Autor Wątek: Piranha Bytes wraca do korzeni  (Przeczytany 2428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 543
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Piranha Bytes wraca do korzeni
« dnia: Grudnia 21, 2013, 17:16:44 pm »
http://www.gram.pl/news/2013/12/21/piranha-bytes-szykuje-mrocznego-rpg-a-szykuje-sie-powrot-do-korzeni-serii-gothic-i-risen.shtml

Cytuj
Nie wiadomo, czy kolejną grą studia Piranha Bytes będzie Gothic 5 czy Risen 3. Nie wykluczone nawet, że żadna z tych serii nie doczeka się nowej odsłony, a niemiecka ekipa wysmaża przedstawiciela świeżej marki. Tak czy inaczej możemy się spodziewać klimatycznego reprezentanta gatunku RPG.

– Nie mogę nic powiedzieć, na razie wszyscy musimy czekać do przyszłego roku. Zdradzę tylko tyle: gra jest mroczniejsza od naszych ostatnich produkcji. Ponownie wracamy do korzeni... – powiedział Björn Pankratz z Piranha Bytes.

„Jeżeli polubiliście nasze starsze gry, mam na myśli Risena i trzy pierwsze odsłony serii Gothic, to spodoba Wam się również nasza nowa propozycja.” – czytamy z kolei na oficjalnym profilu serii na Facebooku.

Pewnie znowu dostaniemy technicznego i zabugowanego crapa, ale ich gry mają to magiczne coś :troll:. Fajnie by było jakby olali konsole i skupili się na blacharni, bo to jest główny target ich gier, a szkoda pakować kasę na konsolowe porty, których nikt nie kupuje. Nowego IP raczej nie będzie, bo mają dwie znane marki i promocja nowej serii to chyba za duże kwoty dla takiego niszowego studia.

Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 979
  • Reputacja: 132
Odp: Piranha Bytes wraca do korzeni
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 21, 2013, 17:37:47 pm »
Po Gothic 2 darowałem sobie ich produkcje, ale muszę przyznać, że czas spędzony przy Gothic 1 i 2 był magiczny. Nigdy nie zapomnę jak w pierwszym Gothic wrażenie zrobiła na mnie forteca, w której ludzie sobie żyli, gawędzili i pracowali.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Piranha Bytes wraca do korzeni
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 21, 2013, 17:54:32 pm »
<fap fap fap>

Gothic 2 to gra którą najwięcej razy skończyłem, nawet ostatnio sobie myślałem czy by do niej nie wrócić.
Yeahh, me and hate that's an odd couple