Autor Wątek: DJ Hero  (Przeczytany 10349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
DJ Hero
« dnia: Maja 07, 2009, 20:49:49 pm »


DJ Hero is a future music video game being developed by FreeStyleGames which will be published by Activision by the end of 2009.
Activision had initially applied for a trademark on the name DJ Hero in early 2008, leading to speculation that Activision was making plans to compete against Konami's Beatmania series of music video games with their own DJ game as a possible spinoff of their popular Guitar Hero series.[3]
On September 12, 2008, Activision purchased FreeStyleGames, a small developer of music games, to help produce localized downloadable content for Guitar Hero games and another yet-to-be announced music game. This game was later revealed to be DJ Hero. Activision CEO Robert Kotick confirmed the existence of DJ Hero in an interview with CNBC on January 20, 2009, revealing a release "later this year".
Activision CFO Thomas Tippl stated that DJ Hero would be aimed at a broader audience than the Guitar Hero games primarily through the use of more contemporary music in its soundtrack.

DJ Hero will primarily simulate Turntabalism, and will feature gameplay similar to the Guitar Hero games. The controller will consist of a wireless deck consisting of a Turntable, 3 buttons, an effects dial, and a crossfader. Notes will travel in an arc across a spinning record, and the player will hold down one of the 3 buttons and scratch the turntable to play notes. The effects dial will function like the whammy bar in the Guitar Hero games. The game is also expected to feature co-op modes that can utilize Guitar Hero controllers.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 07, 2009, 21:27:22 pm »
O nowa Beatmania IIDX  :lol:

svonston

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 07, 2009, 21:35:03 pm »
O tym właśnie marzyłem. 8)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 07, 2009, 22:36:18 pm »
Liczę na to, że gra będzie wymagała skilla - jak seria GH.


Tarniak

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 07, 2009, 23:22:57 pm »
Zdjęcie to fake jak chu...

lupinator

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 07, 2009, 23:27:53 pm »
Zdjęcie to fake jak chu...
No właśnie nie.  :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 07, 2009, 23:29:05 pm »
Ale to wygląda jak projekt Stalkera zrobiony w Blenderze. :lol:

SZKoDnik_PL

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 28-11-2008
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 08, 2009, 01:59:14 am »
Mam nadzieje, ze nie wrzuca na liste kawalkow "piosenek" z radia ESKA...
Ciekaw jestem na czym bedzie to wogole polegalo...
PSN: SZKoDnik_PL
XBL: SZKoDnikSC

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 08, 2009, 06:29:52 am »
Yeaaaaah coś w moje klimaty ;) Sam będąc Djem przez 5 lat i grając po radiach itp znowu będę mógł się spróbować (przerwałem bo słuch nawalał) tylko ten deck taki jakiś ch.jowy. W ogóle ciekaw jestem jak będzie wyglądać gameplay no i jakie będą kawałki bo mam nadzieje, że gówna komercyjnego nie dadzą tylko jakieś stare i nowe tranceówki bo to chyba najambitniejszy gatunek, ale znając życie to nawalą shitu dla gówniarzerii i komercyjne gówno by się lepiej sprzedało, stąd pewnie wyszli z założenia, że trzeba promować owy produkt ikona Tiesta (który notabene świetny Dj i gra niezłe i klimatyczne sety, niestety wielu myli go z Techno maniakiem i za jazdowicza uważają, a on wciąż Trance pogrywa).

No nic liczę na jakieś demo w celu obadania owej gry bo może się świetnie zapowiadać.
: Maj 08, 2009, 05:13:13 am
No i najważniejsze czy będziemy grać POJEDYNCZE KAWAŁKI czy jakieś kilkuminutowe sety. Bo jak Dj to sety przede wszystkim. Cholera jestem piekielnie ciekaw jak oni to zrobili.

A co do kawałków to powinni dzwonić do każdego szanującego się Dj'a stojącego wysoko w rankingach i pytać o ICH np. 10 najlepszych kawałków i w ten sposób mają ambitną muzykę .

Tarniak

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 08, 2009, 09:42:29 am »
Cytuj
w ten sposób mają ambitną muzykę .
:lol:
: Maj 08, 2009, 08:39:19 am
Ciekaw jestem na czym bedzie to wogole polegalo...

DJ Hero will primarily simulate Turntabalism, and will feature gameplay similar to the Guitar Hero games. The controller will consist of a wireless deck consisting of a Turntable, 3 buttons, an effects dial, and a crossfader. Notes will travel in an arc across a spinning record, and the player will hold down one of the 3 buttons and scratch the turntable to play notes. The effects dial will function like the whammy bar in the Guitar Hero games. The game is also expected to feature co-op modes that can utilize Guitar Hero controllers.

Turntablism, a nie napierdalanie ambitnych wix dla kobiet za 12 piw.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 08, 2009, 09:42:35 am »
Cytuj
w ten sposób mają ambitną muzykę .
:lol:
:/ Jak zwykle tarniaczek grzybków się najadł i mu się je*.e w głowie ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 08, 2009, 09:44:40 am »
Jakbyś chociaż poświęcił sekundkę i przeczytał tekst pod obrazkiem to nie wyjechałbyś z jakimś Tiesto, luju. I kto tu grzyby wpie**ala.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 08, 2009, 10:12:22 am »
Cytuj
Autorzy stawiają na hip-hop, R&B, Motown, elektronike i Dance

Coraz bardziej mi sie to podoba...

svonston

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 08, 2009, 10:21:30 am »


:>

---
Mogliby wypuścić MPC Hero, a nie jakaś konsoleta z 3-ma guzikami. Wtedy by było zajebiście. 8)

Tarniak

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 08, 2009, 10:31:08 am »
Darowaliby sobie już wszystkie gry z serii Hero. Niedługo dzieciaki w ogóle przestaną używać prawdziwych instrumentów i urządzeń. :mad:

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 08, 2009, 10:49:57 am »
Zaraz, przeciez w seriach hero zawsze trzeba w odpowiednim momencie nacisnąć dany przycisk, tu co najwyzej dojechac talerzem do odpowiedniego momentu, więc tak czy siak będą gotowe zestawy. A turntablizm polega na żonglowaniu bitami i schratchingiem według własnego pomysłu, więc jak ta gra ma symulować ten element.



3:30 koleś pokazuje ze to także wyobraznia w używaniu decków. Więc jak to niby chcą odwzorować w tej grze? Nie da się. Będzie taki "Guitar Hero" z innym rodzajem muzyki i i inną "gitarą".

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 08, 2009, 21:10:07 pm »
Dla porównania - zdjęcie prawdopodobnego kontrolera dla konkurencji DJ Hero - Scratch: The Ultimate DJ


svonston, bliżej temu do MPC, nie??

lupinator

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 19, 2009, 20:58:32 pm »
DJ Hero gameplay, controller options detailed in latest Game Informer

Cytuj
Scans of the latest issue of Game Informer detail controller options and gameplay for Activision's upcoming mixmaster sim, DJ Hero. According to the scans (via Raging Gamer), gameplay will feel at home for Guitar Hero fans, setting tunes upon a three-note track with the outside tracks (green and blue) crossfading left and right. As a note track shifts in position, players must use the crossfader switch on the controller to correctly play the note (think of it as drawing within the lines).

Similar to drum fill sections in Rock Band, DJ Hero allows players to customize certain sections of gameplay with an effects dial on the controller. Certain note tracks will ask players to scratch the controller's platter to successfully complete the note. Also, a rewind setting allows gamers to replay sections of a tune and, of course, the game includes a Star Power-esque multiplier (dubbed "Eurphoria"), activated by a button.

Left handed gamers can also join in on the fun as the two-piece controller can be separated and swapped. Looks like Activision is pro-mutant. Kidding, lefties! For all the info make sure to check out the latest issue of Game Informer -- which you probably have nine subscriptions to... and don't even know it.

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 19, 2009, 21:21:41 pm »
Jeśli będą klasyki bity hh wchodzę w to ;)
Wszystko od nowa, od początku...

oscyp

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 19, 2009, 22:34:15 pm »
Chce Ugly Duckling na to.

Kundun

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2007
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 0
  • ID: TalkO
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 19, 2009, 23:10:50 pm »

Unlimited

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 20, 2009, 14:41:01 pm »
Widzę że gierka może być niezła, tracklista oscyluję w odmiany house'u, breakbeat i im podobne. Czyli fun, ale kawałki ambitne(fajne remixy) jak na Nasze Polskie radia i Tv pokroju viva czy mtv ;)


@ above 89
Trance'owe kawałki to nie żadna ambitna muzyka.

Ambitna muzyka to jest to, czyli sklecenie 3 wałków w 1 i tak co chwile przez cały mix, co ważne nie odczuwamy tego i muzyka płynie w kompletną opowieść. Polecam posłuchać, bo ta płyta to artyzm i pozwala nazwać DJ, artystą. Niestety coraz rzadziej. POLECAM POSŁUCHAĆ KAŻDEMU :cool:


http://rapidshare.com/files/111782273/Wighnomy_Brothers_-_Metawuffmischfelge_FREUDE003CD_globalnoises.rar

pass: globalnoises

PS. Wg. wielu ta płyta to będzie najlepsza płyta VA tego roku, zgadzam się z nimi.
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2009, 14:54:00 pm wysłana przez Unlimited »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 29, 2009, 06:08:48 am »
Trailer





Już mi się nie podoba...

Tarniak

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 29, 2009, 06:11:25 am »
Cytuj
Ambitna muzyka to jest to, czyli sklecenie 3 wałków w 1
To również nie jest ambitna muzyka. :-?

Unlimited

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 29, 2009, 08:51:04 am »
Cytuj
Ambitna muzyka to jest to, czyli sklecenie 3 wałków w 1
To również nie jest ambitna muzyka. :-?
Why? Przesłuchałeś..w mixie są i wstawki z nagrań jazz'owych i wszystko to co najlepsze w niekomercyjnej muzyce elektronicznej.

Tarniak

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 29, 2009, 08:53:45 am »
Ale ja nie mam nic do zarzucenia tej nucie, brzmi to spoko, ale nie widzę gdzie to jest ambitne. A jazzowe sample, wstawki etc. to są teraz nawet w marnych rap kawałkach ;). EOT, nie chcemy tu flame'a nie? :)

Unlimited

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 29, 2009, 11:59:35 am »
W skrócie do komercyjnych kawałków w telewizji z wielobarwnych brzmień dance, nazywanych techno czy house to jest to ambitne. Coraz mniej jest klubów gdzie taką muzykę można usłyszeć, wiadomo że przeważają dyskoteki zamiast klubów ;)
Nie róbmy tu offtopa...wiadomo że myślimy podobnie, z tym że trochę na skrajach naszych zdań się różnimy, co jest ok ;)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 30, 2009, 08:11:56 am »
DJ Hero - Expert Difficulty Game Play

http://www.youtube.com/watch?v=JPRtgXnv_fI&eurl=http%3A%2F%2Fpolygamia%2Epl%2FPolygamia%2F0%2C0%2Ehtml&feature=player_embedded

: Maj 30, 2009, 06:10:51 am
DJ Hero Renegade Edition Detailed...
Cytuj
Start the party with the DJ Hero Renegade Edition Featuring JAY-Z and EMINEM. In addition to the DJ Hero game, the Renegade Edition includes a premium Renegade turntable controller, hardshell turntable carrying case that converts to a performance-ready DJ stand, and an exclusive JAY-Z and EMINEM 2-CD pack featuring unreleased tracks.

The makers of Guitar Hero introduce a new way to experience your favorite music. With DJ Hero you will be the life of the party as you scratch and mix more than 100 songs into over 90 unique mixes.

Learn basic and advanced DJ Hero techniques, then spin your way through different set lists in beginner, easy, medium, hard, and expert modes. Grab your friends and start your own DJ Hero party.

DJ Hero Renegade Edition includes:

* DJ Hero game
* Renegade turntable controller featuring premium metal controls and finish
* Hardshell turntable carrying case that converts to performance-ready DJ stand
* Exclusive JAY-Z and EMINEM 2-CD pack featuring unreleased tracks and collectible case designed by artist Shepard Fairey






Jaką cenę obstawiamy?
 :cool:

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 30, 2009, 11:25:19 am »
249$

lupinator

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 01, 2009, 13:34:12 pm »
Te modele 3D są tak ubogie, że wyglądają gorzej od tych swego czasu robionych przez Stalkera.

Unlimited

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 02, 2009, 11:46:13 am »
Ciekawe jak wytrzymałość crossfadera?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #31 dnia: Października 30, 2009, 14:20:43 pm »
Kupił ktoś??

Wczoraj doszedł do mnie pre-order jaki złożyłem w sklepie gry-online(cena mnie zachęciła 309PLN).

Po pierwszej niedospanej nocy wrażenia mam jak najbardziej pozytywne - gra jest świetna!

Kaszkietowy

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-11-2008
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 0
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 08, 2009, 13:58:33 pm »
Ma ktoś? Gra ktoś? Jak gra wypada na tle innych tego typu tytułów? Jak system sterowania? Trudno, łatwo?

florek88

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-08-2005
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 13, 2009, 21:54:58 pm »
od dwoch tygodni sie zagrywam i osobiscie jak najbardziej polecam. Muzyka na wysokim poziomie (ofkors kwestia gustu), gierka naprawde oddaje klubowy klimat. System sterowania na poczatku jest trudny (przyzwyczajenie z GH), z czasem zaczyna sie wyczuwac crossfader (ktory jak dla mnie za lekko chodzi).
Tak czy siak polecam :)


kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 13, 2009, 21:59:27 pm »
Zdecydowanie ownuje  8) Brac bez szemrania

maly_pinki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2008
  • Wiadomości: 4 089
  • Reputacja: 44
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 17, 2009, 20:31:18 pm »
Gra ktoś po multi?
Wszystko od nowa, od początku...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 12, 2010, 20:16:19 pm »
Jak tam panowie, nikt nie grywa z bywalców w Dj Hero? IMO świetna gierka. Polecam bo konkretnie wciąga.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 13, 2010, 08:25:26 am »
Ja coś tam skreczuje - grałem nawet z MarcePanem kilka pojedynków :D
Ale ostatnio coś nie mam motywacji - przydałoby się jakieś fajne DLC...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 13, 2010, 09:21:24 am »
Ja czekam na Dj Hero 2. Bardzo liczę na większą ilość Drum n Bass. Zapewne się przeliczę bo pierwsze pogłoski mówią że przy drugiej części David Guetta będzie miał najwięcej do powiedzenia (zagrania).

Tango

  • Gość
Odp: DJ Hero
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 24, 2010, 07:35:23 am »
Dzis zakupilem  :P Swietna sprawa. Muza mi odpowiada i gra mi sie duzo lepiej niz we wszystkie guitar hero razem wziete  :D