Autor Wątek: ACE COMBAT , POMOCY .  (Przeczytany 3888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fbi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-03-2005
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
ACE COMBAT , POMOCY .
« dnia: Maja 15, 2005, 12:44:17 pm »
MISJA 21 "SOLITAIRE" , nie wiem panowie ,ale cos chyba zaraz zniszcze , nawet piwko mi nie wchodzi. W tej misji trzeba zrobic zdjecia , ale jak ?
Cos tam pstrykam ,ale nic z tego nie wychodzi,juz nie wiem czy za malo czy za duzo tego piwa ,nie idzie pomozcie jak dam rade to jeszcze przeczytam .Dzieki pozdrowienia dla graczy.
fbi

Jack

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-09-2004
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
ACE COMBAT , POMOCY .
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 15, 2005, 13:06:06 pm »
Tez mialem problem z ta misja.Pisalem na forum o pomoc ale jakos nikt mi nie pomógł.Sam wpadlem jak ta misje przejsc.A wiec tak.Musisz najpierw zrobic zdjecie 3 celów na jednym kadrze.Nastepnie zrobic zdjecie 2 celom (samolotom) w jednym kadrze.Z tym pierwszym zdjeciem bedziesz mial problem.Jesli ci sie nie uda go zrobic to po alarmie zrób szybko zdjecie tym 2 samolotom i wiej jak najszybciej do punktu ewakuacji.Najlepiej wziasc zwrotny i szybki samolot.

lupinator

  • Gość
ACE COMBAT , POMOCY .
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 15, 2005, 14:20:01 pm »
"Aby zaliczyć zadanie musisz wykonać zdjęcie w sposób, aby jednocześnie w jego kadrze znalazły się zarówno samoloty, jak i ciężakówka stojąca obok kopalni. Następnie należy zrobić zdjęcie dwóch samolotów, które będą satły obok siebie na pasie startowym" - nowy poradnik PE ;)

fbi

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-03-2005
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
ACE COMBAT , POMOCY .
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 15, 2005, 18:13:03 pm »
Dzieki panowie , zycie stalo sie prostsze...
fbi