Autor Wątek: Wii - Temat ogólny  (Przeczytany 284296 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1960 dnia: Sierpnia 30, 2008, 13:33:55 pm »
nowa gra Renegade Kid będzie horrorem. no cóż teraz można powiedzieć to głośno wii stało się domem dla rasowych horrorów, platformówek, jrpg'ów i większości innowacyjnych i rewolucyjnych produkcji. coś czuję, że to nie koniec wysypu ciekawych ekskluzywnych gier :grin:

mam nadzieję, że captain rainbow do nas trafi choć biorąc pod uwagę tematykę wątpię - okazało się, że pierwszym quest'em w tej grze jest dostarczenie dowodów na policję, że siedzący w areszcie Birdo jest kobietą(mimo, że po głosie można poznać, że jest facetem), a dowodem okazuje się wibrator leżący pod poduszką tego różowego stworka :shock: normalnie EPIC WIN - takie rzeczy to tylko w nintendo :lol:

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1961 dnia: Sierpnia 30, 2008, 14:45:00 pm »

wydaje mi się, że Ayame powinna być nieco starsza. ;)

ps.może From Software wyda port na PS2?

alibaba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1962 dnia: Sierpnia 31, 2008, 15:42:47 pm »
Jak jest z zywotnoscia lasera ? Nie spotkalem sie z opinia, ze konsolka komus padla.
Laser jest "twardszy" od tego w ps3 i xboxie ?

Tarniak

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1963 dnia: Sierpnia 31, 2008, 15:52:41 pm »
Cytuj
no cóż teraz można powiedzieć to głośno wii stało się domem dla rasowych (...) jrpg'ów
Akurat. Paradoksalnie, domem dla rasowych jRPG jest póki co X360. Blue Dragon, Lost Odyssey, Tales Of Vesperia, Eternal Sonata i sporo zapowiedzi - Star Ocean 4, The Last Remnant, Infinite Undiscovery no i wisienka FF13. Wiem, powtarzam ten ciąg jak mantrę, ale nie ma co polemizować, widać gołym okiem, że jednak X ma póki co największą bazę wydanych/zapowiedzianych jRPG.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1964 dnia: Września 01, 2008, 08:27:56 am »
Cytuj
no cóż teraz można powiedzieć to głośno wii stało się domem dla rasowych (...) jrpg'ów
Akurat. Paradoksalnie, domem dla rasowych jRPG jest póki co X360. Blue Dragon, Lost Odyssey, Tales Of Vesperia, Eternal Sonata i sporo zapowiedzi - Star Ocean 4, The Last Remnant, Infinite Undiscovery no i wisienka FF13. Wiem, powtarzam ten ciąg jak mantrę, ale nie ma co polemizować, widać gołym okiem, że jednak X ma póki co największą bazę wydanych/zapowiedzianych jRPG.
nie do końca - x360 ma jedynie te najbardziej znane zachodnim graczom jrpg'i, ale dzięki temu, że wii jest maszynką, którą japończycy wybrali na swoją konsolę to na niej będzie się ukazywać najwięcej jrpg'ów(głównie dlatego, że japońscy developerzy nie dysponują tak dużymi budżetami na swoje gry by wypuszczać je na konsolach hd oraz dzięki dużej sprzedaży i bazy użytkowników wii) - wystarczy zobaczyć ile obecnie ich wyszło i ile jest ich już zapowiedzianych. jedynymi jrpg'ami na ps360 będą te kupione przez sony/ms lub wydawane przez ich wewnętrzne studia. sytuacja będzie podobna do tej obecnie znanej z handheld'ów - wii jest odpowiednikiem ds'a, a ps360 to psp.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2008, 08:29:35 am wysłana przez waron »

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1965 dnia: Września 01, 2008, 10:33:45 am »
Porównaj jRPG zestawione przez Tarniaka z tymi na Wii. Pewnie nie podasz mi więcej niż dwóch tytułów JRPGów (chociaż mi żaden nie przychodzi do głowy), który od momentu premiery konsoli okazałby się być warty kupna.

Tarniak

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1966 dnia: Września 01, 2008, 13:11:54 pm »
@waron:

Jakieś tytuły? Osobiście niczego na tę skalę sobie nie przypominam (Zelda:TP?). Nie kojarzę również zapowiedzi pokroju Star Ocean czy Final Fantasy. To jest tylko pytanie, nie mam zamiaru wywoływać jakichkolwiek kłótni.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1967 dnia: Września 01, 2008, 14:16:01 pm »
Cytuj
Porównaj jRPG zestawione przez Tarniaka z tymi na Wii. Pewnie nie podasz mi więcej niż dwóch tytułów JRPGów (chociaż mi żaden nie przychodzi do głowy), który od momentu premiery konsoli okazałby się być warty kupna.
sorki, ale skąd wiesz, że nie był warty kupna? bo developer nie wydał więcej na promocję niż na samą grę czy dlatego, że nie pisali o niej w polskich serwisach 20 newsów dziennie, bo developer robił hype na 2 lata przed premierą gry? wiadomo, że gry na wii nie są tak mocno reklamowane i hype'owane jak produkcje z konsol hd, ale ty tego chyba jeszcze nie rozumiesz.
Cytuj
Jakieś tytuły? Osobiście niczego na tę skalę sobie nie przypominam (Zelda:TP?). Nie kojarzę również zapowiedzi pokroju Star Ocean czy Final Fantasy. To jest tylko pytanie, nie mam zamiaru wywoływać jakichkolwiek kłótni.
toż przecież piszę, że ps360 dostanie kilkanaście jrpg'ów, ale tylko tych najbardziej znanych i hype'owanych produkcji zachodniemu graczowi, a nie japończykom. z wydanych jrpg'ów na wii bardzo dobrymi produkcjami są na pewno:
 Dragon Quest Swords: The Masked Queen and the Tower of Mirrors
Fire Emblem: Radiant Dawn
Final Fantasy Fables: Chocobo's Dungeon
Opoona
do tego dochodzą nadchodzące gry takie jak:
Fragile: Farewell Ruins of the Moon Pictures
Final Fantasy CC: The Crystal Bearers
Monster Hunter 3
Arc Rise Fantasia
Rune Factory Frontier
Kizuna
Tales of Symphonia 2: Dawn of the New World
Sword of Legendia
Dokapon Kingdom
Mysterious Dungeon: Shiren the Wanderer 3
Oboro Muramasa Youtouden
Soul Eater: Monotone Princess
Legend of the River King
Numen
Moon's Peak
większość z nich ukarze się do kńca 2009 roku.

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1968 dnia: Września 01, 2008, 23:12:04 pm »
Fragile: Farewell Ruins of the Moon Pictures.
Daje pukiel włosów, że to będzie z n a k o m i t e  jRPG.


waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1969 dnia: Września 02, 2008, 09:00:49 am »
nowe screen'y z gry Disaster: Day of Crisis
http://news.vgchartz.com/news.php?id=1816

ostrzegam są w kiepskiej jakości - zwłaszcza, że starsze obrazki(które znalazły się też w tej galerii) wypuszczone jeszcze w 2006 roku są w innej rozdzielczości i zdecydowanie lepiej wyglądają. coś mi się wydaje, że to starsze fotki z gry.
- elementy rpg,
- ratowanie i leczenie ludzi,
- możliwość przełączenia się między tpp i fpp,
- drzewko broni i możliwość rozbudowywania jej,
- walka ze zwierzakami(są niedźwiadki :grin:),
- ucieczka przed ogromną falą powodziową,
gra wychodzi już w 4 kwartale 2008 roku 8) pokazali pierwsze screen'y, a grę będzie można kupić w sklepie już za 2-3 miesiące - to się nazywa dbanie o klienta. nie to co reszta - zapowiadają grę, pokazują render czy art'a i trzeba czekać na nią latami.

no to mamy kolejny genialny must have, którego próżno szukać na innych konsolach.

nowe fotki z gry Kizuna(anglojęzyczny tytuł Golden Bonds)
http://news.vgchartz.com/news.php?id=1817

nie ma co pod względem gier wii przebija to co mogą zaoferować konsole hd.

całkowity lineup marvelous na tegoroczne TGS:
- Avalon Code (DS)
- Akagawa Jirou Mystery (DS)
- Arc Rise Fantasia (Wii) (demo)
- Oboro Muramasa Youtouden (Wii)
- Rune Factory Frontier (Wii)
- Harvest Moon WakuWaku Animal March (Wii)
- Little King’s Story (Wii) (video)
- Hitman Reborn (Wii)
widać, że japońscy developer'rzy przesiedli się całkowicie na platformy nintendo.

nowe screen'y z Rune Factory: Frontier
http://media.wii.ign.com/media/925/925276/imgs_1.html
wygląda na to, że będziemy mieli sekwencje anime w tej grze :-D
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2008, 09:35:35 am wysłana przez waron »

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1970 dnia: Września 02, 2008, 10:44:48 am »
Cytat:  alibaba
Jak jest z zywotnoscia lasera ? Nie spotkalem sie z opinia, ze konsolka komus padla.
Laser jest "twardszy" od tego w ps3 i xboxie ?
Laser jest wytrzymały , jedynie istnieje problem z konsolami startowymi , mają problem z odczytem płyt dual layer .
Cytat: waron
nie ma co pod względem gier wii przebija to co mogą zaoferować konsole hd.
Waron , rozumiem że gloryfikujesz  konsole Nintendo , ale bez przesady .Na ten rok Wii ma mało do zaoferowania dla normalnych graczy  w porównaniu z konkurencją . Nintendo dało ciała na tegorocznych targach i gdyby nie kubeł zimnej wody skierowany od fanów dla przedstawicieli z Kioto , dalej byśmy pływali w morzu gier typu Wiimusic .
Tenchu 4 Pictures




« Ostatnia zmiana: Września 02, 2008, 10:47:59 am wysłana przez Martin_Belmont »

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1971 dnia: Września 02, 2008, 11:21:16 am »
Cytuj
Waron , rozumiem że gloryfikujesz  konsole Nintendo , ale bez przesady .Na ten rok Wii ma mało do zaoferowania dla normalnych graczy  w porównaniu z konkurencją . Nintendo dało ciała na tegorocznych targach i gdyby nie kubeł zimnej wody skierowany od fanów dla przedstawicieli z Kioto , dalej byśmy pływali w morzu gier typu Wiimusic .
to, że nintendo nie pokazuje wszystkiego co się da nie znaczy, że nie ma nic do zaoferowania - większość gier dla core gamer'ów była prezentowana na zamkniętej konferencji. zresztą co konkurencja tak naprawdę ma do zaoferowania jeśli chodzi o ekskluzywne produkcje? praktycznie nic poza kilkoma przehype'owanymi sequelami, które bez tego hype'u byłyby tylko kolejnymi strzelankami z ładną grafiką. tak naprawdę jedynie LBP i Banjo-Kazooie z tego zalewu gier akcji się wybija. a do końca tego roku na wii ukarzą się takie perełki jak właśnie
Fatal Frame 4,
Disaster,
Wario Land Shake it!,
Animal Crossing
to by było na tyle w temacie nintendo nie ma nic do zaoferowania dla normalnych graczy.
do tego dochodzą takie ekskluzywne produkcje jak:
de Blob,
Harvest Moon: Tree of Tranquility,
SimCity Creator,
Monster Lab,
Dokapon Kingdom,
Naruto: Clash of Ninja Revolution 2,
SPRay,
Mushroom Men: The Spore Wars,
Star Wars: The Clone Wars -- Lightsaber Duels,
Skate It,
Little King's Story,
Tales of Symphonia 2: Dawn of the New World,
Space Invaders Get Even,

oraz najprawdopodobniej Deadly Creatures oraz Dead Rising: Chop Til You Drop

więc przykro mi, ale twoje gadanie o tym, że niby wii nie ma w tym roku gier dla core gamer'ów(nie ma czegoś takiego jak normalny i nienormalny gracz) to jeden wielki FAIL.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2008, 11:24:01 am wysłana przez waron »

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1972 dnia: Września 02, 2008, 11:39:30 am »
Tak szczerze mówiąc jest zapowiedziany jakiś potężny hit?! Liczyłem na Little King's Story (poważnie!), ale jak zobaczyłem trailer z E3 to myślałem, że popluje klawiature ze śmiechu.Cukierkowaty shit i niby o co w tym wszystkim chodzi? Zelda: Twilight Princess była przeznaczona dla NGC (jasno trzeba stwierdzić, że WII nie ma swojej Zeldy) szkoda.
Jedynie jestem pewien cudownej Fragile: Farewell Ruins of the Moon Pictures. (to będzie gra mianowana na prawdziwy i unikatowy hit!)

ps.Brakuje nowej Zeldy, Metroid'a (ponoć Retro dłubie przy całkowicie nowej pozycji) oraz projektów pokroju Mad World.(ogólnie gier na pewno nie dla niedzielnych graczy)
ps2.Miyamoto oznajmił iż jego team robi nową część -Pikmin.





waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1973 dnia: Września 02, 2008, 12:23:19 pm »
hitami na pewno będą:
de Blob(bardzo liczę na tą grę),
Fatal Frame 4,
Disaster,
Skate It,
Fragile,
Tenchu 4(wychodzi w październiku w japonii więc do nas trafi w listopadzie lub grudniu) ,
Tales of Symphonia 2: Dawn of the New World,
MySims Kingdom,
Animal Crossing,

nie wiem co masz do Little King's Story mateo. oprawa graficzna jest bardzo fajna, a sama gra zapowiada się naprawdę dobrze.
ja jestem ciekaw jak to będzie w przyszłym roku, bo na pierwsze półrocze 2009 jest planowany wręcz wysyp hitów(tak jak to było w tym roku):
Madworld, Conduit, House of the Dead: Overkill, Rune Factory: Frontier, Sonic & The Black Knight, Wii Sports Resort(dla samej szermierki i wii motion plus warto kupić tą grę), Arc Rise Fantasia, Spyborgs, Oboro Muramasa Youtoden mają wyjść w ciągu pierwszych 6 miesięcy 2009 roku. do tego dochodzą Deadly Creatures i Dead Rising: Chop Til You Drop jeśli wydawca przesunie daty premier tych gier na 2009 rok.
Cytuj
ps.Brakuje nowej Zeldy, Metroid'a (ponoć Retro dłubie przy całkowicie nowej pozycji) oraz projektów pokroju Mad World.(ogólnie gier na pewno nie dla niedzielnych graczy)
ps2.Miyamoto oznajmił iż jego team robi nową część -Pikmin.
wiadomo, że team'y odpowiedzialne za mario i zeldę pracują i, że nowy pikmin jest tworzony to dość dużo informacji. choć niestety team odpowiedzialny za główną serię mariana robi obecnie new super mario bros 2 na ds'a, ale ekskluzywna Zelda i Pikmin dla wii są już tworzone(zapewne na TGS lub w przyszłym roku ujrzymy trailery tych produkcji).
nintendo nigdy nie zdradza zbyt wcześnie swoich planów, ale wiadomo przecież, że dostaniemy nowe F-Zero, grę od Retro i Factor 5, Star Fox'a, Kirby(który zresztą ma wyjść w przyszłym roku z danych, które wyciekły z nintendo), 1080 Avalanche 3, pełnoprawnego konsolowego Pokemon'a, bo były one na wcześniejszych konsolach oraz jakieś całkowicie nowe oryginalne gry.
nintendo zapowie gry na 2009 rok wtedy kiedy na to przyjdzie pora - Big N zapowiada jedynie te gry co do których ma pewność, że wyjdą w ciągu 6 miesięcy od ich zapowiedzi. to nie sony, które zapowiada gry na kilka lat przed ich wydaniem jakby miały się ukazać jutro, a potem albo przesuwa premiery tych gier w nieskończoność albo je wyrzuca do kosza. nie zapominajmy też, że szykuje się nowy Kid Icarus i Punch-Out.

gameplay Fragile
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2008, 12:59:39 pm wysłana przez waron »

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1974 dnia: Września 02, 2008, 13:07:49 pm »
Rozgrywka jest jakaś taka nijaka.Oczekiwałem wielkich domostw, nawiązywania kontaktów z ludźmi.Mówiło się o zarządzaniu miasteczkiem, jak również starciami z innym królestwem, tubylcami.
Myślałem, że oprawa będzie ładniejsza (czytaj gustowna, która będzie miała jakby swój charakter)
Zapowiadano hit na miarę Settlers z Amigi, a okazuje się, że to po prostu dziecinada.

ps.Mógłby powstać zupełnie nowy Resident Evil. (mówi się o Remake'u drugiej część, byłoby wspaniale.)
Engine mają więc do roboty !!




Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1975 dnia: Września 02, 2008, 14:52:51 pm »
Cytat: waron
więc przykro mi, ale twoje gadanie o tym, że niby wii nie ma w tym roku gier dla core gamer'ów(nie ma czegoś takiego jak normalny i nienormalny gracz) to jeden wielki FAIL.
Nigdzie nie napisałem, że nie będzie gier w tym roku dla hardcorowców. Po prostu stwierdziłem, że lineup na ten rok jest bardzo słaby. Normalny gracz , hardcore gamer , każdy z graczy ma własną definicje tego zjawiska i może ją zupełnie inaczej interpretować .Ja akurat miałem na myśli projekty  pokroju Disaster , Fatal Frame 4 , Tales of Symphonia 2 .Nie powiesz mi , że symulator frisbi czy też gotowania to jest to co lubią ‘’normalni gracze ‘’ . Być może jestem w błędzie??

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1976 dnia: Września 02, 2008, 22:37:56 pm »
Martin chyba każdy (przy zdrowych zmysłach) cię rozumie.
ps.Myślę, że RE2: Remake trafi na jakieś 80 % na WII-> popyt konsoli, gotowy engine (RE: Remake, 0), znana architektura- ATI.
Jednym słowem majątku za ten Remake nie wydadzą.Capcom już stworzył na tym kodzie Umbrella Chronicles i są już praktycznie na 100% obeznani w temacie.

Ale tak serio!
Kto by nie chciał RE2-remake na PS3, X360?

no właśnie..







Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1977 dnia: Września 02, 2008, 23:37:51 pm »
Jeżeli RE2make (o ile w ogóle powstanie, bo jak na razie to tylko i wyłącznie polotka, która nigdzie nie znalazła potwierdzenia) miałby wyglądać jak REmake czy Zero, to wg mnie może wyjść nawet i na Wii; tamte dwie gry wyglądały zabójczo pięknie (Aqua Ring z REmake czy biuro Marcusa z wielkim akwarium w Zero --- cuudo :D) na Gacku, więc na Wii dałoby się jeszcze więcej zrobić.
Jednak, jeżeli ktoś chciałby zrobić z tego grę w 3D (a nie daj Boże jeszcze na styl RE4 -- wtedy bym chyba osobiście wybrał się do Japonii i zabił, kogo trzeba), wówczas nie, Wii nie byłby dobrym systemem. Wprawdzie lokacje z Umbrella Chronicles (te, które nie zostały bezczelnie zerżnięte z Outbreak'ów) wyglądały ładnie, a i RE4 do brzydkich gier nie należy, jednak takiego poziomu detali, jakie dają tła prerenderowane (bądź jakie możnaby było uzyskać na konsolach HD), Wii nie pociągnie.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1978 dnia: Września 03, 2008, 20:49:03 pm »
Jeżeli już miałaby powstać reinkarnacja drugiej części residenta , to chciałbym aby panowie z Capcom powrócili do starej mechaniki gry , nie chce kolejnej sieki w stylu czwórki  (mimo iż przyjemnie się grało ).Zawsze rezydencja zła kojarzyła mi się z brakiem amunicji  , ucieczką no i ‘’normalnymi’’ zombiakami i marzy mi się aby tak było .

Projekt Rygar żyje i ma ukazać się w grudniu bieżącego roku:


Reszta obrazków :
http://media.wii.ign.com/media/905/905253/imgs_1.html

News ten należy do plotki .Według serwisu Wiiz , Red Steel 2 nie pojawi się tym roku .Prawdopodobne ukazanie się projektu planowane jest na zimę 2009.
http://wiiz.fr/article.php?a=19646

Tenchu4
Nowy przedmiot dostępny w grze , bardzo pomocny do wspinaczki :


Możliwość walki w trybie first person :

Więcej screenów w lepszej jakości:
http://news.dengeki.com/elem/000/000/103/103018/

Opublikowane: Wrzesień 03, 2008, 14:22:10
Fragile
Nowy trailer :

Klimatyczna gra , tylko jakość tego trailera jest kiepska.


rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1979 dnia: Września 05, 2008, 10:29:12 am »

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1980 dnia: Września 05, 2008, 14:40:22 pm »
Tenchu 4 - Ośmio minutowy trailer :
http://gonintendo.com/?p=54907#comments
Podoba mi się efekt cienia w momencie zbliżania się do ofiary jak i i również dużo możliwości na ciche pozbycie się wroga .

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1981 dnia: Września 06, 2008, 08:37:14 am »
Mi tez to sie podoba teraz nawet kotem pogramy :grin:
Licze ,ze Tenchu na wii odniesie sukces i wyjdzie np. na ps3 jesli tak sie nie stanie kupie wii dla tej czesci.
ps.Grafika jest lepsza niz Tenchu Z na iksa  :lol:

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1982 dnia: Września 06, 2008, 11:51:24 am »
Samurai 3/PS3 dev.Acquire.
Myśle, że dostaniemy bardzo dobrą grę stealth. developer obowiązuje ;)

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1983 dnia: Września 16, 2008, 15:01:10 pm »
Mi tez to sie podoba teraz nawet kotem pogramy :grin:
Licze ,ze Tenchu na wii odniesie sukces i wyjdzie np. na ps3 jesli tak sie nie stanie kupie wii dla tej czesci.
ps.Grafika jest lepsza niz Tenchu Z na iksa  :lol:
seria tenchu w tej generacji będzie wychodzi już wyłącznie na wii więc nie ma szans.

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1984 dnia: Września 16, 2008, 22:19:51 pm »
tak jak waron mówi Tenchu prawdopodobnie nie pojawi się już na next-genach.

Ale jest za to Samurai 3! Prezentacja na TGS.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1985 dnia: Września 16, 2008, 22:33:46 pm »
tak jak waron mówi Tenchu prawdopodobnie nie pojawi się już na next-genach.

Ale jest za to Samurai 3! Prezentacja na TGS.
chodzi ci o way of the samurai 3? na mnie gra nie zrobiła dużego wrażenia - barjdziej liczę na yakuzę 3 zwłaszcza, że czuć w niej klimat serii shenmue bardzo mocno, ale to nie temat do rozmów na temat ps360 .

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1986 dnia: Września 16, 2008, 22:41:10 pm »
w gwoli ścisłości..
tak to way of the samurai 3.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1987 dnia: Września 17, 2008, 10:05:30 am »
Cytat: waron
seria tenchu w tej generacji będzie wychodzi już wyłącznie na wii więc nie ma szans.
To jeszcze nie zostało potwierdzone.
Bomberman Blast (Wiiware)
Screeny:
http://media.wii.ign.com/media/142/14209912/imgs_1.html
Podoba mi się to , że można grac do ośmiu osób na jednej konsoli i jest również online .
Famitsu scans - Tatsunoko vs Capcom: Cross Generation of Heroes for Wii finally confirmed

Famitsu scans - Monster Hunter 3



Większe skany:
http://gonintendo.com/?p=56181#comments
Opublikowane: Wrzesień 17, 2008, 09:45:14
Disaster: Day of Crisis
Trailery:
CG montage:


mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1988 dnia: Września 17, 2008, 10:57:26 am »
Monster Hunter 3 kupią miliony zapaleńców i nie tylko.

ps.ta gra ponoć uzależnia, jak to dobrze, że mam PSP :] (MH1, 2)

mic

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 31-01-2005
  • Wiadomości: 676
  • Reputacja: 1
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1989 dnia: Września 17, 2008, 11:40:33 am »
Monster Hunter 3 wyglada tez jak na wii dosc imponujaco

mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1990 dnia: Września 17, 2008, 11:47:12 am »
złudne wrażenie. ;)
Ładniejsza niż wersja na PSP, ale nie znacząco.

Ps.Martin_Belmont ten Disaster może być bardzo ciekawy.

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1991 dnia: Września 17, 2008, 15:20:59 pm »
złudne wrażenie. ;)
Ładniejsza niż wersja na PSP, ale nie znacząco.

Ps.Martin_Belmont ten Disaster może być bardzo ciekawy.

lol? wersja na wii jest niewiele ładniejsza?! to jak niebo i ziemia. mam psp i grałem w mh2, który posiada jedynie nieco słabszą oprawę z ps2kowej wersji tej gry. a mh3 na wii wygląda jak żywcem wyjęty tytuł z bliźniaczek olsen...ekhm bliźniaczek hd.

z najnowszych testów wynika, że wii pobiera mniej prądu niż zwykła żarówka. w czasie grania:
ps3 pobiera 159-166W
x360 pobiera 76-83W
i uwaga uwaga
wii pobiera 16-19W! tyle co xbox360 i ps3 w ustawieniu standby!
źródło: http://news.vgchartz.com/news.php?id=2018

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1992 dnia: Września 17, 2008, 15:47:28 pm »
Cytat: mateo
Ps.Martin_Belmont ten Disaster może być bardzo ciekawy.
Mam nadzieje , że będzie dość intrygujący .Ostatnio trochę zwątpiłem w ten tytuł przeglądając gameplay z gry .Dwa lata temu oglądałem trailer z tego projektu i widać było na nim elementy strzelaniny z pespektywy TTP .Na nowych filmikach już tego nie dostrzegłem i obawiam się , że Nintendo za bardzo interweniowało w ten projekt dostosowując go dla mniej wymagających graczy , obym się mylił .
Disaster: Day of Crisis:
Polecam obejrzeć nowe trailery:
http://www.gamekyo.com/video13094_disaster-day-of-crisis-new-video.html


mateo

  • Gość
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1993 dnia: Września 17, 2008, 22:37:25 pm »
złudne wrażenie. ;)
Ładniejsza niż wersja na PSP, ale nie znacząco.

Ps.Martin_Belmont ten Disaster może być bardzo ciekawy.

lol? wersja na wii jest niewiele ładniejsza?! to jak niebo i ziemia. mam psp i grałem w mh2, który posiada jedynie nieco słabszą oprawę z ps2kowej wersji tej gry. a mh3 na wii wygląda jak żywcem wyjęty tytuł z bliźniaczek olsen...ekhm bliźniaczek hd.
gra zyska na otoczeniu, ale nie będzie to kolosalna różnica.


Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1994 dnia: Września 19, 2008, 13:25:43 pm »
Oficjalna Strona:
http://www.capcom.co.jp/monsterhunter/3/
Kilka screenów lepszej jakości:


http://ga-forum.com/showthread.php?t=335710

Capcom - TGS lineup
Cytuj
Wii
- Monster Hunter 3 Tri
- Tatsunoko Vs Capcom
- Dead Rising
http://www.capcom.co.jp/tgs2008/

Muramasa: The Demon Blade. 
Cicho zrobiło się ostatnio tej grze , na myśl nasuwał się czarny scenariusz / projekt pewnie skasowano .Całe szczęście ,że nie tym razem , Nintendo Power potwierdziło wydanie tej gry w Północnej Ameryce .Z tego co można było się jeszcze dowiedzieć , Marvelous ma w zanadrzu jeszcze trzy tajemnicze tytuły dla Wii.

http://www.nintendoeverything.com/?p=3794
Kilka detali:
Cytuj
- 2009 release
- takes place/influenced by the Genroku era (golden age of Japanese art)
- Demon Blade holds great power as well as a curse that drives the owner insane
- male and female main characters
- Wiimote motion for sword swings, shuriken throws
- vertical progression a big part of levels
http://ga-forum.com/showthread.php?t=335441&page=2
Dla przypomnienia trailer:


Tales of Symphonia: Dawn of the New World - more screens

Reszta:
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=55879

Rune Factory Frontier
http://www.mmv.co.jp/special/game/wii/runefactory/

MotoGP 08 Hands-On Impressions
http://gameinformer.com/News/Story/200809/N08.0918.1653.29120.htm

Większe prawdopodobieństwo ukazania się na innych kontynentach Arc Rise Fantasia:
Cytuj
    What sort of games will Marvelous be releasing in the U.S.? Localized Marvelous games? Localized Japanese games from other developers/publishers? Will MMV be funding developers in the U.S. as well?
Our main focus will be Marvelous games but we are planning to publish some other titles from other companies as well.
Also, we will be developing titles on all platforms with a focus on Wii and the DS and will be announcing them accordingly. We currently have no plans to develop games with American companies but I believe that it is a possibility in the future.
Więcej informacji:
http://www.gamasutra.com/php-bin/news_i ... tory=19179
Jeden nowy obrazek z filmiku :





Maciek86

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-09-2008
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1995 dnia: Września 21, 2008, 06:54:57 am »
złudne wrażenie. ;)
Ładniejsza niż wersja na PSP, ale nie znacząco.

Ps.Martin_Belmont ten Disaster może być bardzo ciekawy.

lol? wersja na wii jest niewiele ładniejsza?! to jak niebo i ziemia. mam psp i grałem w mh2, który posiada jedynie nieco słabszą oprawę z ps2kowej wersji tej gry. a mh3 na wii wygląda jak żywcem wyjęty tytuł z bliźniaczek olsen...ekhm bliźniaczek hd.
gra zyska na otoczeniu, ale nie będzie to kolosalna różnica.


Z tego co widzę, różnica między PS2a Wii jest jeszcze mniejsza niż PS2/PSP, nawet cienie nadal są okrągłe...Capcom jedzie po najmniejszej lini oporu wydajać kolejny raz raz (który to już...) to samo. Po co robić nowy silnik graficzny jak można wykorzystać stary lekko zboostowany.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1996 dnia: Września 22, 2008, 17:44:21 pm »
Cytat: Maciek86
Z tego co widzę, różnica między PS2a Wii jest jeszcze mniejsza niż PS2/PSP, nawet cienie nadal są okrągłe...Capcom jedzie po najmniejszej lini oporu wydajać kolejny raz raz (który to już...) to samo. Po co robić nowy silnik graficzny jak można wykorzystać stary lekko zboostowany.
Monster Hunter 3 - massive interview
Cytuj
TRI Development Concept
— First, please tell us about the development concept and status of TRI.

F – We are making the game with the intention of packing in absolutely everything that we currently want to do. The process really is a lot of fun.

T – Saying “going back to the starting point” may cause some to jump to mistaken conclusions, but the basic development concept is to look over the game “Monster Hunter” again from the very starting point. Lots of ideas have been produced through the process of rethinking everything from zero, and the current development status is that everything has finally started to come together.

— What changes did the move from PlayStation 2 to Wii bring about?

F – The change in hardware allowed us to rebuild the system side of the game from the roots up. The effect of this is huge. Up until DOS we used the same system as MH1, simply developing further along that already established line. However, among the development staff there was also the thinking that simply building on MH1 was also going to make it difficult to truly expand the breadth of play in the game. So, with the hardware changing, we decided to just go for it and look everything over again from zero. It feels a lot like it did when we where making MH1, constantly trying new things and going through trial and error, and eventually creating another, totally new “Monster Hunter.”
Polecam przeczytać do końca artykuł : http://handheldwii.wordpress.com/2008/09/20/536128/#more-4284
Nowe screeny:



reszta:
http://ga-forum.com/showthread.php?t=335710
Dla przypomnienia stary trailer:
http://www.gametrailers.com/player/26222.html
Development Status – 33%

Romance of the Three Kingdoms XI
trailer:
http://wii.ign.com/dor/objects/887483/romance-of-the-three-kingdoms-11/videos/san11PV_trailer_071508.html
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2008, 17:49:43 pm wysłana przez Martin_Belmont »

waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1997 dnia: Września 22, 2008, 18:46:11 pm »
Cytuj
Z tego co widzę, różnica między PS2a Wii jest jeszcze mniejsza niż PS2/PSP, nawet cienie nadal są okrągłe...Capcom jedzie po najmniejszej lini oporu wydajać kolejny raz raz (który to już...) to samo. Po co robić nowy silnik graficzny jak można wykorzystać stary lekko zboostowany.
z tego co wiem to piszesz same bzdury. już gc możliwościami był bardzo zbliżony do pierwszego xbox'a.
wii to maksymalnie podrasowany procek z gacka(blisko 2krotnie mocniejszy w porównaniu z pierwowzorem) z najnowszymi podzespołami dostosowanymi w taki sposób, by developer'a nic nie ograniczało przy tworzeniu gier na tą konsolę. zresztą gacek pokazał w kilku grach oprawę audiowizualną, która nie jest możliwa do osiągnięcia na ps2 - wii również to pokazało wraz z wydaniem choćby smg i metroid'a 3.
niezły jesteś jeśli widzisz tu podobną grafikę. MH2:
http://ps2.gamespy.com/dor/objects/751063/monster-hunter-2/images/monster-hunter-2-20060206114842944.html
http://ps2.gamespy.com/dor/objects/751063/monster-hunter-2/images/monster-hunter-2-20060206114842569.html
http://ps2.gamespy.com/dor/objects/751063/monster-hunter-2/images/monster-hunter-2-20060206114832555.html
http://ps2.gamespy.com/dor/objects/751063/monster-hunter-2/images/monster-hunter-2-20060206114842195.html
wersja alpha MH3(obecnie gotowe jest jedynie 33% gry):
http://wii.ign.com/dor/objects/14209897/monster-hunter-3/images/monster-hunter-3-screens-20080922075128088.html
http://wii.ign.com/dor/objects/14209897/monster-hunter-3/images/monster-hunter-3-screens-20080922075119978.html
http://wii.ign.com/dor/objects/14209897/monster-hunter-3/images/monster-hunter-3-20080919101654988.html
http://wii.ign.com/dor/objects/14209897/monster-hunter-3/images/monster-hunter-3-screens-20080922075117197.html
http://wii.ign.com/dor/objects/14209897/monster-hunter-3/images/monster-hunter-3-20080919101650582.html
http://wii.ign.com/dor/objects/14209897/monster-hunter-3/images/monster-hunter-3-20080919101653378.html

jak powiedzieli ostatnio w wywiadzie producent i reżyser MH3:
Cytuj
Torches are used, as items. They are used to provide light in caves. Up until now even entering the darkest cave did not hinder your vision, but this time some locations will be pitch black. So when in a cave you will need to use a torch to light your way to continue the hunt.
[..]
The types and life cycles of the monsters have been totally renewed. The staff say that one of the points they have focused on most closely in really bringing the monsters to life this time is finding the place of each within the ecological system. How will the monsters act within this newly established circle of life? Next, we pursued some details concerning the new monsters and they way in which they will live.
[..]
All elements relating to monsters have been reworked from zero. The new monsters are, of course, brand new, but even those monsters from the previous games that appear again should feel new and different.
[..]
We have been thinking about the relationships between the monsters that exist together in the field, and the nature of the symbiotic relationship that exists between them. These elements are totally depicted as well as heavily reflected in game play. That is what we are aiming for, anyway. So, until now the situations that occur in each area have been predetermined, to some degree, but this time things are different. All of the elements in every area of the field will all move and act at once. The way in which these move will also change depending on the situations the hunters come across.
[..]
until now each monster has acted alone, haven’t they. They rarely acted with an awareness of the other monsters around them. However, this time they will act with a very distinct awareness. The smallest movement by the main monster will effect and begin to change the surrounding situation.
[..]
Until now we’ve only seen three states – normal, angry and weakened. This time we have a lot more of these.
[..]
1) The movements of the monsters have taken a big step up. T – “The overall motion of the monsters have really evolved. You should be able to clearly see the difference as soon as you see them moving.”
2) The new system also allows for monsters to now pursue the hunters from area to area. However, the staff are currently deciding whether or not to include this in the finished game.
3) Concerning controls. “The control system is pretty much decided now. We are taking advantage of the unique properties of the Wii Remote.” This means the control system will likely be very different from that which the series has used until now.
4) Among the items in the game there are some that will change the monster’s status. For example, the torch. Some monsters may flee when they see the light of a torch, while it may attract others toward you.
resztę można przeczytać pod linkiem, który zamieścił martin.

Malutki

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 18
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1998 dnia: Września 23, 2008, 10:22:04 am »
Disaster: Day of Crisis
Opening Montage

http://www.gametrailers.com/player/40315.html

Tenchu 4 Coming to America
Ubisoft picks up the game for a stateside release.

http://wii.ign.com/articles/911/911932p1.html
Tenchu 4 Nintendo Wii Trailer - Tenchu 4 U.S. Announcement Trailer :
http://wii.ign.com/dor/objects/14258123/tenchu-4/videos/tchu4wiiannounce.html


waron

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-08-2008
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: Wii - Temat ogólny
« Odpowiedź #1999 dnia: Września 23, 2008, 12:59:48 pm »
reklama wario land:
http://www.youtube.com/experiencewii
oglądajcie uważnie:)