Autor Wątek: awaria soniaka-ps2  (Przeczytany 4321 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mdwoods

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2004
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
awaria soniaka-ps2
« dnia: Stycznia 21, 2005, 14:38:20 pm »
Witam. Mam problem z moją PS2. Nie chodzi napęd. Tylko nie chodzi o laser tylko o to że płyta z grą się nie kręci. Po włożeniu gry do napędu silniczek troszkę obruci płytę, ale potem nic, nie chce się kręcić. Pozatym po włączeniu konsoli na ekranie normalnie powinny latać takie świetlne smugi, a umnie te smugi się nie ruszają. Wygląda to tak jakby konsola się zawiesiła. Proszę pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
awaria soniaka-ps2
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 21, 2005, 18:31:03 pm »
Pewnie zryty bios konsoli.
Konsola jest przerobiona czy nie? Jesli tak to mozesz ja spokojnie odnies na smietnik, lub znalesc idiote, sprzedac mu PS2 za 350 zl i kupic NGC, to jest dopiero zabawa, masz do wyboru 10 gier w ty RE4 czyli hicior , wogole to same hiciory na tej konsoli sa : Mario, Zelda, Metroid - moja rada taka : wy*eb pan plejaka, kup se kosteczke i walnij sie w gloweczke.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
awaria soniaka-ps2
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 21, 2005, 19:10:11 pm »
zlinczować go!!!!!  :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
awaria soniaka-ps2
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 21, 2005, 19:36:02 pm »
Cytat: "Wudi"
Pewnie zryty bios konsoli.
Konsola jest przerobiona czy nie? Jesli tak to mozesz ja spokojnie odnies na smietnik

Naprawde od przerobki konsola sie nie psuje, wiec skąd te wnioski? ze wszyscy anty piraci tak mówią? no moze sie zepsuc jesli bys to sam przerabiał, ale jesli da sie fachowcowi to lux, a czy lasery się szybciej niszczą to wątpie, mam kolegów którzy graja na piratach do dzis i nie narzekają.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
awaria soniaka-ps2
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 21, 2005, 20:03:38 pm »
Jeśli przeróbka jest stara, to pobiera duże napięcie i mogła coś spalić  :lol:

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
awaria soniaka-ps2
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 21, 2005, 20:07:26 pm »
Ale on mowi ze mu plyt nie rozkreca, nie wiem czy wiesz ale w PS2 jest bios i oprogramowanie, sterowniki itp. i modchip w pewien sposob zmienia wszystkie parametry, niektore biedne chipy wplywaja na CD i DVD drivery i bios'a w sposob dorazny przez co moze siasc caly plejak i nie ma sensu bawic sie w wymiany i lasery.

Edit:
Odpowiedz na post Aka, nie dcfighter'a.
Ako : zle twierdzisz.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
awaria soniaka-ps2
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 21, 2005, 21:02:23 pm »
Ja twierdze inaczej.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
awaria soniaka-ps2
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 21, 2005, 21:35:20 pm »
Cytat: "Wudi"
Ale on mowi ze mu plyt nie rozkreca, nie wiem czy wiesz ale w PS2 jest bios i oprogramowanie, sterowniki itp. i modchip w pewien sposob zmienia wszystkie parametry, niektore biedne chipy wplywaja na CD i DVD drivery i bios'a w sposob dorazny przez co moze siasc caly plejak i nie ma sensu bawic sie w wymiany i lasery.


nie wiem czy wiesz, ale przy moim poście umieściłem emotikona ":lol:" co raczej oznacza ,że miałem na myśli żart...... nie wiem czy wiesz ,ale jest tych emotów jeszcze więcej!