Autor Wątek: Aliens vs Predator  (Przeczytany 25175 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Aliens vs Predator
« dnia: Kwietnia 23, 2009, 12:22:37 pm »
Cytuj
Previews of the game have begun appearing in European magazines, and while they consist of little more than a bunch of screenshots, they do manage to reveal that the game is set 30 years after the events in Aliens (the movie), on a planet where Colonial Marines are trying to root out a serious xenomorph infestation. And then, yes, as the name suggests, Predators turn up for a spot of hunting.
As with Rebellion's previous AvP effort, there will be three singleplayer campaigns (one for each race), and it will feature a multiplayer component as well (though details on this are scarce at the moment). The game is due for release in 2010. We can only confirm from the scans that the game is coming for the PS3, though since they come from a PlayStation-only magazine, that's not terribly helpful.

http://kotaku.com/5224038/first-look-at-new-aliens-vs-predator


Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 24, 2009, 00:23:31 am »
Znów cover system? z początku tej generacji strasznie nim się jarałem ale po: Uncharted,GTA, Killzone 2 demku Wanted, Red Faction, zapowiedziach między innymi Termiantora...mam dość.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 24, 2009, 01:19:07 am »
Cover system jest naturalną ewolucją i przybliżeniem rzeczywistości. Kiedyś był Doom i Wolf, czyli idziesz, strzelasz i co najwyżej omijasz na boki. Teraz jest chowanie się za osłonami. Co będzie później zobaczymy. Jak chcesz szybciej znać odpowiedź to zobacz jak walczą jednostki specjalne, żołnierze itd.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 24, 2009, 18:21:44 pm »
Nowe szczegóły:
http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=nl&ie=UTF-8&u=http://www.gamefront.de////&sl=de&tl=en&history_state0=

Cytuj
- The player fights as either Alien, Predator, or Marine.
- For each character, there are specific skills and types of attack and a separate single-player campaign.
- The story begins 30 years after 'Aliens' and act on a new planet.
- The aliens can be placed anywhere herumklettern and spit acid.
- The Predator takes the player on an extensive repertoire of weapons back, including the gun on his shoulder, the blades on the hand and the lock.
- The Navy is struggling with a Pulse Rifle and grenades.
- A multiplayer mode is available.
- Aliens vs. Predator should appear in 2010.

: Kwiecień 24, 2009, 04:35:17 am
Skany w dobrej jakości:
http://gameplanets.blogspot.com/2009/04/alien-vs-predator-new-images-details.html

mateo

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 24, 2009, 18:36:57 pm »
Dlatego warto mieć w zanadrzu konsole obecnej generacji.

Wrobel

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 0
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 24, 2009, 18:42:04 pm »
Sam Cover System jest dobrym rozwiązaniem - problem z nim jest taki,że bardzo rzadko nasi oponenci sobie radzą z nami w momencie, kiedy przycupniemy za murkiem/krzakiem/drzewem. AI w grach z Cover Systemem rzadko zdobywa się na takie manewry jak wykurzanie nas zza osłon, flankowanie czy zniszczenie osłony. W swojej istocie CS jest oki. Niech developerzy popracują nad tym by jego stosowanie nie wnosiło do gier powiewu monotonii i nie sprowadzało ich do ukrycia się, wychylenia, puszczenia serii, ukrycia się.

Jeśli to osiągną będzie git - tym bardziej, że nie wyobrażam sobie Aliena przyklejonego do ściany (instynkt zabijania i ogólne nastawienie na parcie do przodu kosztem swoich pobratymców i ewentualne unikanie kul, ognia czy plazmy poprzez swoją niebywałą zwinność). Co prawda pozostają zasadzki, ale nawet w filmach było ich stosunkowo mało - bezszelestne podchody i nagłe ataki z różnych kierunków to domena tych przyjemniaczków, a to wymusza ruch. Predzio może nieco bardziej w takiej roli wygląda, ale czy nie kłóci się to przypadkiem z kodeksem honorowym łowcy - mamy polować, a ukrywanie się w obawie o trafienie to nie domena Predatora - tak mi się wydaje. Wracając do kwestii zachowania AI gdy my siedzimy za zasłoną - dzikość Obcych i sposób zachowania Predatora może wreszcie zmusić nas do wykorzystywania przyklejania się do ścian jako jednego z elementów walki,a nie jako warunku koniecznego i co gorsza wystarczającego w zupełności do wygrania kolejnej potyczki z Xenomorphami czy Łowcami.

Poszczególne kampanie oczywiście będą diametralnie się różnic pod względem sposobu rozgrywki, ale to Marines dają najwięcej sposobności do otwierania coraz to ciekawszych furtek w kwestii ciekawego Gameplayu - podobnie jak w wypadku poprzednich części. Samotne rajdy, obrona przyczółków, przebijanie się oddziałami, ewakuowanie cywilów - jest tego mnóstwo, a power dzisiejszych maszyn do grania daje ogromne pole do popisu. Kampania Obcych i Predatora raczej będzie w mniejszym lub większym stopniu kalką poprzednich odsłon. Jeśli coś ma być w nich oryginalnego to np. obrona gniazda przed atakiem u Obcych czy masowe polowanie z kilkoma pobratymcami. Ale troszkę za wcześnie by wyrokować. Ale prawdę mówiąc - jeśli dostałbym grę na poziomie rewelacyjnej dwójki (bez dodatku) - byłbym usatysfakcjonowany :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2009, 18:45:36 pm wysłana przez Wrobel »


PEOPLE = SHIT

mateo

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 24, 2009, 18:45:34 pm »
Uwielbiam tematykę obcego dlatego też gra już wskoczyła do mojego koszyka 'must have'.. Rebellion nie zawiedzie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 24, 2009, 22:45:01 pm »
Uwielbiam tematykę obcego dlatego też gra już wskoczyła do mojego koszyka 'must have'.. Rebellion nie zawiedzie.
Pierwsza część AvP była mega przekozacka (i trudna), i mam nadzieję, że zobaczymy coś podobnego tylko w lepszej oprawie. Liczę również na to, że oświetlenie i zabawa światłem odegra bardzo dużą rolę (szczególnie grając alienem i predatorem).

lupinator

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 24, 2009, 23:58:29 pm »
Skany wyglądają niesamowicie. Marzyłem o porządnej grze AvP na current genach i obym sie doczekał.

nakimushi

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 25, 2009, 04:16:16 am »
kurde pamietam ta gre z pso i saturna - czad to wtedy byl na maxa
mam nadzieje ze im wyjdzie ta gra

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 25, 2009, 11:31:43 am »
kurde pamietam ta gre z pso i saturna - czad to wtedy byl na maxa
mam nadzieje ze im wyjdzie ta gra
AvP tworzone przez Rebelion wyszło tylko na PC:
http://www.gamerankings.com/pc/196582-aliens-versus-predator/index.html
Pamiętam ja Secret Service oceniło swego czasu grę na 10/10 :cool:

Dwójkę robiło już inne studio i chociaż też była bardzo dobra to nie posiadała już tak wyrazistego klimatu i nie była tak przełomowa (jak to sequel). No i największą wadą AvP2 był brak dynamicznego oświetlenia, co było dużym krokiem wstecz względem jedynki.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 25, 2009, 14:36:45 pm »
Dwójkę robiło już inne studio i chociaż też była bardzo dobra to nie posiadała już tak wyrazistego klimatu i nie była tak przełomowa (jak to sequel). No i największą wadą AvP2 był brak dynamicznego oświetlenia, co było dużym krokiem wstecz względem jedynki.
Co nie zmienia jednak faktu , że AVP2 otrzymał dwie nagrody GoTY, jedną za najlepszą grę akcji oraz drugą za tryb multiplayer.
Najnowsza odsłona musi zarządzić , ponieważ gier z uniwersum aliena nigdy za wiele.
Ciekawe jak tam Obcy od chłopaków z Gearbox?

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 27, 2009, 20:06:10 pm »
Nowe informacje o postaciach:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46208

Cytuj
Okazuje się, że prędkość ? jeden z największych atutów tych pierwszych ? zostanie dosyć znacznie osłabiona. Jedni z najcięższych do pokonania przeciwników w historii gier FPP w dalszym ciągu będą co prawda posiadać umiejętność przemieszczania się po dowolnej płaszczyźnie, także będąc odwróconym głową w dół względem faktycznego położenia, lecz nie zrobią już tego tak szybko, jak choćby w dwóch poprzednich odsłonach Aliens vs. Predator. Trudniejszym wrogiem będzie z kolei Predator, który posiądzie umiejętność wykorzystywania różnego rodzaju krawędzi, parkanów itp. do znacznie lepszego przemieszczania się w terenie oraz obierania jak najdogodniejszych punktów obserwacyjnych.
Aliens vs. Predator nowej generacji będzie grą dla dorosłych. Grając Predatorem, choć nie tylko, uzyskamy możliwość pozbawienia żołnierza Marines głowy. Całość nastąpi oczywiście w fontannie krwi i przy niezbyt miłych dla ucha dźwiękach. Paleta wykorzystana przy produkcji gry ma być mroczna, na każdym kroku będzie nas straszyć śmierć, a akcje, które niejednokrotnie doprowadzały nas do palpitacji w jedynce i dwójce, tutaj zadziałają ze wzmożoną siłą.

Tarniak

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 27, 2009, 21:02:34 pm »
kurde pamietam ta gre z pso i saturna - czad to wtedy byl na maxa
mam nadzieje ze im wyjdzie ta gra
Tobie chodzi o Alien Trilogy. I fakt, zacna gra to była.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 27, 2009, 23:07:14 pm »
A grał ktoś w Alien Ressurection na PSX? Kozak gierka i nawet straszna była  :grin:

AvP2 to dla mnie jeden z najlepszych FPS. Klimat rozwalał i mam nadzieję, że teraz też tak będzie  :cool:
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2009, 23:16:00 pm wysłana przez Chris »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 596
  • Reputacja: 252
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 17, 2009, 13:10:44 pm »
A grał. Klimat tak gęsty, że mało która gra mogła się równać.
Podobnie jak odsłona na PC. Kawał bardzo dobrej gry FPS. Równie dobrze bawiłem się przy odsłonie na Jaguara. Ogólnie jak widać, lubię i cenię przy tym sobie gry z tego uniwersum. Gdy zobaczyłem pierwsze zdjęcia poczułem się, jak wtedy gdy przeglądałem materiały dotyczące nowego Batmana. Gra robi piorunujące wrażenie. Osoby, które miały styczność z tym tytułem, twierdzą, że będzie to jedna z najbrutalniejszych pozycji jakie zostaną wydane na przestrzeni najbliższego okresu. Podobno wyrwanie głowy wraz z kręgosłupem przez Predatora jest niezwykle sugestywne i sam Sub Zero mógłby się uczyć.

Ja osobiście wprost nie mogę się doczekać. Zapowiada się kapitalny przedstawiciel gatunku, na pewno niezwykle tytuł klimatyczny i zróżnicowany. Tu już nie wcielamy się w żołnierza, który cały czas prze naprzód (czasami zdarza mu się skręcić w prawo) i tak przez cała grę. Tutaj mamy trzy zupełnie odmienne rasy. Kto grał w znakomitą wersję na PC, ten wie o czym piszę.

lupinator

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 20, 2009, 18:00:08 pm »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 701
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 20, 2009, 18:13:23 pm »
Screeny pewnie z PC. Mimo wszystko wygląda smakowicie. Aż łezka się w oku kręci na myśl o jedynce... To były piękne czasy :].

lupinator

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 20, 2009, 18:17:33 pm »
Już nie chodzi o grafikę, ale o to, że nareszcie na currentach sobie zapolujemy :cool: Predator, Obcy - kampanie będą zapewne niesamowite. No i sranie w gacie, jak na radarze Marines pojawi się szybko zbliżająca się zielona kropa.  :cool:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 701
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 20, 2009, 18:20:18 pm »
I skirmish ;) - pamiętam jak latałem predziem dookoła bazy, a za mną całe stado obcych w najróżniejszych kombinacjach :D.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 21, 2009, 07:51:36 am »
A ja zaś pamiętam jak grałem w jedynkę (chyba) na psx. Nie przeszedłem bo zbyt mnie przerażała i pamiętam, że przestałem grać jak doszedłem do momentu kiedy spotykało się jakieś gniazda z których wychodził małe "OBCUSIE" coś jak pajęczaki i wgrywały się w bohatera, potem trzeba było leczyć i zawsze brakowało mi (bo chyba do lekarstwo było na sztuki czy to urządzenie) by się wyleczyć i ginąłem.

Eldarion

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 0
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 21, 2009, 08:44:56 am »
wydaje mi sie że grałes w alien trilogy - chyba pierwszy fps jakiego skończyłem , gierka miała mocarny klimat

Tarniak

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 21, 2009, 10:51:01 am »
A ja zaś pamiętam jak grałem w jedynkę (chyba) na psx. Nie przeszedłem bo zbyt mnie przerażała i pamiętam, że przestałem grać jak doszedłem do momentu kiedy spotykało się jakieś gniazda z których wychodził małe "OBCUSIE" coś jak pajęczaki i wgrywały się w bohatera, potem trzeba było leczyć i zawsze brakowało mi (bo chyba do lekarstwo było na sztuki czy to urządzenie) by się wyleczyć i ginąłem.
AvP nie było na PSXa. Albo Alien Trilogy albo gierka z końcówki PSXa Alien Resurrection.




Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 26, 2009, 12:54:20 pm »
Pierwsze wrażenia:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46632

Cytuj
Poznaliśmy szczegóły rozgrywki, uzbrojenia, przeciwników oraz fabuły. Gra przedstawi liniową kampanię, prezentowaną z perspektywy każdej strony konfliktu. Historia rozpocznie się od zbezczeszczenia świątyni Predatorów przez kolonialnych Marines, którzy niechcący obudzą przerażającą rasę Obcych.

Predatorzy wyślą na planetę swój podrzędny, początkujący oddział, który jednak zostanie szybko zdziesiątkowany. Wobec tego, potrzebna będzie interwencja elitarnego łowcy obcych, w którego oczywiście wcieli się gracz. Na pokazach gry zaprezentowano właśnie historię tego osobnika. Na targach E3, dziennikarze otrzymają podobno możliwość przetestowania kolejnej frakcji, tym razem ludzkiej.

Cytuj
Predator będzie nadludzko potężny, ale nie niezniszczalny. Jego siłą ma być nie bezmyślna szarża, ale pozostawanie w ukryciu. W grze powrócą specyficzne tryby widzenia bohatera, filtrujące obraz w poszukiwaniu wrogów, np. Obcych próbujących ukryć się w dżungli. Najciekawiej wyglądać ma natomiast Focus Mode, w którym pojawią się szczegółowe informacje o celach misji, możliwościach oraz otoczeniu.

Ciekawym aspektem Focus Mode jest natomiast to, że tryb posłuży również do badania słabości przeciwników oraz poziomu zagrożenia, jaki stanowią oni dla gracza. Być może przyda się to do pokonania groźniejszych wrogów. Duże grupy ludzi będzie można przykładowo rozdzielić, wykorzystując zdolność Predatora do naśladowania ludzkiego głosu. Zastawienie pułapki powinno być więc proste.

Siłą Predatora jest przede wszystkim jego urządzenie maskujące. W mgnieniu oka może on stać się niewidoczny, ale nie oznacza to, że niewykrywalny. Przykładowo metoda nie zadziała na wieżyczki ludzi. Wojownik będzie musiał też poruszać się bezszelestnie. Każdorazowe wykorzystanie któregoś z gadżetów postaci zużyje jednak energię, którą odnowimy, zabijając w odpowiedni sposób i używając generatorów.

Cytuj
Powrócą charakterystyczne bronie. Predator otrzyma swoje nieodłączne ostrza, dzięki którym będzie mógł zabijać i zbierać trofea (odnawiające energię), czyli czaszki ofiar. Co ciekawe, odcięte głowy podobno będzie można skanować i uzyskiwać w ten sposób informacje. Łowca będzie miał do dyspozycji również miny, służące do zastawiania pułapek. Poza tym zobaczymy działko naramienne i czwartą, nieznaną broń.

Sporym wyzwaniem na pewno będą spotkania z Obcymi, skaczącymi z drzew, wyłażącymi z dziur z ziemi i krwawiącymi zabójczym kwasem. Potworom będzie można odcinać kończyny, ale niekoniecznie oznacza to zmniejszenie ich mobilności ? będą wściekle pełzać za graczem. W Aliens vs Predator pojawią się jeszcze groźniejsi wrogowie, czyli mieszanki gatunków. Przykładem może tutaj być oczywiście Predalien.

BLUE

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-11-2006
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
  • nabój zawsze mówi prawdę
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 26, 2009, 19:47:37 pm »
wszystko fajnie, ale predator będzie miał tylko 4 rodzaje broni? a co z dyskiem, "siatką na ryby", włócznią i tym przemocnym, arcyzabójczym karabinkiem półautomatycznym, który sypał gwoździami?

Płaski12;)

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-02-2009
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 26, 2009, 23:56:58 pm »
A ja zaś pamiętam jak grałem w jedynkę (chyba) na psx. Nie przeszedłem bo zbyt mnie przerażała i pamiętam, że przestałem grać jak doszedłem do momentu kiedy spotykało się jakieś gniazda z których wychodził małe "OBCUSIE" coś jak pajęczaki i wgrywały się w bohatera, potem trzeba było leczyć i zawsze brakowało mi (bo chyba do lekarstwo było na sztuki czy to urządzenie) by się wyleczyć i ginąłem.

Na pewno grałeś w Alien Trilogy. To było coś. Kocham ten dźwięk detektora  :D

lupinator

  • Gość

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 30, 2009, 13:05:24 pm »
A dla mnie tak średnio, nie skreślam gry, ale też mnie nie jara.

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 02, 2009, 19:41:18 pm »

Nowe screeny i zwiastun Predatora:

http://gamersyde.com/news_7951_en.html

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 596
  • Reputacja: 252
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 02, 2009, 21:04:03 pm »
Screeny pewnie z PC. Mimo wszystko wygląda smakowicie. Aż łezka się w oku kręci na myśl o jedynce... To były piękne czasy :].

Plants vs Zombie nie naruszyły zbytnio mego 4870 x2, więc będzie przed Kryzysem Dwamiał sprzęt mały test wydajności. Choć jeśli, jak w przypadku inFamous dorzucą za pół (ćwierć) darmo jakiś film na blue ray, to może wersja na PS3 wpadnie mi w dłonie.

Na konsoli, zapewne tak jak z X men nowym, czy resztą pozycji będzie, jakieś detale pójdą pod nóż, oczywiście rozdzielczość zostanie zmniejszona, ale i bez tego spodziewam się ślicznej gry (oby różnice nie były aż tak spore jak przy GTA IV).

Zgadzam się z Zielarzem w pełni, aż chwile przy poprzednim AvsP się przypominają. A był to niesamowicie sp=ędzony czas, może i nie jak z dwiema studentkami na after party, ale growo, pierwsza liga momentami.

Gra sama w sobie ma zawierać podobno, niezwykle brutalne wykończenia. Cóż, nie jest to kiczowaty już (niestety) nowy MK, a brutalna, krwawa rzeź dla dorosłych. Aż szkoda, iż jedyne co Highowi można zrobić, to odseparować głowę od reszty. Chłopaki (drapieżca, jak i obcy) zapewne pokażą dobitnie, jak powinno się traktować PEGI +18 i przeciwników w grze.


mieszko82

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-11-2008
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 03, 2009, 13:54:12 pm »
Predator w akcji ...  :lol: 


szkoda ze klimatem ten poziom nie przypomina filmów z serii Predator, ani Aliens, ale nie powiem brutality apetyt zaostrzyło  :cool:

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 03, 2009, 14:13:34 pm »
Dokładnie chodzi ten predator i rozwala wszystko jak chce, ludzi to tam jeszcze ale aliena też ma na jeden shot ;]

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 03, 2009, 14:48:34 pm »
E3 09: Developer Walkthrough Pt. 1 HD

Predzio bez dysku, spearguna, włóczni i siatki  :???: Mam nadzieję , że w pełnej wersji powiększą ekwipunek.Zdobywanie trofea w postaci ludzkiej czaszki prezentuje się okazale.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 596
  • Reputacja: 252
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 03, 2009, 16:06:54 pm »
Tez mam nadzieję, że o tym nie zapomną. Byłoby trochę bez sensu. Przeciez to jego znak rozpoznawczy zaraz po szponach i ładnej buźce. A ten przyjemniaczek, na końcu filmu ... no, no.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 07, 2009, 14:17:37 pm »
Cytuj
Aliens vs Predator pojawi się w sklepach dopiero w przyszłym roku. Niemniej miło jest wiedzieć, czy warto czekać na ten tytuł. Dziś wiadomość dla fanów uniwersum Obcego - gra ta będzie starała się jak najwierniej oddawać ducha filmów. Czy dobrze, czy źle - musicie ocenić sami. Tymczasem posłuchajcie, jakie atrakcje planują dla graczy deweloperzy AvsP.

Na pytanie, co najbardziej zostaje w pamięci po zagraniu w Aliens vs Predator, Rob Bartholomew (brand manager projektu) odpowiedział: "To muszą być "trophy kills" Predatora. Właśnie to sprawdzaliśmy (...) wykonanie trophy kills polega na oderwaniu czaszki żołnierza Marines i wyciągnięciu przy okazji kręgosłupa. Predator później gładzi kręgi i mruczy (...) To świetny dodatek, który rozpozna każdy, kto oglądał filmy".
http://www.gram.pl/news_8gnlH,q3_Aliens_vs_Predator_z_trophy_killsami.html

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 596
  • Reputacja: 252
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 09, 2009, 15:18:49 pm »
Mogę się założyć, że nie odbędzie się bez durnego "przejdź grę na najwyższym poziomie trudności". Jakby "wysoki" był za mało, to dorzucą zapewne jakiegoś "weterana". Blah....

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 09, 2009, 21:50:31 pm »
Trophy za wyrwanie kręgosłupa - super.Sylvian, takie trophy jak Ty podałeś były, są i będą, chociaż trophy w Prototype za przejście na Hard Mode? przecież to sandbox.
NO BRAIN - NO GAIN


Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 596
  • Reputacja: 252
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 11, 2009, 15:39:53 pm »
Oczywiście. Ja tego nie neguję Krauser. Sam zdobyłem jakiś czas temu złoto za hard w inFamous. Tylko, że można do sprawy bardziej twórczo podejść.

lupinator

  • Gość
Odp: Aliens vs Predator
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 29, 2009, 23:20:43 pm »