Autor Wątek: Conker: Live & Reloaded  (Przeczytany 44320 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 20, 2005, 14:49:19 pm »
Cytat: "Player01"
Siudym, jesli ja jestem gimnazajalista (a jestem) to wychodzi na to, ze ty zarywasz podstawowke. Nudza mnie klotnie z toba, bo czepiasz sie mnie zamiast siebie. Czytanie ze zrozumieniem - tego ucza w szkole podstawowej, jesli ci to nie wychodzi to wracaj na kolanach do swojej przedszkolanki.



suchaj dzieciaku, do podstawowki chodziłem jak ciebie jeszcze na swiecie nie było. a jesli chodzi o czepianie sie to przeczytaj ten temat od początku a zobaczysz kto kogo zaczepił pierwszy. a ocene 10/10 wystawili na IGN za grafike, wiec masz z tym jakis problem? to napisz do nich a nie czepiasz sie kogos kto tylko zacytował to. I przypominam ze to ty co chwila (na wszelkich tematach) zaczynasz swoje głupkowate dzieciece cwaniakowanie.

nie podoba ci sie grafika to nie graj. (pewnie gdyby gra wyszła na ps2 lub była zapowiedziana na ps3 to bys od razu stworzył 10 nowy tematów o jej pięknie)

powinni dzieciakom zakazać uzywania internetu bo jak widac źle wpływa na ich rozwoj umysłowy.


Cytat: "Hubi"
Cytat: "Player01"
IGN jest znany z zawyzania ocen, Gamespot natomiast z surowego oceniania.

Wiec dlatego najlepiej poczekac na ocene Psx Extreme lub innej gazety (ja tak przynajmniej zrobie).


no akurat co do psxextreme to roznie bywa, bo xboxowy GTA san andreas na IGN dostał 7/10 za grafikę a w PSXextreme 9/10 (albo wiecej bo nie mam przy sobie gazety). wiec nie wiadomo do konca kto zawyza oceny.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 20, 2005, 14:54:37 pm »
Mała prośba - przenieście tę pyskówkę na priva.

Player01

  • Gość
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 20, 2005, 15:29:49 pm »
Ostatni posciak w tym temacie, sorry Xellos.
Siudym - czemu nie napisales "gra dostala na IGN'ie 8.1", tylko "gra na IGN'ie dostala 10 za grafike" ? Chyba wiadomo, ze ktos kto nie wchodzi na zachodnie serwisy, twoja wypowiedz potraktuje jako wyjatkowe polecenie tej gry. Tak samo czesto robi ŚN. Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.

Co do samej gry, to musze poczekac na wiecej ocen 4 GB to nie w kij dmuchal na transferze 160 kbps.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 20, 2005, 15:58:52 pm »
Cytat: "Player01"
Ostatni posciak w tym temacie, sorry Xellos.
Siudym - czemu nie napisales "gra dostala na IGN'ie 8.1", tylko "gra na IGN'ie dostala 10 za grafike" ? Chyba wiadomo, ze ktos kto nie wchodzi na zachodnie serwisy, twoja wypowiedz potraktuje jako wyjatkowe polecenie tej gry. Tak samo czesto robi ŚN. Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.

Co do samej gry, to musze poczekac na wiecej ocen 4 GB to nie w kij dmuchal na transferze 160 kbps.


 :shock:  dlatego ze napisałem "gra na IGN'ie dostala 10 za grafike" a nie "gra dostala na IGN'ie 8.1"................................

zatkało mnie :shock:

zanim coś napiszesz to pomyśl sam bo ty bez przerwy trąbisz o tym jakie to sony jest wspaniałe i "ktoś kto nie wchodzi na zachodnie serwisy, twoja wypowiedz potraktuje jako wyjatkowe polecenie tej firmy".........

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 20, 2005, 16:42:50 pm »
wudi sam zaczoles te pyskoowe niepotrzebnie jedziesz po grze w ktoora nawet nie grales . Jest krootsza od oryginalu i brakuje paru mini geierek i co z tego ??? nie warto w nia grac??? btw ocena 8.1 na IGn to wysoka nota jak na remake bez zadnych dodatkowcyh zmian +ciecia w singlu na innych stronach dostaje wysokie noty wiec po co od razu sie wielce wywodzic jaka ta gra jest nie "teges" czill stary zagraj w to ze wzgledu na wszedobylski dobry chumor okraszony grafa suta jak kaszanka ;)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 20, 2005, 16:44:02 pm »
Cytat: "Player01"
Ostatni posciak w tym temacie, sorry Xellos.
Siudym - czemu nie napisales "gra dostala na IGN'ie 8.1", tylko "gra na IGN'ie dostala 10 za grafike" ? Chyba wiadomo, ze ktos kto nie wchodzi na zachodnie serwisy, twoja wypowiedz potraktuje jako wyjatkowe polecenie tej gry. Tak samo czesto robi ŚN. Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem.

Co do samej gry, to musze poczekac na wiecej ocen 4 GB to nie w kij dmuchal na transferze 160 kbps.

To wlasnie chyba ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Jak ktos pisze, ze dostala 10 za grafike, to znaczy, ze grafike w tej grze ocenili na 10, a nie sama gre.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 20, 2005, 16:46:30 pm »
a moze dlatego jedzie po tej grze bo ma 16 lat i zwyczajnie nie "kuma" dorosłego humoru....

kingboo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 370
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 20, 2005, 16:49:06 pm »
Cytat: "siudym"
a moze dlatego jedzie po tej grze bo ma 16 lat i zwyczajnie nie "kuma" dorosłego humoru....


Raczej chodzi o to że nie wyszła na PS2
Gra jest wspaniała. Godny następca CBFD.

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 20, 2005, 16:57:52 pm »
A ja nie wiem o co Wam chodzi, bo Wudi ma Xboxa :?  A Conker to podobno wspaniala gra, wiele dobrego o niej slyszalem ( hi Greg). bede ja musial skombinowac, bo znow chce ujrzec Rare w pelni sil, taki jak lata temu.
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 20, 2005, 17:01:20 pm »
wudi ma xboxa ale wydaje sie byc ztego faktu wielce niezadowolony ;) a Conker to rzeczywiscie wspanaiala gra

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 20, 2005, 17:59:40 pm »
ok. słyszałem ze wersje na necie są z błedami. czy ktos ma jakies wiesci na ten temat? i czy wersja PAL ma jakies wyciete sceny (cenzura) czy tylko te słynne "piiiiii" w dialogach????

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 20, 2005, 18:14:16 pm »
Ja tylko jedno wtrące jeszcze, jeśli można. Ja rozumiem Wudi, że dla ciebie gra na 8 jest grą słabą i nie warto jej ściągac, kupować. Ale pozwól do jasnej cholery innym podejmować swoje własne decyzje i nie czepiaj się, że ktoś pisze nie tak jak TY byś chciał, zeby pisał. Do licha, nie jesteś pępkiem świata i nie dyktuj ludziom co mają robić, pisać, grać. Tak jak w przypadku Siudyma. Facet napisał, że IGN ocenił grafikę na 10/10 i miał do jasnej cholery do tego prawo. Tak jak ty nie masz prawa dyktować innym co mają pisać, myśleć, robić.

Zaczyna mnie to już wnerwiać jak piszesz, że wszyscy muszą kochać jedną firmę, bo głos większości liczy się bardziej od głosu mniejszości, że wszyscy powinni mieć identyczne zdanie z twoim (tak odczytuje twoje czepianie się...), że informacje przekazywane w postach nie mogą różnić się od ustalonego wcześniej przez ciebie wzoru.

Ehh, miałem coś jeszcze napisać na temat Wudiego ale...ale mi się odechciało. Nie ma co tracić czasu.

Conker...ehh, gdybym tylko miał Xboxa...Chlip, chlip...Nic to, odbiję sobie stratę Conkera katując God of War. Jeszcze kilka dni...4... :D
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Player01

  • Gość
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 20, 2005, 20:15:14 pm »
Mi chodzi o to, ze wyselekcjonowal ocene za grafike, nie podajac, ze za gameplay dostala 7.5. Mcjochn - nie jestem papiezem, i nie musisz czytac tego co czytam. Poza tym nie pisze, ze skoro komus sie cos podoba, a mi nie to ma tego nie kupowac - nawet nie napisalem ze mi sie gra nie podoba, napisalem, ze nie jestem pewien co do jej poziomu i czekam na oceny z innych stron. Nikt nie dyktuje nikomu co ma robic, to ciebie cos boli, skoro w kazdym moim poscie doszukujesz sie drugiego dna.

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 20, 2005, 20:35:53 pm »
any way odcianajac sie od tego tematu gral juz ktos w conkera ??? ja gram i mi sie widzi :) ale chcialbym usluszec opinie kogos kto gral w oryginal i teraz pyka na xie czy tez wrazenia podobne :D IGN "The single-player is a 9+" a mi wlasnie o singiel chodzi bo multi mnie nie bawi w tym tytoole To jak gral ktos ??? ktos sie zgadza ktos nie???

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 21, 2005, 09:14:21 am »
1UP dał się 7.5 :roll:
Gamespot - 8.3

Player01

  • Gość
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 21, 2005, 16:28:13 pm »
Czyli porazka.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 21, 2005, 16:32:51 pm »
Cytat: "Player01"
Czyli porazka.


no porazka  :lol:  :lol: puknij sie w glowe Wudi, oceny sa takie a nie inne poniewaz jest to tylko remake a nie nowa gra...pomysl troche...dla osob ktore wczesniej nie graly wcale w ta gre to jest jedno oczko wyzej...

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 21, 2005, 16:34:36 pm »
gamespot 8.3 - czyli hicior !!! :D od razu moowilem :D

"However, a remake was made, and for what it is, it's absolutely worth playing. Those who never tried Bad Fur Day aren't likely to ever pick up the N64 version, so this remake serves as a great way to bring a new generation of players into the bawdy world of Conker."

 :D   8)

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 21, 2005, 16:36:50 pm »
Wudi ostro przeginasz chlopie mecza juz mnie te twoje ciagle narzekania i to ze wszystko sprowadzasz do  xbox vs ps2 , tobie nie podoba sie zadna podkreslam ZADNA gra na xboxa wiec przestan!!

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 21, 2005, 16:41:06 pm »
Ja tez gram w Conkera gra jest wypasiona, grafika jest miodzik nie gralem wczesniej w wersje na N64 ale ta jest BOSKA:)

Player01

  • Gość
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 21, 2005, 16:43:57 pm »
W tym temacie nie bylo nic napisane o PS2.
Podoba mi sie Jet Set Radio, FORZA, Riddick, nawet troszeczke Ninja Gaiden, PGR2, Stranger, Jade Empire,, Fable i to narazie byb bylo na tyle z Exclusivow.
Jesli gra ktora miala dostac 9, dostaje 7.5 na 1up to jest to porazka.

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 21, 2005, 16:49:31 pm »
Cytat: "Player01"
W tym temacie nie bylo nic napisane o PS2.
Podoba mi sie Jet Set Radio, FORZA, Riddick, nawet troszeczke Ninja Gaiden, PGR2, Stranger, Jade Empire,, Fable i to narazie byb bylo na tyle z Exclusivow.
Jesli gra ktora miala dostac 9, dostaje 7.5 na 1up to jest to porazka.


najpierw sie powolywales na gamespot a teraz jak dostala na 1up nizsza note to na 1up i ze jest porazka ..wiesz co na ciebie to normalnie brak sloow

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 21, 2005, 16:50:16 pm »
Cytat: "Player01"
W tym temacie nie bylo nic napisane o PS2.
Podoba mi sie Jet Set Radio, FORZA, Riddick, nawet troszeczke Ninja Gaiden, PGR2, Stranger, Jade Empire,, Fable i to narazie byb bylo na tyle z Exclusivow.
Jesli gra ktora miala dostac 9, dostaje 7.5 na 1up to jest to porazka.


a ty wciaz swoje...nie czaisz ze to jest remake i to sa oceny wystawiane przez osoby ktore graly juz w wersje na N64...osoby ktore nie graly moga se dodac jeden punkt wiecej i jest to juz 8,5 czyli bardzo dobrze...porazka jest to ze do ciebie nie docieraja tak proste fakty....

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 21, 2005, 17:15:28 pm »
latwo mozna sobie wyobrazic czy 8.3 od gamespot to malo czy duzo np. MGS3 dostal 8.7 i co tez porazka ??????

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 21, 2005, 17:25:26 pm »
musicie zrozumiec ze porazka to konsola M$ wedlug kogos.... ciekawe jak sony by wyprodukowalo Klozety czy tez fanboye by z nich korzystali i mowili ze sa najlepsze  :lol:

futromurzyna

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-10-2004
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 21, 2005, 17:30:27 pm »
hahaha ciekawe jakie by byly argyumenty :D ...np:

bo w klozecie sony woda najlepiej sie splukuje :D hehe

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 21, 2005, 17:34:25 pm »
albo ze mozesz spucic tam 2TERAKOPY  :D

Edit:uwaga weszly nowe klozety z prockiem Emotion Engine prosimy nie przesadzam z wiatrami bo mozecie wystartowac!!!!

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 30, 2005, 22:26:09 pm »

Ech, ta gra jest przepiękna(screeny nie oddają tego piękna w jednej trzeciej), dziś ją ukończyłem, cudo normalnie. Mnóstwo odjechanych akcji, co chwilę zmiana klimatu. Polecam każdemu szczerze. 8)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 01, 2005, 10:01:27 am »
A grales moze on-line w Conkera?
A w singlu to jest wiecej strzelania czy przygodowki?

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 01, 2005, 10:14:01 am »
Nie grałem online - nie mam Live'a.
W singlu jest więcej przygodówki.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 01, 2005, 11:27:21 am »
mam w koncu conkera!

i co? R E W E L A C J A ! ! !  grafika-wspaniała!, muzyka klimatyczna, grywalnosc REWELACYJNA. kiedys jak jeszcze N64 u mnie było naczelną konsolą w domu jakos conker omijał mnie, oj omijał (albo ja omijałem go) i nigdy nie było okazji go kupić (jak sie dowiedzialem ze bedzie remake na xbox to juz całkiem zrezygnowałem). Teraz z tego sie ciesze bo mam jeszcze wiecej miodu niz gdybym grał w niego na N64.

nie wiem dlaczego takie oceny w serwisach jak 8/10.... chyba 9.9/10!!
jesli jesy ktos kto ma xboxa a nie ma zamiaru miec tej gry to... :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :?

czuc klimat gier platformowch RARE - kto grał w BANJO ten od razu bedzie czuł ten sam klimat/system gry. DIALOGI w grze są niesamowite :D , wszytsko zrobione z takim jajem ze głowa boli.

a futro na postaciach cieszy niesamowicie oczy (zrobione genialnie - koniec z kanciastymi postaciami!! - niesamowite)

 :D  :D

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 01, 2005, 11:46:05 am »
Kanciaste jest trochę otoczenie. Ale z powodu konwencji zupełnie to nie przeszkadza. Za to bump-mapping jest prawie na każdej teksturze i to zabija. Ech, naprawdę czuć delikatną chropowatość powierzchni wszyskiego. Byłeś już może w wieży z trybami(cogs)? Jak przechodzić koło źródeł światła, zobacz jak genialnie widać kurz. Grafa zabija, mimo że na screenach nie widac tego tak bardzo.

Grywalnościowo jest nieźle, szczególnie ten wyścig wymiata. Chociaż dla mnie niektóre walki z bossami były frustrujące.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 01, 2005, 17:55:59 pm »
nie byłem tam jeszcze bo dopiero wczoraj dostałem gre i nie mialem czasu zbytnio grac. ale fakt ze oswietlenie i bump-mapping tez jest genialne:)

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 03, 2005, 12:10:20 pm »
Multi, multi, ludzie opowiadać :!: Jak nie Live!, to jak na podzielonym ekranie to wygląda :?:  :?:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 03, 2005, 12:50:07 pm »
Cytat: "FAX"
Multi, multi, ludzie opowiadać :!: Jak nie Live!, to jak na podzielonym ekranie to wygląda :?:  :?:

No wlasnie- glownie strzelanka, czy dodano jeszcze motywy z innych gatunkow?

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 05, 2005, 12:02:22 pm »
akurat nie wiem, ale mam dwa pady to sprawdze jak wygląda splitscreen w conkerze.

EDIT wtorek 12:00 :
-----------------------------------------------------
dzisiaj podczas gry zrobiłem sobie "ingame reset" aby wyjsc do dashboarda i po włączeniu znowu conkera okazało sie ze save sie uszkodził :evil:  :evil:  - nie wiem co za idiota wpadł na pomysł aby gra sie zapisywała podczas gry :?  (mogli zrobić chociaz ikonke z informacją ze sie zapisuje w tej chwili... jak np. w halo).

Uwazajcie!!!! nie robcie resetu/wyłączenie konsoli podczas gry, tylko z menu (najpierw quit game)

kur*a!!

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 05, 2005, 14:38:34 pm »
Ja tam nie miałem żadnego problemu - gra w zasadzie zapisuje tylko przed/po cut-scence i przy przechodzeniu między lokacjami...

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 06, 2005, 10:07:06 am »
ale ja zrobiłem reset podczas gry (poziom z bykiem i srającymi krowami:)

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 06, 2005, 10:58:53 am »
godzina i jesteś tam znowu:D

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Conker: Live & Reloaded
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 06, 2005, 12:09:21 pm »
juz to zrobiłem :)

i faktycznie godzina, hhee