Autor Wątek: Restartujący się modem.  (Przeczytany 6349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Restartujący się modem.
« dnia: Lipca 10, 2010, 11:29:45 am »
Od jakiegoś czasu co chwila (dziś już chyba z 5 razy w przeciągu 10 minut) restartuje mi sie modem, co wkur*ia szalenie. Próbowałem już wszystkiego, wyłączałem go z sieci, sprawdzałem czy wszystkie kabelki są podłączone, restartowałem router....no i dupa. Można z tym iść do dostawcy internetu żeby dali nowy modem?

Ohtar

  • Gość
Odp: Restartujący się modem.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 10, 2010, 11:43:38 am »
A czemu by nie? Tepsa wymieniła mi swojego czasu zepsuty adapter wifi bez żadnego problemu.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Restartujący się modem.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 10, 2010, 15:28:20 pm »
Od jakiegoś czasu co chwila (dziś już chyba z 5 razy w przeciągu 10 minut) restartuje mi sie modem, co wkur*ia szalenie. Próbowałem już wszystkiego, wyłączałem go z sieci, sprawdzałem czy wszystkie kabelki są podłączone, restartowałem router....no i dupa. Można z tym iść do dostawcy internetu żeby dali nowy modem?

Czy dzieje się tak, kiedy masz włączonego P2P albo do sieci podłączone jest wiele urządzeń? Ile urządzeń może współdzielić łącze?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Restartujący się modem.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 10, 2010, 21:33:23 pm »
Od jakiegoś czasu co chwila (dziś już chyba z 5 razy w przeciągu 10 minut) restartuje mi sie modem, co wkur*ia szalenie. Próbowałem już wszystkiego, wyłączałem go z sieci, sprawdzałem czy wszystkie kabelki są podłączone, restartowałem router....no i dupa. Można z tym iść do dostawcy internetu żeby dali nowy modem?


Czy dzieje się tak, kiedy masz włączonego P2P albo do sieci podłączone jest wiele urządzeń? Ile urządzeń może współdzielić łącze?
Do sieci (rozumiem że chodzi o sieć internetową, bo normalnie to mam lodówkę, telewizor, wierzę itp :P ) mam podłączone PS3 i komputer. Nic więcej. Ostatnio tylko zmieniłem żeby PS3 łączyło się z routerem przez Wi-Fi bo coś kabel Ethernet'owy  mi  nawala. Z P2P już dawno nie korzystałem, a jak korzystałem to wszystko działało.