskiej transmitowaną w tvn24, to już totalne dno, zwłaszcza, że papieżem ona nie była, by tyle o niej gadać. Czym sie zasłużyła dla społeczeństwa? Pokazała dupę i cycki w playboy i świeciła ładną buźką, bo talentu aktorskiego nie miała żadnego, prócz pozowania w reklamach. Śmieszą mnie też osoby co tak uważają Przybylska za cudowną aktorkę/modelkę(?), a potem idę na news o sesji marty wierzbickiej w playboy, wypisując że sprzedajna "K" , jedyne co potrafi to się rozebrać. Przybylska w żadnym filmie dobrej roli nie miała, a seriale to już totalne dno jak "Daleko od noszy", "Klub szalonych dziewic", "Złotopolscy". Wielka aktorka, piszmy o niej 20 newsów dziennie, bo umarłą młodo. I to mnie żenuje, ilość newsów o niej i bezkrytyczne podchodzenie do jej osoby przez wszystkich, bo o zmarłych źle się nie mówi, a kto mówi jak jest, żyje w innej rzeczywistości. I jeszcze ci pacjenci, co nagle każdy pyta o skierowanie na badanie trzustki.
Niby wiesz, a nie wiesz.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3401 dnia: Października 11, 2014, 20:38:39 pm »
Daj mu pluć jadem, w życiu zawistnego cebulaka z małym pyrdkiem nie ma większych przyjemności.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3402 dnia: Października 11, 2014, 20:50:54 pm »
Och, w "Sępie" całkiem dobrze grała. Prawie doszła do poziomu aktorów z amerykańskich serialów.

Daj mu pluć jadem, w życiu zawistnego cebulaka z małym pyrdkiem nie ma większych przyjemności.

Już nie płacz tak. Wiem, że jak byłeś w liceum/studiach to sobie tam fredzika marszczyłeś do gazetek z przybylską i sentyment pozostał.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Świetna filmografia tej Marylki. Na filmwebie filmy jakieś same 4-5 czasem 6, jedna 7 i piękna 2.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Już nie mówiąc o tym, co to za role były. Dobrze, ze przynajmniej można jej ładną buzię zapamiętać z reklam astora, bo kojarzyć ją z tymi filmami to taki trochę smuteczek.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3403 dnia: Października 11, 2014, 20:59:19 pm »
10 razy już powtórzyłeś to samo, wszyscy cie słusznie wyśmiali, co ty myślisz że osiągniesz jak jeszcze jedną mele walniesz na grób tej dziewczyny? Masz nadzieję, że ktoś nagle zaakceptuje twoje skarlenie moralne jak to samo co tu spotkało się z ogólnym facepalmem powtórzysz po raz kolejny? To nie nastąpi. Zaprzestań. Lepiej wracaj chwalić się zegarkami i miskami do ryżu, bo tylko jako tania kopia Sylvana zbierasz jakieś plusy na tym forum.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3404 dnia: Października 11, 2014, 21:17:26 pm »
O kurczę, pluję na grób dziewczyny, bo podsumowałem jej aktorstwo takim jakie było. Zapomniałem, mam nadzieję, że jak umrę to nawet jak nic nie osiągnę ogłoszą mnie "bogiem" jak Religię przynajmniej. Śmierć tej dziewczyny jest dla mnie tyle samo znacząca co śmierć każdego innego człowieka w Polsce w młodym wieku, śmierć taka jest zawsze tragiczna, ale dodawanie atrybutów takiej osobie jest bezpodstawne. Mnie żenują wszędobylskie newsy o podrzędnej aktorce, Ty masz jakieś problemy z tym jak i inni i mam szczerze waszą opinię w poważaniu co sobie o mnie uważasz, że brak mi empatii i innych tego typu cech. sajonara

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3405 dnia: Października 11, 2014, 21:35:24 pm »
Czy ja w powyższym poście widzę sarkazm wycelowany w kierunku prof. Religi? No, to już mamy pełen obraz. Weź skończ.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3406 dnia: Października 11, 2014, 21:39:10 pm »
Czy ja w powyższym poście widzę sarkazm wycelowany w kierunku prof. Religi? No, to już mamy pełen obraz. Weź skończ.


:lol: Chyba srakazm. Żadnego sarkazmu nie było, bo w przeciwieństwie do przybylskiej ten człowiek osiągnął znacznie więcej. Jedynie jego zaangażowanie w politykę trochę nie wyszło.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3407 dnia: Października 11, 2014, 23:24:06 pm »
Zapomniałem, mam nadzieję, że jak umrę to nawet jak nic nie osiągnę ogłoszą mnie "bogiem" jak Religię przynajmniej.
Jak będę żył jeszcze, w co wątpię, to obiecuję że pójdę i splunę <3.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3408 dnia: Października 11, 2014, 23:42:48 pm »
Zapomniałem, mam nadzieję, że jak umrę to nawet jak nic nie osiągnę ogłoszą mnie "bogiem" jak Religię przynajmniej.
Jak będę żył jeszcze, w co wątpię, to obiecuję że pójdę i splunę <3.


Spoko, gówno mnie będzie obchodzić co będziesz sobie robić, skoro już nie będę żył. Możesz skakać po grobie, pluć, srać i nie wiem co jeszcze takie wsióry jak ty robią w wolnych chwilach na cmentarzu <3 .

Wy to czasem śmieszni jesteście, mnie wyzywacie od najgorszych itp. a zamiast przytoczyć jakieś zajebiste role przybylskiej pierdolicie o pluciu na mój grób i jakieś wyjazdy osobiste. Gratuluję, jak dzieci w podstawówce, którym się powie, że dany zespół jest beznadziejny i wypunktuje czemu, a ci co zrobią? Naplują w twarz i powiedzą "sam jesteś głupi", zamiast opisać ten cudowny kunszt ulubionych muzyków.

Wasze "bo tak" jest urzekające.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3409 dnia: Października 11, 2014, 23:48:04 pm »
zamiast przytoczyć jakieś zajebiste role przybylskiej
ZROZUM KURWA, ŻE TU NIE CHODZI O TO JAKĄ BYŁĄ AKTORKĄ :lol:

Chodzi o to jaką była osobą, matką, jak się skupiała przede wszystkim ma rodzinie i jak sama z własnej woli odsunęła aktorstwo na daleki plan, dopóki nie odchowa dzieci.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3410 dnia: Października 11, 2014, 23:51:25 pm »
Master wyjaśnione w pierwszej odpowiedzi

Tu nie chodzi o aktorke tylko o dobra dziewczyne.

a i tak jak pokur**one napierdalasz coś o rolach aktorskich i jeszcze się domagasz polemiki. Ciekawe czy na pogrzeb swojego ojca też przyleziesz wyposażony w zestaw tekstów jaki to nie był ch**owy w swojej profesji na tle najlepszych i jak cię żenuje że ktoś go miło wspomina, a potem będziesz się dziwił czemu rodzina ma cie za idiotę.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3411 dnia: Października 12, 2014, 00:32:27 am »
Jesteś rodziną Przybylskiej? Nie. Na raka praktycznie co chwilę giną osoby młodsze od przybylskiej. A ona była totalnie "normalna", nie licząc jej typowo celebryckich problemów i uskarżania się w vivie czy innych gazetkach, że sama wychowuje dzieci i jest to ciężka praca - cudownie 95% matek polek też sama wychowuje dzieci i nie ma opiekunek.

Nie obchodzi mnie polemizowanie jaką byłą aktorką. W skrócie napisałem:

"Żenuje mnie tona artykułów o przybylskiej W KAŻDYM serwisie, czy to plotkarskim czy wiadomościach, mimo iż nie była żadną wyjątkową osobą, a przecietną aktorzyną, poziom Kasia Cichopek".

Potem s00s napisał: "tez mi sie wydaje, ze na tle polskiej sceny gwiazd, przybylska prezentowala sie nad wyraz godnie."

Prezentowała się godnie? Na tle innych? Uznałem, że rozwinę wcześniejszą wypowiedź, bo ona się niczym nie różniła od całej reszty polskiego showbiznesu (dlatego właśnie jeszcze bardziej mnie żenują po 10 newsów w jednym serwisie i wałkowanie tematu). Chyba tylko Kardiashian jest gorsza, co zaczęła od sekstaśmy. Jak baba co świeci cyckami i dupa moze się prezentować "godnie"? Rozumiem, powiecie swojej córce "patrz kochanie, to Ania Przybylska, wspaniałą dziewczyna, co swoją karierę rozpoczęła od świecenia dupą w playboy, bierz z niej przykład"? Dla mnie to nie jest godne. Niech się rozbierają, mam to gdzieś, obojętne mi totalnie, w końcu "fotomodelka", "artystyczne fotki", ale za cholerę bym nie powiedział, że to zajęcie jest godne. Dostałą kupę szmalu? Cóż, dobry deal, ale jej "godność" na tym ucierpiała już na zawsze. Wyciek nagich selfi Lawrence jest bardziej godny od tego co reprezentują sobą "gwiazdy" w playboyu.

No i cudowna chwila, kiedy odezwałeś się Ty:
"Dobra zamknij ryj."

Ryj to może masz ty. Sam sobie zacząłeś zaczepkę obrażając mnie, bo ryj to ma np. świnia. Chyba, że to był taki forumowy "żarcik". Dla mnie to było już forumkowe dno typu Tomasz.

Dalej sie potoczyła gadanina cudownie moralnie poprawnych i nienagannych użytkowników forumka nie podając żadnych tekstów chociażby uzasadniających ILOŚĆ artykułów w serwisach nt. śmierci tej osoby. Jeden nagłówek (w serwisach info, w plotkarskich to niech sobie wala ich ile chcą) i dobranoc, było smutno, umarła młoda ładna dziewczyna z serialu, życie jest okrutne. No ale nie, żenujące artykuły żerujące na śmierci Przybylskiej wyrosły jak grzyby po deszczu. Ładna, młoda, mama trójki dzieci - no zajebisty temat, a do tego znana, nic że głównie z okładki playboa i roli w serialu konkurującym z Plebanią, ludzie i tak to będą czytać i nabijać wyświetlenia.

Cały czas od początku pisałem o ARTYKUŁACH w nieprzyzwoitej wręcz ilość nt. śmierci PRZECIĘTNEJ aktorki. Do tego standardowy przykład cudownej zasady jak przy amy, cobainie itp: umrzyj młodo, sprzedaż płyt wzrośnie szybciutko.

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3412 dnia: Października 12, 2014, 01:55:28 am »
Była znana, więc ludzie ją znali. Była dobrą osobą, więc ludzie ją dobrze wspominają. I nagle wpadasz ty i zaczynasz pluć na lewo i prawo że są lepsi aktorzy i czemu ktoś o niej mówi dobrze i jak bardzo cie to boli. Zresztą po co ci to tłumaczę, całe forum już ci to wyłożyło tak że prościej się nie da, a i tak nie potrafisz połączyć wątków, więc wątpię że teraz zrozumiesz.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3413 dnia: Października 12, 2014, 02:31:44 am »
master, piszesz ze byla tak dobra, jak 95% innych polek. zrozum, ze wlasnie o to chodzi. byla zwyczajna i "gliryfikowanie" jej po smierci pokazuje poziom empatii społeczeństwa odnosnie postawy, ktora sobą prezentowala. nie dziw sie, ze zasieg "gloryfikacji" jest wiekszy niz przecientnej polki. byla znana, lubiana, to i rozmach wiekszy. dla mnie jak najbardziej ok.

co do "godnosci". na tle chlamu z osranej sniadaniowki, jej posrawa byla jak najbaedziej godna nasladowania, nawet jezeli rozebrala sie dla playboya.

Mrocz

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3414 dnia: Października 12, 2014, 11:36:34 am »
Przybylska NIE rozpoczęła swojej kariery w PlayBoy'u. Więc proszę nie pieprzyć tutaj, że znana jest ze świecenia dupą i cyckami. Do PlayBoya trafiają dziewczyny JUŻ znane.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3415 dnia: Października 12, 2014, 11:57:09 am »
Zapomniałem, mam nadzieję, że jak umrę to nawet jak nic nie osiągnę ogłoszą mnie "bogiem" jak Religię przynajmniej.
Jak będę żył jeszcze, w co wątpię, to obiecuję że pójdę i splunę <3.


Spoko, gówno mnie będzie obchodzić co będziesz sobie robić, skoro już nie będę żył. Możesz skakać po grobie, pluć, srać i nie wiem co jeszcze takie wsióry jak ty robią w wolnych chwilach na cmentarzu <3 .

Wy to czasem śmieszni jesteście, mnie wyzywacie od najgorszych itp. a zamiast przytoczyć jakieś zajebiste role przybylskiej pierdolicie o pluciu na mój grób i jakieś wyjazdy osobiste. Gratuluję, jak dzieci w podstawówce, którym się powie, że dany zespół jest beznadziejny i wypunktuje czemu, a ci co zrobią? Naplują w twarz i powiedzą "sam jesteś głupi", zamiast opisać ten cudowny kunszt ulubionych muzyków.

Wasze "bo tak" jest urzekające.
Ja to nawet nie wiem o czym była rozmowa, ale jakoś to plucie mnie zanęciło. To raczej fakt, że jesteś bogatym szczeniakiem, który gardzi ludźmi, ich życiem i ich śmiercią. Z pogarda wyrażasz się o kim tylko się da, sam będąc wyłącznie bogatym studencikiem. Ciekawa pozycja to ciśnięcia po "dorobku".
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2014, 12:02:40 pm wysłana przez tarniak »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3416 dnia: Października 12, 2014, 14:09:33 pm »
Osobiście dotknęła by mnie śmierć Krystyny Jandy bo to człowiek z krwi i kości, ale ja jestem z trochę innego pokolenia... gdzie filmy typu ''Lombardzista'' Sidneya Lumeta wzbudzają znacznie większe emocje niż ''Sęp'' czy inne ''Wojny polsko ruskie''. Nie wiem, ale na moje to wygląda to tak, że młode pokolenie nie mając żadnych autorytetów moralnych opiera swoją opinię na tym co powiedzą media lub kumpel z pracy bo tak jest przecież ....normalniej?
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3417 dnia: Października 12, 2014, 15:21:04 pm »
Była dobrą osobą, więc ludzie ją dobrze wspominają. I nagle wpadasz ty i zaczynasz pluć na lewo i prawo że są lepsi aktorzy i czemu ktoś o niej mówi dobrze i jak bardzo cie to boli.

Byłą normalną osobą. Jej twórczość byłą kiepska i tyle, nic po za tym, a co do "porównywania" z innymi - nawet nie porównując to i tak wypada słabo i sztucznie, a zresztą do czegoś trzeba porównać i mieć odniesienie, bo inaczej jak coś ocenić? Zresztą w ogóle nie "plułem na lewo i prawo", bo w pierwszych wypowiedziach nawet słowem nie porównałem jej do żadnego aktora, a jedynie ogólnie do wszystkich polskich aktorów co najwyżej. Gratulację.

master, piszesz ze byla tak dobra, jak 95% innych polek. zrozum, ze wlasnie o to chodzi. byla zwyczajna i "gliryfikowanie" jej po smierci pokazuje poziom empatii społeczeństwa odnosnie postawy, ktora sobą prezentowala. nie dziw sie, ze zasieg "gloryfikacji" jest wiekszy niz przecientnej polki. byla znana, lubiana, to i rozmach wiekszy. dla mnie jak najbardziej ok.


Jej żale w wywiadach jakie to ma ciężkie życie przypominają Figurskiego, który po stracie pracy nie mógł co tydzień chodzić na sushi. Gloryfikowanie ją za to, że robi to samo co miliony polek, a przy tym użalając się gazecie jak ma ciężko jednocześnie mając na koncie miliony za pokazanie buzi w reklamie kiedy te inne matki polki zarabiają np 2500zł bardziej mnie śmieszy i żenuję, niż wzbudza mój podziw. Takie typowe "problemy" celebrytek, wystarczy na pudla wejsc od czasu do czasu i zobaczyć wypowiedzi ani muchy czy sochy, prawie to samo, ręce opadają jak się czyta czasem.

Przybylska NIE rozpoczęła swojej kariery w PlayBoy'u.

Mrocz... Złotopolscy w wieku 19 lat (1997 rok), długo, długo nic oprócz "Ciemna strona wenus" (czy to ona jest na okładce?),serialu, którego nikt nie zna i w końcu sesja w playboy w 2000 roku i bum, tyle propozycji zawodowych.

Z pogarda wyrażasz się o kim tylko się da, sam będąc wyłącznie bogatym studencikiem. Ciekawa pozycja to ciśnięcia po "dorobku".

No pięknie. Brakowało mi tylko takiego posta typu "Nie lubisz mojego filmu? Nakręć lepszy." a'la Szmajdzik... Mój dorobek jest zerowy, jak umrę wszyscy będą mieć wyje**ne i dlatego nie mogę ocenić gry aktorskiej Przybylskiej. Aktorów z w11 czy trudnych spraw też nie mogę krytykować, bo nigdy nie grałem w takim czymś i mój dorobek jest zerowy. Ale chwila, czemu by nie przekręcić to zdanie w drugą stronę? Skoro można krytykować tylko wtedy kiedy ma się jakiś "dorobek" to może i zachwalać tylko wtedy? W takim wypadku każda osoba co chwali aktorzynów może sobie tą opinię wsadzić w dupę, bo jest gówno warta o ile sam nie grał przynajmniej w detektywach.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3418 dnia: Października 12, 2014, 21:40:42 pm »
Mój dorobek jest zerowy, jak umrę wszyscy będą mieć wyje**ne i dlatego nie mogę ocenić gry aktorskiej Przybylskiej. Aktorów z w11 czy trudnych spraw też nie mogę krytykować, bo nigdy nie grałem w takim czymś i mój dorobek jest zerowy. Ale chwila, czemu by nie przekręcić to zdanie w drugą stronę? Skoro można krytykować tylko wtedy kiedy ma się jakiś "dorobek" to może i zachwalać tylko wtedy? W takim wypadku każda osoba co chwali aktorzynów może sobie tą opinię wsadzić w dupę, bo jest gówno warta o ile sam nie grał przynajmniej w detektywach.
Możesz ocenić jej dorobek jako zerowy. Ale jej imię i nazwisko znam, Twojego nie. Obstawiam, że 10 przypadkowych osób na ulicy podobnie. Jej wypowiedzi publiczne nie są wkurwiające jak Twoje więc jakby zredukować wasze "dorobki" do wypowiedzi w eterze, to jest Ghandim publicznej debaty przy tobie ;).

I klatę ma bardziej przyjemną dla oka.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2014, 21:43:29 pm wysłana przez tarniak »

lupinator

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3419 dnia: Października 12, 2014, 21:44:48 pm »
I klatę ma bardziej przyjemną dla oka.
To jest LEM na zdjęciu.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3420 dnia: Października 13, 2014, 16:19:02 pm »
I klatę ma bardziej przyjemną dla oka.
To jest LEM na zdjęciu.
:lol:

W takim razie przepraszam. Jednocześnie, z obecnie mi znanego materiału dowodowego, Anna Przybylska wciąż w kwestii estetycznej wypadała znacznie lepiej.

Wracając jeszcze do tematu czy była wielka, czy nie - owszem, zodzę się, że nie była aktorką wybitną, ale też nie słyszałem nigdzie specjalnych zachwytów na ten temat. Ludzie raczej podkreślają jej normalność, co jest ewenementem wśród osób publicznych. Mnie jest przykro, że kolejna osoba umiera na raka, co jest niestety dla mnie tematem bardzo nieprzyjemnym, biorąc pod uwagę jak ta choroba wyniszcza moją rodzinę. Dlatego myślę, że jeśli jest taka możliwość to Master powinien spędzić więcej czasu wpatrzony w książki (skoro ma taką możliwość) albo na próbach uporania się z tym problemem. Kto wie, może pójdzie w bardziej naukową stronę medycyny i ma wybitny talent. A może uratuje niejedną osobę przed śmiercią. Na pewno czas Mastera poświęcony na naukę, wyjdzie na dobre wszystkim niezależnie od tego czy zostanie wybitnym profesorem medycyny czy ortopedą (nie ujmując nic ortopedom).
« Ostatnia zmiana: Października 13, 2014, 16:20:49 pm wysłana przez tarniak »

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3421 dnia: Października 13, 2014, 16:29:40 pm »
Z całego forum Master akurat najmniej się nadaje na lekarza, więc może niech lepiej poszuka innego zajęcia bo będziemy mieli kolejny przypadek w stylu dzieci chirurgów co po rodzinie dostają fuchę, a potem wśród personelu mają ksywę "Rzeźnik" i "Nietykalny".

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3422 dnia: Października 13, 2014, 16:56:09 pm »
A to Master_666 i bycie lekarzem to na serio? Od dawna byłem przekonany, że to troll taki jak Bravie Kyokushinmana, adwokactwo Devilka, dwuletnie gierki za 30zł na stanowisku inżyniera w korporacji czy bogactwo Sylvana na tle fotek z gierkami w piwnicznych pokojach z odpadającym tynkiem.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3423 dnia: Października 13, 2014, 18:02:11 pm »
 :lol:
Juras mistrz  :lol:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3424 dnia: Października 24, 2014, 20:00:46 pm »
http://legionisci.com/news/60342_FARE_zglosila_do_UEFA_flagi_Legii_i_Metalista.html

Co to lewacwo sponsorowane przez zydów lub szejków wymyśla to juz nie pojmuje.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3425 dnia: Października 26, 2014, 20:44:22 pm »
RADZIO czyt. minister spraw zagranicznych. Szkoda mi trochę jego rodziców bo przez pomyłkę zapomnieli jego wyskrobać.


Mówiąc poważnie, problem niedojrzałości i braku poczucia odpowiedzialności jest nieco głębszy w polskim Sejmie, ale to co panowie w garniturach wyprawiają to czyste przedszkole.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3426 dnia: Października 26, 2014, 21:46:30 pm »
Od ponad miesiąca ministrem spraw zagranicznych nie jest Radzio tylko Grzesio, który od Radzia jest zdecydowanie bardziej żenujący. Radzio nie był taki zły.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3427 dnia: Października 27, 2014, 01:49:26 am »
hahaha ciezko stwierdzic kto wygrywa. Chyba cała Polska na nich znowu zagłosuje wiec tez dam im po forumowym plusie. By żyło sie lepiej..

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3428 dnia: Października 27, 2014, 19:52:15 pm »
Niemieckie czołgi przed wprowadzeniem Pz IV F2 i Tygrysa.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3429 dnia: Października 27, 2014, 23:08:44 pm »
Niemieckie czołgi przed wprowadzeniem Pz IV F2 i Tygrysa.
Dzisiaj sie dowiedziałeś czym zrobili blitzkriega?

Ogur

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 20-11-2013
  • Wiadomości: 1 174
  • Reputacja: 22
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3430 dnia: Października 27, 2014, 23:11:31 pm »
Niemieckie czołgi przed wprowadzeniem Pz IV F2 i Tygrysa.
Dzisiaj sie dowiedziałeś czym zrobili blitzkriega?
Przed wprowadzeniem T34 i KW1 panzery dawały sobie radę.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3431 dnia: Października 27, 2014, 23:13:55 pm »
Jakby nie ruski to by nie dały 8)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3432 dnia: Października 28, 2014, 21:32:32 pm »
http://m.interia.pl/fakty/news,nId,1543402

Uwielbiam profesorów opłaconych przez firmy farmaceutyczne. O ile zagrożenie eboli w Polsce to fikcja tak jak mówią, to gadanie żeby się szczepić na grypę jest żałosne, bo szczepionki są wirusa grupy zeszłorocznej i nie będą działać na nową odmianę, która się pojawi w roku bieżącym i praktycznie ta szczepionka dla ludzi nie ma sensu oprócz nabic hajs firmom i jak widać profesorkom.

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3433 dnia: Października 30, 2014, 12:38:04 pm »
Miałem troszke dziś roboty w domu i patrzyłem/słuchałem tv. Dokładnie programu kuchnia plus. Niesamowicie zażenowały mnie dwa programy:
http://ncplus.pl/program-tv/10140585-martha-7-odc-27-domo-hd-20141030-0940 - amerykański program reklamowy dla idiotów
http://ncplus.pl/program-tv/10139449-atelier-smaku-na-szlaku-odc-5-kuchnia-hd-20141030-1040 - lewacki program, który prowadzą dziwni ludzie chyba para on młody ona stara. Dowiedziałem sie z niego mniej wiecej kim jest weganin  :o
Moja opinia: Weganin jest przede wszystkim chory psychicznie i powinien sie leczyć  :grin:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3434 dnia: Października 30, 2014, 13:27:46 pm »
Polecam świniaczka Jakubiaka:



Kiedyś mnie mega irytował, a teraz go oglądam dla beczki :angel:

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3435 dnia: Października 30, 2014, 15:50:28 pm »
Lubie Jakubiaka ale tylko jak robi normalne jedzenie i nie świruje jak do restauracji dla Sylwana.
Co Cie w nim drażni? Sposób mówienia z zachwytem?  :lol: Widać ze lubi to co robi, dla mnie jak najbardziej pozytywny. Pierwsza trójka takich programów.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3436 dnia: Października 30, 2014, 15:56:51 pm »
Ma śmieszną wadę wymowy (wysunięta dolna szczęka), zawsze mówi "słodka cebulka" i puszcza swoje oczko :) Mówię, teraz lubię nawet oglądać tego świniaczka.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 721
  • Reputacja: 74
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3437 dnia: Października 30, 2014, 19:17:51 pm »
Moja opinia: Weganin jest przede wszystkim chory psychicznie i powinien sie leczyć

Nie wiem czy słyszałeś o vitarianach  :lol:

Lem++

  • Global Moderator
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 07-11-2008
  • Wiadomości: 10 698
  • Reputacja: 209
  • 07.11.2008 - 16.08.2010 †
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3438 dnia: Października 30, 2014, 19:38:41 pm »

el becetol

  • Gość
Odp: Co was ostatnio zażenowało?
« Odpowiedź #3439 dnia: Października 31, 2014, 00:21:45 am »
Moja opinia: Weganin jest przede wszystkim chory psychicznie i powinien sie leczyć

Nie wiem czy słyszałeś o vitarianach  :lol:

Ci co kupili PS Vita?