Autor Wątek: The Legend of Zelda: Twilight Princess  (Przeczytany 106478 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #280 dnia: Grudnia 12, 2006, 14:49:11 pm »
Napisałem do Sklepu PSX EXTREME z pytaniem o Zelde TP na GC PAL i co mi odpisali:

"Premiera zostala przesunieta na blizej nie okreslony miesiac 2007 roku i ciezko w tej chwili stwierdzic kiedy i czy bedziemy ja miec"

 :shock:

hmm w USA juz maja (dzis chyba premiera byla)
http://cgi.ebay.com/Legend-of-Zelda-Twilight-Princess-NINTENDO-GAMECUBE-NEW_W0QQitemZ230064677213QQihZ013QQcategoryZ62053QQrdZ1QQcmdZViewItem

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #281 dnia: Grudnia 14, 2006, 16:55:15 pm »
Zelda: Twilight Princess (GCN)
 Witamy,

Z przykrością informujemy, że z dostepnością Zeldy w wersji na Gamecube są olbrzymie problemy. Nintendo Europe informuje nas o możliwych dostawach dopiero na styczeń, podczas gdy nasi zagraniczni kontrahenci nie mają i w najbliższej przyszłości (do końca grudnia) nie zamierzają mieć tej gry.

W związku z tym jesteśmy zmuszeni przesunąć premierę na styczeń, choć istnieje bardzo mała szansa, że ta gra pojawi się u nas wcześniej. Za niedogodności bardzo przerpaszamy.

pozdrawiamy,
ULTiMA.PL
To tyle w tym temacie  F#$k Nintendo!

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #282 dnia: Grudnia 14, 2006, 17:31:58 pm »
Tez to dostalem. Nintendo - "kilim" :?

Trzeba polowac... Jak Niny mysli, ze jak wyda maly naklad Zeld na GC, majac na celu przekonanie mnie do WII... :lol:
Predzej zjem swojego kota jak Master666 niz kupie WII...

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #283 dnia: Grudnia 15, 2006, 11:09:18 am »


Okami? O_O Nie wiem kto od kogo zerżnął ale wygląda baaardzo podobnie do jednego z Bogów w Okami

Pozatym, forma wilka w Zeldzie, widzę że moze kopać, walić z bańki i atakować, zupełnie jak Amaterasu.

Nie ja nic nie sugeruje, stwierdzam fakty :wink:

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #284 dnia: Grudnia 15, 2006, 11:27:35 am »
Cytat: "siudym"
Trzeba polowac... Jak Niny mysli, ze jak wyda maly naklad Zeld na GC, majac na celu przekonanie mnie do WII... Laughing
Predzej zjem swojego kota jak Master666 niz kupie WII...
Od kilku dni gram w Zeldę i radziłbym Ci jednak jakoś przełknąć tego kota :D

Nie wiesz co tracisz gra jest fenomenalna i każdy dzień bez Zeldy możesz traktować jako dzień stracony :wink:

peterka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-09-2006
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #286 dnia: Grudnia 15, 2006, 19:19:23 pm »
MIAŁ! :D Teraz ZELDA TP jest za 266zł...
http://www.allegro.pl/item150766716_the_legend_of_zelda_twilight_princess_pal_3xa_yu_.html

Cytat: "Mikes"


Okami? O_O Nie wiem kto od kogo zerżnął ale wygląda baaardzo podobnie do jednego z Bogów w Okami

Pozatym, forma wilka w Zeldzie, widzę że moze kopać, walić z bańki i atakować, zupełnie jak Amaterasu.

Nie ja nic nie sugeruje, stwierdzam fakty :wink:


Hmm, a czy czasem Zelda TP nie powstawala wczesniej niz okami? Patrzac na zapowiedzi - wczesniej :)

svonston

  • Gość
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #287 dnia: Grudnia 15, 2006, 19:36:43 pm »
Cytat: "siudym"
MIAŁ! :D Teraz ZELDA TP jest za 266zł...
http://www.allegro.pl/item150766716_the_legend_of_zelda_twilight_princess_pal_3xa_yu_.html

Nic tylko brac :lol:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #288 dnia: Grudnia 15, 2006, 21:37:48 pm »
Nie wiem już co gorsze: ignoracja Nintendo, czy brak profesjonalizmu Ultimy...

Wytłumaczcie mi dlaczego nie ma tej gry w podobno najlepszym polskim sklepie konsolowym, a jest w jakimś Gekonie (?)

A kolega już sobie beztrosko szpila w Twiilight Princess...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

oscyp

  • Gość
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #289 dnia: Grudnia 15, 2006, 21:43:55 pm »
WRÓ-CI-ŁEŚ!!!!!!

hmmm, może faktycznie rzucajcie się na tego gekona?

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #290 dnia: Grudnia 15, 2006, 22:14:54 pm »
W Gekonie tylko WIDNIEJE oferta ;) W realu jej NIE MAJA :D
Pytalem sie o gre...


Zreszta bykiem na stronie gekona pisze:
"Ten produkt będzie dostępny od dnia: 19/01/2007."

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #291 dnia: Grudnia 15, 2006, 23:08:48 pm »
na allegro wlasnie od gekona kupilem kabel vga w poniedzialek rano byla wplata, do tej pory nie ma :shock:

oscyp

  • Gość
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #292 dnia: Grudnia 15, 2006, 23:12:25 pm »
A forma przesyłki to kurier czy poczta? i inPost jakiś? bo jak poczta to myślę, że w sobotę/poniedziałek będziesz miał, w końcu przelew też nie dokonuje się od razu.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #293 dnia: Grudnia 16, 2006, 09:58:53 am »
Tani chwyt Nintendo, by wszyscy którzy czekali 4lata na nową Zeldę kupili Wii... Genialne.

A Mikes z:
Cytuj
Okami? O_O Nie wiem kto od kogo zerżnął ale wygląda baaardzo podobnie do jednego z Bogów w Okami

Pozatym, forma wilka w Zeldzie, widzę że moze kopać, walić z bańki i atakować, zupełnie jak Amaterasu.

A wiesz, że w Okami wykorzystuje się gałką analagową którą wymyśliło Nintendo? :(. Co do zarzutów: pisał Siudym zresztą.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #294 dnia: Grudnia 16, 2006, 10:43:27 am »
A czy ja coś komuś zarzucam :lol:
Cytat: "Mikes"
Nie wiem kto od kogo zerżnął

ten fragment mówi wszystko, nie bójcie się, nie atakuje waszej boskiej Zeldy ...

Supersonic

  • Gość
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #295 dnia: Grudnia 18, 2006, 21:41:25 pm »
Trochę przegięte te ceny TP. Wolę zaczekać aż gra stanieje. Czasy kiedy gry na N64 kosztowały po 250-300 zł się przypominają :)

n-name

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-10-2006
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #296 dnia: Grudnia 19, 2006, 20:35:12 pm »
Grałem chwile, pierwsze wrażenie napewno pozytywne. Grafika bardzo dobra, fajna "zeldowa" muzyka, niestety nie ma dialogow mowionych a przydaly by sie.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #297 dnia: Grudnia 21, 2006, 16:25:10 pm »
Zelda fajna, ale.... GDZIE KUR** REVERSOWANA KAMERA???????!!!!!  :shock:  Nintendo chyba nie potrafi sie uczyc na bledach... Wind Waker mial kamere na stale poodwaracana w stylu "analog w lewo - kamera w prawo itd" - w TP jest znowu to samo...........ja juz nie moge... :?  Teraz znowu sie przyzwyczajac do innej kamery, po ukonczeniu zeldy znowu przyzwyczajac sie do "swojej" :x  Przynajmniej kamerka w pionie jest tak jak lubie - "lotnicza" :) (a ci co jej nie trawia pewnie juz "fackuja"  :lol: )


edit.
prawie 4h na liczniku i dopiero pierwsza swiatynia. W koncu gra sie rozkrecila, bo wczesniej juz przynudzala mnie... Juz mialem w glowie mysl "kurde... nie podoba mi sie ta gra..." ;)

ps. Kurde woda w zeldzie TP jest super, moze nie pierwsza xboxowa liga, ale narawde jest "wodna" i ladna przezroczysto-blyszczaca :)

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #298 dnia: Stycznia 09, 2007, 16:26:46 pm »
no, premiera w ultimie okolo 5 lutego, kurka troche dlugo trzeba na to cudo (bo przeciez nie moze byc inaczej; )) czekac
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #299 dnia: Lutego 12, 2007, 17:40:44 pm »
Mam nowa Zelde nareszcie i jest calkiem calkiem  8) klimacik fajny i smiesznie jest z lapaniem kotow i pszczol :twisted:

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Odp: The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #300 dnia: Kwietnia 09, 2007, 12:27:28 pm »
No nareszcie sie doczekałem:) Oczywiscie gierke mam z UK:) Nawet punkty VIP są. Przeszedłem juz 1wsa swiątynie i naprawde daje rade:)

Bartek-85

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-05-2007
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #301 dnia: Maja 23, 2007, 22:20:44 pm »
Chyba czas nieco rozruszać temat.

Gram obecnie w ta czesc zeldy i powiem, ze jest dobra, ma swoje zalety ale takze wady.

Podoba sie duza integracja ze swiatem gry, wiele mozliwosci. Spodobal mi sie motyw konia Epony. Jego model i sposob ruchu jest swietny. Wspaniale przestrzenie i naprawde miodna grafika. Muzyczka charakterystyczna jak zawsze :) Grywalnosc bardzo duza.

Wada gry to niestety (w początku) powtarzalnosc wykonywanych czynnosci, czyli collecting tears i swiatynia i tak na przemian, za malo postronnych spraw, ale to tylko na poczatku, bo pozniej robi sie nieco inaczej.

Ogolnie przeszedlem j uz ok. 30% gry i uwazam, ze to udany tytul,gra na poczatku wciaz mnie zaskakiwala, przez jakis gra polegala niestety na "odklepywaniu" kolejnych swiątyn i zbierania "tearsów", no ale to dopiero 1/3 gry, wiec mam nadzieje, ze spotka mnie cos zupelnie nowego, a moze tylko sie czepiam. Ogolnie gra swietna, ale nie idealna.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #302 dnia: Lutego 17, 2012, 13:21:47 pm »
Mam już jakieś 26 godzin na liczniku i jest zajebiście :D Nie ma to jak gra w starym stylu, w której trzeba samemu kombinować i ma się wielką swobodę. Współcześnie albo robią tony skryptów, albo dają strzałkę prowadzącą za rączkę w wyznaczone miejsce. W sumie nawet niska rozdzielczość przestała mi przeszkadzać. Jest niewyraźnie, ale znakomity gameplay nadrabia wszystkie wady.

Ursin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 02-01-2008
  • Wiadomości: 445
  • Reputacja: 0
  • ]:-> One Piece <-:[
Odp: The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #303 dnia: Marca 02, 2012, 15:44:29 pm »
Gra jest genialna POK :) Jeżeli od tego postu grałeś cały czas to pewnie już masz ją za sobą??? :)
Musisz sobie sprawdzić Skyward Sword na Wii [ chyba, że już to zrobiłeś ] :)
Ja teraz mam mega postanowienie co do Zelda'y :)
Ponieważ jest już oficjalnie podany Timeline to chcę zdobyć wszystkie gry z serii i potem przejść je w kolejności podanej już przez Nintendo :)
Te gry strasznie wciągają :)

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #304 dnia: Maja 06, 2012, 10:54:56 am »
Przeszedłem już dawno ;) Nawet oceniłem grę w odpowiednim temacie :)

Co do Skyward Sword, to w pierwszej kolejności muszę przejść te gry na Wii, które posiadam (a szczególnie DKCR i SMG2). Obecnie jestem w połowie Donkey Konga, ale ostatni raz grałem gdzieś z miesiąc temu (jeśli nie więcej?). Jakoś nie mogę znaleźć czasu na granie :-?

Mimo wszystkich przeciwności, nie ma szans bym odpuścił sobie jakąś Zeldę. Od czasów N64 przeszedłem wszystkie jakie się ukazały na duże konsole, i zamierzam tę tradycję utrzymać :D  Spokojnie, na wszystko przyjedzie czas ;)

Ps. Widzę, że odpowiadam trochę nie w czasie. Tak to jest z nieodwiedzanymi tematami ;)

Ursin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 02-01-2008
  • Wiadomości: 445
  • Reputacja: 0
  • ]:-> One Piece <-:[
Odp: The Legend of Zelda: Twilight Princess
« Odpowiedź #305 dnia: Sierpnia 03, 2012, 21:48:53 pm »
Skyward Sword =- miłość od pierwszego wejrzenia ^^
Specjalnie na dzień premiery wziąłem wolne od pracy i nawalałem do któreś rano w tą grę oczywiście z headsetem, wielką pepsi i paluszkami do gryzienia XD Odwaliłem mega wieczór wtedy :)
Powiem, że najlepsze [ "najgorsze" ] wrażenie zrobiło na mnie zbieranie kawałków duszy w tej skrzywionej rzeczywistości. Jak grasz na słuchwkach i Cię zaczynają gonić strażnicy=- ja myślałem, że mnie zawał czeka Xd ha ha XD