Autor Wątek: Xbox - the future...  (Przeczytany 13091 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Xbox - the future...
« dnia: Stycznia 25, 2004, 15:18:59 pm »
Gdybyście mogli złożyć swojego "Xboxa" to jakie bebechy byście weń wsadzili? Jakie porty i interface'y? System operacyjny?

UWAGA! - Topic dla maniaków technikaliów :mrgreen:
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Jędrek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-11-2003
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Xbox - the future...
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 25, 2004, 16:47:08 pm »
Wywalil bym HDD
GamerTag - Jedrek PL

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Xbox - the future...
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 25, 2004, 17:58:00 pm »
Cytat: "Jędrek"
Wywalil bym HDD


A to dlaczego? Mi się to urządzonko podoba chociaż jeśli miałby mi służyć tylko i wyłącznie do ściągania z sieci łatek to od razu do, nomen omen, pieca :lol:

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Xbox - the future...
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 25, 2004, 18:07:27 pm »
Ja bym do swojego 'dokoptował' przedni panelek z przyciskami [jak w wideo czy innym DVD ;)] plus jakiś wyświetlacz [czas, temperaturka...]. Pokrętełka jak w analogowych playerach :mrgreen: Tylko jeszcze nie wiem do czego...
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Xbox - the future...
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 25, 2004, 18:12:01 pm »
Dozucil bym do xboxa 2 video i bongosa...:D
Fryty tyty dotknij pyty

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Xbox - the future...
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 25, 2004, 18:20:12 pm »
Yakuzi box!  :shock:

Czaicie klimat? Macie Yakuzi, przeszklone. Zamiast ścianek macie wyświetlacze, a na tych wyświetlaczach giery z Xboxa. Underwater Play'as!
Woda dodatkowo zniekształca obraz tak, że musicie znajdować się pod wodą by dobrze wszystko widzieć. Fale dźwiękowe lepiej roznoszą się w wodzie...  ŁUP! - Wyskakuje wielki rekin  :shock:
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Xbox - the future...
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 25, 2004, 18:38:34 pm »
... I nagle nie wiadomo skąd woda nabrała koloru żółtego:D:D:D
Fryty tyty dotknij pyty

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Xbox - the future...
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 25, 2004, 18:39:12 pm »
Ostre klimaty były by z tym 'dżakuzi':D
Fryty tyty dotknij pyty

Jędrek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-11-2003
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Xbox - the future...
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 25, 2004, 18:55:31 pm »
Cytat: "Mielu"
Cytat: "Jędrek"
Wywalil bym HDD


A to dlaczego? Mi się to urządzonko podoba chociaż jeśli miałby mi służyć tylko i wyłącznie do ściągania z sieci łatek to od razu do, nomen omen, pieca :lol:


A do czego Ci obecnie sluzy?
GamerTag - Jedrek PL

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Xbox - the future...
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 25, 2004, 19:03:42 pm »
Do niczego, bo nie mam Xboxa. Ale uważam, że HDD może służyć np. do trzymania zdjęcia facjaty, muzy, filma jakiegoś czy dodatkowych poziomów (ale nie łatek poprawiających ch..owo działającą grę). Można znaleźć milion powodów, dla których przydatny jest dysk i nie powiesz mi, że tak nie jest.

Poza tym grzecznie Cię proszę o dłuższe posty, bo zaczynają mnie drażnić te ultrakrótkie wypowiedzi, a nie chcemy nadejścia Viewtiful Mielu :evil:

Jędrek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-11-2003
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Xbox - the future...
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 25, 2004, 19:12:25 pm »
Prosba zostanie przyjeta...
Hmm. Jezeli kupisz Xa i CO NAJGORSZA przerobisz...(ja zaluje, bo teraz smigalbym po Live. Wiem, wiem sa wylaczniki chipow itp. Ale to nie dla mnie) To bedziesz wiedzial czemu nie chcesz Hdd. Ostatnio czytalem, ze jak zrzucisz gre na hdd i przerboisz plik to w PGR2 mozesz miec (imo do dupy) widok z kokpitu auta... Teraz X jest najbardziej spiracona konsola na rynku. A to wszytsko przez hdd. Ludzie podmieniaja sobie na wieksze i wrzucaja gry. Mam kumpla(jaki to kumpel), ktory gra w 2 gry na swoim Xie. A ma je na hdd. Tlumaczy tym ze nie chce zajechac lasera.

Po cholere mi trzymnaie zdjec na Xie? Po co trzymac film? Ogladasz i zapominasz... Nie trzymas, nie ma po co. I dlatego hdd w konsoli stal sie moim wrogiem. Nie powiem ze go nie wykorzystuje. Ale zaluje, ze przerobilem i mam duzo wieksze mozliwosci, ktore mi po cholere...

Jak mialem nie przerobionego to spoko. Muzyke mialem, i savy. I nic wiecej, a teraz stalem sie kims innym. A jak czytam o X2, to mi sie wiezyc nie chce. Wiem tyle ze nastepniej swojej konsoli next-next gen nie przerobie, nie chce miec tyle mozliwosci.
GamerTag - Jedrek PL

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Xbox - the future...
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 25, 2004, 19:28:48 pm »
Być może właśnie dlatego może nie być dyska w następcy Eksa. Masz rację pisząc o tych zdjęciach i filmach. Przecież można do tego używać kompa (a nawet trzeba). Mimo wszystko, podoba mi się możliwość ściągnięcia sobie z sieci dodatków. I widzisz, tu jest problem. Czy dać tym śmiesznym małym ludzikom dodatki i dyska żeby mieli gdzie trzymać czy olać i nie dawać HDD żeby nie przerabiali. Ja myślę obecnie o zakupie Xboxa właśnie ze względu na opcję gry po sieci. Chciałbym dołączyć do cieszących się Live'em ludzików i na pewno konsolki nie przerobię. W każdym razie wiemy czemu nie chcesz hadeka w swoim Xboxie. Nie można było tak od razu napisać? :twisted:

Jędrek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-11-2003
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Xbox - the future...
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 25, 2004, 19:43:00 pm »
Cytuj
W każdym razie wiemy czemu nie chcesz hadeka w swoim Xboxie. Nie można było tak od razu napisać?

No mozna bylo...

Cytuj
Mimo wszystko, podoba mi się możliwość ściągnięcia sobie z sieci dodatków

 Moim zdaniem jest to kompletnie nie potrzebne. Gra jest gra i nie potrzebuje nowych majtek do sima, czy nowej szafki kuchennej. MS myslal ze ludzie beda sciagac i to polepszy wziecie Live'a. A to nei prwada. Wiesz kiedy ludzie kupia Live'a jak wyjdzie HALO2!!! Ludzie nie potrzebuja dupereli, tylko dobrej gry!


Cytuj
Ja myślę obecnie o zakupie Xboxa właśnie ze względu na opcję gry po sieci. Chciałbym dołączyć do cieszących się Live'em ludzików

Mnie ratuje XBconnect, jedyny program dzieki ktoremu pograsz w HALO przez siec. Ale jak wyjdzie HALO2, wszytsko przerzuca sie na LIve.

Cytuj
na pewno konsolki nie przerobię

Dobrze robisz.
GamerTag - Jedrek PL

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Xbox - the future...
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 25, 2004, 20:23:06 pm »
Szuru-buru! :twisted:
Ja mam konsolkę przerobioną ze względu na emulatorki i filmy w DivX. Moj PC to P200 i na nim bym sobie takich rzeczy nie zapuścił... Ktoś powie, że lepiej trzeba było sobbie PieC sprawić lepszy? A po co? P200 do pisania tekstów starczy i Internetu. A Xbox - domowe centrum rozrywki. :D
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Xbox - the future...
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 12, 2004, 10:23:05 am »
Cytat: "TomisH"
Szuru-buru! :twisted:
Ja mam konsolkę przerobioną ze względu na emulatorki i filmy w DivX. Moj PC to P200 i na nim bym sobie takich rzeczy nie zapuścił... Ktoś powie, że lepiej trzeba było sobbie PieC sprawić lepszy? A po co? P200 do pisania tekstów starczy i Internetu. A Xbox - domowe centrum rozrywki. :D


TomisH masz absolutną rację. Też mam kompa dość starego zjechanego złoma, ale do internetu, gg, pisania i drukowania tekstów starczy, i tak nie zamierzam ładowac w niego kasy aby grać :D Do tego jest konsola!! :)

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Xbox - the future...
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 12, 2004, 11:56:31 am »
Ja jestem zwolennikiem twardego dysku choćby tylko ze względuu na save'y. Dżizas, jak sie przerzuciłem z ps2 na x'a, od razu poczułem diametralną różnicę- w większości gier mam save'y do każdego poziomu z osobna, a grając na maszynie sony, mógłbym tylko nadpisywać stany gry. Nie słodko. No a do tego emulatory, muza (własnej roboty OST'y do gier), filmy i gry na HDD... twardy dysk to IMO świetna sprawa.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Xbox - the future...
« Odpowiedź #16 dnia: Października 16, 2004, 23:03:58 pm »
Powinna być opcja ściągania na HDD japońskich schoolgirls i np. rozstawiania ich na poboczu w PGR lub BURNOUT 3  :twisted:

A propos sieci i przerobionego iXa- można przecież spokojnie grać przez XBConnect. Na co ci XB Live!, skoro w Polsce sobie na nim praktycznie nie pograsz (niby można, ale trzeba kręcić full wałków z rejestracją- adres zamieszkania, karta kredytowa...).


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."