Autor Wątek: Ostrzeżenia  (Przeczytany 46141 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:46:00 am »
Myślcie o mnie co chcecie...mnie to niepowinno obchodzić - każdy ma jakieś przemyślenia. Nie obraże sie Wudio za to co o mnie myślisz, nieobrażam się na nikogo...Wasza sprawa co o mnie sądzicie...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:47:30 am »
Cytat: "walker_san"
a ja proponuje co niektorym isc na forum Neo+ albo PSXextreme i pisac to co pisza tutaj, dostana bana szybciej niz zdaza powiedziec "moderator"................

A to ze na tych forach jest tak jak jest, nie oznacza ze musi byc podobnie na innych, ja osobiscie jestem za luzniejszą formą, ofkors z granicami rozsądku wypowiedziami. Wiadomo kazdy moze potraktowac jakąś wypowiedz w inny sposób, jeden bedzie sie z owej smiał, inny ją oleje i przejdzie obojetnie, a jeszcze inny sie jej przeciwstawi i zacznie sie klutnia. O tym kto jak przyjmie jakąs wypowiedz zalezy od tej osoby. Akurat w tym wypadku moderatorzy prztyjeli opcje zprzeciwstawieniu sie postów piszacych przez Pedra i lodzika. No i spoko, ale kilka osób uwaza ze ostrzeznie dla pedra jest nie sluszne, mysle ze powinno zostac cofniete, a pedro powinien wyciagnac jakies wnioski.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:47:41 am »
Powinienes zastanowic sie nad opiniami i popracowac nad soba, w koncu jestesmy jedna wielka rodzina (ja jestem nawet CZLONKIEM :twisted:), pomozemy ci.... zaufaj nam.... :D.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:47:46 am »
ale macie problem, po prostu nie pisac o seksie, nie przeklinac i nie spamowac, to chyba nie zbyt duze wymagania co nie :?  :?

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:48:39 am »
Cytat: "Casper"
Jest jednak pewna bareira, której nie powinno się przekraczać, a kto tego nie rozumie, to już jego sprawa. Wiem, że moge zostać uznany za "starego zgreda", ale ja naprawdę chcę porządku i kultury na forum. Czy wymagam aż tak wiele?

Rozumiem, przegiełem - ok. Ale czemu od razu tak "krwawo" zostałem potraktowany...ostrzeżenie znikąd, niezostałem o nim poinformowany...myślałem że najpierw dostaje sie pouczenie na prywatnej wiadomości jednak już wiem, że nic takiego tu nie ma i trzeba pisać zawsze z myślą że tu i teraz może pojawić się ostrzeżenie...

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:48:47 am »
Cytat: "Don_Pedro"
Myślcie o mnie co chcecie...mnie to niepowinno obchodzić - każdy ma jakieś przemyślenia. Nie obraże sie Wudio za to co o mnie myślisz, nieobrażam się na nikogo...Wasza sprawa co o mnie sądzicie...

Ja myślę, że przeginasz i nie jesteś ani śmieszny, ani też większość Twych postów nie wnosi nic oprócz obscenizmów i tym podobnych. Przepraszam ze szczerość, ale już nie wytrzymuje.

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:51:22 am »
Cytat: "walker_san"
ale macie problem, po prostu nie pisac o seksie, nie przeklinac i nie spamowac, to chyba nie zbyt duze wymagania co nie :?  :?

Można pisać o seksie, ale w normalny sposób, a nie coś w stylu: "ale bym wziął wszystkie laski z DOA na pieska". Litości...

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:51:53 am »
casper, ja bylem szczerszy :wink: .
Tarny, taki offtop sie zrobil, ze powinienes zamknac ten temat :D.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:52:52 am »
Wudi - Jesteście jedną wielką rodziną...buhaha...każdy z was to tak naprawde anonim i kuty nie musiscie wciskać...spójrzcie prawdzie w oczy...
założyłem kiedyś taki temat "jak prawdziwi forumowicze" w którym prosiłem o imiona i zdjęcia...temat nie odniósł tu sukcesu co jednoznacznie można odczytać jako forum dla anonimów, którzy chcą się powymieniać doświadczeniami...nic tak naprawde o sobie nie wiemy i obawiam się że jednak nigdy się nie dowiemy...

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:53:21 am »
Cytat: "Player01"
casper, ja bylem szczerszy :wink: .
Tarny, taki offtop sie zrobil, ze powinienes zamknac ten temat :D.

Niech zostanie, żeby potem nie było problemów w stylu: "a za co ja dostałem (dostauem?) bana?".

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:54:54 am »
Cytat: "Casper"
Cytat: "Don_Pedro"
Myślcie o mnie co chcecie...mnie to niepowinno obchodzić - każdy ma jakieś przemyślenia. Nie obraże sie Wudio za to co o mnie myślisz, nieobrażam się na nikogo...Wasza sprawa co o mnie sądzicie...

Ja myślę, że przeginasz i nie jesteś ani śmieszny, ani też większość Twych postów nie wnosi nic oprócz obscenizmów i tym podobnych. Przepraszam ze szczerość, ale już nie wytrzymuje.

Ok. ty myślisz ale inni forumowicze jednak mieli z tego (tak jak ja)niezły ubaw i powiem nawet że była to większość...Ty opierasz się na swoim zdaniu i masz moda, na innych zdaniu po co się opierać bo oni są dla ciebie nikim bez żadnej władzy...

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:55:03 am »
Jest dzial album, niedlugo wrzuce tam swoje niefotogeniczne foty, sa tam zdjecia Walkera, Caspra, Szafy i Tarnego, ale na jego zdjecie nie patrz bo jest ranga wyzej od kapitana planety.

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:57:27 am »
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "Casper"
Cytat: "Don_Pedro"
Myślcie o mnie co chcecie...mnie to niepowinno obchodzić - każdy ma jakieś przemyślenia. Nie obraże sie Wudio za to co o mnie myślisz, nieobrażam się na nikogo...Wasza sprawa co o mnie sądzicie...

Ja myślę, że przeginasz i nie jesteś ani śmieszny, ani też większość Twych postów nie wnosi nic oprócz obscenizmów i tym podobnych. Przepraszam ze szczerość, ale już nie wytrzymuje.

Ok. ty myślisz ale inni forumowicze jednak mieli z tego (tak jak ja)niezły ubaw i powiem nawet że była to większość...Ty opierasz się na swoim zdaniu i masz moda, na innych zdaniu po co się opierać bo oni są dla ciebie nikim bez żadnej władzy...

Człowieku, gdybyś choć przez chwilę pomyślał, to sam byś zrozumiał, że to co nieraz piszesz, to sie nawet do "Domowego Przedszkola" nie nadaje.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpnia 14, 2005, 00:59:57 am »
Cytuj
Nie ma to jak dac moda nie zaufanej osobie z 50 postami


No ba!

Cytuj
Faktem jest, że zaskoczony byłem tym ostrzeżeniem, licze więc na to że sir Tarniak wreszcie mi je usunie...


Czy za lizustwo tez się daje osty?

Cytuj
poznawałem wporzo wiare ale jednak teraz czuje pewną obawę...przed czym?przed rygorem jaki tu zapanuje!


Po prostu wystarczy przestrzegac kilku podstawowych zasad- proste.

Cytuj
Co ja niby takiego chamskiego pisze?Ja pierdziele, fakt najechałem mjuzika czego dziś cholernie żałuje(poniosło mnie)


LOL!!

Cytuj
Postrach forum??


You wish...

Cytuj
jesli pedro jest otwarty i czuje potrzebe napisania o waleniu gruchy to niech pisze, to jest co najwyzej smieszne


Albo niech pisze to w wordzie, sobie poczyta, pobawi i skasuje... ekonomiczniejsze...

Cytuj
Jesli caly post traktuje o dżordżó, na dodatek zdania sa niezbyt poprawnie zlozone, to daje nam zly obraz twojej osoby Don, ja na przyklad (nie bierz tego do siebie, jestem tylko typem z forum) mysle, ze jestes oblesnym gosciem, ktory nigdy nie mial dziewczyny i tasuje sie co noc. To jest moja opinia na ten czas.


Hmm... po raz kolejny zgadzam się z Wudim

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:00:07 am »
1.00 w nocy, a dyskusja wrze.
IMO to stracilo sens juz na 3 stronie. Temat zostal stworzony, aby wytlumaczyc kto i za co dostal ostrzezenie, a zaczynaja sie jakies dyskusje na temat luznosci forum. Dajcie spokoj, co to ma na celu?

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:00:37 am »
Casper - To samo myśle obrońco moralności o twoich tekstach wpisywanych tutaj...

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:02:27 am »
Cytat: "Player01"
1.00 w nocy, a dyskusja wrze.
IMO to stracilo sens juz na 3 stronie. Temat zostal stworzony, aby wytlumaczyc kto i za co dostal ostrzezenie, a zaczynaja sie jakies dyskusje na temat luznosci forum. Dajcie spokoj, co to ma na celu?

Faktycznie - sensu to juz nie posiada najmniejszego, ale skoro nadal pozostają watpliwosci co do jakosci niektorych postow, to... a zreszta - "comnietoobchodzi"...  :roll:

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:03:34 am »
Mjuzik jak zawsze przeciw mnie...od czasu tematu z Manhunta nienawidzisz mnie i wyszukujesz w moich tekstach wszystkie słabości aby je później skomentować...oki, niezgadzasz się nigdzie ze mną, przełkne to...szkoda jednak że jestem dla ciebie tylko "gupkiem" który nie potrzebnie wbił się na to forum...

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:03:39 am »
Cytat: "Don_Pedro"
Casper - To samo myśle obrońco moralności o twoich tekstach wpisywanych tutaj...

Świetnie.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:05:44 am »
Cytuj
Rozumiem, przegiełem - ok. Ale czemu od razu tak "krwawo" zostałem potraktowany...ostrzeżenie znikąd, niezostałem o nim poinformowany...myślałem że najpierw dostaje sie pouczenie na prywatnej wiadomości


Mocne :roll:  :roll:  :roll:
Że tez jeszcze nie ma powiadomienia pocztą od listonosza...

Cytuj
Wudi - Jesteście jedną wielką rodziną...buhaha...każdy z was to tak naprawde anonim i kuty nie musiscie wciskać...spójrzcie prawdzie w oczy...


Sobie przyjaciół przez net szukasz? Na tym polega zjawisko internetu...

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:05:49 am »
Doniu, uciekaj, "maja bron ty naga dlon i nic wiecej".

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:09:34 am »
Mjuzik czy ja przyjaciół tu szukam???mam ich od groma, szukać nie musze ale drażni mnie tu atmosfera jak na stypie i jest dla mnie trudna do przełknięcia...

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:13:30 am »
Cytuj
Mjuzik jak zawsze przeciw mnie...od czasu tematu z Manhunta nienawidzisz mnie i wyszukujesz w moich tekstach wszystkie słabości aby je później skomentować...


Bo twój poziom pisania i rozumowania nie podwyższył się nic od tej rozmowy- "Polak mądry po szkodzie" mówią, ale ty sie nawet na błedach nie uczysz... A jak widze że robisz oborę z kolejnego topicu, to juz jest tragiczne.

Nie pierwszy raz siedze na forum- choć tu jestem od niedawna, to nie raz już byłem modem na innych forach i mogę cię zapewnić, że nie byłbym tak łagodny i wyrozumiały jak Tarniak jeśli chodzi o bany.

Cytuj
szkoda jednak że jestem dla ciebie tylko "gupkiem" który nie potrzebnie wbił się na to forum...


W przyrodzie każde pojawienie się kolejnego osobnika ma swój sens- także i po to, by w naturalny sposób musieć odejść by była równowaga...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:19:19 am »
Patrze ze czasami nawet fajnie jest sie poklucic na forum 8)
a i mam nadzieje ze jutro znowu nie dostane 5 stron do czytania w jednym temacie po krótkiej nie obecnosci 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:20:37 am »
Mjuzik - Spoko, skoro tak sądzisz, niema sprawy...szkoda jednak że nie sięgniesz bardziej w przeszłość do moich pierwszych postów...na temat który jest tu najważniejszy(konsole mianowicie)mam zawsze dużo do powiedzenia, znam się na tym dobrze...Jednak inne tematy...jesteś jednym z tych "wszystkowiedzących cwaniaczków" i "wszechmądry" jesteś aż do bólu...Zawsze masz gdzieś coś do powiedzenia, obrażasz słabszych(ynteligentnie...)którzy nie cieszą się tu opinią, próbując jednocześnie przypodobać się tym co mają tu range i pozycje aby wkrótce do nich dołączyć, zyskać tytuł moda i sprzątnąć takich zbędnych jak ja...
Przerabiałem już takich cwaniaczków jak ty i niestety stwierdzam że każdy jest szczwanym lisem patrzącym na swoją pozycje z poparciem u innych...
Z racji tego wiem że zaraz coś odpiszesz, swe piękne filozoficzne wypowiedzi...chętnie poczytam mowe największego mojego wroga na tym forum...

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:24:45 am »
Music jest tutaj nowy i udziela sie mniej od ciebie, powinienes wyrobic sobie lepsza i silniejsza opinie. Wlasciwie to "to zle miejsce zly czas uciekaj.. Raz :!: Raz :!:" ja juz uciekam, bo gdy "zbudzi nas dzwiek potluczonego szkla" to "tylko ja i moja przestrzen" pozdrawiamy cie doniu w najlepsze :!: :D

Casper

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 23-01-2005
  • Wiadomości: 848
  • Reputacja: 0
  • I love secret agents
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:29:02 am »
Cytat: "Don_Pedro"
Zawsze masz gdzieś coś do powiedzenia, obrażasz słabszych(ynteligentnie...)którzy nie cieszą się tu opinią, próbując jednocześnie przypodobać się tym co mają tu range i pozycje aby wkrótce do nich dołączyć, zyskać tytuł moda i sprzątnąć takich zbędnych jak ja...

Teoria spisku jakaś - wiedziałem.
Dobranoc (mam już dość na dzisiaj) ;).

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:30:03 am »
I mam sie z tego śmiać tak?Kpisz sobie chłopcze, co niejednego może doprowadzić do szału...
Co mnie obchodzi Mjuzic...Owszem jeszcze jak była kłótnia o Manhunta proponowałem zgody, mjuzik miał jednak swoją racje i sie zaczęło...trudno!

Player01

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:32:33 am »
Dobry pomysl, napisanie posta zajmuje mi juz ok. minuty, dobranoc Doniu "gdy wzrok przesloniiii gesta mglaaaa".

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:33:55 am »
Cytuj
i mam nadzieje ze jutro znowu nie dostane 5 stron do czytania w jednym temacie po krótkiej nie obecnosci


Tu posty idą jak na chat'cie, więc spodziewaj się trochę tego:roll:

Cytuj
szkoda jednak że nie sięgniesz bardziej w przeszłość do moich pierwszych postów...na temat który jest tu najważniejszy(konsole mianowicie)mam zawsze dużo do powiedzenia, znam się na tym dobrze...


Fajnie, ale co mi do tego skoro ja nawet z tobą tam nie gadałem? Ja się b. dobrze znam na jeździe na nartach, gdzie wypowiadałem się kiedyś na poprzednim forum, ale nie narzekam że ktoś mnie nie poznał z tej strony...

Cytuj
Zawsze masz gdzieś coś do powiedzenia, obrażasz słabszych(ynteligentnie...)którzy nie cieszą się tu opinią, próbując jednocześnie przypodobać się tym co mają tu range i pozycje aby wkrótce do nich dołączyć, zyskać tytuł moda i sprzątnąć takich zbędnych jak ja...


Cholera, rozszyfrował mój piekielny plan...

Cytuj
Z racji tego wiem że zaraz coś odpiszesz, swe piękne filozoficzne wypowiedzi...


Zaraz cos napiszę o pieskach i o przekroju poprzecznym kobiety to sobie pogadamy w końcu...

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:39:21 am »
Dobra, skończ już...widać że nadal chcesz wojny...spoko...jednak stać mnie na więcej o czym mam nadzieje się przekonasz...
Fajnie skomentowałeś ten plan pięknie się usprawiedliwiając, podziwiam to...zobaczymy jednak za kilka miesięcy...Będe pierwszym którego usuniesz z forum...

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:41:35 am »
NAPISZE RAZ JESZCZE - TARNIAK, BARDZO BYM CHCIAŁ ABYŚ WYRZUCIŁ WSZYSTKIE STRONY W KTÓRYCH NAROBIŁEM TAKIEGO SZUMU I ZAMIESZANIA, SORKI ŻE UZNALIŚCIE TO ZA "GŁÓPOTE NIEGODNĄ FORUM", SPOKO...TAK WIĘC WYKASUJ WSZYSTKIE STRONY I PRZYWRÓĆ TEMAT DO ŻYCIA

Zwracacie mi uwage, ja sie nie poprawiam, myślcie co chcecie...ja jednak wiem swoje i to jest dla mnie najważniejsze...nieakceptujecie mnie takiego jaki jestem teraz, trudno, postaram się zmienić bo jednak najważniejsze są dla mnie mimo wszystko konsole a nie tematy poboczne

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpnia 14, 2005, 01:53:14 am »
Caps lock ci się włączył chyba... i 2 posty pod rząd. A później pytasz skąd masz kolejnego osta...

http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?p=57779#57779

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpnia 14, 2005, 09:31:15 am »
No widzisz...nawet już potrafisz wstawić odnośnik...
Capsa sam włączyłem, zaskoczony?

Tarniak

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpnia 14, 2005, 09:54:24 am »
Cóż, po pierwsze mod też człowiek, ma swoje preferencje. I widzisz, zabawne są dla mnie sarkastyczne wypowiedzi _Musica, niż twoje. Ot i moja indywidualna opinia.

Cytuj
a ja proponuje co niektorym isc na forum Neo+ albo PSXextreme i pisac to co pisza tutaj, dostana bana szybciej niz zdaza powiedziec "moderator"................

ale macie problem, po prostu (...) nie przeklinac i nie spamowac, to chyba nie zbyt duze wymagania co nie?

Można pisać o seksie, ale w normalny sposób, a nie coś w stylu: "ale bym wziął wszystkie laski z DOA na pieska". Litości...


Wygrawerujcie sobie to na blacie biurka, zanim znów się doczepicie mojej, jak wy sobie to przedstawiacie, hegemonii. Dobrze, jak zwał jak zwał, ale to mój prywatny suprematyzm i dzięki niemu robie tutaj porządek.

Przy rozdawaniu tych 2 ostrzeżeń zasiegnąłęm rady u jednego z modów na "N+ forum" powiedział, że postąpiłby tak samo. Jakieś pytania? Idąc dalej moim tokiem myślenia, ostrzeżenia się wam należały, bo gdybyś czytał uważnie wiedziałbyś, że w temacie PS2 moda nie mam i nijak mogę zamknąć ten temat :|. Jeżeli ci się tutaj tak nie podoba, to zajżyj tak jak walker zaproponował, na forum PE i napisz dokładnie to samo co tutaj. Raczej się z tobą cyrtolić nie będą.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpnia 14, 2005, 09:58:28 am »
Fajnie...To pousuwasz te strony czy może ja mam edytować posty???Byłem już na forum PE kiedyś, dawno temu...OKI, zdaje sobie sprawe że zgrzeszyłem ale luz...będe już grzeczniejszy...tylko jak to taki wyrok jest to należy tak jak mówie mimo wszystko usunąć wszystko co jest kontrowersyjne!!

Tarniak

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpnia 14, 2005, 10:05:15 am »
Wieczorem poproszę kogoś o odblokowanie.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 14, 2005, 10:06:49 am »
Wyedytuj czyli poprostu mam je wyczyścić...słowem wchodze w edycje posta i całą jego treść puszczam z dymem zostawiając puste miejsce tak??

Dalej, odpisz ktoś bo niewiem co mam robić

Tarniak

  • Gość
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpnia 14, 2005, 10:18:55 am »
Napisz coś zupełnie innego, byleby kulturalne było.

EDIT - zresztą sam pousuwam.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 683
  • Reputacja: 194
Ostrzeżenia
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpnia 14, 2005, 10:19:51 am »
Można usunąć.. Albo poprosic tego który założył ten temat o usunięcie go 8)