Autor Wątek: GTA V  (Przeczytany 618242 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: GTA V
« Odpowiedź #560 dnia: Listopada 10, 2011, 08:57:00 am »
Kolejny zbiór info:

Cytuj
Mountain ranges cannot be passed, however they can be scaled almost to the very top. GTA V is “landlocked” just like RDR.
Los Santos is the only major city in the game. However, this doesn’t mean there isn’t a lot to explore; Los Santos is ~50% larger than Liberty City, with a handful of smaller cities and towns beyond the countryside. One of the larger non-LS cities is based on San Bernardino, another is Tucson, both are about the size of Alderney.
The world is definitely not going to be too small for people’s tastes; Expect to see snow, deserts, and much more.
The city of Los Santos alone is larger than GTA IV combined. Los Santos is the largest and most important city. Unlike San Andreas, players will not be moving from one city to the next, doing missions restricted to that specific location. They will be structured in a way that’s unlike what has been done in any previous Grand Theft Auto game.
There are at least two cities apart from Los Santos which are the size of Alderney; They do not share a border with Los Santos or each other.
The Italian Mafia will not be making an appearance this time around.
Los Santos alone is the same size as III era San Andreas.
The mountain ranges extend above the maximum altitude for player-controlled planes, therefore making it impossible to fly over them.
Los Santos alone will feature three airports (more are outside of the city), with the world itself being more than twice the size of RDR.
Ammunition will be making a return, however it is inaccessible; The use of underground arms dealers will be used instead. Shooting ranges will now make a reappearance as well, with the minigame being revamped and much more fun.
Every plane shown in the trailer (excluding the commercial passenger jets) is pilotable. No big planes (ex. AT-400) will be present.
NPC Passenger jets fly higher than the vertical limit of planes piloted by the player.
There are 5 counties in the game, with Los Santos being the largest of them all. Overall, Los Santos is 1/3 of the entire map, with the map being over twice the size of RDR; This can be compared to New Austin and Neuvo Paraiso being one huge city, paved end to end.
Bowling will be making a return, which will also be tied into a few missions.
“ENEMA” is a designer clothes label in the game, with the real-life equivalent being MANGO.
Seasons change in-game, with the main story taking place over the course of more than a year.
Safehouses will not be customizable, however they can be customized to spawn with different cars, helicopters, boats, and planes.
Weapons will be customizable.
Car customization will be making a return.
Character clothing can be changed, but the overall appearance of the character can not be changed. There will be more than three clothing stores to choose from, however it is not a major component of the storyline and therefore optional.
The ability to drive from a desert to an area with heavy snowfall will now be possible.
Mt. Slippery is one of the highest peaks in the game. Mt. Chiliad will not be making a return.
One of the weapons is a remote-controlled explosive miniature truck called the “RC Tour”.
There will be countrysides, deserts, and mountain peaks. San Fierro and Las Venturas will not be making a return.
The northern side of the map is bordered by the Tetas Grandes Mountain Range (the real-life equivalent being the Los Padres National Forest).
Children of the protagonist will be present in V, however they cannot be killed. It is unknown if they will be making appearances outside of cutscenes.
The protagonist has two children, boy Daniel and girl Skyler. They are about 10 years old and are too young to understand the protagonist’s criminal history.
The protagonist is divorced, with the wife having full custody over the children.
An achievement called “Desert Bus” will be featured.
The hidden packages will be 100 crazy Sasquatches that will be placed around San Andreas. They will be recognizable by their faint red glow and constant cooing.
The counties of San Andreas are:
Los Angeles County –> Los Santos County
Orange County –> Valais County
San Diego County –> Santa Hueso County
San Bernardino County –> Brigham County
Ventura/Santa Barbara County –> Santa Catarina County
Riverside/Imperial County –> Trecena Count
The last few details from the article are listed below:
Attempting to boat around the mountains will result in a never ending row of mountains.
The eastern border of the map is the Yucca Desert, which stretches on into infinity. A single road runs through it, however traveling too far out will result in a message implying there’s nothing out there.
The west and south parts of the map is the Pacific ocean.
The southeast part of the map is the Mexican-American border, however it is only referred to as “The Border”. Crossing over the boarder will result in 5 stars, unless the player turns around immediately. Beyond the border is endless desert.
Dogs will be in the game, but only with their humans.
The story focuses on Mexican drug cartels, mainly between two warring cartels, X1 and the Cholula Cartel and their “army”, Los Illuminados.
African-American gangs will return as the “Families Alliance” or even just “The Alliance”. Their color is Black and Green. Their rivals are the Mafioso Alliance, who wear Blue. A third, smaller African-American gang called “The Tracers” will play the most important role in the story.
A Korean mob, Yakuza, and references to the Irish mob will be present, along with the Triads and Russian mob.
The protagonist’s name is Ray, age 53, father of 2 children, divorcee, and an ex-con from upstate Liberty. Ray moved to Los Santos recently and was served with a divorce weeks later. Due to his criminal background, this prevented him from having custody of his children, thus giving full custody to his ex-wife instead.

http://stickskills.com/2011/11/09/rumor-a-ton-of-grand-theft-auto-v-details-leaked/

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: GTA V
« Odpowiedź #561 dnia: Listopada 12, 2011, 13:25:35 pm »

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: GTA V
« Odpowiedź #562 dnia: Listopada 14, 2011, 16:08:38 pm »
Jeszcze odnośnie tego powyższego, wszystko wskazuje na to, że wykorzystali motion scan z L.A. Noire.



A z newsów:
http://www.nowgamer.com/news/1130729/gta_5_rockstar_responds_to_speculation_internet_lunacy.html

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: GTA V
« Odpowiedź #563 dnia: Listopada 17, 2011, 05:58:54 am »
Widzieliście to? :o

http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2011/11/Yl8Ph.jpg
http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2011/11/MBFhK.jpg
http://www.dsogaming.com/wp-content/uploads/2011/11/TABp5.jpg

Po pierwsze, jeżeli to prawda, to SZOK JAK TA GRA WYGLĄDA! :O
Po drugie, miasto jest OGROMNE. Nawet im wybaczę, że tylko Los Santos.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2011, 06:00:30 am wysłana przez Maciomaniak »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 273
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: GTA V
« Odpowiedź #564 dnia: Listopada 17, 2011, 07:40:40 am »
Cytuj
Not Found

Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
:-?

Unlimited

  • Gość
Odp: GTA V
« Odpowiedź #565 dnia: Listopada 17, 2011, 08:25:52 am »
Cytuj
Not Found

Apologies, but the page you requested could not be found. Perhaps searching will help.
:-?

 :-?

Ps. Ktoś zdążył je zgrać na dysk? :P Chętnie by sobie zobaczył te zdjęcia. :D

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: GTA V
« Odpowiedź #566 dnia: Listopada 17, 2011, 09:03:23 am »
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2011, 09:12:22 am wysłana przez Maciomaniak »

Unlimited

  • Gość
Odp: GTA V
« Odpowiedź #567 dnia: Listopada 17, 2011, 09:10:49 am »
Mapka całkiem spora! Będzie co robić. :D

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: GTA V
« Odpowiedź #568 dnia: Listopada 17, 2011, 09:16:52 am »
Trochę mało dróg pozamiejskich. Zapewne finałowa akcja rozegra się na wyspie, którą widać w lewym dolnym rogu. :P

el becetol

  • Gość
Odp: GTA V
« Odpowiedź #569 dnia: Listopada 17, 2011, 09:33:26 am »
http://www.imgplace.com/viewimg507/6097/19yl8ph.jpg

Nieźle, nie powiem. Próbuje zlokalizować na tej mapce mój sig. Wydaje mi się że są to drogi wychodzące z miasta w jego prawym górnym rogu miasta (widać ocean na wprost, po lewej od razy dzielnice). Jeżeli mam rację to mapa wskazuje że przez góry da się przebić, skoro za nimi są miasteczka, więc info w którym było o nieprzekraczalnych górach można spuścić w kliblu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2011, 09:41:11 am wysłana przez el becetol »

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: GTA V
« Odpowiedź #570 dnia: Listopada 17, 2011, 09:40:50 am »
Trochę mało dróg pozamiejskich.
Na czarno zaznaczone są z pewnością drogi asfaltowe, a poza tym spodziewam się także dróg nieutwardzonych.

Swoją drogą już widać, na którą konsolę będzie ta "lepsza" wersja  :P

Dobrze, że poza Los Santos będzie też miejsce na kilka mniejszych miasteczek.

svonston

  • Gość
Odp: GTA V
« Odpowiedź #571 dnia: Listopada 17, 2011, 09:49:42 am »
JARAM SIE JAK POCHODNIA.
















Nie umiem nic wiecej napisac.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: GTA V
« Odpowiedź #572 dnia: Listopada 17, 2011, 09:50:29 am »
Swoją drogą już widać, na którą konsolę będzie ta "lepsza" wersja  :P

Raczej masz rację. Jak zwykle pierwsze materiały są z X0. Widocznie ta wersja szybciej postępuje i można już ją pokazywać. Na PS3 zapewne jak zwykle na koniec pośpiech, a potem będziemy mieć dropy i ch**owe AA.

svonston

  • Gość
Odp: GTA V
« Odpowiedź #573 dnia: Listopada 17, 2011, 09:55:27 am »
To kupuj zloma. :P

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: GTA V
« Odpowiedź #574 dnia: Listopada 17, 2011, 10:06:45 am »
http://www.imgplace.com/viewimg507/6097/19yl8ph.jpg

Nieźle, nie powiem. Próbuje zlokalizować na tej mapce mój sig. Wydaje mi się że są to drogi wychodzące z miasta w jego prawym górnym rogu miasta (widać ocean na wprost, po lewej od razy dzielnice). Jeżeli mam rację to mapa wskazuje że przez góry da się przebić, skoro za nimi są miasteczka, więc info w którym było o nieprzekraczalnych górach można spuścić w kliblu.
IMO nieprzekraczalne góry są na całej prawej linii mapy. Na samym skraju widać szarą barwę oznaczającą chyba skaliste, nie porośnięte roślinnością grzbiety.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 273
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: GTA V
« Odpowiedź #575 dnia: Listopada 17, 2011, 10:22:17 am »
Spora mapka i wygląda naprawdę interesująco.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: GTA V
« Odpowiedź #576 dnia: Listopada 17, 2011, 10:26:10 am »
To kupuj zloma. :P

A co to ja Sylvan albo Iras jestem, żeby dla jednej gry kupować konsolę? Jeśli różnice będą tak niewielkie jak w przypadku GTAIV, to jakoś to zniosę.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GTA V
« Odpowiedź #577 dnia: Listopada 17, 2011, 10:39:04 am »
Ja mam nadzieję że główny to na razie jakaś próbna wersja.

Wiadomość scalona: Listopada 17, 2011, 10:40:20 am
BTW pewno na wsypie jest albo więzienie, albo baza wojskowa

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: GTA V
« Odpowiedź #578 dnia: Listopada 17, 2011, 10:44:00 am »
albo koks będzie tam przerzucany :D

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: GTA V
« Odpowiedź #579 dnia: Listopada 17, 2011, 10:44:53 am »
Napisałem na forum PE, że to może być prawdziwa mapka to typy mnie wyśmiały. Cokolwiek się nie napisze to zamiast podać solidny kontrargument sprowadzają się do jakieś ironicznej docinki. Kompletnie brak jakichkolwiek merytorycznych dyskusji, ale to pewnie ze względu na obniżony (względem naszego forum) wiek userów. Trudno, mi odechciewa się cokolwiek tam pisać.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: GTA V
« Odpowiedź #580 dnia: Listopada 17, 2011, 10:48:09 am »
Nawet to wygląda ;d

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: GTA V
« Odpowiedź #581 dnia: Listopada 17, 2011, 11:01:03 am »
Napisałem na forum PE, że to może być prawdziwa mapka to typy mnie wyśmiały. Cokolwiek się nie napisze to zamiast podać solidny kontrargument sprowadzają się do jakieś ironicznej docinki. Kompletnie brak jakichkolwiek merytorycznych dyskusji, ale to pewnie ze względu na obniżony (względem naszego forum) wiek userów. Trudno, mi odechciewa się cokolwiek tam pisać.

No to przecie gadałem, że tam pozostali już tylko ludzie na poziomie bigdaddyego. Konto dawno tam usunąłem, bo same zjeby pozostały.

Materiał w GTAV wygląda na prawdziwy, ale biorąc pod uwagę hype i ilość fanów tej serii, wszystkiego można się spodziewać.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: GTA V
« Odpowiedź #582 dnia: Listopada 17, 2011, 11:05:33 am »
Na forum PE nie ma co wchodzić. Szkoda nawet zaśmiecać sobie przeglądarkę tym syfem. Zero merytorycznych dyskusji, czy wymiany argumentów. Tam albo się czymś jarasz jak glupi, albo coś wyśmiewasz jak półmózg, ciesząc japsko z byle czego.

Fakt, znajdą się też ogarnięte wyjątki ;) Jak wszędzie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2011, 12:40:21 pm wysłana przez Maciomaniak »

Unlimited

  • Gość
Odp: GTA V
« Odpowiedź #583 dnia: Listopada 17, 2011, 11:12:20 am »
Nastoletni internetowi gangsta. :lol:

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: GTA V
« Odpowiedź #584 dnia: Listopada 17, 2011, 11:56:24 am »
Tych dwóch typków, którzy tam odpisali, są zawsze wszystkowiedzący ;)
Swoją drogą, wyciekła jeszcze rzekomo bardzo prawdopodobna data premiery - 1 czerwca 2012.
Dlaczego akurat pierwszy? Pojęcia nie mam. Plotka.

Ale bardziej prawdopodobne wydaje się 24 maja, albo koniec roku na nowego Xboxa.

EDIT: Wygląda na to, że ten screen to faktycznie jest fake...
http://cloud.steampowered.com/ugc/613842889479542313/7FE73804BDFFEF237366AC33459F57D962D1AC4E/

Co do mapek - nie wiadomo. Wyglądają BARDZO wiarygodnie...
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2011, 12:08:46 pm wysłana przez Maciomaniak »

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: GTA V
« Odpowiedź #585 dnia: Listopada 17, 2011, 12:08:44 pm »
Ja już więcej się tam nie wypowiadam. Jeden typ próbował mi kiedyś wmówić, że miasto GTA III było większe od Vice City.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: GTA V
« Odpowiedź #586 dnia: Listopada 17, 2011, 12:33:20 pm »
Debili jest tam od groma, ale proszę bez hipokryzje są też ludzie z którymi można normalnie pogadać, ale nie o tym ten temat.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: GTA V
« Odpowiedź #588 dnia: Grudnia 11, 2011, 13:03:08 pm »
GTA V i Max Payne 3 będzie po polsku.
Cytuj
Rockstar Lincoln is our UK-based dedicated Quality Assurance and Localization studio, where all our efforts are focused on assuring the integrity of all Rockstar titles, specifically in the main European languages of English, German, French, Italian and Spanish as well as other foreign languages such as Japanese, Chinese, Polish and Russian.
Wszystko od nowa, od początku...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: GTA V
« Odpowiedź #589 dnia: Grudnia 11, 2011, 13:21:53 pm »
Byle im nie przyszło do głowy robić dubbingu.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: GTA V
« Odpowiedź #590 dnia: Grudnia 11, 2011, 13:25:00 pm »
Byle im nie przyszło do głowy robić dubbingu.
Teraz zastanów się co napisałeś.
Czy R* kiedykolwiek zrobiło dubbing do GTA?
Wszystko od nowa, od początku...

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GTA V
« Odpowiedź #591 dnia: Grudnia 11, 2011, 13:27:02 pm »
Byle im nie przyszło do głowy robić dubbingu.
Teraz zastanów się co napisałeś. Czy R* kiedykolwiek zrobiło dubbing do GTA?
A czy któryś Metal Gear był slasherem? ;)
To że do tej pory nie zrobili nie znaczy że im coś nie odbije tym razem.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: GTA V
« Odpowiedź #592 dnia: Grudnia 11, 2011, 13:40:36 pm »
Szczerze mówiąc nigdy nie przyszło mi do głowy uruchamiać którejś z gier R* po niemiecku albo francusku  :lol:

Ale żeby osobne studio do tłumaczenia napisów? Przecież to jest robota dla jednego tłumacza i jednego testera...

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: GTA V
« Odpowiedź #593 dnia: Grudnia 11, 2011, 13:59:48 pm »
Raczej nie jednego, trochę krajów jest wymienionych jednak.
Wszystko od nowa, od początku...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: GTA V
« Odpowiedź #594 dnia: Grudnia 11, 2011, 14:03:04 pm »
Jedna wersja = jeden tłumacz. To nie jest rpg, żeby mieli setki/tysiące stron do tłumaczenia.

Robota raczej jak napisy do filmów, a te robią pojedyncze osoby w bardzo krótkim czasie.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: GTA V
« Odpowiedź #595 dnia: Grudnia 11, 2011, 14:06:04 pm »
Druga sprawa, że stać ich.
Ewentualnie drugie studio to z nazwy jest, czyli zwykły podzespół.
Wszystko od nowa, od początku...

el becetol

  • Gość
Odp: GTA V
« Odpowiedź #596 dnia: Grudnia 11, 2011, 14:33:38 pm »
Jedna wersja = jeden tłumacz. To nie jest rpg, żeby mieli setki/tysiące stron do tłumaczenia.

Robota raczej jak napisy do filmów, a te robią pojedyncze osoby w bardzo krótkim czasie.

Właśnie się mylisz jak ch**, GTA jest najtrudniejszą grą do tłumaczenia ponieważ zawiera dziesiątki typów slangów i dialektów od spanglish do tego czym mówił Jacob, nie mówiąc o różnej nomenklaturze w różnych przedstawionych środowiskach.
A z filmami to dobre porównanie bo filmy sa tłumaczone przez jedną osobę i zawsze są przetłumaczone ch**owo. Spróbuj obejrzeć komedie oparta na dialogach z lektorem i porównać sobie co tam ludzie faktycznie mówią w oryginale, a co mówi lektor - zazwyczaj są to kompletnie dwa różne dialogi. Z ostatnio widzianych filmów:

- Come on kill that noise man, let's just get the shit,
- Don't worry, you'll get the shit. You will be knee deep in shit!

wersja pl:

- Cicho dawaj towar
- Nie martw się dostaniesz swój towar.

No faktycznie ten sam dialog  :lol: I tak jest tłumaczony każdy film. Chciałbyś żeby tak lipnie przetłumaczone było GTA?


blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: GTA V
« Odpowiedź #597 dnia: Grudnia 11, 2011, 14:50:24 pm »
Jedna wersja = jeden tłumacz. To nie jest rpg, żeby mieli setki/tysiące stron do tłumaczenia. Robota raczej jak napisy do filmów, a te robią pojedyncze osoby w bardzo krótkim czasie.
Nie masz racji.

marcingt

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-08-2007
  • Wiadomości: 4 970
  • Reputacja: 58
Odp: GTA V
« Odpowiedź #598 dnia: Grudnia 12, 2011, 00:42:46 am »
Zajebiście, że Polska jest coraz bardziej znaczącym rynkiem, przez tyle lat ruchania nas na każdym kroku.

lupinator

  • Gość
Odp: GTA V
« Odpowiedź #599 dnia: Grudnia 12, 2011, 01:05:49 am »
Zajebiście, że Polska jest coraz bardziej znaczącym rynkiem, przez tyle lat ruchania nas na każdym kroku.
Biorąc pod uwagę skalę piractwa w Polsce byłbym skłonny stwierdzić, iż to Polacy są ruchającymi, a nie ruchanymi.