Autor Wątek: PROSZE KOD DO... !!!  (Przeczytany 4139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

macias-15

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-02-2005
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
PROSZE KOD DO... !!!
« dnia: Lutego 12, 2005, 13:50:57 pm »
Czy jest kod lub jakiś sposób, na to by mieć punkty w PES 3, za które kupuje się w Pes Shop. Tylko nie po przez wygranie jakiegoś turnieju, bo o tym to ja wiem... POMOCY!!!  :cry:

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
PROSZE KOD DO... !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 12, 2005, 13:55:59 pm »
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
PROSZE KOD DO... !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 12, 2005, 13:56:11 pm »
rotfl ty chyba jestes "pececiarzem"? wiesz musisz napisac mej-la do shivy on ci da kody:P

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
PROSZE KOD DO... !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 12, 2005, 14:38:14 pm »
Panowie, bądźmy pomocni:

Panowie od PES3 to nieźli cwaniacy, dali algorytm na kody aby nikt się nie domyślił. Wiem, że te kody są dziwne, ale stosuj śmiało. Zakładam, że masz wersje PC:

100 punktów: Alt + Tab
1000 punktów: Alt + F4
Cały shop: Alt + Ctrl + Del 3 razy szybko

Wiem, że to dziwne, ale wierz mi - kody działają.

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
PROSZE KOD DO... !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 12, 2005, 15:02:19 pm »
Castor a ty chyba masz starego kompa na ktorym PES3 nie pojdzie i na dodatek korzystasz z Win'a 98- w WINXP takie sztuczki nie dzialaja.
Jesli szukasz kodow lub pomocy do gier to polecam www.gamefaqs.com lub www.ggmania.com
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .