Autor Wątek: Primera Division- liga hiszpańska.  (Przeczytany 75618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 30, 2007, 12:44:08 pm »
Real całe okno transferowe będzie walczył o Kake  :???:
A na koniec z tego pewnie nic nie wyjdzie i zostana na lodzie bez nowych zawodnikow.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 30, 2007, 20:19:41 pm »
zarząd Realu sam prosi się o zgubę . Bo jak inaczej można uznać fakt zwolnienia  Del bosque  w w momencie gdy Galacticos  zdobyła 2 najcenniejsze trofea w Europie . Powód zwolnienia - był za mało galaktyczny jak na gust pana Pereza . Efekt każdy widział .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 09, 2007, 12:56:10 pm »
No i sie stało Schuster nowym trenerem Realu.
http://sport.onet.pl/0,1248704,1568551,wiadomosc.html
Zobaczymy zarząd Realu popełnił błąd zwalniając Capello. Może Schuster zafunduje nam powród galaktycznych (wojowników?).
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 09, 2007, 13:39:28 pm »
No ciekawe, ciekawe. Schuster nie prowadził nigdy żadnej większej drużyny (największa to chyba Getafe :P). Zobaczymy jak uda mu się poukładać gwiazdy w Madrycie i czy uda mu się zbudować zespół, a nie gromadę gwiazdeczek. No i ciekawe kogo będzie chciał jeszcze sprowadzić do Realu :).

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 06, 2007, 21:21:13 pm »
Real to dno imo, kupują samych najlepszych i ich zgrać nie umią,Real nie ma żadnego swojego wychowanka.Ale najlepszym ich interesem było sprzedanie Beckhama  :cool: .Koleś wyjechał do USA i zamiast grać w nogę, będzie grał geja w Gotowe na Wszystko :D
Poza tym nie dawno była plota, że wyjazd do USA i transfer Beckhama do LA był sprawką Tom'a Cruisa.Tom ma niby wysłać "dobroczynnie" 100mln USD dla klubu w LA.Mi to trochę śmierdzi ten transfer.Pewno ta cała żonka Beckhama chciała się przeprowadzić, Beckham też ale chciał również ostrą kasę trzepać, więc załatwili z Cruisem.Takie te moje podejrzenia, zostane detektywem :lol:



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 06, 2007, 21:39:28 pm »
A kogo mają kupować jak nie najlepszych? Ale tak na poważnie to Real ostatnio nie kupuje najlepszych, a głównie młodych i utalentowanych. Zgrać się jakoś zgrali tyle, że przez Capello nie grali pięknego footballu (za to byli skuteczni). Teraz Calderon postawił na Schustera, który nie prowadził jeszcze żadnego dużego klubu co może się nie najlepiej skończyć. A wychowanków to Real ma: Casillas, Raul, Guti, Torres, Soldado, Balboa, De la Red.

Dino

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2007
  • Wiadomości: 363
  • Reputacja: 0
  • "You Have To Find Sisters Of Fate"
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 06, 2007, 21:48:50 pm »
A kogo mają kupować jak nie najlepszych? Ale tak na poważnie to Real ostatnio nie kupuje najlepszych, a głównie młodych i utalentowanych. Zgrać się jakoś zgrali tyle, że przez Capello nie grali pięknego footballu (za to byli skuteczni). Teraz Calderon postawił na Schustera, który nie prowadził jeszcze żadnego dużego klubu co może się nie najlepiej skończyć. A wychowanków to Real ma: Casillas, Raul, Guti, Torres, Soldado, Balboa, De la Red.
A może zamiast kupować najlepszych, sami by sprobowali wytrenować najlepszych? Do nich przychodzą i się kiszą.Real jest najlepszym przykładem, że pieniądze i wykupywanie najlepszych zawodników na świecie nie daje zwycięstwa.IMHO najlepszą drużyną ostatnich czasów jest AC Milan, co roku są w finałach Ligi mistrzów.



Hannibal Lecter Pwnz ! :D

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 06, 2007, 21:59:36 pm »
Kiszą to nie, o czym świadczy historia klubu. Ale fakt ja sam ubolewam nad tym, że w Madrycie często nie daje się szansy wychowankom (potem grają w innych klubach i radzą sobie nawet świetnie tak jak Eto'o). Na szczęście wraz z końcem ery Pereza zachodzą pewne zmiany. A z tym o Milanie to się zgadzam (to moja ulubiona włoska drużyna).

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 06, 2007, 22:08:48 pm »
A Raul to czasem nie jest wychowankiem Atletico? :)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 25, 2007, 22:17:34 pm »
W Atletico spędził tylko dwa lata.
Opublikowane: Sierpień 06, 2007, 22:11:13
I po inauguracyjnym meczu sezonu 2007/2008 La Liga. Derby Madrytu dla Realu - 2:1. Pierwszą bramkę w 1 minucie zdobył dla Atletico Aguero. W 14 minucie wyrównał Raul, a w 80 zwycięskiego gola ustrzelił SneijderS (skąd Szpakowski wziął to "s" na końcu to nie wiem ;)). Mecz był rozgrywany w szybkim tempie i przepełniony ładnymi akcjami (powoli plan Schustera wchodzi w życie). W ofensywie Real grał lepiej niż w poprzednich meczach, szczególnie za kreowanie akcji brał się wspomniany Holender. Królewscy wykazali się jednak sporą niedokładnością (a może to brak szczęścia?) i strzelali w poprzeczkę lub słupki. Van Nistelrooy zmarnował sytuacje jeden na jeden z bramkarzem Rojiblancos. Obrona gospodarzy jak zwykle pozostawała sporo do życzenia (na szczęście Pepe tym razem nie może zapisać na swoim koncie straconej bramki). Casillias miał sporo pracy i nie raz ratował Blancos. Dziś jeszcze mecz Sevilli z Getafe. Do północy Real pozostaje liderem ;).

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpnia 25, 2007, 22:57:50 pm »
Zawsze mi sie wydawalo ze Sneijder najlepiej gral gdy w Ajaxie byl jeszcze van der Vaart. Real mialby ogromny pozytek jakby sciagnal jeszcze van der Vaarta - ci dwaj pilkarze to wielka przyszlosc Oranje... A tak to brakuje klasycznego rozgrywajacego druzynie ktora przeciez z nich slynie (Zidane zeby daleko nie szukac - gdy skonczyl kariere, nikt nawet sie nie zblizyl w Realu do jego poziomu)..

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #91 dnia: Września 02, 2007, 12:45:43 pm »
VdV a po kiego grzyba on w Realu? Sniejder może grać na lewym i prawym skrzydle, ale jego najmocniejszą stroną jest gra na rozgrywającym. Do tego jest jeszcze Guti. Bernd póki co nieźle to wymyślił i zmieścił wszystkich w pomocy. Do tego jeszcze Robben i Drenthe, który może grać praktycznie wszędzie na lewej flance.

Zespół został bardzo dobrze wzmocniony i co prawda jeden lub dwa transfery IMO były niepotrzebne lub przepłacone, ale podobnie myślano o Ruudzie, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Dużo "ekspertów" mówi o tym, że to najsłabszy skład Realu od lat, ja bym tego tak nie ujął. Po prostu zrezygnowano z Galacticos i teraz mamy mieszankę młodych, utalentowanych graczy z doświadczeniem. Tak więc HALA MADRID!



Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #92 dnia: Września 02, 2007, 13:04:40 pm »
Najsłabszy pod względem komercyjnym ;). Ja osobiście uważam, że nieco za dużo w nim młodych graczy, a za mało tych starszych i doświadczonych. A co do zbędnego transferu - był nim Robben lub Heinze. Wszyscy się w składzie nie pomieszczą, a nie chce nawet myśleć, że zabraknie w nim miejsca dla Drenthe (jeden z najbardziej trafionych transferów) lub Robinho.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #93 dnia: Września 02, 2007, 14:02:43 pm »
Wlasnie Heinze to imo dobry wybor - Szuster wzmacnial tylko sile ognia (ktora i tak ma bardzo wysokiej klasy), zamiast pomyslec o marnej defensywie (Pepe to zupelna pomylka - chyba najwiekszy transferowy niewypal w historii pilki noznej - on go chyba w FMie wypatrzyl czy co :) ). Heinze to zawsze solidny zawodnik, na pewno lepsza alternatywa niz chimeryczny Pepe. Zapomnialem jeszcze o Metzelderze :) Takze bardzo solidny zawodnik, na pewno ma wiecej doswiadczenia w grze pod presja niz Pepe (chyba najlepiej dla Realu jak i dla niego byloby wypozyczyc go na rok, zeby sie chlopak ogral i wrocil jako pelnowartosciowy obronca).

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #94 dnia: Września 02, 2007, 23:12:21 pm »
Villarreal po zeszłotygodniowej wygranej 0:3 z Valencją, dziś uległ Realowi 0:5 (0:1) na własnym stadionie. Bramki strzelali Raul, Sneijder, van Nistelrooy, Sneijder i Guti. Holendrzy widać lubią grać w Hiszpanii :D.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2007, 23:14:01 pm wysłana przez zielarz »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #95 dnia: Września 02, 2007, 23:17:38 pm »
Real widać w wysokiej formie. Nie myślałem, że Schuster ich tak szybko poskłada.

Sneijder jest fantastyczny. Żałuję, że Inter się o niego nie postarał.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 17, 2007, 12:41:01 pm »
Mi imponuje oprócz Sneijdera Drenthe - jest szybki, dobrze wyszkolony technicznie, no i jest wszędzie - w obronie i pomocy, po lewej i prawej stronie.

Oby tylko młodzi zawodnicy wytrzymali presje, szczególnie w meczach z drużynami takimi jak Barcelona, czy Sevilla.

Vamos Blancos!
Opublikowane: Wrzesień 02, 2007, 22:41:41
Równo rok temu, jeden z najwybitniejszych napastników świata, Ferenc Puskas, odszedł z tego świata.

http://www.realserwis.com/index.php?id=3206



Real Madryt pamięta.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #97 dnia: Lipca 31, 2008, 20:26:24 pm »
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #98 dnia: Lipca 31, 2008, 20:56:15 pm »
Oby oby, mam nadzieje, ze w takim wypadku Fergusson dotrzyma slowa i rowniez odejdzie, a nie puszcza slowa na wiatr :)
Niech MU sie oslabia :)

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 25, 2008, 03:28:58 am »
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 25, 2008, 08:19:14 am »
Taa, to było niezłe, ale martwi mnie, że Real zaczął naprawdę starać się dopiero gdy znalazł się pod ścianą. Jeśli Schuster chce powalczyć w Europie to niech zacznie w końcu grać skrzydłami. Inna sprawa, że jak Robinho odejdzie to nie będzie miał kim grać po bokach.

Supercopa jest nasz :D.

Tarniak

  • Gość
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 25, 2008, 09:35:12 am »
Ha, no właśnie, hala Madrid. Swoją drogą Van Nistelrooy nie powinien wylecieć moim zdaniem.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 25, 2008, 11:31:24 am »
No nie. Lubicie Real widzę :-( To ja was już nie lubię :-(

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 25, 2008, 11:40:13 am »
Ja też nie cierpię Realu. ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 25, 2008, 11:43:44 am »
Ja tam od zawsze lubiłem Real i Newcastle, od młodzika tak miałem, to już zostało na 'starość'.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpnia 25, 2008, 11:55:31 am »
Ja lubię Real, ponieważ... kumpel obrzydził mi Barcelonę  :lol:

Gdybyście tyle się nasłuchali o zajebistości FCB, też byście lubili Real  8-)

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpnia 25, 2008, 11:57:27 am »
No, wolę Real od Barcelony.  :lol:

Ciapkas

  • Gość
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpnia 25, 2008, 12:19:14 pm »
Arsenal i może Roma.
Reszty nie toleruję.

Nie cierpię szczególnie: Man Utd, Liverpool, Real, Barcelona, Bayern, AC Milan.

Tarniak

  • Gość
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpnia 25, 2008, 12:22:06 pm »


A w ogóle to temat o PD, więc mi tu jadu nie rozprzestrzeniać!

Ciapkas

  • Gość
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpnia 25, 2008, 12:24:34 pm »
Hehe, dobry szot. Nie mówię o Tottim, bo to cham, w Romie podoba mi się sposób gry.

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpnia 25, 2008, 12:28:41 pm »
O właśnie, piękny screen, dosadnie widać co reprezentują sobą włoscy piłkarze (z całą ich ligą). Liga Angielska to jest to, a i tak najładniej się gra we Francji, tylko bardzo słabo spopularyzowana jest tamtejsza liga. W rezultacie służą za dostarczanie talentów do bogatszych klubów z bogatszych lig.

Tarniak

  • Gość
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpnia 25, 2008, 12:33:06 pm »
Ja lubię lige angielską za 'kontaktowość'. Nikt się tam z nikim nie patyczkuje, symulują zazwyczaj obcokrajowcy, a gra się siłowo. Mnie to pasuje, ja tak gram, lubię oglądać takie spektakle.

A Real to Real, kibicowałem przed wielkimi transferami, byłem wiernym fanem Raula, a Ronaldo nigdy nie zaakceptowałem. Sentyment i tyle. A liga francuska to w połowie Senegalczycy, Kameruńczycy etc. dlatego ładnie się to ogląda.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2008, 12:35:47 pm wysłana przez tarniak »

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpnia 25, 2008, 13:09:22 pm »
Ja kibicuje Realowi od momentu, gdy naprawdę zacząłem interesować się piłką nożną, co w moim przypadku nastąpiło dość późno, bo w 2002 roku. Byłem z drużyną w chwili kryzysu i nie wyobrażam sobie, żebym kiedyś ją zostawił. Co nie zmienia faktu, że lubię jeszcze kilka klubów, w tym ManU, Arsenal, czy Milan.

A jeszcze wracając do statystyk podanych przez Dark Templara - czwartą bramkę dla Realu strzelił nasz as z rękawa, Higuain ;)

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpnia 25, 2008, 13:18:22 pm »
A Real to Real, kibicowałem przed wielkimi transferami, byłem wiernym fanem Raula, a Ronaldo nigdy nie zaakceptowałem. Sentyment i tyle. A liga francuska to w połowie Senegalczycy, Kameruńczycy etc. dlatego ładnie się to ogląda.
No wolę Real od Barcy, zdecydowanie. Nie lubiłem tylko gwiazdorstwa, za czasów Ronaldo, Figo itd. Teraz galaktyczni maja nie tylko dobrych piłkarzy, ale i solidną drużynę.

We Francji to wiadomo: technika, technika, technika. No i dobrych mają trenerów, to i taktycznie fajnie grają.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #114 dnia: Września 02, 2008, 08:23:00 am »
Panowie kibice Realu, wyjaśni mi ktoś, jak to się stało, że Robson de Souza wylądował w City?!  :shock:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #115 dnia: Września 02, 2008, 09:02:16 am »
Od początku? ;)

Otóż pewnego dnia Robinho, który był już w Realu trzy lata, poprosił klub o nowy kontrakt. Brazylijczyk zarabiał coś ok. 2 miliony euro, czyli mniej niż piłkarze rezerwowi. Klub jednak wypiął się na niego, gdyż był zajęty sprowadzeniem Ronaldo. Przy okazji w prasie pojawiły się informacje, według których Robson miał być włączony w ten transfer. Oczywiście taki obrót wydarzeń nie spodobał się jemu. Na horyzoncie pojawiło się Chelsea. Gdy stało się jasne, że Krystyna nie przyjdzie do Realu, zarząd nagle zapragną podpisać z Robinho nowy kontrakt. Ten jednak nie był już zainteresowany i wolał opuścić klub na rzecz drużyny z Londynu. Calderon postawił sprawę tak - nie trzymamy nikogo na siłę, jednak musimy także dbać o interesy klubu. Dlatego też oświadczył, że nie przyjmie oferty poniżej 40 mln euro. Abramowicz nie chciał wykładać takiej sumy, zaś Real nie chciał jej obniżyć. Robinho zaś oficjalnie ogłaszał chęć opuszczenia klubu, przez co zniechęcił do siebie kolegów z drużyny oraz kibiców. W ostatniej chwili zgłosił się po niego Manchester City, który to stał się własnością szejków z Emiratów Arabskich. Jako, że wyłożyli odpowiednią sumę, a trzymanie zawodnika, który robił wszystko aby odejść (płakał, chciał zakończyć karierę - ogólna histeria) nie miało sensu, Real zgodził się.

Ot i cała historyja ;).

Swoją drogą można jedynie gratulować zarządowi świetnego podejście do zawodnika, który przyczynił się do zdobycia dwóch ostatnich tytułów mistrzowskich. Teraz zostali bez Ronaldo i bez Robinho. Co ciekawe, w składzie jest tylko jeden skrzydłowy - Robben. Z drugiej strony Robinho i jego agent także przyczynili się do tego wszystkiego.

Okienko transferowe już zamknięte, a w klubie zamiast 25 zawodników, jest 24.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2008, 09:08:51 am wysłana przez zielarz »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #116 dnia: Września 02, 2008, 10:40:55 am »
Trzyma się kupy, ale i tak ciężko mi to pojąć. Ogromny krok w tył dla zawodnika, a Realu puścił jednego z najlepszych piłkarzy.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #117 dnia: Września 02, 2008, 11:59:15 am »
Mi też ciężko to zrozumieć i jestem lekko mówiąc rozczarowany. Już sam fakt, iż taki Drenthe, który nie grał za wiele i jest w klubie od roku, zarabiał więcej niż Robson jest śmieszny. Wystarczyło tylko w okolicach czerwca podpisać nowy kontrakt na 4 mln i wszyscy byli by zadowoleni. A że Robinho przystał na przeprowadzkę do City - zarobki trzykrotnie większe. Zależało mu też niby na przejściu do ligi angielskiej. Poza tym nie miał innego wyjścia - wszyscy go znienawidzili za to co powiedział. Zachował się trochę jak dziecko.

Jak tak dalej pójdzie to marnie widzę przyszłość Calderona jako prezesa klubu. Może i Real zdobył w tym czasie dwa tytuły Mistrza Hiszpanii i Superpuchar kraju, ale tak nie traktuje się ważnego zawodnika. No i zachowanie klubu podczas całego okienka... ech szkoda pisać.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2008, 12:00:47 pm wysłana przez zielarz »

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #118 dnia: Września 02, 2008, 13:52:01 pm »
Czy to krok w tył to bym się kłócił. Man City ma teraz niesamowicie silny skład (podobnie jak Tottenham) - jednak zgranie takich drużyn może potrwać jakiś czas, co już widać po problemach wspomnianego Tottenhamu. Premier League jest silniejsza niż La Liga i to jest fakt - gra się ładnie i szybko, a mit o małej widowiskowości Premiership jest już dawno nieaktualny. Robinho nadaje się tam jak mało kto, no i nauczy się co nieco :)

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Primera Division- liga hiszpańska.
« Odpowiedź #119 dnia: Września 03, 2008, 10:34:50 am »
Cytat: realmadrid.pl
Jeszcze przed zamknięciem transferu Robinho, Manchester City zapytał Królewskich, ile kosztowałoby sprowadzenie Van Gola. Działacze Realu Madryt bez zastanowienia odpowiedzieli, że Holender nie jest na sprzedaż. Jednak Anglicy, mając w zanadrzu ogromne pieniądze, gotowi byli na każdy krok, aby tylko przekonać Blancos. Doszło nawet do tego, że angielski klub przesłał do Madrytu pusty czek, w którym działacze Królewskich mogli wpisać jakąkolwiek kwotę, za jaką gotowi by byli sprzedać Holendra. Ostatecznie Calderón, Mijatović i dyrekcja klubu postanowili odrzucić taką możliwość.

Szaleńcy :D. Oczywiście, o ile to prawda ;).