Autor Wątek: Mapy MW2 PS3  (Przeczytany 3705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Protas23

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-06-2010
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Mapy MW2 PS3
« dnia: Lipca 27, 2010, 21:24:04 pm »
Witam serdecznie  użytkowników mam do was pytanie szukam od 20 minut na  forum i wczesniej na googlach i nie moge znalezć jak podzielic sie mapami  do MW 2 z kuzynem ?
może ktoś to dokładnie opisać jak to zrobić .
 wiem ze ludzie jakoś to robią a kuzyn nie ma kasy żeby kupić sobie mapy to chce mu podarować  .
do moderatorów przepraszam jeśli naruszylem regulamin  mam nadzieje że nie :)

Ohtar

  • Gość
Odp: Mapy MW2 PS3
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 27, 2010, 21:43:23 pm »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Mapy MW2 PS3
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 27, 2010, 21:46:40 pm »
Kuzyn musi utworzyć nowe konto (nazwa dowolna) na konsoli, następnie podajesz mu swój login (w przypadku PSN wpisuje się w tym miejscu mail) i hasło. Kuzyn wybiera opcję wejścia na PSN z konta które już istnieje i tam wpisuje podany przez Ciebie login oraz hasło. Następnie wchodzi do PStore z Twojego konta i wybiera w prawym górnym rogu "view downloads". Tam musi odszukać wybrany map pack, tylko niech koniecznie pamiętam o odpowiednim numerze BLES (ten na grzbiecie pudełka od gry). Musi ściągnąć map pac z identycznym numerem BLES jaki ma jego kopia gry. Inaczej map pack nie odpali.

PS. Pamiętaj, że nie można usunąć potem tego konta z dysku konsoli. Zmień sobie hasło żeby kuzyn nie zaglądał kiedy chce na Twoje konto, ale on nie może go usnąć z hdd. Ja się tak kiedyś podzieliłem z kumplem i po usunięciu konta z dysku zablokowało mi dostęp do pobranych gier.
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2010, 21:50:26 pm wysłana przez BoBaN »