Autor Wątek: God of war mega problem  (Przeczytany 4805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szwepster

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
God of war mega problem
« dnia: Października 10, 2005, 22:09:06 pm »
Jak juz napisalem mam mega problem z god of war, a mianowicie nie mam pojecia jak uwolnic ta babke wiszaca na linie (nie pamietam lokacji)Ludzie pomocy bo juz jestem na mega   :evil:   w*******y  :evil:   ze ne moge tego rozpracowac

Słowik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-10-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
Re: God of war mega problem
« Odpowiedź #1 dnia: Października 11, 2005, 00:13:48 am »
Cytat: "szwepster"
Jak juz napisalem mam mega problem z god of war, a mianowicie nie mam pojecia jak uwolnic ta babke wiszaca na linie (nie pamietam lokacji)Ludzie pomocy bo juz jestem na mega   :evil:   w*******y  :evil:   ze ne moge tego rozpracowac



Pewnie chodzi Ci o lokacje z wodospadami, gdzie trzeba pomóc wyroczni... No więc zrób tak:
1. Przy wejściu są 2 posągi, które można przesuwać. Weż jeden z nich i zrzuć go z góry w miejsce, gdzie płonie ogień (palenisko) i skąd można spojrzeć na dziewczynę. Powtórz cały zabieg z drugim posągiem, tyle, że zrzuć go na ten znajdujący się już na dole.
2. Teraz powstałą konstrukcję przesuń nieopodal ogromnego posągu (Ateny chyba) i umiejsców ją we wgłębieniu przy żródełku (miejsce poznasz po tym, że na ścianie pnie się bluszcz)
3.Wskocz na daszek (przy wejściu do posągu Ateny, poznasz go po popękanej powierzchni, jest wsparty na kolumnach), z niego na uprzednio stworzoną przez siebie konstrukcję z posągów i dalej na bluszcz (o którym już wspomniałem)
4. Kiedy znajdziesz się na półce skalnej, włączy się timer i będziesz musiał pokonać mini tor przeszkód (liny, parę skoków, wspinaczka po ścianach itepe).
5. Gdy znajdziesz się już na tarczy ogromnego pomnika, włączy się cut-scenka i akcja ruszy dalej...

ufffff...:D Tyle zapamiętałem od czasu jak grałem w Goda. Mam nadzieję, że pomogłem ;) (i przy okazji nigdzie się nie pomyliłem ;) )
klimat jak artysta

szwepster

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
God of war mega problem
« Odpowiedź #2 dnia: Października 11, 2005, 12:50:43 pm »
wielkie dzieki , bo juz dosawalem bialej goraczki, miotalem tymi posagami po calej planszy i nie wiedzialem co nimi zrobic :?: jeszc raz wielkie dzieki i pozdro

Słowik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-10-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
God of war mega problem
« Odpowiedź #3 dnia: Października 11, 2005, 17:24:22 pm »
Cytat: "szwepster"
wielkie dzieki , bo juz dosawalem bialej goraczki, miotalem tymi posagami po calej planszy i nie wiedzialem co nimi zrobic :?: jeszc raz wielkie dzieki i pozdro


Spoko stary ;) anytime
klimat jak artysta