Ankieta

czego nie lubisz u innych ?

chamstwa
17 (33.3%)
zarozumialstwa
10 (19.6%)
głupoty
21 (41.2%)
gdy mają racje
3 (5.9%)

Głosów w sumie: 47

Głosowanie skończone: Stycznia 11, 2006, 23:20:17 pm

Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 681989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #320 dnia: Listopada 22, 2007, 22:37:17 pm »
Tu na forku nawet ci co tolerują gejów, raczej równie zgodnie nie akceptują takiego przepisu oraz pozwolenia na wychowywanie dzieci.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #321 dnia: Listopada 22, 2007, 22:49:10 pm »
Kiedyś pojęcie tolerancji było nieco odmienne od tego, które istnieje dzisiaj. W naszym świecie w imię tolerancji coraz częściej przyznaje się różne prawa ludziom "odmiennym". Przykładem niech będzie to nieszczęsne pozwolenie parom homoseksualnym na wychowywanie dzieci - istna paranoja! (dziecko musi mieć ojca i matkę, nie tylko ze względów społecznych norm, ale i naturalnych. Czy nikt nie pomyślał, na jakie pośmiewisko będą wystawione takie dzieciaki w swoim otoczeniu?). Dawniej jeżeli ktoś był tolerowany, to oznaczało to najwyżej znoszenie takiej osoby (z nieukrywaną odrazą zresztą), nic więcej. Teraz wszystko wyładniało i wszyscy starają się być tolerancyjni :???: . Niech ci homoseksualiści sobie żyją, ale niech nie afiszują się tak bardzo swoją odmiennością! Myślę, że oni sami szkodzą sobie organizując takie "zabawy" jak parady równości - w ten sposób tylko zwracają uwagę społeczeństwa na to, że jednak są inni (i samo chcą być inni, a nie?). Chcą być w ten sposób zauważeni, ale po co ? Po to aby całować ich za co po nogach ? Specjalnego celu w tym nie dostrzegam. O wiele lepiej dla nich byłoby gdyby po prostu żyli sobie w ciszy, tak jak i inni ludzie, i aby ich orientacja nie była ich kulą u nogi. Śmieszą mnie te wszystkie, jak to się mówi, "come-out'y", czyli po polsku, publiczne wyjawiania swych prawdziwych preferencji homo - ja się pytam, i co z tego, że facet XYZ powiedział, że jest gejem? A niech sobie będzie! Nie rozumiem tego show jakie wokół takich przypadków się robi.
Kurcze, tolerancja ma swoje granice!
To mniejszość ma się dostosować do większości, a nie na odwrót!
Krótko, zwięźle i na temat.
Tolerujmy, ale nie zgadzajmy się na przegięcia.

PS. Ten post dotyczy tylko i wyłącznie problemu ludzi homoseksualnych. A samo mówienie o tolerancji np. innych religii czy innych ras nie powinno w ogóle mieć miejsca. Religia to religia, żadna nie jest gorsza od drugiej, a człowiek innej rasy, to tak samo człowiek).
PSN ID: WojtqGO

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #322 dnia: Listopada 22, 2007, 23:50:51 pm »
Te wszystkie parady wyrządzają raczej szkodę gejom, aniżeli poprawiają ich sytuację. We mnie przynajmniej wywołują niechęć do tego środowiska, chociaż moją żelazną zasadą jest nie generalizowanie.
Osobiście nie mam nic do tego, że para homo bawi się w domu po cichu z mydłem, dopóki nie afiszują się tym na zewnątrz, nie chwalą innym.
Związek 2 mężczyzn/kobiet jest dla mnie akceptowalny, ale NIE normalny i nic tego nie zmieni.
Żal mi tych ludzi, mają przez to wystarczająco dużo kłopotów, ale niech do cholery nie próbują nam wmawiać, że to takie samo jak związek kobiety z mężczyzną.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #323 dnia: Listopada 23, 2007, 21:29:05 pm »
Pal lichy Lesbijki , ale patrzeć na te obleśne trzymanie za rączki dwóch facetów to już gruba przesada . Kuwa , ja takich ludzi omijam szerokim łukiem aby ich przypadkiem haftem nie poczęstować .


PS. Homo można leczyć ->http://www.homiki.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1217
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #324 dnia: Listopada 23, 2007, 22:16:30 pm »
Yhy, leworęcznych też dawniej starano się "leczyć" :/
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #325 dnia: Listopada 23, 2007, 22:19:53 pm »
Yhy, leworęcznych też dawniej starano się "leczyć" :/

Nadal się to robi , moja kuzynka jest leworęczna i rodzice próbowali ją tego oduczyć, jedynie dało to tyle że potrafi pisać dobrze dwoma rękoma ale i tak większość rzeczy robi lewą...

kamiiru

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2006
  • Wiadomości: 2 791
  • Reputacja: 7
  • PSN ID: kamiiru
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #326 dnia: Listopada 23, 2007, 22:26:34 pm »
PS. Homo można leczyć ->http://www.homiki.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1217

Nie można bo to nie choroba ani nie wybór, orientacja jest jak gust i tego nie zmienisz. A te wszystkie leczenia to głównie terapie które każą ci się modlić i prosić Boga o to abys nie był gejem, tylko że wmawianie sobie nieprawdy i "torturowanie" psychiczne nie jest dobre.
A co do tych parad i spraw gejów to uważam ze sami sobie robią problemy tak jak np. feministki które wytykają facetom jakieś tam rzeczy i chcą równych praw. WTF ja się pytam? Czy widzieliście zgromadzenie facetów manifestujących przeciwko kobietom? Ja myśle że one same sobie stwarzają problemy, facet by to olał i poszedł na piwo :) Tak samo z gejami, gdyby żyli w mniejszosci to nikt by nic nie miał do nich, a przez te parady i domaganie się praw sprawia że jest o nich głośno i to wkurza ludzi bo nie kazdy chce o tym wiedzieć. Na miłość Boską niech sobie bedą kim chcą, kogo to obchodzi ale ja nie wpadam do ich życia i nie kłuce się z nimi o coś niepotrzebnego. Czasem myśle że oni chcą nam pokazać że są pokrzywdzeni i "ofiarami" i powinniśmy im wspólczuć.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #327 dnia: Listopada 28, 2007, 16:46:26 pm »
Tolerancja jakie to dziś popularne... a z pewnością 90% tych wszytskich tolerancików, nie umiało by nawet wyjaśnic, na czym ona polega.Ale mniejsza z tym, o to kolejny dowód jak bezmyślne są toleranciki, ze swoją wymuszoną pseudo tolerancją, równością, poprawnością polityczną, i jak bardzo niszczy to cywilizowany świat.

http://www.polityka.pl/polityka/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=1335&news_id=237175&layout=15&page=text

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #328 dnia: Listopada 28, 2007, 17:34:25 pm »
Powtórka z rozrywki.
To jest właśnie skutek napływu czarnych i arabów do Europy- tak zawsze byłem pod tym względem nietolerancyjny i coraz mocniej się w tym umacniam jak czytam takie rzeczy.

Powinna obowiązywać prosta zasada- jeśli rebelianci i chuligani się nie poddadzą i kiedy ktokolwiek z tłumu rzuci nawet kamieniem, to zastrzelić z ostrej amunicji, jeśli się nie oddadzą policji, robić naloty na mieszkania zamykac hurtowo, emigrantów odsyłać do domu, tych z obywatelstwem go pozbawiać, a tych rodowitych do sądów natychmiast. Byłyby łzy, płacz, zgrzytanie zębów, krew na ulicach, ale w ostatecznym rachunku zaoszczędziłoby to większej ilości zniszczeń anarchi i trupów.
Oraz podobnych wydarzeń w przyszłości.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #329 dnia: Listopada 28, 2007, 17:39:55 pm »
Ostanio ksiądz nam mówił na religii, że najbardziej tolerancyjną religią jest chrześcijaństwo, a żydzi wykorzystują cały czas to, że Hitler chciał ich wszystkich do pieca złapać...
Yeahh, me and hate that's an odd couple

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #330 dnia: Listopada 28, 2007, 17:47:03 pm »
Poza tym, że chrześcijaństwo nie toleruje innych religii, to tak - jest najbardziej tolerancyjną religią.

Zawiera związek muzułmanin z chrześcijaninem. Dziecko MUSI być wyznania chrześcijańskiego (precyzując - katolik). Inaczej kościół się nie zgodzi na zawarcie małżeństwa!

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #331 dnia: Listopada 28, 2007, 18:16:51 pm »
Z tym "najbardziej tolerancyjną", to bym się nie zapędzał... Już nawet abstrahując od przepaści dzielącej teorię i praktykę, niektóre założenia niewiele mają wspólnego z tolerancją i chrześcijaństwa nie stawiałbym tu bynajmniej na pierwszym miejscu... --_--
GT: Trusio

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #332 dnia: Listopada 28, 2007, 20:29:22 pm »
chrześcijanstwo jest nadal (jeszcze) dominującą religią dlatego jest tak tolernacyjną , jej zasady są tak uniwerslane by przyciągnąć więcj wiernych do kościoła niż np . meczetu . Kryzys jednak rysuje się głeboki , wierni , wraz z przypływem pieniążków , przestają być łatwowierni i oddają kult rozrywce i lekkiemu życiu . Religię uważają za głubi zabobon przodków . Jeśli nic się nie zmieni to za kilka dekad Polską bedzie wysepką na oceanie laicyzmu i zgorszenia . No chyba ,że ''prawa '' zostaną lekko zaaktualizowane  i dostosowane do współczesnych czasów ..
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #333 dnia: Listopada 28, 2007, 22:28:07 pm »
Hmm - nie bardzo wyczuwam - napisałeś to z nutką ironii czy tak całkiem serio? :-o Bo to miałoby zasadniczy wpływ na moje rozumienie twojego stanowiska... ;-)
GT: Trusio

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #334 dnia: Listopada 28, 2007, 23:00:42 pm »
jak na moje oko to całkiem serio...i dużo w tym racji  :o

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #335 dnia: Listopada 28, 2007, 23:16:58 pm »
Cytuj
No chyba ,że ''prawa '' zostaną lekko zaaktualizowane  i dostosowane do współczesnych czasów ..

Czyli np. że kościół dopuści używanie prezerwatyw? Jeśli teraz woli by ludzie ginęli (masowo w niektórych rejonach) przez aids, to nie wyobrażam sobie usprawiedliwienia tego  rodzaju "ok. ludzie, możecie już używać gumek, wystarczająco dużo was już zdechło i teraz pozwalamy wam nie umierać- patrzcie jacy jesteśmy dobroduszni".
 

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #336 dnia: Listopada 28, 2007, 23:30:59 pm »
Cytuj
No chyba ,że ''prawa '' zostaną lekko zaaktualizowane  i dostosowane do współczesnych czasów ..

Czyli np. że kościół dopuści używanie prezerwatyw? Jeśli teraz woli by ludzie ginęli (masowo w niektórych rejonach) przez aids, to nie wyobrażam sobie usprawiedliwienia tego  rodzaju "ok. ludzie, możecie już używać gumek, wystarczająco dużo was już zdechło i teraz pozwalamy wam nie umierać- patrzcie jacy jesteśmy dobroduszni".
 

Ile potencjalnych żyć ginie w takiej prezerwatywie ?!?!? HERETYK!  :eek:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #337 dnia: Listopada 28, 2007, 23:33:20 pm »
Kościół zapomina ze predzej czy później samo sie "uwolni"

A przy okazji posciel sie pobrudzi :lol:

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #338 dnia: Listopada 28, 2007, 23:35:47 pm »
Kościół zapomina ze predzej czy później samo sie "uwolni"

A przy okazji posciel sie pobrudzi :lol:

Dlatego śpi się z żoną! Ew. inną kobietą, stary, to tak jakby zrzucić ze spadochronu gołych ludzi na pustynie! Daj im szanse  :o

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #339 dnia: Listopada 29, 2007, 00:32:36 am »
Trusio - poważnie . Nic nie piłem . Dziś  ;-)

Cytuj
Czyli np. że kościół dopuści używanie prezerwatyw? Jeśli teraz woli by ludzie ginęli (masowo w niektórych rejonach) przez aids, to nie wyobrażam sobie usprawiedliwienia tego  rodzaju "ok. ludzie, możecie już używać gumek, wystarczająco dużo was już zdechło i teraz pozwalamy wam nie umierać- patrzcie jacy jesteśmy dobroduszni".
Wygladaloby to brutalnie , ale niestety tak .Kodeks  Prawa Kanonicznego co jakiś czas jest zmieniany . Coraz mniej restrykcyjny .Czego to dowodzi ? Że te instytucje sa podatne na naciski ze strony innych .  A dlaczego tak jest ? Z prostej przyczyny . Ta instytucją rzadzą ludzie . Tylko ludzie .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #340 dnia: Listopada 29, 2007, 19:38:08 pm »
Tak było zawsze i to się nie zmieni. I, kurde, napisałbym coś jeszcze od siebie na ten temat, ale raz, że by to wielu oburzyło, a dwa, że zajęłoby mi masę czasu, którego teraz nie mam ,więc może gdzieś przy weekendzie...
GT: Trusio

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #341 dnia: Listopada 29, 2007, 21:41:02 pm »
Poza tym, że chrześcijaństwo nie toleruje innych religii, to tak - jest najbardziej tolerancyjną religią.

Zawiera związek muzułmanin z chrześcijaninem. Dziecko MUSI być wyznania chrześcijańskiego (precyzując - katolik). Inaczej kościół się nie zgodzi na zawarcie małżeństwa!
A ksiądz nam mówił, że chrześcijaństwo toleruje inne religie i stara sie od nich uczyć...
Co sądzicie o moim księdzu fanatyk czy mówi prawde? :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #342 dnia: Listopada 29, 2007, 22:51:49 pm »
Ja bym się go spytała, czegoż takiego chrześcijaństwo próbuje sie uczyć od innych religii, bo pierwsze słysze :lol: Najbardziej pozytywny stosunek KK do nich (nie mówię tu o takim JP2, który jest w zasadzie wyjątkiem) to to, że "owszem, tolerujemy, ale to my mamy zawsze racje".

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #343 dnia: Listopada 30, 2007, 03:11:41 am »
"czegoż takiego chrześcijaństwo próbuje sie uczyć od innych religii, bo pierwsze słysze"
To nawet lepiej dla Ciebie, bo jeszcze przez przypadek nauczą się od islamu odpowiedniego traktowania kobiet :lol: ;)

abstrahując od tego co tu piszecie, to jaka religia jest tolerancyjna, islam by nas najchętniej o głowe skrócił, jakoś wszędzie można żartowac sobie z Jezusa, ale jak coś złego się powie na ich proroka Mahometa, to biegają jak dzicz po ulicach podpalając kukły papieża. Żyd się nie ożeni, dopóki jego wybranka innej wiary, nie przejdzie na jego wyznanie, i tak można całe masy przykładów podawac... Natomiast ja osobiście nie chodzę do kościoła, nawet bierzmowania nie mam, ale uważam za dobre, że Polska jest mocno Katolicka, bynajmniej to może w przyszłości nas uchronic przed takim syfem który toczy teraz Francję.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #344 dnia: Listopada 30, 2007, 04:35:01 am »
Akurat w wymienionych przez ciebie przykładach religia i jej założenia nie mają wielkiego znaczenia - tu chodzi raczej o mentalność ludzi i skłonność do fanatyzmu, której na szczęście wśród młodszych pokoleń Europejczyków nie widać...
GT: Trusio

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #345 dnia: Listopada 30, 2007, 08:46:39 am »
Cytuj
bynajmniej to może w przyszłości nas uchronic przed takim syfem który toczy teraz Francję.

Co ma wspólnego młoda, robuchana imigracja z naszą katolickością? Im nie potreba kościołów ani meczetów.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #346 dnia: Listopada 30, 2007, 10:55:43 am »
 
Cytuj
Natomiast ja osobiście nie chodzę do kościoła, nawet bierzmowania nie mam, ale uważam za dobre, że Polska jest mocno Katolicka, bynajmniej to może w przyszłości nas uchronic przed takim syfem który toczy teraz Francję.
Nie liczyłbym na to . Wykształcony Polak wyjechał na Zachód a do nas w zastępstwie przyjedzie desand ze Wschodu . Tańsi od wymagających rodaków . Nasza jednolitośc w kwestii wyznania , koloru skóry czy upodobań seksualnych niedługo polegnie .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #347 dnia: Listopada 30, 2007, 19:05:18 pm »
Tyle tylko że we Francji imigranci to bodaj głównie muzułmanie (nie bazuje tu na statystykach, moge sie mylić, ale na pewno jest ich dużo), a więc przedstawiciele innej wiary niż Francuzi-chrześcijanie, co prowadzi do w/w zamieszek na tle religijnym.
Zaś do nas przyjeżdżają głównie Białorusini czy Ukraińczycy, którzy raczej praktykują prawosławie, które znowuż tak oddalone od katolicyzmu nie jest, w końcu to wszystko chrześcijanizm.
Wniosek? Póki nie zaleje nas fala imigrantów z Afryki/Arabii, nie ma się co obawiac sytuacji analogicznej do tej z Francji.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #348 dnia: Listopada 30, 2007, 19:09:51 pm »
Cytuj
We Francji mieszka prawie 5 milionów imigrantów. Coraz mniej jest wśród nich Europejczyków. Takie są wyniki najnowszych badań statystycznych.

Według Państwowego Instytutu Statystyk i Analiz Ekonomicznych Europejczycy są wciąż najliczniejszą grupą wśród imigrantów we Francji. Jednak stanowią oni 40 procent wszystkich mieszkających tu obcokrajowców, podczas gdy 30 lat temu było ich prawie 60 procent. Zmalała między innymi liczba Polaków, Włochów i Hiszpanów, natomiast dużo więcej jest przybyszów z Wielkiej Brytanii, którzy chętnie kupują we Francji nieruchomości.

Półtora miliona imigrantów pochodzi z krajów Magrebu. W większości są to Algierczycy i Marokańczycy. Przez 5 ostatnich lat najbardziej zwiększył się napływ osób pochodzących z czarnej Afryki i z Azji. Według Instytutu poprawia się poziom wykształcenia obcokrajowców. Jedna czwarta z nich ukończyła wyższe studia.
I dlatego problem jest bardziej złożony niż mogłoby się wydawać.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #349 dnia: Listopada 30, 2007, 19:22:16 pm »
Cytuj
a więc przedstawiciele innej wiary niż Francuzi-chrześcijanie, co prowadzi do w/w zamieszek na tle religijnym.

Ale religia nie ma tu nic do rzeczy- oni nie urządzają burd z powodów religijnych, ale dlatego, że chcą się wyżyć i zniszczyć coś.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #350 dnia: Listopada 30, 2007, 21:30:21 pm »
O tak, bo oni w kolorze krwi i w pochodzeniu mają mentalność niszczycieli!

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #351 dnia: Grudnia 01, 2007, 00:19:42 am »
Nikt nie rodzi się zły, ale mieszkając w slumsach taką mentalność nabrali najwyraźniej.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #352 dnia: Stycznia 05, 2008, 09:39:24 am »

Tarniak

  • Gość
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #353 dnia: Stycznia 05, 2008, 10:45:53 am »
Słabe to niemożebnie. Szczególnie moment o "zaprzedanych, skorumpowanych i głupich dziennikarzach". Jakoś nie miał kiedyś problemu, żeby w tej telewizji występować i w dodatku nie wyzywał prowadzącego od głupców i durni. Niekonsekwencja.

Nie rozpatrując czy GW jest "żydowska" czy nie, tu chyba nie ma co polemizować. To tak jakby ktoś stwierdizł, ze jego blog jest sowiecki. Zapewne JKM ucieszyłby się, przyklasnął i podziękował, że jego blog został nazwany na cześć wielkiego imperium! Coraz słabszy jest.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #354 dnia: Stycznia 05, 2008, 10:51:16 am »
Nie liczyłbym na to . Wykształcony Polak wyjechał na Zachód, a do nas w zastępstwie przyjedzie desant ze Wschodu. Tańsi od wymagających rodaków. Nasza jednolitość w kwestii wyznania, koloru skóry czy upodobań seksualnych niedługo polegnie .

nie zgodzę się. jeśli zaleje nas "fala" uchodźców, to najprawdopodobniej będą to ludzie zza naszej wschodniej granicy (cząstki byłego ZSRR'u). a czy ci różnią się tak bardzo od nas? raczej nie...

p.s. - co z tymi ich upodobaniami seksualnymi?? :)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #355 dnia: Stycznia 05, 2008, 11:16:16 am »
Nie liczyłbym na to . Wykształcony Polak wyjechał na Zachód, a do nas w zastępstwie przyjedzie desant ze Wschodu. Tańsi od wymagających rodaków. Nasza jednolitość w kwestii wyznania, koloru skóry czy upodobań seksualnych niedługo polegnie .

nie zgodzę się. jeśli zaleje nas "fala" uchodźców, to najprawdopodobniej będą to ludzie zza naszej wschodniej granicy (cząstki byłego ZSRR'u). a czy ci różnią się tak bardzo od nas? raczej nie...

p.s. - co z tymi ich upodobaniami seksualnymi?? :)
No ale wyznaniem się róznią, a o murzynów czy azjatów ze wschodu to raczej sie nie musimy bać. Aha dołanczam do pytania kuna co z nimi nie tak w kwestiach seksualnych? :P
Yeahh, me and hate that's an odd couple

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #356 dnia: Stycznia 05, 2008, 12:32:27 pm »
ee tam, wyznaniowo nie różnimy się totalnie - wszyscy przeca śmy chrześcijanie! :)

co z tym seksem??

:D

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #357 dnia: Stycznia 05, 2008, 13:23:24 pm »
W Rosji jeszcze za czasów wojny były zapiski o kanibaiźmie, więc może chodzi o to że przyjadą i nas zjedzą?
No ale nie ma to za wiele wspólnego z seksem.
Chyba że to kobiety przyjadą i będzie syndrom modliszki.


kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #358 dnia: Stycznia 05, 2008, 15:26:24 pm »
ewentualnie leśne ssaki made in Romania wypełzną z lasów na ulice polskich miast :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: tolerancja
« Odpowiedź #359 dnia: Stycznia 05, 2008, 21:23:52 pm »
Nie liczyłbym na to . Wykształcony Polak wyjechał na Zachód, a do nas w zastępstwie przyjedzie desant ze Wschodu. Tańsi od wymagających rodaków. Nasza jednolitość w kwestii wyznania, koloru skóry czy upodobań seksualnych niedługo polegnie .

nie zgodzę się. jeśli zaleje nas "fala" uchodźców, to najprawdopodobniej będą to ludzie zza naszej wschodniej granicy (cząstki byłego ZSRR'u). a czy ci różnią się tak bardzo od nas? raczej nie...

p.s. - co z tymi ich upodobaniami seksualnymi?? :)
Gdzie nie spojrzec tam żółty , czarny , ale za Chiny nie mogę uslyszeć języka rosyjskiego . Przypadek ? Nawet u mnie w wiosce niggi se można spotkać . A co do sexualnych spraw , im więcej mniejszości tym wiecej praw dla tych środowisk  . Nie ważne czy ze Wschodu czy Zachdodu , choc w tej kwesti bardziej zgorszeni są ci zamożniejsi .
Aha , premier Tusk nie jest zbytnio przychylny temy aby ulzyć cierpieniom polskim pedałkom  i wręczyć nowe prawa . Panie premierze , tak trzymać !!
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl