Autor Wątek: Backward Compatibility  (Przeczytany 3747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Boon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 08-12-2005
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Backward Compatibility
« dnia: Lutego 24, 2006, 14:16:32 pm »
Nie znalazłem takiego tematu więc zakładam :)
Podobno gry z X odpalane na x360 mają mieć podciagnieta rozdziałke. No właśnie kupiłem Forza Motorsport i jak chce uruchomić w np. 1280x1024 to wyskakuje komunikat że musze zmienić rozdzielczość. Jedyna jaka działa to 640x480 :? Pozatym Live! też nie działa!
Może to dlatego że gra jest w wersji PAL a jak wiadomo X w wersji PAL nie miał możliwości odpalania gier w HD.
Ktoś coś wie na ten temat?
Jak z innymi grami?

PS. Odpalam gry przez kabel VGA, może to jest przyczyną...

sws

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Backward Compatibility
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 26, 2006, 23:00:45 pm »
Kompatybilność wsteczna na nowym klocu to jedno wielkie nieporozumienie, być może jak zaczną znowu uaktualniać emulator to się poprawi, ale na dzień dzisiejszy nie wygląda to najlepiej. Np: Forza potrafi przyciąć :/
sws

Arantos

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-12-2005
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Backward Compatibility
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 28, 2006, 13:37:44 pm »
no nie wiem czy takie nieporozuminie znajomy pogrywa w jade empire ze starego klocka i ma dobrze, ja osobiscie zamowilem halo 2 i ninja gaiden wiec sprawdze czy to porazka, ale z tego co wiem halo 2 swietnie smiga na nowym klocku ba wyglada ciut lepiej. dzis a moze jutro bede widział jak sie zachowuja gry ze starego xboxa wiec opisze. Podejzewam ze ms niemógł zrobic wtopy z uruchamianiem sraych gier byłaby juz oto awantura. MOze w tym jedynm przypadku jest nie najlepiej a poaztym wyszedł juz updet emulatora wiec bedzie dobrze
kupiłem PS 3 oby było warto.