Autor Wątek: Final Fantasy XV  (Przeczytany 237236 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1800 dnia: Grudnia 01, 2016, 14:28:01 pm »
Wydaje mi się, że nie jest to możliwe,


I na tym powinniśmy skończyc Twoje rozważania. Wydaje ci się.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1801 dnia: Grudnia 01, 2016, 19:20:39 pm »
Dziwna sprawa z tym Finalem, gram i jak na razie jakoś specjalnie mnie z kapci nie wyje**ł, ale nie mogłem się dziś oderwać.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1802 dnia: Grudnia 01, 2016, 21:28:22 pm »
Walka daje radę, chce się grindować. Soczysty gameplay jak w MGSV, no ale fabularnie to chyba kuleje

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1803 dnia: Grudnia 01, 2016, 22:18:38 pm »
Fabularnie podobno zagęszcza się z czasem.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1804 dnia: Grudnia 01, 2016, 22:20:08 pm »
Czyli czysty MGSV.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 674
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1805 dnia: Grudnia 02, 2016, 10:21:32 am »
W sumie to nawet grafikę można porównać do MGS'a - technicznie jest sporo bardzo dobrych rzeczy, ale przez ten cały open world jest tez sporo cięć w geometrii, ilości obiektów, generalnie w meshowaniu leveli.

No i tak, gra wciąga, nawet jeśli nie dostarcza stałego efektu wow. Przy każdej mojej sesji łapię się na tym, że miałem skończyć jakieś 30-60 minut temu :D.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1806 dnia: Grudnia 02, 2016, 18:32:22 pm »
Po 12h wywlokłem się z pierwszego obszaru no i wreszcie świat zaczyna ciekawie wyglądać :) Ta startowa pustynia jest strasznie nijaka.

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1807 dnia: Grudnia 04, 2016, 18:39:15 pm »


"Epicka" walka, epickie hitboxy. Napierdalanie przez 1 godzinę w "kciuka" potwora z totalnie zjebanym ujęciem kamery. Super emocjonujące :lol: Walka z hydrą w GoW 1 była ciekawsza.

Przynajmniej twórców nie poj**ało i nie trzeba 72h, aby załatwić tego bossa.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1808 dnia: Grudnia 04, 2016, 19:05:22 pm »
No fajnie kamera przenika przez te paluchy a paluchy przez ziemie :lol: No ale to pewnie w ogole nie wplywa na gameplay, nie to co slynna poludnica.

el becetol

  • Gość
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1809 dnia: Grudnia 04, 2016, 20:06:06 pm »
Widać że chłopaki nawet nie są na najwyższym poziomie, jakby strzelać każdym ciosem 9999 (albo ponad, o ile tu też sie da) to pewnie w 10 minut by sie uwineli. 72 godziny to chyba na 1 levelu.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1810 dnia: Grudnia 04, 2016, 22:36:34 pm »
No fajnie kamera przenika przez te paluchy a paluchy przez ziemie :lol: No ale to pewnie w ogole nie wplywa na gameplay, nie to co slynna poludnica.
Fajnie pisać, nie mając pojęcia o czym.

A dzięki za spoilera z rzeczywistą długością tej walki, specjalnie tuby omijam, żeby mi tu jakiś połamany dekiel wkleił.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2016, 22:51:48 pm wysłana przez Juras »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1811 dnia: Grudnia 04, 2016, 22:51:55 pm »
Spokojnie, kilka dni i bede mial pojecie i bezposrednie porownanie :) Zreszta, filmik klamie?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1812 dnia: Grudnia 05, 2016, 00:21:26 am »



Gdyby siermięgi z cdpr odpowiedzialne za to miały zrobić walkę w takiej skali jak ta  z żółwiem, to jego machnięcie w velen trafiało by postać na skelige.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1813 dnia: Grudnia 05, 2016, 00:50:31 am »
I tak dobrze, że nie wzięli się za to bogowie kodu z From Software, bo pewnie zółwik by zamiatał ryjem całą drużynę na raz stojącą mu u zadu.



Albo przez pół Yharnam.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2016, 00:54:22 am wysłana przez windomearl »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1814 dnia: Grudnia 05, 2016, 01:25:06 am »
Sporadyczne glicze, głównie z przenikaniem przez ściany, porównywać z całkowicie zjebanym systemem kolizji, który występuje w każdej walce, i nie tylko walkach, bo jazda na Płotce wśród tych kłód w postaci kamyczka co go nawet nie widać to było chyba bardziej upierdliwe.

I po drugie, wlazłem dziś na forum żeby coś o Finalu poczytać/napisać i co? Nic poza hejtami fanbojków wiedzmina, ch** z takim forum jak się odechciewa pisać...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2016, 01:34:03 am wysłana przez Juras »

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1815 dnia: Grudnia 05, 2016, 05:29:51 am »
Panowie, ale o ce te kłótnie przecież nie od dziś wiadomo, że system walki to jest najsłabszy element w Wiesławie.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1816 dnia: Grudnia 05, 2016, 06:34:19 am »
Sporadyczne glicze, głównie z przenikaniem przez ściany, porównywać z całkowicie zjebanym systemem kolizji, który występuje w każdej walce, i nie tylko walkach, bo jazda na Płotce wśród tych kłód w postaci kamyczka co go nawet nie widać to było chyba bardziej upierdliwe.

I po drugie, wlazłem dziś na forum żeby coś o Finalu poczytać/napisać i co? Nic poza hejtami fanbojków wiedzmina, ch** z takim forum jak się odechciewa pisać...
Sporadyczne, od zajebania filmikow na tubie z takimi kwiatkami i to nie jest tylko przenikanie przez sciany ale i zjebane hitboxy.
I po drugie, ja przy okazji wiedzmina tez wchodzilem sobie poczytac o nim ma forumku i tez temat zasrany gifami z poludnica od fanbojka from software. Fajnie nie?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 05, 2016, 06:39:21 am wysłana przez windomearl »

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1817 dnia: Grudnia 05, 2016, 07:56:39 am »
Nie ma czasu pisać na forum, bo trzeba grać w Finala. Im dalej tym lepiej :D

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1818 dnia: Grudnia 05, 2016, 07:59:54 am »
Nie ma czasu pisać na forum, bo trzeba grać w Finala. Im dalej tym lepiej :D
No ja wlasnie caly czas mysle czy zaczynac disho 2 czy leciec do sklepu :D

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1819 dnia: Grudnia 05, 2016, 09:02:52 am »
Lecieć do sklepu. Grą się oczywiście jarałem od dawna, ale po tych wieloletnich perturbacjach trochę nie wierzyłem, że coś z tego wyjdzie. O ile sam początek może trochę nużyć, bo moim zdaniem pierwszy obszar i questy są mocno takie sobie, to po otwarciu Duscae i odblokowaniu Chocobo gra nabiera rumieńców. Początkowy region polecam po prostu traktować jako obóz treningowy do systemu walki. Teraz nawet nie przeszkadzają mi przeciętne sidequesty (surowo zrealizowane przynieś, podaj, pozamiataj), bo samo przebywanie w świecie gry sprawia masę frajdy.
Obecnie jedyne co mnie trochę drażni, to nieprawidłowy frame pacing, bo mimo, że gra elegancko trzyma 30fps, to jest zauważalne wrażenie szarpania. Ale dla mnie to detal i myślę, że to załatają (na XBone podobno tego nie ma, więc się da).

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1820 dnia: Grudnia 05, 2016, 09:04:50 am »
Lecieć do sklepu. Grą się oczywiście jarałem od dawna, ale po tych wieloletnich perturbacjach trochę nie wierzyłem, że coś z tego wyjdzie. O ile sam początek może trochę nużyć, bo moim zdaniem pierwszy obszar i questy są mocno takie sobie, to po otwarciu Duscae i odblokowaniu Chocobo gra nabiera rumieńców. Początkowy region polecam po prostu traktować jako obóz treningowy do systemu walki. Teraz nawet nie przeszkadzają mi przeciętne sidequesty (surowo zrealizowane przynieś, podaj, pozamiataj), bo samo przebywanie w świecie gry sprawia masę frajdy.
Obecnie jedyne co mnie trochę drażni, to nieprawidłowy frame pacing, bo mimo, że gra elegancko trzyma 30fps, to jest zauważalne wrażenie szarpania. Ale dla mnie to detal i myślę, że to załatają (na XBone podobno tego nie ma, więc się da).
No tak, tylko wlasnie disho mam pozyczone (ryo :*) i bedzie trzeba oddac, a tu jak wsiakne to zgine na milion godzin :D Więc chyba lepiej krótsze najpierw skończyć ;)

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1821 dnia: Grudnia 05, 2016, 09:09:58 am »
Ryo zrozumie, Ryo wybaczy ;)
PRAWDA RYO?!?!?!

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1822 dnia: Grudnia 05, 2016, 09:16:07 am »
Niestety Ryo tu nie wchodzi więc się nawet nie wytłumaczę :(

el becetol

  • Gość
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1823 dnia: Grudnia 05, 2016, 10:58:07 am »
Nie ma czasu pisać na forum, bo trzeba grać w Finala. Im dalej tym lepiej :D

Ja w weekend nawet nie odpaliłem, jestem w drugim chapterze i gra na razie mnie nie zachęciła niczym. Fajnie że im dalej tym lepiej, może warto sie przemęczyć przez ten półprodukt na początku, tylko że w tym momencie zniechęca news że od połowy gry mamy mieć liniową rozgrywkę co wspomniało IGN w recenzji że
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Szczerze mówiąc z taką wizją przed sobą nie mam motywacji do dalszej gry, skoro na otwartym świecie póki co jest jakieś naciągane 5/10 a potem ma być jeszcze gorzej  :-?

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 084
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1824 dnia: Grudnia 05, 2016, 12:40:59 pm »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1825 dnia: Grudnia 05, 2016, 23:14:31 pm »
Sporadyczne glicze, głównie z przenikaniem przez ściany, porównywać z całkowicie zjebanym systemem kolizji, który występuje w każdej walce, i nie tylko walkach, bo jazda na Płotce wśród tych kłód w postaci kamyczka co go nawet nie widać to było chyba bardziej upierdliwe.

I po drugie, wlazłem dziś na forum żeby coś o Finalu poczytać/napisać i co? Nic poza hejtami fanbojków wiedzmina, ch** z takim forum jak się odechciewa pisać...
Sporadyczne, od zajebania filmikow na tubie z takimi kwiatkami i to nie jest tylko przenikanie przez sciany ale i zjebane hitboxy.
I po drugie, ja przy okazji wiedzmina tez wchodzilem sobie poczytac o nim ma forumku i tez temat zasrany gifami z poludnica od fanbojka from software. Fajnie nie?
O mnie piszesz wiedźmoklapie? Na cały temat wiedźmina znalazłem raptem trzy posty o hitboxach mojego autorstwa, gdzie bodaj w jednym był filmik z utopcami i wiwerną. Reszta to normalne rozmowy o grze, nawet jej broniłem, jechanie blacharzy i śmianie się z recek Kyo oraz wulfena który namiętnie próbował girskami po bb. Ale ponoć zaje**ny gifami z jakąś południcą.  Za to ty latasz po całym forum, srasz po gierkach które mi się podobają i dopierdalasz się do jakiś pierdół. Co jest w FFXV? Dojebka o braku kompatybilności save ze starszą wersją gry, dojebka o przenikanie przez teksture podłoża postgame bossa, który wielkością dorównuje tytanom z gowa(a może nawet je bije), przy okazji nie będąc cinematic experience skryptem skryptem 2.5d. Piszesz coś o czystym mgs na podstawie relacji innych którzy nie ukończyli nawet pierwszego czapteru, rozumiem że już wtedy wiadomo iż
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
. Poza finalem nazywasz demony technicznym gniotem i ścierwem, bo postać spadła i zginęła. Człowieku ogarnij się razem z resztą tych wiedzmoklapów.
Mam 50h w finalku, żadnego zwisu, gliczu, fps spadły zauważalnie raz na jakieś 20 sec, kamera się czasami gubi, co można korygować gałką, ojej. Gra jest przepiękna i do tego płynna, oświetlenie i animacje to poziom cgi, w czasie walk to jest istny graficzny rozp**rdol. Ta gra to jest właściwie pierwszy prawdziwie nexgenowy open world i kisnę jak czytam porównania wiedzmoklapów do amerykańskiej załogi z ps2, normalnie kisnę.
Ale ubzduruj sobie dalej jakieś zasyfianie tematu W3 wyimaginowanymi gifami z południcami, kiedy to właśnie Ty i reszta załogi od wiedzmoklapstwa zasyfiacie całe forum swoim hejtem i kłamstwami.

Ale przecież wiedzmin ani się nie wywalał ani nie ledwo chodził. Sporą część gry bez żadnych problemów przeszedłem bez żadnego patcha. I to nie ja teraz wyskoczyłem z porównaniami przecież i myśle, że w tym miejscu również można je skończyć. Po prostu bądźmy uczciwi w pewnych kwestiach.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Pozdrawiam.

Masz i walcz:
https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=final+fantasy+xv+glitches

el becetol

  • Gość
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1826 dnia: Grudnia 05, 2016, 23:24:48 pm »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1827 dnia: Grudnia 05, 2016, 23:42:12 pm »
Sporadyczne glicze, głównie z przenikaniem przez ściany, porównywać z całkowicie zjebanym systemem kolizji, który występuje w każdej walce, i nie tylko walkach, bo jazda na Płotce wśród tych kłód w postaci kamyczka co go nawet nie widać to było chyba bardziej upierdliwe.

I po drugie, wlazłem dziś na forum żeby coś o Finalu poczytać/napisać i co? Nic poza hejtami fanbojków wiedzmina, ch** z takim forum jak się odechciewa pisać...
Sporadyczne, od zajebania filmikow na tubie z takimi kwiatkami i to nie jest tylko przenikanie przez sciany ale i zjebane hitboxy.
I po drugie, ja przy okazji wiedzmina tez wchodzilem sobie poczytac o nim ma forumku i tez temat zasrany gifami z poludnica od fanbojka from software. Fajnie nie?
O mnie piszesz wiedźmoklapie? Na cały temat wiedźmina znalazłem raptem trzy posty o hitboxach mojego autorstwa, gdzie bodaj w jednym był filmik z utopcami i wiwerną. Reszta to normalne rozmowy o grze, nawet jej broniłem, jechanie blacharzy i śmianie się z recek Kyo oraz wulfena który namiętnie próbował girskami po bb. Ale ponoć zaje**ny gifami z jakąś południcą.  Za to ty latasz po całym forum, srasz po gierkach które mi się podobają i dopierdalasz się do jakiś pierdół. Co jest w FFXV? Dojebka o braku kompatybilności save ze starszą wersją gry, dojebka o przenikanie przez teksture podłoża postgame bossa, który wielkością dorównuje tytanom z gowa(a może nawet je bije), przy okazji nie będąc cinematic experience skryptem skryptem 2.5d. Piszesz coś o czystym mgs na podstawie relacji innych którzy nie ukończyli nawet pierwszego czapteru, rozumiem że już wtedy wiadomo iż
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
. Poza finalem nazywasz demony technicznym gniotem i ścierwem, bo postać spadła i zginęła. Człowieku ogarnij się razem z resztą tych wiedzmoklapów.
Mam 50h w finalku, żadnego zwisu, gliczu, fps spadły zauważalnie raz na jakieś 20 sec, kamera się czasami gubi, co można korygować gałką, ojej. Gra jest przepiękna i do tego płynna, oświetlenie i animacje to poziom cgi, w czasie walk to jest istny graficzny rozp**rdol. Ta gra to jest właściwie pierwszy prawdziwie nexgenowy open world i kisnę jak czytam porównania wiedzmoklapów do amerykańskiej załogi z ps2, normalnie kisnę.
Ale ubzduruj sobie dalej jakieś zasyfianie tematu W3 wyimaginowanymi gifami z południcami, kiedy to właśnie Ty i reszta załogi od wiedzmoklapstwa zasyfiacie całe forum swoim hejtem i kłamstwami.

Ale przecież wiedzmin ani się nie wywalał ani nie ledwo chodził. Sporą część gry bez żadnych problemów przeszedłem bez żadnego patcha. I to nie ja teraz wyskoczyłem z porównaniami przecież i myśle, że w tym miejscu również można je skończyć. Po prostu bądźmy uczciwi w pewnych kwestiach.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Pozdrawiam.

Masz i walcz:
https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=final+fantasy+xv+glitches
Pozdrawiam również, walczyć nie mam zamiaru, bo szkoda mi czasu, zagram z przyjemnością już niedługo panie Japklapie ;*

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1828 dnia: Grudnia 05, 2016, 23:44:30 pm »
Sporadyczne glicze, głównie z przenikaniem przez ściany, porównywać z całkowicie zjebanym systemem kolizji, który występuje w każdej walce, i nie tylko walkach, bo jazda na Płotce wśród tych kłód w postaci kamyczka co go nawet nie widać to było chyba bardziej upierdliwe.

I po drugie, wlazłem dziś na forum żeby coś o Finalu poczytać/napisać i co? Nic poza hejtami fanbojków wiedzmina, ch** z takim forum jak się odechciewa pisać...
Sporadyczne, od zajebania filmikow na tubie z takimi kwiatkami i to nie jest tylko przenikanie przez sciany ale i zjebane hitboxy.
I po drugie, ja przy okazji wiedzmina tez wchodzilem sobie poczytac o nim ma forumku i tez temat zasrany gifami z poludnica od fanbojka from software. Fajnie nie?
O mnie piszesz wiedźmoklapie? Na cały temat wiedźmina znalazłem raptem trzy posty o hitboxach mojego autorstwa, gdzie bodaj w jednym był filmik z utopcami i wiwerną. Reszta to normalne rozmowy o grze, nawet jej broniłem, jechanie blacharzy i śmianie się z recek Kyo oraz wulfena który namiętnie próbował girskami po bb. Ale ponoć zaje**ny gifami z jakąś południcą.  Za to ty latasz po całym forum, srasz po gierkach które mi się podobają i dopierdalasz się do jakiś pierdół. Co jest w FFXV? Dojebka o braku kompatybilności save ze starszą wersją gry, dojebka o przenikanie przez teksture podłoża postgame bossa, który wielkością dorównuje tytanom z gowa(a może nawet je bije), przy okazji nie będąc cinematic experience skryptem skryptem 2.5d. Piszesz coś o czystym mgs na podstawie relacji innych którzy nie ukończyli nawet pierwszego czapteru, rozumiem że już wtedy wiadomo iż
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
. Poza finalem nazywasz demony technicznym gniotem i ścierwem, bo postać spadła i zginęła. Człowieku ogarnij się razem z resztą tych wiedzmoklapów.
Mam 50h w finalku, żadnego zwisu, gliczu, fps spadły zauważalnie raz na jakieś 20 sec, kamera się czasami gubi, co można korygować gałką, ojej. Gra jest przepiękna i do tego płynna, oświetlenie i animacje to poziom cgi, w czasie walk to jest istny graficzny rozp**rdol. Ta gra to jest właściwie pierwszy prawdziwie nexgenowy open world i kisnę jak czytam porównania wiedzmoklapów do amerykańskiej załogi z ps2, normalnie kisnę.
Ale ubzduruj sobie dalej jakieś zasyfianie tematu W3 wyimaginowanymi gifami z południcami, kiedy to właśnie Ty i reszta załogi od wiedzmoklapstwa zasyfiacie całe forum swoim hejtem i kłamstwami.

Ale przecież wiedzmin ani się nie wywalał ani nie ledwo chodził. Sporą część gry bez żadnych problemów przeszedłem bez żadnego patcha. I to nie ja teraz wyskoczyłem z porównaniami przecież i myśle, że w tym miejscu również można je skończyć. Po prostu bądźmy uczciwi w pewnych kwestiach.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Pozdrawiam.

Masz i walcz:
https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=final+fantasy+xv+glitches


Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1829 dnia: Grudnia 06, 2016, 00:00:50 am »

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Obrazki Ci się pomyliły, ale nie martw się, poprawiam.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1830 dnia: Grudnia 06, 2016, 00:51:32 am »


Dlaczego trzy? Bo Juras nie generalizuje, tylko do każdego problemu podchodzi indywidualnie.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1831 dnia: Grudnia 06, 2016, 08:37:26 am »
Juras, który rozdział? Ja mam na liczniku ok. 22 godziny i jestem dopiero na początku trzeciego :)

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1832 dnia: Grudnia 06, 2016, 08:54:13 am »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Dlaczego trzy? Bo Juras nie generalizuje, tylko do każdego problemu podchodzi indywidualnie.

Miło, że ktoś ci chłodzi dupę. Rozumiem, że było to potrzebne, bo rzeczy z FFXV rzutujesz na prawdziwy świat?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1833 dnia: Grudnia 06, 2016, 15:06:01 pm »
Juras, który rozdział? Ja mam na liczniku ok. 22 godziny i jestem dopiero na początku trzeciego :)
Szczerze to nie pamiętam.:) W każdym razie gondoluję.

Mnichu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-03-2006
  • Wiadomości: 4 265
  • Reputacja: 53
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1834 dnia: Grudnia 06, 2016, 23:40:35 pm »
Juras, który rozdział? Ja mam na liczniku ok. 22 godziny i jestem dopiero na początku trzeciego :)
Szczerze to nie pamiętam.:) W każdym razie gondoluję.
Ja chyba zaraz będę gondolować :)
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Gra jest uboga w kilku aspektach, ale daje mi masę frajdy i jaram się jak dawno :D

3DS friendcode: 1478-6316-9345
Nintendo Network ID: Mnichu

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1835 dnia: Grudnia 07, 2016, 11:30:25 am »
Ja też się jaram. Gierka jest wypasiona. Nie miałem na nią hajpu w ogóle, a teraz nie mogę się oderwać. Oczywiście widać, że żaden z elementów gry nie jest dopieszczony na tip-top (oprócz genialnej muzyki, kojarzącej mi się troche z crisis corem), to jednak całość jest spójna i sprawia olbrzymią frajdę. Więcej skrobnę, jak posunę się w fabule, bo na razie biegam chocobosem i trzaskam side questy i hunty jak głupi. :angel:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1836 dnia: Grudnia 07, 2016, 11:41:05 am »
Przeszedłem (wątek fabularny), przy czternastym (chyba, przedostatni) rozdziale miałem trochę rozterek, po ostatnim GotY któremu tylko TLG może zagrozić. Scenka w której
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
przejdzie do historii i znajdzie szerokie zastosowanie w rozmowach z fanami pewnego gatunku. Wykończenie
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
to kolejny popis
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
"Wystrój" sali tronowej, szczególnie po obejrzeniu
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
to brak słów. Jeden z najlepszych OST w historii gier, grafika która dzięki animacjom i oświetleniu, szczególnie podczas walk, podchodzi poziomem pod starsze rendery S-E. W końcu czary i, szczególnie, summony, które nie są animacjami do obejrzenia, tylko sieją zniszczenie, a ich epickość rozwala wszystkie God of Wary razem wzięte. Szkoda że tylko
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1837 dnia: Grudnia 07, 2016, 21:29:35 pm »
Przeszedłem. Na razie ogarniam emocje, bo skończył się pewien rozdział w moim życiu.

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1838 dnia: Grudnia 07, 2016, 22:02:43 pm »
Przeszedłem (wątek fabularny), przy czternastym (chyba, przedostatni) rozdziale miałem trochę rozterek, po ostatnim GotY któremu tylko TLG może zagrozić. Scenka w której
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
przejdzie do historii i znajdzie szerokie zastosowanie w rozmowach z fanami pewnego gatunku. Wykończenie
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
to kolejny popis
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
"Wystrój" sali tronowej, szczególnie po obejrzeniu
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
to brak słów. Jeden z najlepszych OST w historii gier, grafika która dzięki animacjom i oświetleniu, szczególnie podczas walk, podchodzi poziomem pod starsze rendery S-E. W końcu czary i, szczególnie, summony, które nie są animacjami do obejrzenia, tylko sieją zniszczenie, a ich epickość rozwala wszystkie God of Wary razem wzięte. Szkoda że tylko
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Final Fantasy XV
« Odpowiedź #1839 dnia: Grudnia 07, 2016, 23:26:04 pm »
Prze najbliższy rok będą dochodziły darmowe update'y.
http://na.square-enix.com/us/node/6935

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)