Autor Wątek: MGS:TTS  (Przeczytany 29780 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

kul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-11-2003
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 11, 2004, 10:53:20 am »
Cytat: "Akuma"
A najbardziej czekam na odświerzoną scenę i tekst "What is it Snake, dont you like girls ??" :D. Jestem maksymalnie nakręcony na ta pozycję i mam nadzieje że Silicon Knights stana na wysokości zadania.

Juz jest na jednym filmiku ( chyba ze zostalem wczoraj oklamany ). A w czasie walki z Ninja w rogu pomieszczenia beda lalki Mario i Yoshiego.
Widzialem ten filmik z Meryl i tylko tyle :O, zmienione wszystko, zreszta to trzeba zobaczyc.
Only a few more steps to Outer Heaven...
www.oh.glt.pl

  • Gość
MGS:TTS
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 12, 2004, 19:05:33 pm »
ja widziałem 2 filmiki, no i co tu dużo klepać- urzekło mnie to. Ponieważ mgsy to moje ulubione gry (mowa o 1 i 2) bo tych nesowskich to nie tyrałem za bardzo kupie tą grę na nieskonczonosc procent, Nawet gdyby kosztowala wszędzie 400zł.....
Ta grafka, ta muzyka.... te akcje....sniper wolf, mantis...eh najlepsza gra na psx a teraz bedzie najlepsza gra na gc...
tak nam dopomóż bóg;d

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 19, 2004, 21:00:08 pm »
Widziałem właśńie szlajający się tu i ówdzie trailerek ()taki dłuuuugi) i powiem qrde WOW! Jeszcze tylko 1,5 miecha!!! Najarałem się ustro na tą pozycję!!! Bardzo. Wskoczyła na szczyt mojego top 3 na najbliższe 2 miechy (wyprzedziła StarCrafta: GHOST). No, co za klimat! Choreografia po prostu zabija! Siliconi rulez! Konami rulez! Shigeru rulez! AAaaaa... :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 19, 2004, 21:30:10 pm »
gruby, CHOREOGRAFIA? :shock: , chyba Ci chodzilo o motion capture albo cos... 8)
W kazdym badz razie m.in. dla MGS:TTS kupuje GC, chyba sie nie zawiode, co?
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 19, 2004, 22:12:50 pm »
Si. Choreografia. To jak ktoś  układa scenariusz ruchów postaci. (nie chodzi mi o samo wykonanie ruchów- czyli mcapure). Podczas scen walk w filmikach wyreżyserowane układy ruchów są świetne!
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 19, 2004, 22:20:38 pm »
aha, respect za pojeciopisarstwo ;)
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

HaL

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-01-2004
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 19, 2004, 23:18:18 pm »
Pokój. Wg mnie przeniesienie kultowego MGS to dobry pomysl(milo jest zobaczyc twarze Meryl czy Wolf;]), nowa technologia=lepsza gra(nie zawsze). Z innej beczki. Głos Foxa to juz nie top samo;(, ale reszta jest git(troche za duzo tych matrixowych akcji). Pokój.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 20, 2004, 11:05:22 am »
Spoko Maroko. Ja nie wiem, jak to było w oryginale, ale tu wstawki prezentują się super. Dużo osób narzeka na te matrixowe wstawki (vide odbicie od rakiety)... Ja nie mam zdania akurat tutaj. Ale jeżeli zrobia to z głową, to czemu nie? Acha. Głosy mi się też podobają. Oczywiście nie wiem jak w stosunku do oryginału to wygląda, ale są bardzo fajne.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 20, 2004, 11:26:53 am »
Fox bardzo śmiesznie brzmiał z tym swoim czarnym głosem. Sniper Wolf miała świetny akcent. No po prostu pozmieniali coś bardzo ważnego, ale nie ma co się łamać. Cała gra to jedna wielka zmiana i dobrze. Muszę złożyć pre-ordera, bo mi wykupicie wszystko i nie będę miał swojej kopii znowu przez kilka miechów po premierze :evil:

Matt

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 23, 2004, 12:24:51 pm »
Widzę trailerki! I już widzę że Kojima dorzucił mnóstwo fajnych ujęć, nijak mająch się do rzeczywistości, ale bardzo widowiskowych! Widzieliście ujęcie jak Sniper Wolf strzela do Meryl? Pocisk wchodzi jej w udo, chwila przerwy, spokojna twarz Meryl, muza cichnie i nagle ŁUP! Krew chlasta z nogi - Meryl wali na glebę! Tego nie było w oryginale! Albo dodatkowe ujęcia z walki SNAKE vs GREY FOX! Mistrzostwo, gdy w zwolnionym tempie Snake sprężynką wstaje z ziemi, podczas gdy fox prowadzi za nim miecz! MASAKRA! Nie robię pre-orderów, bo będę czekał tyle co Mielu na VJ! Dwa lata i cztery miesiące!  

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
POKÓJ!
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 24, 2004, 22:19:47 pm »
Wg mnie walka Foxa i Solida nie powinna sie odbyc(chodzi mi o to liczone demko) ponieważ ma to sie nijak do oryginalnego MGS i troche zle komponuje sie w calosc(zobaczymy co z tego wyjdzie...). Snake powinien z nim walczyc dopiero po 'zlaniu sie' Otacona. Takie jest MOJE zdanie nt.
Fryty tyty dotknij pyty

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 24, 2004, 22:46:12 pm »
Matt, widziałem scenę "z nogą" (tak ją umownie nazwijmy) i też mnie nieźle rozpaprała. Gites topes!  Śliczne są sceny walk bohaterów. A tak w ogóle, myślicie, że gra się sprzeda? Abstrahując od tego czy będzie dobra, chodzi mi o kasowy sukces?
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 24, 2004, 23:21:59 pm »
Ladna scena, to jest jak Snake je sobie weza :) I tyle, tego jeszcze nie bylo!  :idea:
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

kul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-11-2003
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Re: POKÓJ!
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 25, 2004, 09:49:47 am »
Cytat: "szafa"
Wg mnie walka Foxa i Solida nie powinna sie odbyc(chodzi mi o to liczone demko) ponieważ ma to sie nijak do oryginalnego MGS i troche zle komponuje sie w calosc(zobaczymy co z tego wyjdzie...). Snake powinien z nim walczyc dopiero po 'zlaniu sie' Otacona. Takie jest MOJE zdanie nt.

W "In the darkness of Shadow Moses" jest opisany taki pojedynek, wiec Kojima pewnie planowal dodanie tej walki, a nie doszlo do tego z powodu ograniczonych mozliwosci psx'a.
Only a few more steps to Outer Heaven...
www.oh.glt.pl

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
MGS:TTS
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 28, 2004, 11:11:00 am »
Pewnie juz wszyscy tutaj widzieli ten caly ponad 20 minutowy trailer, wiec w zwiazku z tym mam pytanko... otoz czytalem w pewnym serwisie, ze filmik ten perfidnie spoileruje, wiec go nie sciagalem... jednakze komentarze bardzo go chwala, wiec chcialem sie was znawcow tematu tutaj zapytac czy to rzeczywiscie prawda i jako osoba nie znające fabuly pierwszego mgs powinienem to ogladac... bylbym bardzo wdzieczny za odpowiedz
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
MGS:TTS
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 28, 2004, 11:49:39 am »
jezeli nie grales w MGS to NIE OGLADAJ tego filmiku, za duzo spoilerow

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
MGS:TTS
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 28, 2004, 14:51:13 pm »
Heh czyli jednak dobrze, ze nie ściągałem :) Dzięki za odpowiedź.
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

JJJ

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 2
MGS:TTS
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 28, 2004, 15:01:08 pm »
Cytat: "amar"
Ladna scena, to jest jak Snake je sobie weza :) I tyle, tego jeszcze nie bylo!  :idea:

hmmm panie Amar panu sie cos pokielbaislo z MGS3 snake eater :>
my tu mowimy o mgs tts ;p
bajlando trwa!

Matt

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 29, 2004, 09:01:37 am »
No ale amar tak bardzo czeka na MGS3, że mu się popuściło! Poza tym kupuje GCN właśnie dla MGS:TTS i ani słowa więcej 3xJ, bo kodeks honorowy łomża TEAM nie wybacza! Inna sprawa, że pierwszy raz słyszę o jakimkolwiek kodeksie

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 18, 2004, 17:14:51 pm »
Czy Wam też czekanie na tą grę idzie NIEZWYKLE ciężko!?!?!?!?! Chryste! Dni nie mijają, godziny stoja w miejscu... WUZ UP? A co dopiero z RE4???
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Grek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-02-2004
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 18, 2004, 22:12:21 pm »
MGS gra legenda - od razu jak zobaczylem demo powiedzialem sobie : MUST HAVE IT w orginale :)
Najbardziej podobala mi sie fabula i oczywiscie wspaniale postacie z Foxem i snakiem na czele (swietnie podstawiony glos Davida Haytera)
Muzyka tez jest swietna bo zrobil ją Harry Gregson Williams

co do TTS to wyglada to zbyt efektownie :| i w sumie watpie czy bedzie to hit :|

P.S w zwiastunie jest pokazana fajna scena gdzie Ocelotowi nie udaje sie sztuczka z coltem :P (a jednak nie jest takim wspanialym rewolwerowcem jak nie umie tego zrobic lewą reką)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 18, 2004, 22:18:02 pm »
Pozwolę się nie zgodzić. Ja nie jestem wielkim fanem serii (grałem tylko w 2 ale mi się bardzo podobała) wiec pewnie inaczej to odczuwam. Ale mnie w MGS kręci ta widowiskowość... Lubię takie akcje. Podobnie było w MGS2 (zwolnione tempo, kiedy Fortune idzie rozprawic się z żołnierzami:) i przypadło mi to do gustu. Nowe trailerki baaaaaardzo mi się podobają...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

kubson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-11-2003
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 18, 2004, 22:26:54 pm »
ja tez lubie efektowne akcje wkoncu to gra nie rzeczywistosc :) wiec jak beda mozliwosci napeno kupie mgs

  • Gość
MGS:TTS
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 18, 2004, 23:25:40 pm »
mgs tts to tytuł który z pewnoscią narobi bardzo wiele zamieszania w bibliotece gackowej.
Kupią go prawie wszyscy, wogole to to najbardziej oczekiwana przemnie gra na wszystkie 3 next geny, a to o czymś swiadczy;d

Krs

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2004
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 19, 2004, 09:14:34 am »
Must-have. Kapitalna fabula, Genialna grafika, Dopracowane sterowanie,  Doskonaly developer (Eternal Darkness)...

what could possibly go wrong?
With kind regards,
-=[ Krs ]=-

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 27, 2004, 11:58:43 am »
Ostatnie dni przed premierą. Ludzie czy Wy to czujecie? Macie tu link do OFICJALNEJ STRONKI TTS. Typowo mgsowa sprawa :)

Vejit

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-07-2004
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #66 dnia: Lipca 28, 2004, 18:28:17 pm »
Podczas 2 Zlotu Fanów Nintendo miałem całkiem niespodziewaną okazję zagrania w MGS TS (tu pozdrawiam osoby które pożyczyły nam MGS'a) i przeszedliśmy go z kumplem w jedną noc (dokładnie zajeło nam to 7 godzin i 39 minut z omijaniem rozmów przez codek). Gralismy tylko po to by zobaczyć starego dobrego MGS'a w nowej oprawie graficznej i nowymi filmikami. Czy był to skok na kase zamierzony czy nie, nie wiem i nie zamierzam się tu wykłucać. Cieszę się że odświeżyli ten tytuł i że było mi dane w niego zagrać. Najbardziej podobały mi się filmiki. Śmierć Raven'a, walka Fox'a z Metal Gear'em czy śmierć Sniper Wolf należą do moich ulubionych i są poprostu boskie (baj de łej skoro można uratować Meryl dlaczego nie można uratować Wolf?? :cry:  :cry:  ) Co do matrixowych scen omijania kul ... mi się podobają, kwestia gustu (w końcu bycie super żołnierzem do czegoś zobowiązuje co nie  :wink:  ?). Mimo wszystko miło było przejść tę grę kolejny raz z wykorzystaniem sztuczek z dwójki (zwisanie, strzałki usypiające itp). Nie ulega wątpliwości że drobne (czasem wielkie) zmiany są ale to odkryjecie grając w grę. Każdemu kto jeszcze nie grał a zamierza zacząć życze by bawił się równie dobrze jak ja i mój kolega ( tu pozdrawiam Sousuke). Na koniec stwierdzam że warto było przejść tego Metala dla samych przerywników filmowych. Ale jak już pisałem to moje zdanie
I will show You the Greatest Nightmare

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 30, 2004, 22:13:06 pm »
OK, napisze Wam moje odczucia, ale nie rzucajcie się od razu na mnie za to co powiem :)

Ogólnie kupiłem MGS'a na GC z wielkimi nadziejami, nie grałem nigdy w niego przedtem (no może mały epizod z demkiem na peceta).

Na początku gra mi się spodobała ale po przejściu jakichś 4h gry zaczęła mnie nużyć... przydługawe filmiki, w dodatku kiepsko zrealizowane (wiem że niektórzy akurat taki klimat lubią, ja nie) akcja stopniowo siadała, ciągłe skradanie, walka z każdym kolejnym bossem to znalezienie jednej właściwej ścieżki i naparzanie, kto pierwszy padnie :/ szybko przeszedłem i odsprzedałem póki ciepła :)      

pozdro

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 02, 2004, 18:42:21 pm »
Cytat: "jaik"
pozdro


Pozdrawiamy i już Cię nie lubimy :wink:  :lol:

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpnia 03, 2004, 11:41:45 am »
LOL ;)

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #70 dnia: Września 03, 2004, 01:27:16 am »
nom... ja jeszcze w mgs: tts, nie gralem... z prostego powodu... nie mam gcn ;p ale po promotion movie ktorego sciagnalem z oh.glt.pl, bede musial zainwestowac w ta konsole, mimo ze inne gry na nia mnie tak nie interesuja (no moze poza seria re). zeby nie bylo - mg'sa na psx'a przeszedlem conajmniej 8 razy. i nie razi mnie to , ze kwestie wypowiadane, zostaly zmienione od czasow oryginalu. ta gra wyglada swietnie, i dalej trzyma niesamowity klimat mgs'a jedynki. tego czego nie dalo sie juz odczuc w mgs'ie 2 (w sumie moze nic w tym dziwnego. mgs2 to zupenie nowa gra... ale brakowalo tego). i chociaz te wstawki sa wg. niektorych, za bardzo przesadzone, i matrixowe, to wg. mnie naprawde efektownie wygladaja. jak tylko bede mial hajs, to zakupie gcn, z nowym mgsem.... a zeby sobie umilic czekanie na mgs3 ;)
[size=9]Waitin' for:[/size]

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
MGS:TTS
« Odpowiedź #71 dnia: Września 03, 2004, 14:34:13 pm »
Filmiki, filmiki... jest to jeden z niewielu aspektow tej produkcji jaki mnie do niej przekonuje :D wyrezyserowal je w koncu Ryuhei Kitamura, a ja filmy tego goscia po prostu uwielbiam.
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

humun

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-03-2005
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #72 dnia: Września 26, 2005, 14:53:26 pm »
Sporo tych Waszych wypowiedzi na temat tej gry, nie chciało mi się wszystkiego czytać. Gacka nabyłem jakiś czas temu wraz z MGS'em i Eternal Darknes(tak się jakoś złożyło, że obie gry od Silikonowych Rycerzy). Niestety moja przygoda z grami zaczęła się już niejako po śmierci PSX'a, więc pierwowzór zaliczyłem "niekompletnie" - u kumpla(czyt. grę przeszedłem, ale to nie to samo co granie w samotności). Cholernie wnerwiają mnie wypowiedzi typowych fanboyów pierwszego MGS'a, że niby przekombinowane, że niby grafika gorsza od MGS'a 2, że niby głosy niepotrzebnie zmienione, że tutaj skrzynka o dwa centymetry przesunięta względem pierwowzoru itp., itd. Z niektórymi z tych opinii po części się zgadzam(np. Snake rzucający granatem w nadlatującą metalową belkę), ale ludzie, to jest tylko gra, pierwszy MGS wcale nie był idealny(co nie znaczy, że nie był grą piękną - tak samo jak i TTS - potęga tej gry to fabuła). Dla kogoś kto nie do końca miał styczność z częścią pierwszą(a na pewno takich osób by się znalazło trochę) ta gra będzie zdecydowanie czymś więcej niż tylko odnowieniem starego hitu. Wspomniałem już trochę o osławionych animacjach. Na długo w pamięci pozostaną mi takie momenty jak ten z Mantisem, rzeźnia Ninji(ciekawe jak się umiera będąc przeciętym na pół, szkoda, że tego pacjenta nie ma wśród innych zabitych leżących na podłodze), oraz jego walka z Gear’em(coś pięknego). A głosy postaci? Naprawdę nie pamiętam jakimi głosami posługiwały się postacie na Szaraku, z obecnych z TTS najgorzej wg mnie wypadł Otacon, reszta jak najbardziej pozytywnie, bynajmniej nie są to infantylne głosiki rodem z Residentów, widać, że aktorzy przyłożyli się do swoich ról. Może ja wreszcie skończę swoje wywody i wracam do Zeldy, Sajonara.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 659
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
MGS:TTS
« Odpowiedź #73 dnia: Września 26, 2005, 15:01:13 pm »
co do głosów- większość aktorów nie została zmieniona. Tylko głos Fox'a stracił swój power  :cry: .

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
MGS:TTS
« Odpowiedź #74 dnia: Września 26, 2005, 15:09:57 pm »
ta? a Sniper Wolf? a Raven? tamte glosy byly genialne, akcent Sniper Wolf byl extra a w TTS? nie ma tej mocy

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 659
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
MGS:TTS
« Odpowiedź #75 dnia: Września 26, 2005, 15:13:51 pm »
wiesz ja dawno nie odświeżalem sobie starego MGS'a. Zdawało mi sie że są to ci sami aktorzy (no Raven'a nie byłem pewien) tyle że na nowo nagrali kwestie. Ale ja najbardziej ubolewam nad Ninją/Fox'em/Jagger'em.

humun

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-03-2005
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #76 dnia: Września 26, 2005, 15:50:36 pm »
Nikt mi nie wmówi, że głos Fox'a i Sniper Wolf'a nie ma tego czegoś w sobie.

Linki

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2005
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
MGS:TTS
« Odpowiedź #77 dnia: Marca 25, 2007, 19:48:25 pm »
Mam pytanko: jak zdobyć Dog taga sniper wolf. Wykańczam ja snajperką (tą która wysysa stamine). Po walce podbiegam do niej (filmik) i nie ma dogtaga...
''...Gdy Zabraknie Miejsca W Piekle, Nieumarli Wyjdą na Ziemie..."