Ankieta

Co jest najbardziej "śmieszne"?

Kisiel
3 (8.3%)
Budyń
0 (0%)
Czarny bujny wąs
19 (52.8%)
Jola Rutowicz
8 (22.2%)
Ciastko
6 (16.7%)

Głosów w sumie: 33

Głosowanie skończone: Grudnia 02, 2008, 17:12:49 pm

Autor Wątek: Co Was ostatnio rozśmieszyło?  (Przeczytany 1601543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1800 dnia: Kwietnia 28, 2013, 11:22:55 am »
@Boban, no właśnie miałem na myśli tych zapierdzielających przez miasto z  zawrotną prędkością. A z pieszymi sam też widziałem  nieciekawe sytuacje, albo rowerzystki-babcie zeskakujące z roweru na środek jezdni, bo trzeba na drugą stronę... :lol:

Gość z tłumikiem też może szkody narobić, jakaś babcia kiedy zawału dostani przez jego żarty )))

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1801 dnia: Kwietnia 28, 2013, 11:31:21 am »
Wstaw ten filmik jeszcze ze trzy razy, coby wszyscy widzieli, jacy to bohaterzy na motocyklach jeżdżą. lol

Wstawiłem jeszcze raz, bo czytając twój wpis miałem wrażenie, że przeoczyłeś. 8) Zapomniałem, że wybierasz wygodne dla ciebie przykłady i pomijasz całkowicie to co może podważać twoją argumentację (w tym przypadku filmik gdzie koleś okazuje się bardzo w porządku).

@Andry
Z tym zawałem to przesadziłeś. :P Jak ktoś żyje w tak dużym mieście, to co trochę jest narażony na jakiś hałas. Dobrze, że wspomniałeś o rowerzystach. Ja nie miałem przykrych zdarzeń z nimi, ale kiedyś po pracy podchodzę do motocykla, a tu swoi jakiś pan w średnim wieku i ogląda moją maszynę. Okazało się, że to przedstawiciel handlowy z Warszawy, który kiedyś za młodu sporo jeździł motocyklami. Pokazał mi swoje porysowane auto, które wygląda tak przez rowerzystów. Koleś tak mścił na rowerzystów, że głowa mała. Właśnie przez to, że przejeżdżają po pasach rowerem, jeżdżą jak święte korowy itp. Ja tam nic nie mam do nich, ale ten pan ewidentnie ich nienawidził.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1802 dnia: Kwietnia 28, 2013, 11:32:32 am »
Mam kosę z motocyklistami.

KOSA z kertem.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1803 dnia: Kwietnia 28, 2013, 11:49:17 am »
Wstawiłem jeszcze raz, bo czytając twój wpis miałem wrażenie, że przeoczyłeś. 8) Zapomniałem, że wybierasz wygodne dla ciebie przykłady i pomijasz całkowicie to co może podważać twoją argumentację (w tym przypadku filmik gdzie koleś okazuje się bardzo w porządku).

Ale zaraz! To jak pozbierał jakiegoś dziadka na chodniku, automatycznie przestał być idiotą, który przygłośnym tłumikiem straszy pieszych na przejściach?  o_O

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1804 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:07:16 pm »
Może po prostu nie jest takim idiotą i chamem za jakiego go uważasz po zobaczeniu filmiku z głośnym tłumikiem. Większym idiotą (a właściwie idiotką) jest dla mnie ta baba, która widząc jak dziadziuś się przewrócił, uciekała w popłochu.

Poza tym pisałem już, że w UK jest takie powiedzenie "Loud pipes save lives", więc mnie kompletnie nie dziwi, że tam jeżdżą z takimi tłumkami. Tym bardziej, że przepisy na to pozwalają. Efektem ubocznym jest to, że każde odkręcenie gazu może wystraszyć przechodniów. Tyle, że ten chłop po prostu lubi przytrollować i postraszyć ludzi bez powodu, co faktycznie może się komuś nie podobać. IMO jest to czyn kompletne nieszkodliwy społecznie. No, ale jeśli już idziemy tym tokiem rozumowania, to każdy z nas jeśli kiedykolwiek rzucił petardę i wystraszył kogoś jej hukiem jest idiotą. Także zastanawiam się czy Iras czasem nie strzelił sobie w kolano. No chyba, że nigdy petard nie rzucał.

Btw. Przyznam się bez bicia, że jak miałem poprzedni motocykl, to raz w momencie odpalania stała obok mnie grupka dzieci z przedszkola i pani przedszkolanka, która podskoczyła kiedy ryknęło z tłumika. Niektóre dzieciaki odsunęły się od motocykla, a inne podeszły bliżej, ale zatkały sobie uszy. Na szczęście nie było w pobliżu żadnego Irasa i nikt mnie bić nie chciał. ;)

PS. Dodam tylko, że osobiście lubię dźwięk głośnych motocykli (najbardziej niski basowy...zarówno dwu jak i czterocylindrowy). Kompletne mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, bo lubię posłuchać pracy silnika takiej maszyny. Natomiast w ch** nie trawię skuterów, które pierdzą jak poj**ane (milion razy głośniej niż maszyny z dużo większymi silnikami) i jebią po uszach. W dodatku drze się takie gówno jak szalone, a jedzie niewiele szybciej niż rower. U nas jest zatrzęsienie takich skuterów, ale ponoć maja się za to zabrać, bo ludzie narzekają na tych gówniarzy coraz częściej.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2013, 12:15:25 pm wysłana przez BoBaN »

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1805 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:14:48 pm »
Mam kosę z motocyklistami.
KOSA z kertem.
Jakbyś testował u mnie w okolicy swoją maszynę, to rzeczywiście kosa. Motocykle fajna rzecz, to ludzie są zjebani ;)

Dla mnie filmik z dziadkiem to straszna pokazówka. Jak uważasz się za dobrego i uczynnego typa, nie musisz tego udowadniać i obwieszczać światu, kręcąc kamerką, wrzucając na youtuba, łączyć ręce młodej kobiety i starszego człowieka. Jakby trzeba było udowodnić: oto mój akt dobroci, patrzcie, jaki jestem pomocny. Telewizja kłamie.

No, ale jeśli już idziemy tym tokiem rozumowania, to każdy z nas jeśli kiedykolwiek rzucił petardę i wystraszył kogoś jej hukiem jest idiotą.
Zgadzam się.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1806 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:16:18 pm »


Btw. Przyznam się bez bicia, że jak miałem poprzedni motocykl, to raz w momencie odpalania stała obok mnie grupka dzieci z przedszkola i pani przedszkolanka, która podskoczyła kiedy ryknęło z tłumika. Niektóre dzieciaki odsunęły się od motocykla, a inne podeszły bliżej, ale zatkały sobie uszy. Na szczęście nie było w pobliżu żadnego Irasa i nikt mnie bić nie chciał. ;)

PS. Dodam tylko, że osobiście lubię dźwięk głośnych motocykli (najbardziej niski basowy...zarówno dwu jak i czterocylindrowy). Kompletne mi to nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie, bo lubię posłuchać pracy silnika takiej maszyny. Natomiast w ch** nie trawię skuterów, które pierdzą jak poj**ane (milion razy głośniej niż maszyny z dużo większymi silnikami) i jebią po uszach. W dodatku drze się takie gówno jak szalone, a jedzie niewiele szybciej niż rower. U nas jest zatrzęsienie takich skuterów, ale ponoć maja się za to zabrać, bo ludzie narzekają na tych gówniarzy coraz częściej.

Otóż to, ryk silnika wywołuje też u niektórych takie motoryzacyjne podekscytowanie i przyciąga mimo hałasu))) Nieraz jadąc tramwajem, stojąc na przystanku, itd,  trafia się, że obok przejeżdża coś głośnego i zawsze mnie to ciekawi, zawsze chce się zobaczyć co to było  :)
Wczoraj na pokazie motoryzacyjnym na rynku łódzkiej Manufaktury, dzieciaki stawały naprzeciwko wydechu z ciekawością oglądając ryczące eksponaty.
No ale nie wszyscy pasjonują się motoryzacją i nie udziela im się takie podekscytowanie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1807 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:17:54 pm »
Dla mnie filmik z dziadkiem to straszna pokazówka. Jak uważasz się za dobrego i uczynnego typa, nie musisz tego udowadniać i obwieszczać światu, kręcąc kamerką, wrzucając na youtuba, łączyć ręce młodej kobiety i starszego człowieka. Jakby trzeba było udowodnić: oto mój akt dobroci, patrzcie, jaki jestem pomocny. Telewizja kłamie.

Koleś wrzuca od chu** filmików na YT. Nagrał takie zdarzenie (które zapewne przytrafiło mu się pierwszy raz, bo takie rzeczy nie zdarzają się codziennie), to czemu miał tego nie wrzucać na swój kanał? Ma tam całą masę filmów, ale akurat tak nietypowego zdarzenia nie powinien wrzucać, bo ktoś uzna to za pokazówkę? Lolz.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1808 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:20:32 pm »
Nalężę do szacownego grona osób, które nigdy nie rzuciło petardy. :angel:

Jak byłem młody to jakoś mnie to nie jarało, a teraz jak moje zwierzęta cierpią w Sylwestra to już w ogóle.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1809 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:22:22 pm »
@Andry
Zgadza się. Tylko ostrzegam przed takim stawaniem za głośnymi maszynami. Na otwarciu sezonu w Waraszawie (1/4 mili) stanąłem za autem z silnikiem odrzutowym (w dosyć dalekiej odległości) i uszkodziłem sobie lekko słuch w lewym uchu. Huk jest tak potężny, że nie wiedziałem gdzie jestem jak pojazd poszedł z pełną mocą przed siebie. :-x

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1810 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:23:33 pm »
Nalężę do szacownego grona osób, które nigdy nie rzuciło petardy. :angel:
Pewnie zamiast tego naqrwiałeś na full prawilną muzyką. Zaprzecz.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1811 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:24:27 pm »
Nalężę do szacownego grona osób, które nigdy nie rzuciło petardy. :angel:

Poważnie? Chciałbym napisać, że jesteś pierwszą osobą, którą znam z takiego grona, no ale przecież Cię nie znam. :P U nas co odpust cała wieś biega z petardami.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1812 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:24:55 pm »
@Boban
Imo filmik jest pretensjonalny. Tyle.

Jacek84

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1813 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:27:52 pm »
Nalężę do szacownego grona osób, które nigdy nie rzuciło petardy. :angel:

Poważnie? Chciałbym napisać, że jesteś pierwszą osobą, którą znam z takiego grona, no ale przecież Cię nie znam. :P U nas co odpust cała wieś biega z petardami.
No musisz mi uwierzyć na słowo, że nie jest to dla mnie fun i nigdy nie był. Robiłem różne głupie rzeczy, ale tego nie.

Nalężę do szacownego grona osób, które nigdy nie rzuciło petardy. :angel:
Pewnie zamiast tego naqrwiałeś na full prawilną muzyką. Zaprzecz.
Nie mogę ;(.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1814 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:37:02 pm »
Wierzę Ci Tarniaku. Po prostu u nas to niespotykane i stąd to zdziwienie. :D

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1815 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:41:17 pm »
Dla mnie filmik z dziadkiem to straszna pokazówka. Jak uważasz się za dobrego i uczynnego typa, nie musisz tego udowadniać i obwieszczać światu, kręcąc kamerką, wrzucając na youtuba, łączyć ręce młodej kobiety i starszego człowieka. Jakby trzeba było udowodnić: oto mój akt dobroci, patrzcie, jaki jestem pomocny. Telewizja kłamie.

O właśnie to. Jakbyś mnie nie wkurwiał przez większą część swojej forumowej egzystencji, to nawet dałbym ci plusa ;

I ja też petardami nie rzucałem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1816 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:52:42 pm »
Sami prawi ludzie na tym forum. To ja ze swoim dzieciństwem kiedy biegałem z petardami podczas odpustu, strzelaniem z kałacha i strzelby u kumpla, a potem ze swoim motocyklem na tłumiku Arrowa jestem okrutnym chuliganem. Jeszcze mi napiszcie, że nigdy nikogo w życiu nie wystraszyliście celowo (np. koleżanki z pracy, ziomka w szkole, brata/siostrę w domu), to w ogóle zacznę się zastanawiać czy nie iść do zakonu żeby odkupić swoje winy. :lol:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1817 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:56:18 pm »
Jeszcze mi napiszcie, że nigdy nikogo w życiu nie wystraszyliście celowo...

A po cholerę miałbym to robić?  o_O

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1818 dnia: Kwietnia 28, 2013, 12:58:53 pm »
Jakbyś mnie nie wkur**ał przez większą część swojej forumowej egzystencji, to nawet dałbym ci plusa ;

haha.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1819 dnia: Kwietnia 28, 2013, 13:00:54 pm »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1820 dnia: Kwietnia 28, 2013, 13:08:19 pm »
Jeszcze mi napiszcie, że nigdy nikogo w życiu nie wystraszyliście celowo...

A po cholerę miałbym to robić?  o_O

Serio? Bo nie wiem czy to jakieś żarty czy na poważnie tak piszesz. Samo święto halloween świadczy o tym, że ludzie lubią się straszyć. Ostatnio w robocie zjebało się oświetlenie i kierownik dla beki wystraszył któregoś z pracowników. Tak dla jaj po prostu. Nie wiem, może obracam się w jakimś popierdolonym środowisku i jesteśmy niszowi w tym, że robimy komuś psikusa. To naprawdę takie dziwne? Te wszystkie filmiki na YT z nazwą "prank" są równie nienormalne i dziwne?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1821 dnia: Kwietnia 28, 2013, 13:25:15 pm »
Halloween też nie obchodzę jakby co.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1822 dnia: Kwietnia 28, 2013, 13:31:53 pm »
No to widzisz. Dlatego gdybyś napisał mi, że fajnie jest prowadzić spokojny tryb życia, bez robienia sobie żartów, bez adrenaliny, będąc całe życie poważnym, to ja zapytałbym tak jak ty:

A po cholerę miałbym to robić?  o_O

Każdy lubi co innego.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1823 dnia: Kwietnia 28, 2013, 13:53:27 pm »
No a teraz wyobraź sobie, że ktoś może nie lubić, kiedy jakiś debil na motocyklu warczy na niego na przejściu dla pieszych.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1824 dnia: Kwietnia 28, 2013, 14:11:37 pm »
No cóż, ludzie w UK muszą być do tego przyzwyczajeni, bo tam motocykle są dużo głośniejsze niż u nas. Po prostu rozbawiła mnie reakcja tych ludzi. A, że koleś sobie przytrolował to już inna sprawa. Ja bym go nie nazwał debilem za takie coś. W sumie to i tak mała ta kompilacja jak na to ile czasu spędza na moto w mieście. Widocznie niewielu tam jest takich trzęsiportków.

Kert

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 21-01-2008
  • Wiadomości: 16 546
  • Reputacja: 255
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1825 dnia: Kwietnia 28, 2013, 14:21:38 pm »
U nas w kraju targanie świni za samochodem jest świetną zabawą, a nie jakieś tam moto brzdąkanie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1826 dnia: Kwietnia 28, 2013, 14:24:50 pm »
Też. :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1827 dnia: Kwietnia 28, 2013, 14:30:44 pm »
U nas w kraju targanie świni za samochodem jest świetną zabawą, a nie jakieś tam moto brzdąkanie.
:lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1828 dnia: Kwietnia 28, 2013, 14:43:22 pm »
A najlepiej targanie świni za motocyklem z głośnym tłumikiem. :D

hanza

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1829 dnia: Kwietnia 28, 2013, 14:54:57 pm »


tak sie jezdzi w Londynie. LWG :grin:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1830 dnia: Kwietnia 28, 2013, 16:05:50 pm »
Siedem minut patrzenia w nadziei, że coś go w końcu jebnie  :(

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1831 dnia: Kwietnia 28, 2013, 16:25:29 pm »
Cytuj
Uwaga, nadajemy ważny komunikat. Termalica Bruk-Bet Nieciecza pokonała 3:1 Dolcan Ząbki (ten sam Dolcan, który w ostatnich dwunastu meczach wygrał jedenaście razy), tym samym powracając na pozycję lidera z 52 punktami na koncie. W przyszłym tygodniu dopisze kolejne trzy za walkower z ŁKS-em, a do zagrania będzie miała jeszcze siedem spotkań, w tym z Wartą Poznań u siebie. Dlaczego ta informacja jest ważna? Ponieważ w dwóch z ostatnich trzech sezonów do awansu wystarczało 60 punktów. Albo więc Termalica będzie zmuszona do jakiegoś gigantycznego, ewidentnego i śmierdzącego aż do Świnoujścia odpuszczania meczów, albo możemy ją powoli witać w skromnych progach Ekstraklasy. Około 700 mieszkańców Niecieczy z pewnością zorganizuję fetę z okazji awansu, że posadzki trząść będą się jeszcze w Krakowie, a może i poza Małopolską.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1832 dnia: Kwietnia 28, 2013, 18:21:00 pm »
Siedem minut patrzenia w nadziei, że coś go w końcu jebnie  :(

A wystarczyło tytuł przeczytać. ;)

svonston

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1833 dnia: Kwietnia 28, 2013, 18:24:19 pm »


tak sie jezdzi w Londynie. LWG :grin:
A późnij "patrz w lusterka, motocykle są wszędzie" i źli kierowców samochodów... :lol:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1834 dnia: Kwietnia 28, 2013, 18:31:26 pm »
Svon nie przesadzaj. W takich przypadkach nikt nie ma pretensji do kierowców puszek. Motocyklista jadąc w ten sposób jest sam sobie winny i niestety robi czarny PR dla reszty normalnych ludzi jeżdżących jednośladami.

svonston

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1835 dnia: Kwietnia 28, 2013, 18:33:03 pm »
Jak dla mnie to w ten sposób jeździ 3/4 motocyklistów, a i tak podczas wypadku dawcy mówią o złych kierowcach puszek. Robię po 2-3 tysiące km miesięcznie po samej Warszawie i mały procent jednośladów jeździ normalnie, resztą nakurwia jak leci byle do przodu.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1836 dnia: Kwietnia 28, 2013, 18:35:57 pm »
To żeś przyje**ł śmieszną Svonową statystyką. :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 976
  • Reputacja: 120
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1837 dnia: Kwietnia 28, 2013, 18:38:20 pm »
A piesi w Londynie to albo zawsze łażą na czerwonym, albo mają tam tak krótko poustawiane światła. Masakra jakaś, w tym filmiku tylko w jednym miejscu piesi szli jak należy.

svonston

  • Gość
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1838 dnia: Kwietnia 28, 2013, 18:41:01 pm »
To żeś przyje**ł śmieszną Svonową statystyką. :lol:
Nie mam statystyk, po prostu mówią jak ja to widzę za kółkiem. Mnie to nie śmieszy, bo motocykle są fajne, a społeczność na ścigaczach to w większości cwaniacy, których jak nie przepuścisz, żeby byli na światłach pierwsi dają na odcinkę, żeby ich usłyszeć.

Nie musisz się z tym zgadzać, ale ja nie muszę przyznawać tobie racji.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Co Was ostatnio rozśmieszyło?
« Odpowiedź #1839 dnia: Kwietnia 28, 2013, 18:49:20 pm »
Sprawdź statystyki policji i ogólnie statystyki wypadków motocyklowych. Ze mną nie musisz się zgadzać, ale jeśli nie zgadzasz się z tymi statystykami, to nic ci na to nie poradzę. IMO teraz wszedł dobry przepis, że na ciężkie motocykle można robić prawko dopiero od 24 (albo 25...już nie pamiętam) roku życia. Najgłupsze było to jak gówniarz robił prawko i od razu kupował litra lub 600'tkę, nie mając wcześniej doświadczenia z mocniejszymi motocyklami.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2013, 18:51:14 pm wysłana przez BoBaN »