Autor Wątek: Snooker  (Przeczytany 10708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Snooker
« dnia: Marca 20, 2006, 15:47:12 pm »
Tak się zastanawiam, czy ktoś się tutaj interesuje kulkami. Wątpie w to, ale może kiedys taka osoba/osoby sie znajdą, czekam :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Snooker
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 20, 2006, 15:48:49 pm »
Pgrywam jak znajdzie się okazja w jakimś klubie.
Ale kiedyś ostro grałem w jakiegoś snookera online.

A ty ako interesujesz się tym?

mejs

  • Gość
Snooker
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 20, 2006, 15:50:43 pm »
No ja może tak raczej gościnnie, nie jestem wielkim fanem lecz jak na Eurosporcie leci to staram sie obejżeć. Za to mój ojciec to jest Mega Snooker  fun. Jak załatwimy ze stolik do piwnicy to będzie Hardcore  :twisted:

A wracając do samego sportu rozwija wyobraźnie i to co można ujrzeć na Eurosporcie robi wrażenie. Nie ważne aby wbić, ważne aby wbić i potem znowy wbić w taki sposób aby w nastepnej kolejce również dało się wbić lub kiedy wbić się nie da poprowadzić bilę w taki sposób aby przeciwnikowi również się to nie udało.....:D lol

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
Snooker
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 20, 2006, 15:58:12 pm »
A ja kiedyś grałem chyba w to online ;) Ale teraz nie ma z kim w sumie, a tak z ludźmi przypadkowymi to mnie średnio ciągnie. Ale jakimś fanem zapaleńcem to raczej nie jest, ot kilka razy się grało :)
Chociaż... podobało mi się to, fajno ;]

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Snooker
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 20, 2006, 15:58:35 pm »
Cytat: "Derek"
Pgrywam jak znajdzie się okazja w jakimś klubie.
Ale kiedyś ostro grałem w jakiegoś snookera online.

A ty ako interesujesz się tym?

Inaczej nie zkładałbym tego tematu :D
Obecnie leci China Cup. Od jutra zaczynaja się finały. Mecze emitowane sa jak zawsze na EuroSport, a godziny są niewygodne dla oglądaczy, 8:30 i 12:30. Na szczescie są rekolekcje i dzisiaj mogłem obejrzec dwa spotkania, we wtorek i srode równiez trzeba pooglądać.
Pozatym grywam online na wp czasami :) a w realu z godzine na tydzień :D

mejs - własnie to jest piekne w snookerze :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Snooker
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 21, 2006, 10:27:17 am »
Grać w bilard nie umiem, ale lubie oglądać snookera w tv (szkoda że nie mam już eurosportu), naprawdę ale oglądanie wciąga jak diabli, a niektóre zagrania mistrzów to poezja. Pozatym fajnie się gra w gre cue club (inna nazwa trick shot)

mejs

  • Gość
Snooker
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 21, 2006, 11:48:09 am »
Mamy tutaj nawet niezłe zainteresowanie. NIe wszyscy są aktywnymi graczami ale jednak sama chęć obcowania z tym sportem cieszy :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Snooker
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 02, 2006, 17:45:22 pm »
Ja dostałem małą lekcje od byłego mistrza Polski Rafała Góreckiego w snookerze. Podstawy jak sie układac do uderzenia, jak uderzać itd. No i na Ty z nim przeszedłem 8)   w końcu otworzył w moim małym miescie swietny Klub z 5 stołami do B8 i trzema do snookera. Żeby pograc w snooka w realu, to było kiedys moim malym marzeniem, a tu taki prezent z nieba spadł :D


EDIT:
UWAGA, tegorocznym Mistrzem Świata w Snookerze został Dott, który jest daltonista  :)
powaga.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Snooker
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 02, 2006, 17:48:25 pm »
no co ty o kuna respekt dla niego to jak on odroznia kolorki na stole eno to chyba nie wiem czy mozliwe

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Snooker
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 02, 2006, 18:01:56 pm »
Cytat: "paprot"
no co ty o kuna respekt dla niego to jak on odroznia kolorki na stole eno to chyba nie wiem czy mozliwe


Możliwe bo daltonista ma problemy bodajrze z kolorami białym i czarnym .


A ten temat powinien być w dziale Sport chyba :?:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Snooker
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 02, 2006, 18:05:15 pm »
Cytat: "JimDeGriz"
Cytat: "paprot"
no co ty o kuna respekt dla niego to jak on odroznia kolorki na stole eno to chyba nie wiem czy mozliwe


Możliwe bo daltonista ma problemy bodajrze z kolorami białym i czarnym .


A ten temat powinien być w dziale Sport chyba :?:

od Ako się dowiedziałem że ma daltonizm typu Light. Nie odrużnia bodajrze czerwonego od brązowego. Ale ma prawo spytać sędziego co to za kolor.
Kiedy z Ako pojde na snookera to mnie grać nauczu.

My master :mrgreen:

ano powinien do sportu być zaliczony.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: Snooker
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 02, 2008, 19:53:27 pm »
Ogląda ktoś mistrzostwa świata w snookerze na Eurosporcie? Nie sądziłem, że to tak pasjonująca dyscyplina. Wystarczy pojąc zasady, które są proste, a można się niesamowicie dobrze bawić przewidując zagrania, wymyślając rozwiązania czy po prostu oglądając spektakularne zagrania.

W tym turnieju O'Sullivan teraz to obecnie murowany zwycięzca. W ostatniej sesji wygrał 8 frejmów z rzędu! I to z nie byle kim, ostatnie frejmy to formalność i gość jest w finale. Wg mnie z drugiej pary wejdzie Perry, chociaż głowy sobie uciąć nie dam.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Snooker
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 06, 2008, 19:52:45 pm »
Ja oglądałem, oglądam jak natrafię. 2 breaki maxymalne to nie lada wyczyn, a turniej jeszcze trwa :)
Opublikowane: Maj 02, 2008, 20:00:10
No i O'Sullivan wygrał. Dziś dopiero się dowiedziałem :) No i co rzadko się zdarza wpadł golas  :lol:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Snooker
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 26, 2009, 20:33:18 pm »
Strasznie szkoda Paula Huntera. Jeśli chodzi o resztę, kibicuję O Sullivanowi.  :roll:

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Snooker
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 27, 2009, 00:10:25 am »
Szkoda i to bardzo. Miałem wtedy jakąś dłuższą przerwę od oglądania snookera. Najgorszy szok przeżyłem jak po niej włączyłem kiedyś EuroSport i był turniej/program o tytule Tribute to Paul Hunter. Szczena na ziemie od razu Google i szok! Nawet nie wiedziałem że te ostatnie miesiące grał bez włosów już   :cry:
A tak, to też kibicuję Ronniemu  ;) No i Dinga też lubię, taki śmieszny, cichy, spokojny Chinolek  :lol:
Szkoda że w tym roku nie było turnieju WSS w Wawie (oczywiście kasy nie było), w zeszłym roku byłem na finale, wydałem ponad 100 PLN na bilet (znajomi się w głowę pukali) ale oglądać to na żywo, w śmierdzącej dusznej sali, na zaj*** niewygodnym i poluzowanym krześle, z Selbym i Higginsem oglądającym mecz z boku - po prostu bezcenne  :angel:

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Snooker
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 28, 2010, 23:07:29 pm »
Ronnie O'Sullivan właśnie odpadł. Przegrał dwoma punktami z Shelbym. A miał takie olbrzymie prowadzenie ....

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Snooker
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 29, 2010, 00:51:56 am »
U mnie w hotelu swoj snookerowy pokoik ma byly mistrz swiata, irlandczyk Ken Doherty. Gosc wpada tam czesto by sobie potrenowac. Na scianach wisi zajebista kolekcja sportowych precjozow (np. koszulka reprezentacji Brazylii z autografem Pelego, itp.). Calkiem sympatyczny kolezka, musze nadmienic.

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Snooker
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 29, 2010, 15:11:00 pm »
Skubaniec. Pamiętam to jak dziś.

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Snooker
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 29, 2010, 17:41:52 pm »
Ronnie genialny zawodnik, jednak jego sposoby na rozładowanie stresu w czasie meczu, są często dosyć...kontrowersyjne  :grin:
W tych mistrzostwach też kilka afer z nim było
http://video.eurosport.pl/snooker/ronnie-znowu-kreci-afere_vid133310/video.shtml

A to odnośnie tego szybkiego wbijania co dał Sylvan
http://video.eurosport.pl/snooker/ronnie-does-give-a-f.k_vid132811/video.shtml
Fuck pokazany bili... cały Ronnie  :lol:
Sędzia wyciągający czerwoną zamiast czarnej też się zamotał  :)

Śmieszną sytuację oglądałem też przed chwilą w półfinale. Robertson próbował wbić wózek z czerwonych centralnie na wprost lewej narożnej, ale w wyniku nieczystego trafienia bądź uszkodzonego tipa, zaliczył konkretnego jumpshota nad obiema czerwonymi i biała wylądowała w kieszeni  :P Trickshoty na MŚ w snookerze  :o

Cytuj
John Higgins skończony! Przyjął 300 tys. euro za ustawienie meczów!
http://www.eurosport.pl/snooker/mistrzostwa-wiata/2009-2010/john-higgins-skonczony_sto2311052/story.shtml
Cytuj
Wzór cnót, idol milionów, przykładny mąż i ojciec, odznaczony przez królową orderem MBE promotor snookera i trzykrotny mistrz świata przekreślił blisko dwadzieścia lat wspaniałej kariery! John Higgins zgodził się wpłynąć na wynik mających się niedługo odbyć meczów w zamian za 300 tysięcy euro.
...
Stawia też pod wielkim znakiem zapytania wynik rywalizacji 34-letniego Szkota w drugiej rundzie w Crucible z 52-letnim Stevem Davisem. Bukmacherzy przed rozpoczęciem meczu płacili nawet po 10 funtów za każdego postawionego na rywala Higginsa.
...
Zastanawiając się nad sposobami zalegalizowania płatności za nielegalne działania, Szkoci zaproponowali, żeby kwota została przekazana w formie... zapłaty za umieszczenie sponsorskiego logo na kamizelce zawodnika. Takie działanie nie tylko byłoby skutecznym wypraniem płatności, ale też... UMOŻLIWIŁOBY UNIKNIĘCIA ZAPŁACENIA PODATKU od sumy 300 tysięcy euro. Zgodnie z wiedzą chciwej pary ze Szkocji, według prawa obowiązującego w Unii Europejskiej, przekazy pieniężne wynikające z umów sponsorskich są zwolnione z danin na rzecz organu państwowego.

Ja pierdziele ale SZOK :o No kogo jak kogo ale Johna o takie rzeczy bym nie podejrzewał. Już prędzej z elity to Ronniego czy Hendry'ego/
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2010, 13:49:10 pm wysłana przez BudziejPL »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Snooker
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 13, 2010, 14:31:01 pm »

A taki niepozorny. No, no. Ale wyłapałeś info Budziej. Ciekawe czy komentatorzy poruszają ów fakt podczas transmisji....

BudziejPL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-01-2008
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 0
Odp: Snooker
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 13, 2010, 16:32:56 pm »
...Ale wyłapałeś info Budziej. Ciekawe czy komentatorzy poruszają ów fakt podczas transmisji....

Przecież o tym głośno było w Internecie, a nawet  głównych wiadomościach sportowych na TVP czy TVN. Komentatorzy coś tam gadali o tym ale raczej jako takie docinki. Pewnie w pierwszej sesji więcej mówili ale oglądałem tylko drugi dzień finału.

Chciałem zobaczyć co tam w sprawie się dzieje i proszę bardzo
Cytuj
Nowe zarzuty pod adresem Johna Higginsa. Bulwarówka "News of the World" dotarła do pracownicy firmy bukmacherskiej, która twierdzi, że w przerwie pomiędzy sesjami zeszłorocznego finału mistrzostw świata, przy wysokim prowadzeniu, Szkot chciał postawić przeciwko sobie okrągłą sumkę.
http://www.eurosport.pl/snooker/mistrzostwa-wiata/2009-2010/higgins-probowal-ustawic_sto2319427/story.shtml

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 547
  • Reputacja: 251
Odp: Snooker
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 15, 2010, 09:49:51 am »
TV w ogóle niemal nie oglądam, a z transmisją meczów z mistrzostw snookera, nieco się opuściłem niestety ostatnio. W Fakt nic skubańcy nie pisali. Ale informacja ciekawa. Bardzo.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Snooker
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 12, 2010, 23:57:34 pm »
Ogląda ktoś mistrzostwa UK? Frame na 8:9 to masakra była  8)

Wiadomość scalona: Grudnia 13, 2010, 00:31:16 am
O ja pier*ole co za mecz.... ostatni frame  :o :o :o
Koleś przegrywał 5:9...a i tak wygrał. Masakra. Zasłużony tytuł.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 13, 2010, 00:31:16 am wysłana przez Solid Snake 1989 »

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Snooker
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 13, 2010, 11:02:06 am »
Ten ostatni dubel też niesamowity :o, ale widać że nerwy obu snookerzystów zjadały pod koniec. No i mamy wielki come back Johna :D
Yeahh, me and hate that's an odd couple

LostSoul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-11-2011
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Snooker
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 24, 2011, 10:42:44 am »
Witam Jestem wielkim fanem piłki nożnej. Thi sis mój ulubiony rodzaj sportu!

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Odp: Snooker
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 24, 2011, 10:47:15 am »
cześć! Ja tam nie lubię piłki kopanej wole jak się kijem wali po kulach (jeśli wiesz co mam na myśli).
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.