Autor Wątek: Wii - Temat ogólny  (Przeczytany 284244 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1920 dnia: Sierpnia 21, 2008, 21:57:21 pm »
Fatal Frame spotyka Forbidden Siren w Azji ;)

speede

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-12-2007
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2008, 22:25:57 pm wysłana przez speede »

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1922 dnia: Sierpnia 22, 2008, 14:06:15 pm »
wow, z każdą kolejną porcją nowych screen'ów z conduit HSV udowadnia, że jest jednym z najlepszych niezależnych studiów developerskich - każda kolejna porcja nowych screen'ów to ogromny postęp jeśli chodzi o grafikę(oni nie publikują render'ów, a prawdę o tym na jakim etapie jest ich produkcja czy screen'ów podkręconych przez grafików) widać, że to pracowity team i wiele potrafią zrobić z wii. na pierwszych screen'ach z wersji alpha mieliśmy słabe tekstury, statyczne cienie i oświetlenie i dość dobrej jakości modele, a teraz? dynamiczne oświetlenie i cieniowanie ogromny skok nie tylko w przypadku tekstur ale i modeli i coraz więcej zaimplementowanych efektów z konsol hd. uwielbiam patrzeć na pierwsze screen'y z tej gry oraz na ostatnie - jeszcze do tej pory nie widziałem żeby ktokolwiek tak szybko robił postępy(w ciągu raptem 4 miesięcy zrobili tak ogromny postęp, że ze screen'ów można wywnioskować, że są to dwie różne produkcje, a filmiki z gameplay'u jeszcze mocniej to pokazują). cieszę się, że to solidny i uczciwy developer, który nie oszukuje graczy render'ami i obietnicami, których nie spełnia.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1923 dnia: Sierpnia 24, 2008, 21:32:17 pm »
Samba!
Będzie wreszcie gra godna Wii: La Bamba, Papa Loves Mambo, Tubthumping i maja moje dwie stówy. Samba!

speede

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-12-2007
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2008, 17:21:50 pm wysłana przez speede »

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1925 dnia: Sierpnia 27, 2008, 16:19:57 pm »
Po Manhunt pora na Dead Rising.
Czy Nintendo w ogóle o tym wie? :) Do pełni szczęścia (w ławie sejmowej) brakuje GTA. :)

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1926 dnia: Sierpnia 27, 2008, 20:38:58 pm »
Po Manhunt pora na Dead Rising.
Czy Nintendo w ogóle o tym wie? :) Do pełni szczęścia (w ławie sejmowej) brakuje GTA. :)
ja tam nie chce gta na wii niech swoje kiepskie gry rockstar wydaje na konsolach hd - tak samo kolejnych manhunt'ów nie chcę, wystarczy że 1 i 2 to kompletne kaszany w które nie da się grać(tak jak zresztą większość obecnych gier rockstar'u).

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1927 dnia: Sierpnia 27, 2008, 20:43:51 pm »
Zacznij od tego ze Wii nawet by tego nie uciągło.

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1928 dnia: Sierpnia 27, 2008, 20:54:50 pm »
Po Manhunt pora na Dead Rising.
Czy Nintendo w ogóle o tym wie? :) Do pełni szczęścia (w ławie sejmowej) brakuje GTA. :)
ja tam nie chce gta na wii niech swoje kiepskie gry rockstar wydaje na konsolach hd - tak samo kolejnych manhunt'ów nie chcę, wystarczy że 1 i 2 to kompletne kaszany w które nie da się grać(tak jak zresztą większość obecnych gier rockstar'u).
skomentuję to tak         WTF?  :-D

Ciapkas

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1929 dnia: Sierpnia 27, 2008, 21:00:27 pm »
Gusta mogą być różne.

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1930 dnia: Sierpnia 27, 2008, 21:05:51 pm »
Ale Ciapkas ''wystarczy że 1 i 2 to kompletne kaszany w które nie da się grać'' Jeżeli to kompletne kaszany, to ja chyba grałem w inne gry.  :roll:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1931 dnia: Sierpnia 27, 2008, 21:10:41 pm »
Hmm w dwójkę nie grałem a jedynka średnio mi się podobała. Co innego GTA. Każdą jej część przeszedłem i wg mnie to najlepsza seria gier.

A waron to.. hmm.. mały fanboj :P

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1932 dnia: Sierpnia 27, 2008, 21:49:32 pm »
Zacznij od tego ze Wii nawet by tego nie uciągło.
tak samo jak nie uciągnęło scarface'a i godfather'a - o przepraszam jednak nie, uciągnęło i do tego są to najlepsze wersje tych gier. idź se gdzie indziej pisać swoje bzdury.

sorry, ale grałem w oba manhunt'y i dla mnie gra, której jedynym atutem ma być brutalność(której nawiasem mówiąc nie widać, bo wszystkie sceny zawsze są w takim blur'rze, że nie wiem co się dzieje) jest dnem. obie gry z tej serii były nudne, sztampowe z zerową fabułą. to, że dzieci się podniecają tym, że mogą wbić komuś ołówek w oko to już nie moja wina. dla mnie poza bully, the warriors i serią table tennis rockstar nie potrafi zrobić już żadnej naprawdę dobrej gry. seri gta, midnight club i w szczególności manhunt to najbardziej przereklamowane gry, które sprzedają się w większości dzięki hype'owi i brutalności, a nie dlatego, że są to dobre produkcje, a za takie gry to ja dziękuje, bo nie chcę mieć tego typu "produkcji" na swojej konsoli.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1933 dnia: Sierpnia 27, 2008, 21:55:48 pm »
1. Po co kupiłeś Manhunta?
2. Jak wytłumaczysz fakt, że każda kolejna gra z serii GTA otrzymuje oceny 9 - 10, a każdą kupuje ponad 10 mln osób. i to nie jest casual game.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2008, 22:00:57 pm wysłana przez Bobi »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1934 dnia: Sierpnia 27, 2008, 22:00:42 pm »
Zacznij od tego ze Wii nawet by tego nie uciągło.
Nikt nie mówi o GTA z grafiką i silnikiem z GTAVI, raczej coś jak ulepszone GTA:San Andreas...
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1935 dnia: Sierpnia 27, 2008, 22:30:49 pm »
waron szanuje twoje zdanie, ale taki np San Adreas był dla mnie wprost genialny (10!!! za tą swobodę działania) mówiąc, że rockstar tworzy kiepskie gry, jest dla mnie nonsensem.

pozdro.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 27, 2008, 22:36:26 pm wysłana przez mateo »

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1936 dnia: Sierpnia 28, 2008, 08:16:01 am »
Cytuj
2. Jak wytłumaczysz fakt, że każda kolejna gra z serii GTA otrzymuje oceny 9 - 10, a każdą kupuje ponad 10 mln osób. i to nie jest casual game.
ile osób kupuje ją z powodu hype'u tylko dlatego, że wszyscy o niej mówią, a nie dlatego, że tą grę naprawdę chcą? 50-60%? tak samo powiedz mi jak to możliwe by grę, która jak do tej pory od blisko 8 lat się praktycznie w ogóle nie zmieniła można ocenić wyżej od arcydzieła jakim jest ocarina of time? raptem san andreas w poprzedniej generacji było dużym skokiem w porównaniu do poprzedniczek, a 4 to już jest krok wstecz we wszystkim. zobacz sobie co piszą recenzenci o gta na psp, które nie miało już tak dużego hype'u jak główna seria - choćby ign i inne serwisy o vcs:
"Essentially more of the same, for better or for worse. It's a nice leap over what we saw in last year's release of Liberty City Stories, but it still feels "safe" by many standards."
"Vice City Stories is more like a sidestep for the GTA franchise--it's a great deal of typical GTA fun, but doesn't really move the series forward in any meaningful way."
"Vice City Stories, for all its frustration and lack of genuine originality is a sterling piece of work. If this is Grand Theft Auto III's swansong, then it could not have received a more fitting send-off."
"It’s hard to rate this game, as it is meaty, contains a gameplay formula that people are used to (despite its lumps), and contains just enough good to counter the bad."
i jakoś gta 4 mimo, że jest praktycznie takie samo ocenili jakby to była najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała.
Cytuj
1. Po co kupiłeś Manhunta?
czy ja pisałem, że kupiłem któregoś manhunt'a? pierwszego pożyczyłem i następnego dnia gra wróciła do swojego właściciela, a w 2 zagrałem na psp by sprawdzić czy cokolwiek się zmieniło w stosunku do pierwszej części, ale nadal jest ta sama nuda. 

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1937 dnia: Sierpnia 28, 2008, 08:44:28 am »
Czy ja dobrze czytam chcesz mi wmówić ze Wii pociągnie GTA4?? hehehehe Ty to masz tupet. Idz graj sobie w swoje Mario.
PS jak można grać na tej konsoli ,do dzisiaj tego nie kapuje, przecież ta konsola jest dla dzieci. 

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1938 dnia: Sierpnia 28, 2008, 09:28:30 am »
Czy ja dobrze czytam chcesz mi wmówić ze Wii pociągnie GTA4?? hehehehe Ty to masz tupet. Idz graj sobie w swoje Mario.
PS jak można grać na tej konsoli ,do dzisiaj tego nie kapuje, przecież ta konsola jest dla dzieci. 

Po pierwsze nie zauważyłem żeby pisało coś o GTA4, a nawet jeśli to w 100% na innym engine, tyle to chyba każdy się domyśli (chyba?). Mr_Zombie ci to już raz tłumaczył
Po drugie ok my idziemy grać w Mario Galaxy a ty wracaj do swojej wersji demo dema GT5 (GT5P)
po trzecie nikt się z tobą nie będzie przegadywał. Wii to konsola dla dziadków dzieci psów i kotów, choć rybki mojej żony też czasem pogrywają.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2008, 09:30:17 am wysłana przez rav04 »

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1939 dnia: Sierpnia 28, 2008, 12:27:55 pm »
Cytuj
2. Jak wytłumaczysz fakt, że każda kolejna gra z serii GTA otrzymuje oceny 9 - 10, a każdą kupuje ponad 10 mln osób. i to nie jest casual game.
ile osób kupuje ją z powodu hype'u tylko dlatego, że wszyscy o niej mówią, a nie dlatego, że tą grę naprawdę chcą? 50-60%? tak samo powiedz mi jak to możliwe by grę, która jak do tej pory od blisko 8 lat się praktycznie w ogóle nie zmieniła można ocenić wyżej od arcydzieła jakim jest ocarina of time? raptem san andreas w poprzedniej generacji było dużym skokiem w porównaniu do poprzedniczek, a 4 to już jest krok wstecz we wszystkim. zobacz sobie co piszą recenzenci o gta na psp, które nie miało już tak dużego hype'u jak główna seria - choćby ign i inne serwisy o vcs:
"Essentially more of the same, for better or for worse. It's a nice leap over what we saw in last year's release of Liberty City Stories, but it still feels "safe" by many standards."
"Vice City Stories is more like a sidestep for the GTA franchise--it's a great deal of typical GTA fun, but doesn't really move the series forward in any meaningful way."
"Vice City Stories, for all its frustration and lack of genuine originality is a sterling piece of work. If this is Grand Theft Auto III's swansong, then it could not have received a more fitting send-off."
"It’s hard to rate this game, as it is meaty, contains a gameplay formula that people are used to (despite its lumps), and contains just enough good to counter the bad."
i jakoś gta 4 mimo, że jest praktycznie takie samo ocenili jakby to była najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała.
Cytuj
1. Po co kupiłeś Manhunta?
czy ja pisałem, że kupiłem któregoś manhunt'a? pierwszego pożyczyłem i następnego dnia gra wróciła do swojego właściciela, a w 2 zagrałem na psp by sprawdzić czy cokolwiek się zmieniło w stosunku do pierwszej części, ale nadal jest ta sama nuda. 
Tak, miliony ludzi kupują kazde kolejne GTA ze wzgledu na hype :lol: A NFS sprzedaje się w miliardach egzemplarzy.

PS3IDTomasz19: a dlaczego miałoby nie uciągnąć? PSP miało swoje własne nieodstępujące od PS2 wersje, więc czemu nie Wii (no chyba konsola potężniejsza od PSP :lol: )

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1940 dnia: Sierpnia 28, 2008, 12:36:00 pm »
Wy sie chyba zle czujecie jak myślicie ze Wii uciągnie grafikę na poziomie GTA4.
A PSP o PS2 duzo sie nie różnią wiec co to za porównanie??? PS3,360 a Wii to niebo a ziemia pod względem możliwości graficznych

lupinator

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1941 dnia: Sierpnia 28, 2008, 12:39:09 pm »
Tomasz, jeśli chcesz brać udział w dyskusji, to czytaj posty innych, bo nikt nie mówi o grafice GTA IV, a Ty nieustannie powtarzasz to jak jakąś mantrę.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1942 dnia: Sierpnia 28, 2008, 12:42:41 pm »
To proponuje przeczytać posty warona

Tarniak

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1943 dnia: Sierpnia 28, 2008, 12:47:32 pm »
Przeczytałem. Napisał, że GTA4 to krok wstecz w serii i w kwestii mechaniki (to oczywiste, że nie graficznie) jest za San Andreas w wielu aspektach. Nigdzie nie znalazłem tekstu, że na Wii śmigałoby GTA4. Jeśli taki fragment widzisz, to proszę przytocz.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1944 dnia: Sierpnia 28, 2008, 12:53:41 pm »
Biedaczek usunął ten tekst... Ale jestem pewien ze dał do zrozumienia ze GTA4 wyglądało by tak samo na Wii

Tarniak

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1945 dnia: Sierpnia 28, 2008, 12:55:34 pm »
Biedaczek usunął ten tekst...
Oczywiście. :lol:

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1946 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:00:35 pm »
Wiem przyśniło mi sie!! Żałosny człowiek z Ciebie

Tarniak

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1947 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:05:23 pm »
Ja nie udowadniam czegoś czego nie ma. To jest żałosne.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1948 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:06:58 pm »
Cytuj
Biedaczek usunął ten tekst...

Dobra, sprawdziłem. Od początku tej dyskusji nie edytował posta. Brawo :smile:

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1949 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:09:18 pm »
Jasne a świstak siedzi i zawija

/takie hasła to na forum żelek Haribo/ t.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2008, 13:11:37 pm wysłana przez tarniak »

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1950 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:14:22 pm »
no przecież wiadomo, że ja jako uber hacker, przy którym nawet mitnick to idiota bawiący się "prosiakiem" zmieniłem magicznie posta i stworzyłem specjalny skrypt dzięki, któremu tylko fight może widzieć co myślę naprawdę  :lol: to już nie pierwszy taki tekst ze strony fight'a w moją stronę kiedy nie potrafił podważyć niewygodnych dla niego faktów albo brakowało mu już argumentów więc wiedziałem, że z czymś takim wyskoczy i tutaj. zresztą dziwię się czemu pisze w tym temacie - nagle zainteresował się wii kiedy deszcz nowych ekskluzywnych produkcji cały czas się nasila?

Ciapkas

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1951 dnia: Sierpnia 28, 2008, 13:18:24 pm »
Cytuj
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 09:30:17 wysłane przez rav04  »

To pisze pod postem, który był edytowany. Geez. :-?

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1952 dnia: Sierpnia 28, 2008, 15:08:57 pm »
Poważnie pierwszy raz się spotykam, aby jechano po serii GTA.Toż GTA4 jest równie dobre co San Adreas.A niby schematy w Zeldzie się zmieniają11? co odsłonę jest to samo (Wind Waker- żaglówka, Twilight- wilk) tylko to wyróżnia te perełki, jak i sam design.
Ba po Zeldzie również można pojechać za schematy i kompletne brak novum. (przykład- konsolite)
WARON szukasz dziury w całym.
pozdro.


ps.uwielbiam Zeldy i nic do tej serii nie mam.



Tarniak

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1953 dnia: Sierpnia 28, 2008, 17:27:28 pm »
Cytuj
Poważnie pierwszy raz się spotykam, aby jechano po serii GTA.Toż GTA4 jest równie dobre co San Adreas
Sugeruje poprzeglądać uważnie Internet. GTA4 jest bardzo często jechane, za brak rozwiązań i możliwości znanych z SA.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1954 dnia: Sierpnia 28, 2008, 17:33:45 pm »
GTA4 jest bardzo często jechane, za brak rozwiązań i możliwości znanych z SA.

Z GTA jest jak z The Sims - nowa generacja i gra od razu zapomina o wszelkich udoskonaleniach, które wyszły w kolejnych częściach poprzedniej generacji, zaczyna od pakietu "podstawowego"; dzięki takiej polityce będzie można wszystkie te featuresy wprowadzić (raz jeszcze) w kolejnych częściach.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1955 dnia: Sierpnia 28, 2008, 19:27:46 pm »
Cytuj
Poważnie pierwszy raz się spotykam, aby jechano po serii GTA.Toż GTA4 jest równie dobre co San Adreas
Sugeruje poprzeglądać uważnie Internet. GTA4 jest bardzo często jechane, za brak rozwiązań i możliwości znanych z SA.
po kiego grzyba mam uważnie przeglądać internet lol
wiem, że seria GTA jest schematyczna, ale od razu, gdy  ujrzę ocenę końcową gry, to wiem co mnie czeka. (mióddd i mnóstwo zabawy)




Tarniak

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1956 dnia: Sierpnia 28, 2008, 20:03:27 pm »
To po jaką cholerę piszesz, że pierwszy raz spotykasz się z tym, że jedzie się GTA, skoro doskonale o tym wiesz... i nie chodzi o fakt, że jest schematyczna, tylko, że wyrzucono rozwiązania z SA. Mnie się podoba, dla mnie zasługuje na 10, ale grzecznie INFROMUJĘ, a ty rzucasz od razu lolami. Ta, potem czytam jaki to chamski jestem. Widać moje chamstwo polega na tym, że ktoś nie jest w stanie przyjąć do wiadomości tego co piszę.

W każdym razie, to topic o Wii, więc nie widzę sensu dalszej dyskusji o GTA w tym miejscu.

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1957 dnia: Sierpnia 28, 2008, 20:12:08 pm »
Widać moje chamstwo polega na tym, że ktoś nie jest w stanie przyjąć do wiadomości tego co piszę.
hehe :)
ps.jakbyś ty czasami nie rzucał lolami. ;]

dobra koniec off'a.
pokój /.t
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2008, 20:17:00 pm wysłana przez mateo »

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1958 dnia: Sierpnia 30, 2008, 10:19:49 am »
Tenchu 4
Japanese Ninja Action Trailer

http://www.gametrailers.com/player/39306.html

Capcom - Bionic Command on Wii still up in the air
Cytuj
“If I’m still alive in the next three months, we can talk. Again, that opens up a whole other can of worms, which is people instantly expecting it to be one-to-one swing controls, and I don’t know if we’d be able to get it to the pinpoint accuracy that a game with this level of design requires. So you’d have to make gigantic surfaces you can swing onto rather than really tight skill-based areas, and that would shift more toward casual. And Bionic Commando has never really be a game for casual players. It’s one of those ideas on paper that’s like, ‘Yes, the Wii controller will work with Bionic Commando,’ but when you actually try to design it out it’s like maybe, maybe not. I don’t know.”
Cytuj
“(discussing the MotionPlus) I’ve only heard internally what people have said, and I don’t think everybody is sold on it 100 percent. Maybe it’s one of those where the programming has to get better for us to see more and more specific uses for it.” - Capcom’s Ben Judd
http://gameinformer.com/News/Story/200808/N08.0829.1240.11073.htm?Page=2

Capcom - if we do Street Fighter IV on Wii, it’s not going to be a kid’s version
Cytuj
GI: Now about that Wii version…
[/b]
YO: “We’ve had a lot of requests for Street Fighter IV on Wii,” he says. “Since it’s a 2D fighting game, it’s doable, but whether we’d try we don’t know. We’d have to see. If we can sell it, we might consider it. And it would be a straight-forward Street Fighter IV—it wouldn’t be a kid’s version.”
http://gameinformer.com/News/Story/200808/N08.0829.1240.11073.htm

Kizuna for Wii
Action RPG
Jaleco/Winter 2008
- Main Character - Rian
- King Gelade and Princess Ayna
- graphics have a pencil-like effect
- More than 100 quests
- Accumulated gauge techniques can be used
- Huge bosses
- find boss weak spots by pointing with the Wiimote
- Scenario: Miwa Shouda (FFXII, Saga Frontier, Little King’s Story)
- Director/Programmer: Youichi Kawaguchi (DQVIII, Little King’s Story)
- takes place in Navigatoria, a land under attack by the evil Galvaran for quite some time
- Main character: Gelade
- Gelade captured Galvaran, and after doing so, Gelade disappeared
- monsters are once again attacking, and Gelade’s son Rian (main character) must take care of the menace
- other characters: Princess Ayna and her tutor Mist
- Rian builds relationships with people while on his quest
- quests range from errands to monster hunts
- use Wiimote to point at enemy, nunchuck to move around and fight
- fill up a gauge as you fight for a special move that clears out all enemies on screen
http://wiieveryday.blogspot.com/2008/08/famitsu-20080829.html
http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3169624



Renegade Kid's Wii Game

Cytuj
More details on the game are forthcoming, but in the meantime, Renegade Kid has left us with a tantalizing teaser image, which we've provided in this article.
http://wii.ign.com/articles/906/906336p1.html
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2008, 12:25:27 pm wysłana przez Martin_Belmont »

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1959 dnia: Sierpnia 30, 2008, 12:45:32 pm »
Normalnie zostałem rozwalony!! :D Nowe Tenchu prezentuje się świetnie.Stary Rikkimaru wygląda zajebiście- widać, że ma już swoje lata.Dla mnie jest to dopakowana część trzecia.
klimaaaat!! Acquire wraz ze swoją flagową odsłoną powraca w wyśmienitym stylu.
Starem, nowe Tenchu żyć nie umierać.