Ankieta

Jak oceniasz poziom grafiki w Halo 4?

Graficznie zjada wszystko, co do tej pory widziałem na konsoli!
Wygląda świetnie - czołówka obecnej generacji.
Wjebanie mega dużo, laserów, bajerów może zachwycić, tak całość wygląda über słabo.
Bez jaja prostota, geometria, detalew tej grze to jakaś kipina, świeci sie jak spu jajca.
Wygląda prawie tak dobrze jak prostacka gierka na XBL, PSN.

Autor Wątek: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?  (Przeczytany 65845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 17, 2012, 20:27:35 pm »
Juras ma absolutną rację i teraz biedaczki się muszą jak Nintendo "zajebistym" gejplejem podpierać.

Halo 4 wygląda bardzo dobrze.

Halo Reach wygląda średnio ale ma zajebisty gameplay. Po prostu z Lem'em odpowiedzieliśmy na Offtopowe pytanie POK'a.

Jak tego nie zrozumiecie to współczuje.

Ode mnie tyle w temacie.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 17, 2012, 20:32:58 pm »


Hehe, osłonki działają jak widzę.

Jest pewna różnica między paroma chujowymi teksturkami i stabilnym framerate

A granie w 5-15 FPS...
Framerate był ok poza jedną lokacją w grze.
A tak z ciekawości, tu: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-mass-effect-3-face-off
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-masseffect2-face-off
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-crysis2-face-off?page=2
gdzie precyzja ma większe znaczenie, ilość klatek Ci nie przeszkadzała?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 17, 2012, 20:36:28 pm »
Pisz na temat, który to brzmi następująco:  "Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?"

Zabrakło argumentów?
To nie ja zmieniam temat z grafiki w temacie o grafice na gameplay i fabułę. I to na dodatek w efpeesie, który zdobył sławę wśród nastoletniej społeczności XBL dzięki teabag'om.
:troll:

Mrocz

  • Gość
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 17, 2012, 20:39:03 pm »
Framerate był ok poza jedną lokacją w grze.
A tak z ciekawości, tu: http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-mass-effect-3-face-off
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-masseffect2-face-off
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-crysis2-face-off?page=2
gdzie precyzja ma większe znaczenie, ilość klatek Ci nie przeszkadzała?

W wyżej wymienionych grach nie odczułem dokuczających mi spadków FPS'ów. Jedynie w pierwszej scenie Mass Effect 3 na PS3 mnie to irytowało (później było lepiej). I w Skyrim przed patchem.

Czy występują czy nie, gówno mnie to obchodzi. Nie jaram się takimi analizami.

Pisz na temat, który to brzmi następująco:  "Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?"

Zabrakło argumentów?
To nie ja zmieniam temat z grafiki w temacie o grafice na gameplay i fabułę. I to na dodatek w efpeesie, który zdobył sławę wśród nastoletniej społeczności XBL dzięki teabag'om.
:troll:

Fajnie, że wypowiedzi o Gameplayu i Fabule dotyczyły Halo Reach bo nie wiem czy zauważyłeś, pomagałem POK'owi w dokonaniu wyboru z zakupem właśnie Halo Reach. Nie moja wina, że postanowiłeś się wtrącić w ten krótki offtop  i pospuszczać się nad tym jak grafika jest słaba.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2012, 20:42:07 pm wysłana przez Mrocz »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 17, 2012, 20:41:31 pm »
Ja takze polecam Reach - imo najlepsza czesc serii. Swietny klimat i muzyka, a grafika mimo iz nierowna to nie razi w oczy.

No i to zakończenie <3 <3 Jest Epic :D
No to chyba rzeczywiście się skuszę :) Drogo nie jest, więc można zagrać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 17, 2012, 20:44:09 pm »
Ja takze polecam Reach - imo najlepsza czesc serii. Swietny klimat i muzyka, a grafika mimo iz nierowna to nie razi w oczy.

No i to zakończenie <3 <3 Jest Epic :D
No to chyba rzeczywiście się skuszę :) Drogo nie jest, więc można zagrać.

Jak dorwiesz to daj znać ;) Może się jakiegoś Coop'a pociśnie :P :P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 17, 2012, 20:53:04 pm »
I tak nie mam Golda, więc lipa. Chyba, że bym w jakieś triale zainwestował.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 17, 2012, 21:01:41 pm »
W wyżej wymienionych grach nie odczułem dokuczających mi spadków FPS'ów. Jedynie w pierwszej scenie Mass Effect 3 na PS3 mnie to irytowało (później było lepiej). I w Skyrim przed patchem.

Czy występują czy nie, gówno mnie to obchodzi. Nie jaram się takimi analizami.

Fajnie, że wypowiedzi o Gameplayu i Fabule dotyczyły Halo Reach bo nie wiem czy zauważyłeś, pomagałem POK'owi w dokonaniu wyboru z zakupem właśnie Halo Reach. Nie moja wina, że postanowiłeś się wtrącić w ten krótki offtop  i pospuszczać się nad tym jak grafika jest słaba.
Ale obchodzi Cię w grze w którą nie grałeś/nie zagrasz?


Fajnie, że wypowiedzi o Gameplayu i Fabule dotyczyły Halo Reach bo nie wiem czy zauważyłeś, pomagałem POK'owi w dokonaniu wyboru z zakupem właśnie Halo Reach. Nie moja wina, że postanowiłeś się wtrącić w ten krótki offtop  i pospuszczać się nad tym jak grafika jest słaba.
Pisałem do Lem'a, a nie do Ciebie, to o co beczysz? Rozumiem, że L3m trolować gry które ja gram to dobrze, a jak ja trolować gry które on gra to od razu płacz całego teabag komjunity? :

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 18, 2012, 16:08:08 pm »
Cytuj
takie Killzonowe wypalone light mapy
W killzonie 2 jest więcej dynamicznych świateł niż we wszystkich częściach halo razem wziętych.

Cytuj
to posiadacze klockow dostana najladniejsza gre na XO (a jak nie to minimum top 3).
na pewno nie przebije  gearsow ani crysisa ani anala
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2012, 16:14:45 pm wysłana przez Wulfen »

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 14, 2012, 23:51:54 pm »
...a np. takie Killzonowe wypalone light mapy bedzie je**c w dupsko wolumetrycznym oswietleniem.
SMIERC HEJTEROM HEJLO.




Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 15, 2012, 03:49:02 am »




Czemu tak ch**owo rozjaśniłeś w PS lewą stronę screena?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 15, 2012, 09:54:11 am »
Niczego nie rozjaśniał. Przecież na tych wszystkich screenach latają półprzeźroczyste teksturki udające oświetlenie  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 15, 2012, 10:45:34 am »
A faktycznie. Ale w sumie to super zrobione przejście między oświetloną, a zacienioną częścią pokoju. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że to się dzieje na innej planecie, więc może to taka konwencja gry i światło jakoś inaczej w tamtejszej atmosferze wygląda.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 977
  • Reputacja: 132
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 15, 2012, 11:57:10 am »
A faktycznie. Ale w sumie to super zrobione przejście między oświetloną, a zacienioną częścią pokoju. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że to się dzieje na innej planecie, więc może to taka konwencja gry i światło jakoś inaczej w tamtejszej atmosferze wygląda.

Nie no, HIT po prostu  :P

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 15, 2012, 19:15:46 pm »
Jasne gra ma parę uproszczeń, nawet bardziej banalnych niż Reach ale trzeba ogarnąć jedną rzecz, jak człowiek się na nią patrzy wygląda o niebo lepiej niż Reach ma dużo lepszy AA i ogromne tereny do zaoferowania( tak jak Reachu) Kapitalny dizajn (choć myślę, że jak by był bardziej realistyczny coś ala COD/MOH/KZ gra robiła by jeszcze lepiej!) no ale jakie Halo jest takie jest nic z tym człowiek nie zrobi. Więc moim zdaniem to co udało się osiągnąć 343 jest godne podziwu gra wygląda przepięknie i owe uproszczenia bez których raczej nie dało by się osiągnąć tego końcowego efektu musiały wyjść, zawsze coś za coś, także nie wiem o ce be ? Widocznie co nie którym żal dupę ściska......że H4 udowodniło, że X też potrafi.

Napisałem, że technicznie gra jest zrobiona bardzo dobrze i tak właśnie jest, a to, że raz na jakiś czas zniknie mi cień to ja was przepraszam ale nie dajemy się zwariować.

A screeny wyrwane z kontekstu możecie wsadzić sobie w d......

Zapraszam raz jeszcze tu bo widzę, że nie wszyscy ogarneli..

Digital Foundry vs. Halo 4
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-vs-halo-4

Grałem kur** w GeoW 2 i h4 i ni chu** to nie przypomina mi oświetlenia z gow plus HDR no tak ale co ja tam wiem....
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2012, 19:28:12 pm wysłana przez Soul »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 15, 2012, 19:29:42 pm »
Zapraszam raz jeszcze tu bo widzę, że nie wszyscy ogarneli..

Digital Foundry vs. Halo 4
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-vs-halo-4
Czego nie ogarneli? Ze to zalosny artykul, ktory nawet podstawowych spraw nie porusza? Reach mial 4 strony w swoim artykule, 4 ma tylko jedna, gdzie niektore rzeczy zostaly opisane w jednym zdaniu ...

Napisałem, że technicznie gra jest zrobiona bardzo dobrze i tak właśnie jest, a to, że raz na jakiś czas zniknie mi cień to ja was przepraszam ale nie dajemy się zwariować.
Nie raz na jakis czas, tylko fakt, ze LOD cienia nei jest plynny [np 3 rozdzielczosci w zaleznosci od odleglosci] i ze znika tak blisko to jest fail, a to, ze gra nie ma plynnego przejscia jesli chodzi o cienie na geometrii, czyli czegos co bylo np juz w MGS 3 na PS2 to totalna zenada. Jak gra w 30 fps z 2012 roku ma byc topowa pod wzgledem technologii jak nie robi czegos co PS2 dawalo rade?

Kiepskie FXAA w 720p to nie jest dobre AA, poza tym gry takie jak Uncharted 3, Killzone 3 czy Far Cry 3 nie dosc, ze powiekszaly rozmiar tekstur i srodowisk, to jeszcze dodaly mase efektow i tylko czasami cos tracily [jak killzone per pixel object motion blur], a Halo 4 nie dosc, ze zmniejszyla wielkosc terenow to jeszcze potracila polowe efektow z poprzedniej czesci, wiec jaki to postep?


Widocznie co nie którym żal dupę ściska......że H4 udowodniło, że X też potrafi.
Nic nie udowodnilo, a Ty tym bardziej nie wrzuciles zadnego argumentu by to poprzec.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2012, 19:31:24 pm wysłana przez KKRT »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 15, 2012, 19:46:24 pm »
Pisałem, że ta gra broni się sam, lecz aby to ogarnąć trzeba w nią zagrać......i tyle ja więcej do powiedzenia nie mam szkoda mi czasu na temat ps2 i tego co było w MGS 3 a czego nie. Gra robi ogromne wrażenie i to się liczy, a Ty jak chcesz szukaj dziury w całym...mnie to zupełnie nie interesuje, uproszczenia są trudno takie życie KAŻDA GRA JE MA. Patrząc na H4 nie zastanawiam się nad tym  czy mi cień zniknął czy tekstura udająca oświetlenie to żenada....po prostu lecę i gram i podziwiam prze piękne widoki, HR wygląda zwyczajnie gorzej więc mogło sobie pozwolić na więcej bajerów z dwojga złego wole oglądać to co zrobiło 343 niż to co zrobiło Bungie......pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2012, 19:49:15 pm wysłana przez Soul »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 15, 2012, 19:53:48 pm »
Hehe. Rozdzielczość HD, FXAA i ciut poważniejszy design, a Xboty spuszczają się jakby swoje własne Uncharted/Killzone/God of War dostali  :troll:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 15, 2012, 20:02:08 pm »
mnie to zupełnie nie interesuje, uproszczenia są trudno takie życie KAŻDA GRA JE MA. Patrząc na H4 nie zastanawiam się nad tym  czy mi cień zniknął czy tekstura udająca oświetlenie to żenada...
Jak Cie nie interesuje i nie masz pojecia o czym gadasz, to nie wciskaj innym tekstow, ze gra technologicznie jest zaawansowana. Mozesz uwazac nawet My Little Pony za najladniejsza gre wszechczasow, mnie tam to nie interesuje co Ci sie podoba, a co nie, ale nie wciskaj innym kitu.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 15, 2012, 20:18:12 pm »
Hehe. Rozdzielczość HD, FXAA i ciut poważniejszy design, a Xboty spuszczają się jakby swoje własne Uncharted/Killzone/God of War dostali  :troll:

Właśnie ja nie rozumiem tego. Zwłaszcza, ze na xboixa są ładniejsze gry od tego tytułu z ajpada  :-?

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 15, 2012, 21:27:30 pm »
Niemniej piękne widoczki do podziwiania (do których można dojść/dolecieć/dopłynąć a nie tylko podziwiać ze skarpy) to teraz w plusach na miesiąc całkiem darmo rozdają. :gnom:










Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 16, 2012, 01:21:49 am »
Cytuj
Jak Cie nie interesuje i nie masz pojecia o czym gadasz, to nie wciskaj innym tekstow, ze gra technologicznie jest zaawansowana. Mozesz uwazac nawet My Little Pony za najladniejsza gre wszechczasow, mnie tam to nie interesuje co Ci sie podoba, a co nie, ale nie wciskaj innym kitu.

Twoje pierdolnie mnie nie interesuje, po za tym to nie mnie wyje**li z neogafa za gadanie głupot, udajesz tak wielkiego znawce, że płakać się, chce a kim Ty niby jesteś jakąś wyrocznią ?
Pan KKRT powiedział, że tak jest i ch**, dorzuciła dwa gify i parę screenów i to wystarczy, widziałeś w ogóle tą grę na żywo, grałeś ? przeszedłeś ? czy wujek youtub Ci ją pokazał ?

Gra jest zaawansowana technologicznie i to nie jest żaden kit, tylko dla Ciebie wielkiego znawcy i sonoklapów ta gra jest przeciętna i w życiu nie pozwolicie, że by było inaczej.
Jedna jaskółka wiosny nie czyni to, że coś niedomaga nie oznacza, że całość jest ch**owa, litości.

A no i nagle Digital Foundry się nie znają.......

Daruj sobie odpisywanie na ten post bo i tak go zleje, trzymaj się swego i żyj z tym.

 :angel:

Halo 4 wygląda zajebiście i spokojnie może o niej powiedzieć, że to jedna z ładniejszych gier tej generacji.



ps

Na PE pięknie Cię opisali, podziękuj Jurkowi.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2012, 01:26:19 am wysłana przez Soul »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 16, 2012, 01:37:00 am »
po za tym to nie mnie wyje**li z neogafa za gadanie głupot,
Jak juz chcesz wiedziec to dostalem bana na miesiac za zdanie "Stop ignoring PC Rockstar!" w tym poscie: http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=44134495&postcount=1267
Admini sa troche przewrazliwieni na GAF'ie i takie bany za bzdury to codziennosc.

Pan KKRT powiedział, że tak jest i ch**, dorzuciła dwa gify i parę screenów i to wystarczy, widziałeś w ogóle tą grę na żywo, grałeś ? przeszedłeś ? czy wujek youtub Ci ją pokazał ?
Widzialem sporo materialow w bardzo dobrej jakosci i 200 screenow, czy naprawde potrzebuje zobaczyc ta pixeloze rozciagnieta na 40' by wyciagnac wnioski?

A no i nagle Digital Foundry się nie znają.......
No nie, nie w tym przypadku. Potraktowali ten artykul jak news na polygamii i beda za ta 'jakosc'  oceniani.

Ty niby jesteś jakąś wyrocznią ?
A wyrocznia nie jestem, ale w przeciwienstwie do Ciebie mam jakies argumenty, a nie tylko wulgaryzmy i obelgi.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 16, 2012, 01:53:48 am »
ps

Na PE pięknie Cię opisali, podziękuj Jurkowi.
Dokładnie na poziomie jaki prezentuje xbot komjunity czyli trotuaru obsranego przez bezpańskie psy. :

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 16, 2012, 08:41:11 am »
Typowa reakcja fanów Halo. Cokolwiek złego napisze się o "świętej krowie" to oni od razu wyzywają ciebie od fanboji i będą ci wciskać w usta, ze rzekomo twierdzisz, że gra jest beznadziejna i zaczną wypisywać jaka to gra nie jest świetna itp. Człowiek napisze coś o grafice/designie/dźwiękach/itp, a ci już się rzucają na ciebie jakbyś powiedział, ze gameplay czy cała seria jest do kitu.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 16, 2012, 09:31:48 am »
Z tym, że ostatnie ożywienie tematu wzięło się od bieżącej dyskusji w temacie Halo 4. Soul napisał, że Halo 4 jest świetne technicznie i reszta się na niego rzuciła. Więc akurat w tym przypadku, nie masz racji.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 16, 2012, 10:48:26 am »
Z tym, że ostatnie ożywienie tematu wzięło się od bieżącej dyskusji w temacie Halo 4. Soul napisał, że Halo 4 jest świetne technicznie i reszta się na niego rzuciła. Więc akurat w tym przypadku, nie masz racji.
Mam bo okazało się, ze "technicznie" Halo 4 jest słabe, a oburzeni fani Halo oczywiście zaczęli rzucać hasłami:

Cytuj
tylko dla Ciebie wielkiego znawcy i sonoklapów ta gra jest przeciętna i w życiu nie pozwolicie, że by było inaczej

Cytuj
Gra robi ogromne wrażenie i to się liczy, a Ty jak chcesz szukaj dziury w całym..

Cytuj
Ewentualnie jeśli ktoś się cieszy zajebistym gameplayem i fajną fabułą zamiast lizać ściany w poszukiwaniu słabej tekstury to też nie razi w oczy.

Cytuj
Nah Mrocz... nawet sie nie wysilaj... z tym chlopakiem nie pogadasz o grach... Ja mu juz dawno znicza postawilem, ale jeden wiecej nie zaszkodzi
Juras lap: [']

A tu w szczególności widać jak reagują fani halo jak cokolwiek złego powie się o ich grze:
Cytuj
Twoje pierdolnie mnie nie interesuje, po za tym to nie mnie wyje**li z neogafa za gadanie głupot, udajesz tak wielkiego znawce, że płakać się, chce a kim Ty niby jesteś jakąś wyrocznią ?


W innym temacie jak ostatnio napisałem, że głównym odbiorcą Halo sa amerykańskie dzieciaki i nastolatkowie to fani Halo mnie prawie zjedli.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 16, 2012, 11:29:53 am »
Mam bo okazało się, ze "technicznie" Halo 4 jest słabe
Nie masz, bo kto inny miał wcześniej uruchomiony alarm aka ból dupy vel "napisał, że Halo 4 jest świetne technicznie, jak on śmiał, nokurwa muszę go naprostować". Generalnie fanatyków każdej serii jest dużo i działa to nie tylko w przypadku fanów Halo. Wystarczy, że troszkę ironicznie napisałem w temacie GTAV i reakcja też była odpowiednia. Ja np. uważam RDR za świetną grę i jak ktoś po niej jedzie, też nie omieszkam napisać, że się z nim nie zgadzam :cool:
Próbujesz wszystkich klasyfikować na jakieś dziwne grupy. Sprawdziłbyś się, jako kierownik działu HR w dużej firmie, podobno gruby sos można na tym zrobić.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 16, 2012, 13:45:34 pm »
Tyle, że to Soul włączył alarm aka bół dupy vel POK się ośmielił napisać o grafice w Hejloł "niczego sobie".

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 16, 2012, 14:02:40 pm »
Też racja. Cóż Soul, chciałem dobrze. Pozostajesz jednak fanboyem HALO, "świętej krowy", serii o której źle wyrażać się nie wolno. :(

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 16, 2012, 17:45:00 pm »
Tak czy siak kończąc dyskusje, można śmiało stwierdzić, że grafika w Halo 4 jest do dupy.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 16, 2012, 18:09:14 pm »
Dokladnie  :grin:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 16, 2012, 18:14:42 pm »
lol

piter86

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-10-2005
  • Wiadomości: 4 105
  • Reputacja: 97
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 16, 2012, 18:26:02 pm »
Majkrosoft przekupił redaktorów tychże serwisów.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 16, 2012, 18:35:39 pm »
Lol. Tak samo Journey ładnie wygląa, ale grafikę ma słabą. Tak samo np. ja ostatnio boce sobie w wowie i zachwyciłem się jego grafiką - jest naprawdę świetna, taka bajkowa, jednak jeśli wziac pod uwagę grafikę jako porównanie do reala, czy do crysis 2 to grafa jest ch**owa.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 16, 2012, 19:23:11 pm »
IGN:

http://uk.ign.com/articles/2012/11/01/halo-4-review

Expect your jaw to drop at least once on every level of Halo 4s eight-mission campaign.Of course, gorgeous graphics are only one responsibility a consoles killer app must bear. Perhaps equal to Halo 4s monitor-melting visuals is its bar-none, best-in-class sound design.











Czyli jedna z najładniejszych gier na XO wygląda gorzej niż port BO na PS3, który względem swojego odpowiednika na XO wygląda jak kupa i chodzi jak kupa. O majstersztyku w postaci DS który to ponoć ma grafę z PS2, sub HD oraz 5-15 fps nie wspomnę.
Mój mózg tego nie ogarnia ale myślę że coś wyczarujesz Magik i wyjaśnisz:)

A tak serio, jak już mówiłem, takie kity se możecie cisnąć na PSX w betonowni, nie tu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 16, 2012, 19:31:34 pm wysłana przez Juras »

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 16, 2012, 20:05:14 pm »
Z czym ty tu wyjezdzasz :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9968
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 16, 2012, 20:31:12 pm »
Z ocenami serwisu który cytujesz, żeby udowodnić rację? :

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 16, 2012, 21:33:33 pm »
Myslisz ze w tym serwisie pracuje tylko jeden redaktor, ze porownujesz te oceny?
Ale kij z tym...wyrzuc opinie IGN jesli ci nie pasi....pozostaje kilkadziesiat innych serwisow.
Prawda jest taka ze prawie kazda recka zawiera bardzo pochlebne opinie dotyczace oprawy.
Podobnie jest z opiniami wiekszosci graczy.
No ale wiadomo ze MS przekupil wszystkie media i wiekszosc graczy....ewentualnie wszyscy dookola sa slepi.
Zyj dalej w swoim swiecie. :)

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Odp: Jak to jest w końcu z tą grafiką Halo 4?
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 16, 2012, 22:01:41 pm »