Autor Wątek: 3DS -temat główny!  (Przeczytany 214821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #240 dnia: Października 07, 2010, 20:00:58 pm »
Pisałem o czipie graficznym który jest dużo bardziej dopasioną konstrukcja niż tez z iphona. Ilość ramu i taktowanie które idzie w większości na ciągłe działanie systemu operacyjnego mnie nie obchodzi.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 132
  • Reputacja: 63
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #241 dnia: Października 08, 2010, 10:25:57 am »

@oscyp - trudno monia ironicznie nie "pozdrawiać" za teksty o 3DS, który iPhone'a i każdy inny mobilny hardware miał zostawiać daleko w tyle.

Trudno? Ja tam jakoś daję radę bez pozdrowień mimo tych jego HEREZJI. Pozostała setka użytkowników też bez problemu wyrabia. Nie trudno, tylko po prostu jesteś leniwy i nie chce ci się walczyć z pokusami!
SW-5606-3156-4802

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #242 dnia: Października 14, 2010, 07:46:33 am »
Crytek talks 3DS interest, possibility of bringing Crysis and CryEngine to the system

At this point, it seems like most third-party developers are either on board with the 3DS or may consider working with the hardware in the future. One company we haven’t heard much from, however, is Crytek. Recently though, Crytek boss Cevat Yerli was asked about his thoughts regarding Nintendo’s upcoming handheld, and he appears to be rather impressed. You can check out Yerli’s full thoughts about the system below, which includes the possibility of bringing Crysis and CryEngine to the 3DS.

“I think the 3DS is an quite awesome piece of hardware. At E3, I got a demonstration from… it’s probably better not to say, but quite a senior person at Nintendo. That demo showed me a very powerful piece of graphics hardware, as well as a very interesting user-experience. I think they have a very interesting platform on their hands. They have some problems here and there but they are aware and it’s nothing that cannot be ironed out. I think the price point they’re targeting is very interesting. Everything looks like a winner on that platform. I actually wouldn’t be surprised if there is some high-end gaming happening on that platform because of the raw power of the hardware.

Whether we would like to [bring Crysis to the 3DS] or not depends on the platform itself. My initial contact with it is just that we got to see the platform at E3, going forward it may be very well that we look into putting the Cry Engine on that platform. But again this is initially thought only – nothing has been decided. There is an opportunity with Nintendo 3DS and Crytek.”

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #243 dnia: Października 14, 2010, 11:39:04 am »
Byłoby zajebiście. Ja czekam aż ogarną jakiś silnik który dodrze będzie łączył occlusion culling z teselacją (gpu 3dsa ma do obu predysposycje), preforamce podskoczy niewyobrażalnie.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #244 dnia: Października 15, 2010, 22:45:21 pm »
Z tą tesselacja, to może wcale nie byc tak kolorowo. No chyba, ze 3ds ma ją za free, co chyba jest niemozliwe. ;]
Na x360 też jest tesselacja, ale jakoś nie widać, zeby raptem z teksturowe cegielki w murze zamienily się w obiekty 3D :P

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #245 dnia: Października 16, 2010, 00:24:17 am »
3DS teselacje ma hardware. Wszystko zależy od preformacje głównego silnika. Jak obiekty będą szybko wywoływane i chowane to można się bawić z teselacje, patrz co pisałem stronę wcześniej, wywołanie obiektu z carta to może być ułamek sekundy, nawet bez pop-upu. 3DS nie napierdala jakoś hiper ilością poly jak na razie (coś jak xbox1?), Occlusion culling byłby wyśmienity.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #246 dnia: Października 19, 2010, 08:39:15 am »
Konami confirms 3DS titles for Europe

Not exactly a surprise, but it’s nice to receive a confirmation!

    Four of the Best for Nintendo 3DS

    KONAMI brings new versions of classics titles to new Nintendo handheld in Europe, including Metal Gear Solid, Pro Evolution Soccer and Contra…

    Konami Digital Entertainment GmbH has announced details of its first titles for the new Nintendo 3DSTM handheld system for release across Europe.

    The publisher has confirmed its support for the new hardware with four new titles, including the Hideo Kojima-developed Metal Gear Solid: Snake Eater; a new Pro Evolution Soccer title; classic run’n’gun shooter, Contra and perennial favourite, Frogger.

    Interest in all four titles is already soaring following their overseas announcement, and KONAMI will be releasing further information on the four titles in the coming months. “We are delighted to confirm that KONAMI has four major titles in development for Nintendo’s 3DS system,” offered Kunio Neo, President for Konami Digital Entertainment GmbH. “The chance to explore popular franchises such as Metal Gear Solid, Pro Evolution Soccer, Contra and Frogger within a 3D realm is an exciting opportunity, and we cannot wait to share more news in the coming months.”



Hudson’s upcoming 3DS lineup

Spring

Kororinpa series
Deca Sports Extreme
Omega Five

2011

Bomberman
Bonk
Tetris

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #247 dnia: Października 19, 2010, 09:08:08 am »
Kotlety w 3D. Oby po tym jak 3ds umocni się wystarczająco na rynku zaczęły pojawiać się kompletnie nowe gry.
Bomberem się jaram, jestem fanem serii.

iko

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #248 dnia: Października 19, 2010, 11:39:14 am »
Kotlety w 3D. Oby po tym jak 3ds umocni się wystarczająco na rynku zaczęły pojawiać się kompletnie nowe gry.
Bomberem się jaram, jestem fanem serii.
W tym właśnie tkwi kruczek, jeśli Nina postawi na dorosłe gry (vide RE:E) to będzie rewelacyjnie. Ale jak słyszę od panów odpowiedzialnych za nowego Mortala, że mają już dev-kity PSP2 i podniecają się z zachwytu jej możliwościami, to daje to bynajmniej mi do myślenia.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #249 dnia: Października 19, 2010, 15:06:53 pm »
Obecny stan zapowiedzi portów, remakeów i sequeli "poważniejszych" gier (strzelanie do zombie jest poważne? ;) ) to mocne parcie na starszą audiencje i HC graczy. Znane miarki, wiadomo, norma przy starcie nowego sprzętu. Mi chodzi o to żeby po jakimś czasie pojawiały się zupełnie nowe IP.

iko

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #250 dnia: Października 19, 2010, 18:37:54 pm »
Nowe IP? Jak najbardziej, jedynie żeby takowe pozycje skierowane były głównie z myślą o HC graczach. Przy takim Icarusie nie zatrzęsły mi się nogi, to raczej normalne. ;)

Czekam na jakiś konkretny pokaz PSP2 i line-up gier. Wtedy będę pewny, która konsola może kiedyś wpadnie w me łapska. ;]

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #251 dnia: Października 19, 2010, 23:04:25 pm »
troche nowych ip sie pojawia :) mamy time travelers i na upartego ;) Layton vs Phoenix :) zaczyna byc pozytywnie :) choc dla mnie juz bylo pozytywnie jak nowego RE zobaczylem ;)

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #252 dnia: Października 20, 2010, 00:34:28 am »
No layton + phoenix to nie nowe ip ani trochę. Połączenie nowatorskie ale same marki już znane i oblatane. To time travelers może być ciekawe.

iko

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #253 dnia: Października 20, 2010, 10:11:53 am »
troche nowych ip sie pojawia :) mamy time travelers i na upartego ;) Layton vs Phoenix :) zaczyna byc pozytywnie :) choc dla mnie juz bylo pozytywnie jak nowego RE zobaczylem ;)

Fakt gra zapowiada się na unikatową produkcję.
Jestem ciekaw jak SONY chce przykuć na siebie uwagę skoro bankowo nie będzie w niej implementacji obrazu 3D, jak w 3DSie. Jedynie co mi przychodzi do głowy in plus oczywiście to potężny system i wielofunkcyjność opcji internetowych, jak w przypadku PS3. ;) (przenośne PS3!?)
Jednak coby nie mówić to GRY zaważą o sukcesie obydwu konsolek, jeśli na PSP2 będą powstawać kotlety ze stacjonarnych konsolek, a nie nowe świeże IP, to nawet nie dotknę tej konsolki do ręki. ;]
Time Travelers pokazuje dobitnie na co stać 3DS'a i jeśli SONY nie powalczy o klienta (nie postawi na ekstra świerzaki, i to nawet mogą być rebooty/spin-offy znanych serii, a la Soul Reaver? ) to znowu będą w tyle za Niną, definitywnie.

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #254 dnia: Października 20, 2010, 12:17:35 pm »
No layton + phoenix to nie nowe ip ani trochę. Połączenie nowatorskie ale same marki już znane i oblatane. To time travelers może być ciekawe.

Wiem, ze stwierdzenie, ze to nowe ip jest "troche" na wyrost  8) ale to taki dosc niespodziewany crossover  :D  Fajnie, ze sie pojawi :)

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #255 dnia: Października 20, 2010, 12:24:01 pm »
Ja czekam na jakiegoś fpsa. Kozacki byłby Metroid, ale nie pogardziłbym czymkolwiek innym :P
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #256 dnia: Października 20, 2010, 12:36:25 pm »
fps'y to porobia :) Metroid'a bym chyba jednak wolal takiego w mechanice 2d  ale z glebia 3d :) choc jakis nowy prime tez by mial szanse kozaczyc :) ale juz fps'y na ds'a robili wiec na silniejszy sporo sprzecik to na bank tez tego wiecej bedzie :)

iko

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #257 dnia: Października 20, 2010, 16:33:54 pm »
Gdyby stworzyli Prime'a to byłoby rewelacyjnie, oczywiście od Retro Studios. :P

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #258 dnia: Października 22, 2010, 07:40:29 am »
New off-screen 3DS game footage (including 2 minutes of Dead or Alive: Dimensions)
Zwróćcie uwagę jak koleś patrzy przez lornetkę w tej grze z łodziami podwodnymi :)

http://www.nintendoeverything.com/53770/

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #259 dnia: Października 23, 2010, 02:03:48 am »
Po Vision Level-5 widać, że podobnie jak w NDS japońscy producenci rzucą się na 3DS, i to tam będziemy dostawać najbardziej oryginalne i pokręcone pomysły.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #260 dnia: Października 27, 2010, 08:00:07 am »
Nintendo Power – Readers’ most wanted

1. Paper Mario
2. Mario Kart
3. The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D
4. Kid Icarus: Uprising
5. Star Fox 64 3D

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #261 dnia: Października 27, 2010, 11:21:54 am »
Gej lista, z całej tej piątki tylko Paper Mario bym wyrwał. Mnie bardziej interesują gry 3rd party.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #262 dnia: Października 27, 2010, 11:39:50 am »
Kid icarus może zamieść

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #263 dnia: Października 27, 2010, 12:36:29 pm »
Może, ale na razie z materiałów to mi średnio leży. Poczekam na jakieś gameplaye, recenzje.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #264 dnia: Października 27, 2010, 15:55:06 pm »
Dla mnie cała pierwsza trójka to zakupy obowiązkowe  :angel:

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #265 dnia: Października 27, 2010, 18:31:06 pm »
Kurde skusiłbym się na OoT, ale tylko, jeśli poza grafiką dodadzą coś więcej. Skończyłem na N64, skończyłem na Gacku, trzeci raz jakoś nie chce mi się podchodzić :P
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #266 dnia: Października 27, 2010, 19:57:07 pm »
A ja właśnie nigdy nie grałem w OoT - więc Zelda będzie tytułem startowym dla mnie przy zakupie 3DSa  :angel:

Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #267 dnia: Października 27, 2010, 20:21:26 pm »
No to jak nie podchodziłeś, to zakup obowiązkowy.
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

iko

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #268 dnia: Października 28, 2010, 11:42:27 am »
A ja właśnie nigdy nie grałem w OoT - więc Zelda będzie tytułem startowym dla mnie przy zakupie 3DSa  :angel:

Ja skończyłem raz, pamiętam, że grałem jak narwany. :)
Jeśli się wciągniesz to przepadniesz, taka jest właśnie seria z Linkiem w roli głównej.

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #269 dnia: Października 29, 2010, 07:40:24 am »
Japanese gamers can sample the 3DS in January

- Taking place on January 8/9/10
- At the Makuhari Messe just outside Tokyo (TGS venue)
- More details, which may include a name for the event will be revealed later
- Satoru Iwata shares the news in a special video message, was recorded in the room where the Iwata Asks columns are held
- Iwata once again said that the 3DS would likely face new hurdles, including trying to deliver the message of 3D visuals to consumers
- Demo event a response to the above
- January event the first time ever that the public can play the 3DS anywhere in the world
- No additional large scale events planned at the moment, but other consumers will have an opportunity to sample the 3DS before release

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #270 dnia: Grudnia 09, 2010, 23:28:56 pm »
Czyli albo info o grach startowych po 26 grudnia, albo już na tym evencie. Tak czy inaczej wszystko niedługo będzie jasne, a ja pod koniec marca ustawiam się po 3DS.

iko

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #271 dnia: Grudnia 16, 2010, 14:35:15 pm »
Temat dla obeznanych.
3DS jest znacznie silniejszy pod względem bebechów od PSP!? (czy tylko nie wielka jest przewaga pod tym względem na rzecz 3DS'a)

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #272 dnia: Grudnia 16, 2010, 15:22:29 pm »
No stary, nie ma co gadać. O generacje silniejsza maszyna, coś jak porównywanie ps2 do ps3. ;) Głównie czip graficzny.

Na psp masz tylko teksturę diffuse (odpowiadającą za kolorki) i czasem alpha jeśli to potrzebne (teksturkę odpowiadającą za przeźroczystość). Trudno tam uświadczyć jakieś konkretniejsze cieniowanie brył, światła były tylko w kilku nielicznych grach jak GOW. No i oczywiście PSP ma te teksturki kilkakrotnie mniejsze niż 3ds.

Natomiast w 3dsie masz w pełni sprzętowe cieniowanie bryłek wszelkimi shaderami, realtimeowe oświetlenie radzi sobie spoko, cienie też. Co do tekstur masz specular map (tekstura odpowadiająca za połyskliwość) i NORMAL MAPING (symulowanie detalów bryły poprzez teksturę i światło*). Mamy jeszcze teselacije (podział siatki obiektu na mniejsze polygony), particle, jakieś zupełnie nowe obiekty gazowe.
Ogólnie jeśli chodzi o ilość rozwiązań graficznych i efektów to 3dsa przebija z xboxa360. Natomiast jeśli chodzi o "moc" tych efektów to wiadomo że już tak różowo nie jest, bo np iphone4 jest w stanie udźwignąć większe rozdzielczości tekstur (za to efekty ma słabsze) a o samym XO nie wspominając.

*To jest trudne do wytłumaczenia bez przykładu. Też nie wiem czy chcesz słuchać bełkotu o podmianach wektorów normalnych i cieniowani phonga. ;)
Popatrz jak prezentuje się model finalny, model bez tekstury kolorowej i jak wygląda jego siatka.
http://www.gameartisans.org/contests/dw/4/view_entries/finals_1_2711.html
3ds ma wszystkie bajery które pozwalają wyświetlić w taki sposób model. Co prawda pomijając wielkość tekstur (na oko te z RE są polowe mniejsze, 1024x1024) i ilość polygonów (jednak przy normal mapingu to przestaje być takie ważne) ale dodaj że 3ds ma stosunkowo mały ekranik to po przenośny sprzęt.

http://en.9jcg.com/comm_pages/blog_content-art-180.htm
Tutaj też masz pokazany zajebisty przykład normal mapingu i dobrze "wypalonej" tekstury Ambient Occlusion.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2010, 15:27:12 pm wysłana przez monio4 »

iko

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #273 dnia: Grudnia 16, 2010, 16:39:53 pm »
o shit, dzięki za odpowiedz. :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #274 dnia: Grudnia 16, 2010, 19:39:28 pm »
Czyli albo info o grach startowych po 26 grudnia, albo już na tym evencie. Tak czy inaczej wszystko niedługo będzie jasne, a ja pod koniec marca ustawiam się po 3DS.

Cytuję siebie, nowe info - event dla Europy w Amsterdamie 19. stycznia. Nie wiem, czy impreza otwarta ale można założyć, że wtedy dowiemy się wszystkiego o cenie, tytułach startowych, itd.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #275 dnia: Grudnia 16, 2010, 19:43:04 pm »
Grube info. Trzeba sobie wpisać do kalendarza, to tylko miesiąc. Baaaaaaaaaaaaaaaaaadly pragnę na starcie któregoś RE ale chyba nie mam co na niego liczyć.

http://www.my3ds.pl/2010/12/16/panowie-z-big-n-wpadna-na-jointa-do-amstardamu/
tytuł newsa mnie rozjebał. ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 16, 2010, 21:15:38 pm wysłana przez monio4 »

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #276 dnia: Grudnia 17, 2010, 09:03:02 am »
Earlier today, we received an official confirmation that Nintendo will be having a conference next month in Europe. However, word on the street is that a North American event will take place on the same day. The Escapist Magazine is reporting that Nintendo has issued for a conference in New York City. The 19th may very well be Nintendo’s day to announce 3DS launch information for overseas territories.

monio4

  • Nintendofanboj
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 2 948
  • Reputacja: 25
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #277 dnia: Grudnia 18, 2010, 00:48:05 am »
http://www.my3ds.pl/2010/12/17/kartridze-z-grami-o-pojemnosci-do-8-gb/
Wstawki filmowe (np jak w metroid other m) w 3d i z dobrym frameratem mogą trochę zajmować a miło by było w kilku grach takie zobaczyć.

iko

  • Gość
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #278 dnia: Grudnia 23, 2010, 11:11:28 am »
Igarashi Hints at Castlevania 3DS
Cytuj
Castlevania series producer Koji Igarashi recently hinted at a new entry for the upcoming 3DS console.

Speaking to Paul Gale Network, the game designer was questioned on whether one of his team's upcoming 3DS project was along the Castlevania lines.

His response was that the series has done very well on both the Nintendo GameBoy Advance and Nintendo DS, refusing to go further. Several artists have also claimed that they are working on Castlevania 3DS with ideas being bounced about on how best to use the new 3D technology.
źródło: N-Europe

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: 3DS -temat główny!
« Odpowiedź #279 dnia: Grudnia 23, 2010, 20:18:11 pm »
Na to właśnie czekałem, oby była dalej 2D, co najwyżej 2,5D.