Autor Wątek: Crysis 2  (Przeczytany 226459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #880 dnia: Marca 22, 2011, 16:21:02 pm »
Mam za sobą kilkanaście meczy. Gra chodzi płynnie, lagi są w zależności od osoby hostującej mecz, ale 90% rozegranych meczy było bezlagowe. Jedyny problem jaki zauważyłem to dorysowujące się cienie na niektórych mapach. Ogólnie gra się świetnie, dawno na rynku nie pojawił się tak dobrze przemyslany multiplayer.

PS. Singal rozegrałem może z 15 minut. Graficznie daje rade, takie CoD: BO czy BF2 to zupełnie inna (niższa) liga.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #881 dnia: Marca 22, 2011, 16:28:08 pm »
Mówisz o tym kompie bez akcesoriów i systemu? Proszę Cię, nie rób sobie jaj. Laughing
Moze mam jeszcze monitor doliczyc, firewall, program antywirusowy itd? :> Akcesoria - 50zl, system masz za darmo legalny jak chcesz, to zmien cene z 880 na 930zl wow, roznica.


A skąd Ty to możesz wiedzieć? Nie masz o tym zielonego pojęcia czy technologicznie te gry są na równi. Wiedzieliby to jedynie ludzie, którzy pracowaliby zarówno przy KZ3 jak i C2.
Porownaj sobie wybuchy, ilosc detali, interaktywnosc otoczenia, oswietlenie [w pelni dynamiczne w crysis 2 z global illumination] + SSAO, lens'y i refleksy.
Killzone ma tak naprawde lepsza zmiane LOD'a, lepsza rozdzialke i AA oraz wiecej particles [mozliwe, ze tez framerate] - reszta jest rowna lub na korzysc Crysis'a [motion blur, DOF, oswietlenie, SSAO, ilosc polygonow, wode, interakcje].
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2011, 16:31:37 pm wysłana przez KKRT »

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #882 dnia: Marca 22, 2011, 16:28:27 pm »
To, czy C2 podoba się komuś lepiej od KZ3 i na odwrót, to już moim zdaniem kwestia gustu, ale pisanie, że C2 jest słaby technicznie i nie ma startu do ex'ów na konsolę Sony jest po prostu złośliwością i przejawem skrajnego fanbojstwa. Wystarczy zobaczyć sam początek gry na łodzi podwodnej... woda, płomienie, tekstury, oświetlenie - wszystko to wygląda arcy genialnie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #883 dnia: Marca 22, 2011, 16:34:17 pm »
Nie mówię, że Crysis 2 jest grą słabą graficznie, bo to byłoby zwykłe kłamstwo. Baa...określiłem ten tytuł jako jeden z najładniejszy wśród gier multiplatformowych. Woda zdecydowanie na plus dla Crysis 2, ale cała reszta IMO wygląda lepiej w KZ3. Począwszy od wyglądu postaci przez ilość szczegółów, niesamowite efekty cząstkowe, oświetlenie, na animacji i modelach broni kończąc.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #884 dnia: Marca 22, 2011, 16:39:23 pm »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #885 dnia: Marca 22, 2011, 16:48:12 pm »
Począwszy od wyglądu postaci przez ilość szczegółów, niesamowite efekty cząstkowe, oświetlenie
Wow, to nie mam naprawde o czym z Toba rozmawiac.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #886 dnia: Marca 22, 2011, 16:55:00 pm »
Wow, to ja z Tobą też skoro Ty odpalasz taka grafę na kompach za 900zł.

PS. Jednak po części Cię rozumiem, bo Crysis 2 to PC'towy tytuł, a Ty zawsze byłeś zwolennikiem sterylnej i plastikowej grafy.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #887 dnia: Marca 22, 2011, 17:06:01 pm »
Wow, to ja z Tobą też skoro Ty odpalasz taka grafę na kompach za 900zł.

PS. Jednak po części Cię rozumiem, bo Crysis 2 to PC'towy tytuł, a Ty zawsze byłeś zwolennikiem sterylnej i plastikowej grafy.


Kocham te mity na temat PCtowej oprawy  :lol:

lupinator

  • Gość
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #888 dnia: Marca 22, 2011, 17:07:34 pm »
Recenzja Eurogamera, ocena przewidywalna.

http://www.eurogamer.net/articles/2011-03-22-crysis-2-review

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #889 dnia: Marca 22, 2011, 17:12:06 pm »
a Ty zawsze byłeś zwolennikiem sterylnej
No gra jest bardzo sterylna, dlatego w multi wylaczylem HDR, motion blur i EdgeAA by miec wyrazniejszy obraz i mniej efektow.

No, a te wszystkie lens'y od zrodel swiatla, HDR, motion blur, DOF, god rays'y, refrakcje, rozmycia particles to pewnie glowna przyczyna sterylnosci Crysisa lol.
To tez bardzo strerylne shoty
http://img824.imageshack.us/img824/7013/crysis23.png
http://img822.imageshack.us/img822/2030/crysis25.png

A tak dla wiadomosci nigdy nie umieliscie [bo to nietylko Ty pisales ta bzdure] wytlumaczyc co znaczy plastikowosc i sterylnosc PC'towej grafy.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2011, 17:18:06 pm wysłana przez KKRT »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #890 dnia: Marca 22, 2011, 17:32:34 pm »
Cytuj
Dlaczego, jak nie ma X0 w domu?
Sugerujesz, że gdy ma, to widział już znacznie ładniejsze gry?

Pewno, że tak, żadna wyrocznia ze mnie, ja oczekiwałem więcej, mówię jak ktoś niema PS3 w domu to dla niego C2 wygląda mega.

Chodziło mi o PS3.

Cytuj
Moim zdanie C2 wyglada kapitalnie...nie wiem czego oczekiwales. Przeciez bylo tyle gamplayow z konsol jak np. ten :

gdzie dokladnie widac jak to wyglada razem z niedoskonalosciami (LOD/pop-up).
Jako ciekawostke dodam fakt ze wersja na iksa podobnie jak na maszynke Sony zdaje sie wygladac lepiej po przestawieniu rozdzialki na 720p.

Uwierz mi, że tak dobrze to nie wygląda, tak jak każdy z tych gifów które były tu wklejane, jest ładnie ale nie aż tak.....pisałem, że oświetlenie i woda wygląda konkretnie, tekstury też niczego sobie...... ale to wciąż dla mnie za mało.

Cytuj
soul, kolejny po bobanie dla ktorego slaba grafika () = slaba gra.

Grafa może być, owszem ma momenty bo nie powiem, że nie, SP jest nudny i mało ciekawy, przy takim BS to wieje nudą. Po za tym pisałem ostatnio, że mnie takie fpsy ostatnimi czasy strasznie nudzą. C2 kupiłem dla grafiki.....

Cytuj
Miło, że potrafisz to przyznać. Szacun! Tak jak pisałem, to jest tytuł multiplatformowy, a te nie mają czego szukać przy grach pisanych tylko pod jeden sprzęt. Niepotrzebnie niektórzy robili sobie nadzieje. Na pewno Gears of War 3 pokaże dużo więcej w kwestii grafiki, bo twórcy skupią się tylko na jednej maszynie i wycisną z niej ostatnie soki.

Sie wie :)

Cytuj
Juz nie mowiac, ze wtorujesz Soul'owi, ktory jeszcze niedawno pisal, ze KZ 2, U2 i Halo Reach wygladaja lepiej niz KZ 3

Pokaż mi gdzie..pisałem, o nie których elementach a nie o tym, że ta gra A jest ładniejsza graficznie od  gry B....  :roll:


punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #891 dnia: Marca 22, 2011, 17:34:50 pm »
czemu jakoś nikt też nie wspomina,że Killzone3 w multi lubi dość często gubić klatki - nawet Boban kiedyś wspominał ,że to dyskwalifikuje jego dłuższą zabawę w ten tytuł.

Poza tym Boban jeszcze parę dni temu uważał,że Crysis 2 jest DALEKO w tyle za najładniejszymi tytułami tej generacji, a ja śmiem twierdzić,że gdyby framerate był ciut lepszy(bo na moje oko to C2 cały czas śmiga w 25fps) to Killzone3 i inne fps nie miałyby co startować do tej gry.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #892 dnia: Marca 22, 2011, 17:57:09 pm »
A tak dla wiadomosci nigdy nie umieliscie [bo to nietylko Ty pisales ta bzdure] wytlumaczyc co znaczy plastikowosc i sterylnosc PC'towej grafy.

To już akurat nie jest moja wina, że Ty nie potrafisz tego odróżnić. Postaram się to wytłumaczyć najprościej jak się da, czyli za pomocą obrazków.

Crysis Killzone Mod (to jest sterylność i plastikowość grafy):
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Killzone 2:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

To jest właśnie podstawowa różnica, która powoduje, że KZ3 wygląda znacznie lepiej od plastikowego Crysisa 2.

czemu jakoś nikt też nie wspomina,że Killzone3 w multi lubi dość często gubić klatki - nawet Boban kiedyś wspominał ,że to dyskwalifikuje jego dłuższą zabawę w ten tytuł.

Owszem, tyle że okazało się to winą lagów, bo z botami wszystko śmiga płynnie. Zresztą było to sprostowane.

Maciomaniak

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 1 253
  • Reputacja: 6
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #893 dnia: Marca 22, 2011, 17:58:27 pm »
Trzeba było dać dużo większe te screeny. Tak na pół metra szerokości przynajmniej. :-?
A nie, dobra, otworzyłem w nowej karcie i wygląda ok ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2011, 18:01:25 pm wysłana przez Maciomaniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #894 dnia: Marca 22, 2011, 18:00:32 pm »
Prawy przycisk myszy/Pokaż obrazek i masz w ramce. :roll:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #895 dnia: Marca 22, 2011, 18:13:29 pm »
a Ty zawsze byłeś zwolennikiem sterylnej
No gra jest bardzo sterylna, dlatego w multi wylaczylem HDR, motion blur i EdgeAA by miec wyrazniejszy obraz i mniej efektow.

No, a te wszystkie lens'y od zrodel swiatla, HDR, motion blur, DOF, god rays'y, refrakcje, rozmycia particles to pewnie glowna przyczyna sterylnosci Crysisa lol.
To tez bardzo strerylne shoty
http://img824.imageshack.us/img824/7013/crysis23.png
http://img822.imageshack.us/img822/2030/crysis25.png

A tak dla wiadomosci nigdy nie umieliscie [bo to nietylko Ty pisales ta bzdure] wytlumaczyc co znaczy plastikowosc i sterylnosc PC'towej grafy.
Ja również należ do tej grupy osób co twierdzi, ze gry PC-towe sa plastikowe i sterylne, w tym Crysis2 (chociaż przez rozpaćkany obraz w demie, gra nie była tak mocno sterylna ale nadal była plastikowa, ale i tak pod tym względem prezentowała się ponadprzeciętnie).

Nigdy nie zapomnę jak pierwszy raz ujrzałem u kumpla na maocarnym PC Crysis-a na max detalach. Niby ładne, ale plastikowe i sterylne. Dużo mniejsze robią takie gry wrażenia od takich filmowych tytułów jak Killzone 2 (miękki obraz, całe deffered rendering, efekt filmowej ziarnistości obrazu itp.)


Pewnie również dlatego gram na plaźmie, a nie na LCD na którym gry wyglądają bardziej PC-towo.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2011, 18:20:46 pm wysłana przez Piter_neo »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #896 dnia: Marca 22, 2011, 18:16:03 pm »
Nigdy nie zapomnę jak pierwszy raz ujrzałem u kumpla na maocarnym PC Crysis-a na max detalach. Niby ładne, ale plastikowe i sterylne. Dużo mniejsze robią takie gry wrażenia od takich filmowych tytułów jak Killzone 2 (miękki obraz, całe deffered rendering, efekt filmowej ziarnistości obrazu itp.)

Wpis! Ja też miałem tą nieprzyjemność. Mało tego, to po tych wszystkich uber materiałach z Crysisa, które krążyły po necie spodziewałem się kopa w ryj, a to co zobaczyłem wywołało u mnie jedynie uśmiech politowania.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #897 dnia: Marca 22, 2011, 18:18:58 pm »
Nigdy nie zapomnę jak pierwszy raz ujrzałem u kumpla na maocarnym PC Crysis-a na max detalach. Niby ładne, ale plastikowe i sterylne. Dużo mniejsze robią takie gry wrażenia od takich filmowych tytułów jak Killzone 2 (miękki obraz, całe deffered rendering, efekt filmowej ziarnistości obrazu itp.)

Wpis! Ja też miałem tą nieprzyjemność. Mało tego, to po tych wszystkich uber materiałach z Crysisa, które krążyły po necie spodziewałem się kopa w ryj, a to co zobaczyłem wywołało u mnie jedynie uśmiech politowania.
Ja specjalnie podchodziłem do tych słynnych liści palmy, oraz nad wodę by sprawdzić, czy rzeczywiście to jest ta gra, którą widziałem na screenach. Przez chwilę nawet zastanawiałem się czy kumpel zainstalował odpowiednią grę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #898 dnia: Marca 22, 2011, 18:20:10 pm »
Ja grzebałem pół godziny w ustawieniach, bo bylem przekonany, że coś na pewno jest wyłączone. Jednak wszystko było na full'a. :-?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #899 dnia: Marca 22, 2011, 18:23:48 pm »

To już akurat nie jest moja wina, że Ty nie potrafisz tego odróżnić. Postaram się to wytłumaczyć najprościej jak się da, czyli za pomocą obrazków.

Crysis Killzone Mod (to jest sterylność i plastikowość grafy):
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Killzone 2:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

To jest właśnie podstawowa różnica, która powoduje, że KZ3 wygląda znacznie lepiej od plastikowego Crysisa 2.

Powinnienes sie leczyc.
Do tego wrzuciles dwa screeny, ktore nie prezentuja prawdziwych gier, a do tego nie odnosza sie w ogole do Crysisa 2 lol.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #900 dnia: Marca 22, 2011, 18:26:57 pm »
Yeah right! Sfałszowałem te screen'y! Skandal! To nie prawda, że Crysis śmierdzi plastikiem! Ehhh...Ty i tak nigdy nie zrozumiesz tego o czym napisał Piter_neo i ja.

PS. Te screeny wrzuciłem po to, żebyś pokazać Ci dobitnie czym różni się sterylna PC'towa grafika od filmowej konsolowej grafiki, bo ponoć nigdy nie potrafiłeś tego pojąć (co zresztą sam przyznałeś).
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2011, 18:28:57 pm wysłana przez BoBaN »

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #901 dnia: Marca 22, 2011, 18:32:03 pm »
@Boban - Crysis 2 wygląda wg Ciebie plastikowo ?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #902 dnia: Marca 22, 2011, 18:40:58 pm »
że Crysis śmierdzi plastikiem!

Plastik i PC'towosc.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Filmowosc i zajebistosc...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

nakimushi

  • Gość
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #903 dnia: Marca 22, 2011, 18:46:33 pm »
hehe
ja mam juz swoja kopie na biurku .... za 3h lece do domu na kilkugodzinny seans  8)
a wy sie tu sprzeczajcie ktora gra lepiej wyglada :grin:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #904 dnia: Marca 22, 2011, 18:49:11 pm »
A tak dla wiadomosci nigdy nie umieliscie [bo to nietylko Ty pisales ta bzdure] wytlumaczyc co znaczy plastikowosc i sterylnosc PC'towej grafy.

To już akurat nie jest moja wina, że Ty nie potrafisz tego odróżnić. Postaram się to wytłumaczyć najprościej jak się da, czyli za pomocą obrazków.

Crysis Killzone Mod (to jest sterylność i plastikowość grafy):
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Killzone 2:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

To jest właśnie podstawowa różnica, która powoduje, że KZ3 wygląda znacznie lepiej od plastikowego Crysisa 2.

To porównanie jest znacznie lepsze. KKRT nie oburzaj się, bo dałem te screeny po to by wytłumaczyć Ci, czym jest sterylność grafiki. Ty od razu zarzucasz najbrzydszymi screenami z KZ, które mają udowadniać nie wiadomo co. Piter dobrze to wytłumaczył, a ja potwierdziłem obrazkami i tyle. Ja wiem, że zatwardziałym PC'towcom trudno jest odróżnić te dwa rodzaje oprawy wizualnej, ale to porównanie, które dałem wyżej powinno wyjaśnić o co dokładnie chodzi.

PS. Tak szczerze powiedziawszy, to porównanie, które zapodałeś potwierdza tylko to o czym piszę ja i Piter oraz pozwala mi myśleć, że Ty nadal nie pojmujesz czym jest sterylność grafy.
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2011, 18:51:02 pm wysłana przez BoBaN »


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #906 dnia: Marca 22, 2011, 19:34:38 pm »
Dobra...ja widzę, że Ty naprawdę nie wiesz o czym gadamy. Koniec OT.

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #907 dnia: Marca 22, 2011, 19:56:25 pm »
To już chyba tego typu porównanie lepiej obrazuje "sterylność" (stalker-pc) vs "filmowość" (killzone 2)..
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
BTW, wg mnie akurat Crysis 2 w przeciwieństwie do innych gier pctowych sterylny nie jest  :P Ma bardzo fajne filtry.. Ale mniejsza z tym  :angel:
Po opiniach ludzi którzy już grali widzę, że nie tylko mi gra wydała się nudna i słaba pod kątem designu. A szkoda, bo świetny engine się marnuje..
Recka GT, chyba jeszcze nikt jej tu nie wklejał:
(kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 982
  • Reputacja: 132
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #908 dnia: Marca 22, 2011, 21:18:16 pm »
a Ty zawsze byłeś zwolennikiem sterylnej
No gra jest bardzo sterylna, dlatego w multi wylaczylem HDR, motion blur i EdgeAA by miec wyrazniejszy obraz i mniej efektow.

No, a te wszystkie lens'y od zrodel swiatla, HDR, motion blur, DOF, god rays'y, refrakcje, rozmycia particles to pewnie glowna przyczyna sterylnosci Crysisa lol.
To tez bardzo strerylne shoty
http://img824.imageshack.us/img824/7013/crysis23.png
http://img822.imageshack.us/img822/2030/crysis25.png

A tak dla wiadomosci nigdy nie umieliscie [bo to nietylko Ty pisales ta bzdure] wytlumaczyc co znaczy plastikowosc i sterylnosc PC'towej grafy.
Ja również należ do tej grupy osób co twierdzi, ze gry PC-towe sa plastikowe i sterylne, w tym Crysis2 (chociaż przez rozpaćkany obraz w demie, gra nie była tak mocno sterylna ale nadal była plastikowa, ale i tak pod tym względem prezentowała się ponadprzeciętnie).


No to już wiemy czym jest sterylność grafy, gra nie jest sterylna jak mamy niższą rozdzielczość i większy blur  ;)

Eldarion

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 0
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #909 dnia: Marca 22, 2011, 21:20:31 pm »
Recka GT, chyba jeszcze nikt jej tu nie wklejał:

6:20 uśmiałem się :)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #910 dnia: Marca 22, 2011, 22:21:48 pm »
To, czy C2 podoba się komuś lepiej od KZ3 i na odwrót, to już moim zdaniem kwestia gustu, ale pisanie, że C2 jest słaby technicznie i nie ma startu do ex'ów na konsolę Sony jest po prostu złośliwością i przejawem skrajnego fanbojstwa. Wystarczy zobaczyć sam początek gry na łodzi podwodnej... woda, płomienie, tekstury, oświetlenie - wszystko to wygląda arcy genialnie.
To wszystko wygląda o niebo lepiej niż k3

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #911 dnia: Marca 22, 2011, 22:39:21 pm »
To wszystko wygląda o niebo lepiej niż k3
Wpis
(L)

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #912 dnia: Marca 22, 2011, 22:40:56 pm »
kkrt, czego ty dyskutujesz? nie rozumiesz ze chociazbys sie zesral, to nie przekonasz bobana? dla niego kazda grafika prezentowana na ps3 jest lepsza - nie wazne czy jest w rozpackana, w nizszej rozdzialce, ma nasrane tone efektow itd itp. szkoda twego czasu.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #913 dnia: Marca 22, 2011, 22:41:39 pm »
@tropik
Przecież miałeś być fanbojem PS3 tym razem. Ależ masz sieczkę w głowię. o_0

@pankracy
Proponuję najpierw nauczyć się pisać po polsku zanim zaczniesz wypowiadać się na forach.

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #914 dnia: Marca 22, 2011, 22:51:57 pm »
a co, masz problem z czytaniem moich postow? nie dziwne, skoro twoj jezyk polski stoi na poziomie gimbera grajacego w tibie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #915 dnia: Marca 22, 2011, 23:20:46 pm »
Tam masz rację, a szczególnie dobrze widać to po twoich postach na tym forum. :roll:

Legrad

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2007
  • Wiadomości: 1 012
  • Reputacja: 25
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #916 dnia: Marca 23, 2011, 00:25:25 am »
Recka IGN , sorki jesli bylo ale w tej calej wojnie ciezko odnalesc sensowne informacje dotyczace gry.

http://uk.xbox360.ign.com/articles/115/1156446p2.html

Graphics
Crysis 2 on Xbox 360 has taken the crown for best graphics in a console game. It's well animated and the effects are great, but light is always the star of the show.

ocena:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)



Mantis

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-06-2006
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 3
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #917 dnia: Marca 23, 2011, 09:57:17 am »
To wszystko wygląda o niebo lepiej niż k3
Wpis
To, czy C2 podoba się komuś lepiej od KZ3 i na odwrót, to już moim zdaniem kwestia gustu, ale pisanie, że C2 jest słaby technicznie i nie ma startu do ex'ów na konsolę Sony jest po prostu złośliwością i przejawem skrajnego fanbojstwa. Wystarczy zobaczyć sam początek gry na łodzi podwodnej... woda, płomienie, tekstury, oświetlenie - wszystko to wygląda arcy genialnie.
To wszystko wygląda o niebo lepiej niż k3

Problem w tym, że nie wygląda lepiej. Szczegóły za chwilę wypiszę w dziale system wars, bo tutaj nie miejsce na takie sprzeczki.

tropik79

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 23-12-2008
  • Wiadomości: 621
  • Reputacja: -7
  • Who's the boss?!
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #918 dnia: Marca 23, 2011, 10:52:40 am »
@tropik
Przecież miałeś być fanbojem PS3 tym razem. Ależ masz sieczkę w głowię. o_0
Ależ kolego Bobanie, proszę byś mnie nie obrażał, bo naskarżę w odpowiednim temacie ;)
Wracając do meritum, Crysis 2 działa na konsoli PS3 (i być może nawet tą wersję zamówię) więc czym objawia się mój fanboizm, że bardziej stylistycznie podchodzi mi C2 niż KZ3?
(L)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Crysis 2
« Odpowiedź #919 dnia: Marca 23, 2011, 11:15:50 am »
To wszystko wygląda o niebo lepiej niż k3
Wpis
To, czy C2 podoba się komuś lepiej od KZ3 i na odwrót, to już moim zdaniem kwestia gustu, ale pisanie, że C2 jest słaby technicznie i nie ma startu do ex'ów na konsolę Sony jest po prostu złośliwością i przejawem skrajnego fanbojstwa. Wystarczy zobaczyć sam początek gry na łodzi podwodnej... woda, płomienie, tekstury, oświetlenie - wszystko to wygląda arcy genialnie.
To wszystko wygląda o niebo lepiej niż k3

Problem w tym, że nie wygląda lepiej. Szczegóły za chwilę wypiszę w dziale system wars, bo tutaj nie miejsce na takie sprzeczki.

Kolejna osoba, która obcowała z KZ3 oraz C2 i zdecydowanie wskazuje na grę GG jako tytuł, który wygląda ładniej.