Autor Wątek: nail'd  (Przeczytany 3129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
nail'd
« dnia: Kwietnia 22, 2010, 13:30:18 pm »

Cytuj
Na łamach serwisu Destructoid pojawiło się pierwsze spojrzenie na grę wyścigową nail'd – nową propozycję polskiego studia Techland, mającego na swoim koncie serię Call of Juarez, Chrome, a także Xpand Rally.

nail'd to typowy przedstawiciel gatunku. Wśród trybów rozgrywki znajdziemy karierę, multiplayer (online dla maksymalnie dwunastu graczy i offline) oraz jazdę na czas. Do naszej dyspozycji zostaną oddane zarówno motocykle, jak i quady. Zadaniem gracza będzie wyłącznie dojechanie do mety w jak najszybszym czasie. Autorzy nie silą się na realizm – otrzymamy typową zręcznościówkę podobną do takich tytułów, jak Pure czy MX vs. ATV, w której skorzystamy m.in. z dopalacza ładowanego poprzez wykonywanie sztuczek.

Wydawać by się mogło, że tak prozaiczny cel, jakim jest wyprzedzenie wszystkich kierowców sprawi, że rozgrywka będzie polegała wyłącznie na wciskaniu gazu i hamowania na zakrętach. Na szczęście nie – poszczególne trasy zawierać mają rozmaite skróty z których będziemy korzystać, a także kilka ścieżek prowadzących do mety. Podczas rozgrywki nie zabraknie przeszkód i wysokich skoków oraz takich atrakcji, jak trąby powietrzne czy też spadające na nasz pojazd głazy.

Redaktor Destructoid twierdzi, że mimo iż gra znajduje się dopiero w fazie pre-alpha, już teraz wygląda bardzo dobrze. Za generowanie wysokiej jakości oprawy wizualnej odpowiedzialna jest autorska technologia Techlandu, czyli Chrome Engine 4. Jeśli chodzi o interfejs, to zamiast mini-mapy otrzymamy wskaźnik, który poinformuje nas o przebiegu trasy (ile już przejechaliśmy, ile pozostało do mety). Twórcy zaimplementują w grze także system powtórek.

Wśród platform docelowych znajdziemy PlayStation 3 oraz Xboksa 360, lecz – co ciekawe – pod artykułem widnieje także tymczasowa okładka wersji na PC. nail'd ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku – światowym wydawcą jest Deep Silver, natomiast polskim oczywiście Techland.

Niewykluczone, że kolejne wieści dotyczące nail'd zostaną ujawnione w czerwcu na targach E3.

http://www.gram.pl/news_8Q3iHee0_naild_nowa_gra_wycigowa_firmy_Techland.html

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: nail'd
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 22, 2010, 21:02:25 pm »
saaam nie wieem

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: nail'd
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 22, 2010, 23:26:37 pm »
Aż musiałem się upewnić, że nie zamieściłeś przypadkiem screenów z Pure :)

Mrocz

  • Gość
Odp: nail'd
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 22, 2010, 23:38:01 pm »
Graficznie ubogo, oryginalności kompletne zero... Czy ja wiem? Na gierkę na PSN bądź XboxLive by się nadawało... Ale pełny pudełkowy tytuł? Przecież to jest 1/4 zawartości Motorstorma... :/ :/ :/

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: nail'd
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 23, 2010, 08:32:37 am »
jest pierwszy trailer:
http://www.dailymotion.pl/video/xd1inw_nail-d-first-trailer_videogames

i... ZGROZA! sztywno, brzydko, odtworczo. bardzo zle sie przezentuje i nie wroze temu tytulowi jakichkolwiek szans. a szkoda.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: nail'd
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 24, 2010, 18:40:20 pm »
zalosne jest to gadanie ze ta gra nie ma nic wspolnego z pure, jest identycza

Mrocz

  • Gość
Odp: nail'd
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 24, 2010, 19:29:45 pm »
jest pierwszy trailer:
http://www.dailymotion.pl/video/xd1inw_nail-d-first-trailer_videogames

i... ZGROZA! sztywno, brzydko, odtworczo. bardzo zle sie przezentuje i nie wroze temu tytulowi jakichkolwiek szans. a szkoda.

Nawet kawałek z trailera chyba jest z Motorstorm Pacific Rift... huh... kompletne 0 oryginalności...

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: nail'd
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 24, 2010, 19:42:01 pm »
Ja wiem ze to gra polskiego studia i wypadalo by trzymac kciuki za chlopakow ale naprawde przychodzi to ciezko jak patrzy sie na ta kopie PURE. Beda dwie rzeczy ktore beda odrozniac obie te gry. Pierwsza to ze nail'd bedzie mial motory a druga to ze na 100% nie bedzie tak dobra jak PURE :)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: nail'd
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 26, 2010, 15:39:34 pm »
Przecież Pure było słabe/zawiodło oczekiwania, więc tutaj może być tylko gorzej.
MotorStorm FTW!

el becetol

  • Gość
Odp: nail'd
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 26, 2010, 16:29:03 pm »
Jak już chcieli zrobić arcade, to mogli sie pokusić o duchowego spadkobierce Destruction Derby. Przyjąłbym z otwartymi rękoma.
W Pure nigdy nie grałem bo zawsze wydawał mi się ubogim krewnym Motorstorma, więc i na to nie czekam.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: nail'd
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 26, 2010, 18:26:58 pm »
Nie grałem wprawdzie dużo w Pure, ale... to raczej było coś kompletnie innego, niż Motostorm. Motostorm to po prostu wyścigi za pomocą wszystkiego, co ma koła, w Pure z kolei wyścigi to tylko pretekst do robienia tricków w powietrzu.

Zaśco do trailera - nie jest zły; jednak pierwszy "skok", gdy kamera ukazuje teren z góry i nagle rzędami zaczynają się pojawiać drzewa, mogli sobie odpuścić.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.