Autor Wątek: Ps2 vs. Xbox  (Przeczytany 28219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 07, 2004, 20:48:03 pm »
Cytat: "DMX"
Gruby: Gry dziecinne okresla 'klimat' w grze a nie jej trudnosc. Bo jakby Marian wygladal jak Arnold, biegalby po obskurnych miejscach a nie cukierkowatych platformach i eleminowalby wroga 3 metrowym mieczem a nie naskakiwal im na glowe a poziom trudnosci by nie wzrosl, to wedlug ciebie nadal jest dziecinna gra :twisted: Na NGC powstaje mnostwo wlasnie gier w takich 'rozowych' klimatach.


Owszem. Wtedy byłaby dziecinna, niezabawna i głupia. :) Tylko, że Mario jest trudny. A czy tak konieczny do wszystkiego jest Arnold z mieczem? A gdzie miodność z samej rozgrywki??? Czy widok krwi jest wszystkim tak potrzebny? W Mario nie chodzi o to żeby kogoś zabijać, tylko, żeby szukać gwiazdek i zdobywać je w przemiodny sposób, dzięki SWOIM umiejętnosciom... A taki Manhunt np.? To jest wbrew pozorom dziecinna gra (nie mylić z "dla dzieci" bo to spora różnica). Chodzisz typem robiąc ciągle to samo... A cała zabawa polega na zmienianiu broni z młotka na kilof... Kurde, normalnie Dig Dug był chyba bardzie skomplikowany. Ale na szczeście na tym urywam swój głos. Graj w co chcesz. I nie odmawiaj innym tego samego.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 08, 2004, 01:44:33 am »
Kazda gre da sie przechodzic na chama prostym schematem i jesli w Manhuncie przyjmie sie taki wariant,to rzeczywiscie gra zrobi sie nudna po godzinie.Tyle,ze przy odrabinie wysilku da sie z tej gry wycisnac wiecej niz stukniecie w sciane ,schowanie sie w cieniu i pacykikacja huntera/policjanta za pomoca najszybszego stealth killa...
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 08, 2004, 12:32:12 pm »
Zdecydowanie masz rację.

1. Ciekaw jestem, jak DMX zaszufladkowałbyś Viewtifull Joe? Też jest dużo różu... Krwi nie ma ani trochę... Grafika pokraczna... A jednak dużo ludzi stawia tą grę na piedestale i absolutnie nikt nie powie że jest dziecinna.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

DMX

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-12-2003
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 08, 2004, 16:07:27 pm »
Szczerze mowiac nie mam pojecia co to za gra :) Oblookalem troche screeny i wyglada na kolejna 'popiedółkowatą' gre wymyslona przez skosnookich :P (ale sciagne sobie filmik i obejrze zeby zobaczyc co to jest) Juz mowilem ze nie kreca mnie kimaty w stylu Wario World, Mario Golf: Toadstool bla, Mario Kart Double Dash, Pikmin 2 (to jest dopiero nienormalne ;) )

UPDATE: Obejrzalem filmik z tej gry LOL Viewtifull Joe to jest wlasnie przyklad pokreconej japonskiej produkcji. Jak to jest dobra gra to ja dziekuje, 100 razy lepsza jest Kung Fu Chaos

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 08, 2004, 18:13:21 pm »
Cytat: "DMX"
UPDATE: Obejrzalem filmik z tej gry LOL Viewtifull Joe to jest wlasnie przyklad pokreconej japonskiej produkcji. Jak to jest dobra gra to ja dziekuje, 100 razy lepsza jest Kung Fu Chaos


UAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA TRZYMAJCIE MNIE BO PADNĘ NA SERCE I BĘDĄ KOGOŚ NA ZASTĘPSTWO SZUKAĆ HAHAHAHAHA LOL :lol:  :lol:  :lol: nieeeee mogę hahahaha

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 08, 2004, 18:32:22 pm »
Cytat: "DMX"
UPDATE: Obejrzalem filmik z tej gry LOL Viewtifull Joe to jest wlasnie przyklad pokreconej japonskiej produkcji. Jak to jest dobra gra to ja dziekuje, 100 razy lepsza jest Kung Fu Chaos



Koncze z graniem...

Krs

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2004
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 08, 2004, 18:34:21 pm »
Cytat: "DMX"
(...)ciap - i tak nic ciekawego tu nie bylo  :lol: (...)


o bosz... niektorzy sa po prostu niereformowalni, gosc wiesza psy na konsoli o ktorej nie ma zielonego pojecia. Szkoda slow  8)
With kind regards,
-=[ Krs ]=-

  • Gość
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 08, 2004, 19:31:21 pm »
buhahahahhabhahahhahaa nie no zara badne buhahahahahahahahahahahaha
kung fu chaos ubhahahahahahahahhaahhahahaah kurewa nie moge ahahahahaahhaahah :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

DMX

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-12-2003
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 08, 2004, 19:47:35 pm »
LOL Fajne te forum sami zakreceni posiadacze NGC a forum nazywa sie Xbox :P

Nie gralem ale widze jak ta gra wygala: http://www.capcom.co.jp/vj/img/mov/vj_tgs_s.mpg Jakis gosciu przebrany w czerwony kombinezon czlowieka rakiety nawala wszystkich jak leci, a grafika przypomina czasy Amigi 500 gdzie mnostwo bylo takich gier 2D gdzie ekran przesuwa sie w prawo a smieszny lepek nawala wszystkich (Franko :P). Mam takie gry na komorze. A Kung Fu Chaos jest 100 razy lepszy od tego badziewia bo jest chociaz w trojwymiarze  :twisted:

Jak to jest jeden z lepszych tytulow na GC to Nintendo powinno podzielic los SEGI  :?

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 08, 2004, 20:16:33 pm »
he he viewtiful joe jest w trójwymiarze he he

gościu nie masz zielonego pojecia o grach...
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 08, 2004, 20:21:10 pm »
Dobra o VJ jest mowa w dziale GCN więc jak chcecie o nim mówić to tam proszę. Miazga, czy Ty dalej chcesz eksa kupić?

DMX

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-12-2003
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 08, 2004, 20:30:49 pm »
Nie chodzi mi o ta gre tylko ogolnie klimat na NGC. Nintendo ma bowiem na swoim koncie wiele wesolych, "kreskowkowych" gier, które doskonale trafiaja do ludzi młodych. Mozna spotkac tm Super Mario Brothers, Donkey Kong, Zelda i Pokemon oraz najnowsze odkrycie firmy: Pikminy - cytuje "które są małymi roślino-podobnymi stworzeniami, które biegają w grze wykonując twoje polecenia" (liiiitttttooosssccci).

PS2 i Xbox stawia na gry dla starszych (Iks w zasadzie nie ma takich gier dla mlodych (moze ma ale sa to srednie produkcje) i nawet wykupienie od Nintendo Rare nic nie zmienilo. Jak komus odpowiadaja takie klimaty to niech gra na NGC ja tylko mowie ze mi nie odpowiadaja dlatego kupilem Xboxa a konsola wielkiego N nigdy wiecej nie kupie.

PS Temat mozna zmienic na "Ps2 vs. Xbox vs. NGC" i pasuje :)

PS2 Jednak to prawda ze Gameonly to bractwo przyjaciol Nintendo ;) Od razu ilu na manie naskoczylo, jakbym jakies herezje opowiadal :D

Krs

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2004
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 08, 2004, 21:49:27 pm »
Cytat: "DMX"
jakbym jakies herezje opowiadal :D

tylko z tym mozna sie zgodzic :)

"Wielki znawco gier", wytlumacz zatem dlaczego VJ dostaje takie oceny:

Gamespot: 9.2
IGN 9.5
Neo Plus: 9.6
Gamespy 5 / 5  
Game Zone 9.4
With kind regards,
-=[ Krs ]=-

DMX

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-12-2003
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 08, 2004, 22:26:28 pm »
Pikmin zgarnal 9,1 czyli tez jest rewelacja? Dla ludzi zbierajacych Pokemony pewnie tak

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 08, 2004, 22:44:24 pm »
Nie no porownanie Viewtiful Joe z Kung Fu Chaos to zabawne bylo :twisted: .
Przypomnialo mi sie jak na lamach N+ ktos przekonywal wszystkich,ze Perfect Dark jest lepsze od PESow^^
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 08, 2004, 22:51:30 pm »
Cytat: "DMX"
PS2 Jednak to prawda ze Gameonly to bractwo przyjaciol Nintendo ;) Od razu ilu na manie naskoczylo, jakbym jakies herezje opowiadal :D


Bzdura. Po prostu Nintendowcom u nas dobrze, bo o nich dbamy. Kochamy wszystkie konsolki i nie mówimy, że któraś jest do bani czy coś. I dlatego jeśli mówisz rzeczy niestworzone o Ninny (Zelda nie jest dziecinna, VJ nie jest pokręconą japońską produkcją) to nie dziw się, że protestujemy. NIE JESTEŚMY BRACTWEM PRZYJACIÓŁ NINTENDO, A BRACTWEM PRZYJACIÓŁ KONSOL !!!!!!!!! :evil:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 08, 2004, 23:09:21 pm »
Cytat: "Mielu"
Miazga, czy Ty dalej chcesz eksa kupić?

Mielu chce kupić, ale cały czas nie mogę znaleźć X'a z laserem Samsunga,a to podstawa :( no i musze mieć troche kasy, żeby ulepszyć kompa i grać sobie w Pro Evo :P

DMX

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-12-2003
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 09, 2004, 00:06:09 am »
Cytat: "Mielu"
Cytat: "DMX"
PS2 Jednak to prawda ze Gameonly to bractwo przyjaciol Nintendo ;) Od razu ilu na manie naskoczylo, jakbym jakies herezje opowiadal :D


Bzdura. Po prostu Nintendowcom u nas dobrze, bo o nich dbamy. Kochamy wszystkie konsolki i nie mówimy, że któraś jest do bani czy coś. I dlatego jeśli mówisz rzeczy niestworzone o Ninny (Zelda nie jest dziecinna, VJ nie jest pokręconą japońską produkcją) to nie dziw się, że protestujemy. NIE JESTEŚMY BRACTWEM PRZYJACIÓŁ NINTENDO, A BRACTWEM PRZYJACIÓŁ KONSOL !!!!!!!!! :evil:


Wszyscy przeciez wiedza ze Nintendo to firma kierujaca swoj produkt glownie dla najmlodszych, wszyscy o tym wiedza, jak mozna temu zaprzeczac. To ona kreuje Zelde w tak cukierkowym klimacie, wymysla Pokemony i reszte dziwnych wynalzkow. Mi sie nie podoba jej klimat ale innym moze. Caly czas jestemy na forum Xboxa i chyba mam prawo powiedziec co mysle o konsoli konkurencji.

A Gameonly faworyzuje NGC, prosty przyklad wchodzimy na strone glowna 8 newsow: 1 o sprzedazy konsol, 1 o Malice a 6 o Nintendo. Na pewno nie takie sa proporcje na rynku konsol

Cytat: "Tokar_Sama"
Nie no porownanie Viewtiful Joe z Kung Fu Chaos to zabawne bylo :twisted: .
Przypomnialo mi sie jak na lamach N+ ktos przekonywal wszystkich,ze Perfect Dark jest lepsze od PESow^^


:lol: Kurde ale te IGN i Gamespot naiwne zaliczylo te dwie gry do tego smego gatunku 'Fighting Action' no ale w koncu to nawalanka 2D a ta jest nawalanka 3D to taka roznica jak PES i Perfect Dark  :lol:

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 09, 2004, 11:14:40 am »
Cytat: "DMX"
Od razu ilu na manie naskoczylo, jakbym jakies herezje opowiadal :D


opowiadasz bzdury... tak sie sklada ze mam xboxa i mialem przez jakies 2 dni kung fu chaos... wiekszego gniota na tej konsoli w zyciu nie widzialem... nedzna podrobka power stone... VJ mi sie rowniez nie podoba. nie moj styl ALE w niej przynajmniej mozna sie doszukac ciekawych patentow i czegos oryginalnego. juz sam pomysl zrobienia takiej gry w dzisiajszych czasach jest oryginalny HEHE. dlatego oceniam ja o niebo wyzej.
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 09, 2004, 11:19:11 am »
Cytat: "DMX"

Wszyscy przeciez wiedza ze Nintendo to firma kierujaca swoj produkt glownie dla najmlodszych, wszyscy o tym wiedza, jak mozna temu zaprzeczac. To ona kreuje Zelde w tak cukierkowym klimacie, wymysla Pokemony i reszte dziwnych wynalzkow. Mi sie nie podoba jej klimat ale innym moze


Widać że nigdy nie grałeś w Zelde ani w inne cudne gry Nintendo, tu nie chodzi jak wyglądają tylko ile radości dają z grania,
no i jeżeli oceniasz gry ze względu na grafikę to powodzenia...
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 09, 2004, 11:30:01 am »
ostatnia zelda powaznie mnie rozczarowala... toz to bajeczka dla malutkich dzieci (i nie mowie tu o grafice ktora jest przepiekna, tylko o scenariuszu)!!! WW nawet obok ocariny stanac sobie nie moze... dla niej kupilem wlasnie limitowany zestaw ww+ocarina. co do grafy, ilosci polygonow etc zgadazm sie z toba (sam gram teraz w BOF4 na psone  :) ). dodam tylko ze roznica w grafie pomiedzy xem a gackiem jest naprawde niewielka...
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 09, 2004, 11:47:21 am »
Cytat: "DMX"
A Gameonly faworyzuje NGC, prosty przyklad wchodzimy na strone glowna 8 newsow: 1 o sprzedazy konsol, 1 o Malice a 6 o Nintendo. Na pewno nie takie sa proporcje na rynku konsol


BRAWO !!! Odkryłeś nasz sekret. GO kocha Nintendo i w sumie po kolei z Conkim, Sansetem i Kaxim wybijamy pozostałych (Lewik i Ćwiki już padli), którzy nie są Nintendofilami. I będzie NinnyOnly haha :twisted:

PISAĆ NA TEMAT !!!!!!!!! Miazga chce kupić Xboxa, a ma PS2. Pyta się o to co my o tym sądzimy, a tu jakieś wojny konsolowe :?

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 09, 2004, 11:49:14 am »
a ja mysle ze temat sie juz dawno wyczerpal i mozna to spokojnie zdjac....
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

DMX

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-12-2003
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 09, 2004, 11:55:52 am »
Cytat: "[Cloud
"]opowiadasz bzdury... tak sie sklada ze mam xboxa i mialem przez jakies 2 dni kung fu chaos... wiekszego gniota na tej konsoli w zyciu nie widzialem... nedzna podrobka power stone... VJ mi sie rowniez nie podoba. nie moj styl ALE w niej przynajmniej mozna sie doszukac ciekawych patentow i czegos oryginalnego. juz sam pomysl zrobienia takiej gry w dzisiajszych czasach jest oryginalny HEHE. dlatego oceniam ja o niebo wyzej.


czyli jakby wydali nowa wersje genialnej gry TETRISa to tez bys ocenial ja wyzej od aktualnych hitow :? Kung Fu Chaos jest gra przecietna i w zasadzie jest miodna tylko w multiplayerze na 4 graczy, ale dla mnie to lepsza gra niz nawalanka 2D.

A co do Zeldy to niechodzilo mi o grafike w technicznym slowa znaczeniu, tylko grafike budujaca klimat. Wiem ze GameCube potrafi wygenerowac grafe taka ja Xbox i lepsza od PS2.

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 09, 2004, 13:47:39 pm »
Acha - czyli jak Kung Fu jest lepsze od VJ, a mimo to i tak jest grą przeciętna, to znaczy, że VJ jest grą poniżej przeciętnej. Oka.

Your life is a lie DMX. 8)
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

opor

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-02-2004
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 09, 2004, 13:59:26 pm »
Eh...MEGA LOL :lol:

Co do dylematu...
to zlaezy co kto lubi...
ja np. uwielbiam RPG...i niestety na iksa nie ma ich specjalnie sporo...
ale nie narzekam...jest wiele innych gier ktore mnie przykuly :-)

A jak jestes maniakiem RPG to zostan przy PS2..jezeli chodzi o takie gry to PS@ nie ma sobie rownych.

DMX

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-12-2003
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 09, 2004, 15:15:59 pm »
Gdyby VJ pojawilo sie sie na Xboxie na 100% bym jej nie kupil (tak samo jak wszystkie klony Mario, Pokemonow itd). A Kung Fu Chaos jest najlepsza partygame na Xa (ale w pojedynke bardzo szybko sie nudzi).

Inny nie zwiazany z Nintendo przyklad: wielki hit od EA, miliony sprzedanych sztuk, wysokie oceny w prasie slynne juz 'The Sims'. Co z tego ze gra ma takie wysokie oceny i sprzedaz dla mnie to jedna wielka kicha. Nie jaraja mnie takie gry i tyle.

Sa na NGC kilka gier ktore mozna zazdroscic ale na pewno nie sa dla mnie powodem zeby kupowac sobie ta konsole. No chyba ze bedzie nadal taniec i zejdzie do 200zl. Jeszcze raz napisze klimat z Nintedo mi nie odpowiada i wole PS2 albo Xa. Mam prawo chyba o tym mowic wkoncu po to jest forum.

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 09, 2004, 16:10:53 pm »
NIe wiedziałem, że nie chcący wzmianką o Vj spowoduję lawinę :D DMX możesz mówić co chcesz. Ale prawda obiektywna jest taka, że nie masz racji. I najpierw zagraj w grę, a potem feruj wyroki. Co do [Clouda], to moim zdaniem zelda  WW była bardziej nastawiona na fabułe niż OoT. W OoT wątek fabularny był prosty i w zasadzie ograniczał się tylko do tego,że Ganon jest zły... A w WW masz całą fabularn ą otoczkę (nie chcę spoilerować, ale chodzi o Legendę, personalia Pitratów i King of Red Lion, i dlaczego wszedzie jest woda itd). Inna sprawa, że być może ta fabuła ci się po prostu nie spodobała? Dla mnie była ok, ale nikogo nie będę przekonywał.  A co do problemu, to ja bym się przesiadł na X'a z PS2 gdybym miał taką możliwość, ale najpierw naprawdę obkukaj ile z gier które są na rynku byś chciał na daną konsolę. Potem spójrz na zapowiedzi. I tyle. Już będziesz wiedział co ci bardziej pasuje.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Anonymous

  • Gość
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 09, 2004, 17:31:06 pm »
Cytat: "opor"

A jak jestes maniakiem RPG to zostan przy PS2..jezeli chodzi o takie gry to PS@ nie ma sobie rownych.

No i mnie ten argument wystarczyłby, żeby olać Ixa :D Cenię jednak tą konsolę za underground i narządzie szatana: evox'a :D

DMX

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-12-2003
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 09, 2004, 19:06:17 pm »
Cytat: "tarniak"
Cytat: "opor"

A jak jestes maniakiem RPG to zostan przy PS2..jezeli chodzi o takie gry to PS@ nie ma sobie rownych.

No i mnie ten argument wystarczyłby, żeby olać Ixa :D Cenię jednak tą konsolę za underground i narządzie szatana: evox'a :D


Na razie maniacy RPG moga sobie spokojnie Xboxa odpuscic. Ja az tak nie przepadam za tym gatunkiem i na Xboxie gralem tylko w KOTOR i  Morrowinda. Na pewno sytuacja zmieni sie po premierze glosno zapowiadanego FABLE ale to jeszcze sporo czasu

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 09, 2004, 23:24:29 pm »
Nie no jest parę RPG'ów na X'a- Morrow, SW, Deus Ex (nie wiem, czy zaliczyć to do RPG), Enclave, w tym miesiącu cośtam też wyszło... ooo Gauntlet Legends... ale RPG to jest mój ulubiony od końca gatunek, więc spoko :D Najbardziej cenie sobie gry akcji i bijatyki. A w kwestii gier wychodzących na X'a, jak również zapowiedzi, to wydaje mi się, że PRAWIE wszystkie hity wychodzą teraz na wszystkie NG, a wersja na X'a zawsze wypada najlepiej (Ps2 zjada graficznie, gacka zresztą zazwyczaj też, ale niekiedy GC dorównuje pod względem grafki konsoli Billa, a wtedy Xbox okazuje sie pokonywać konsole Ninny pod względem dźwięku (więcej muzyki, powiedzeńpostaci... wiadomo- pojemniejsza płyta)). Każda konsola ma kilka exclusive'ów- najwięcej oczywiście GC, ale gry Ninny mnie nie biorą. Najbardziej żal mi będzie mojego kochanego Pro Evo 3, bo poza tym Ps2 nie ma nic, co nie mialby Xbox (mówie oczywiście o grach, które mi się podobają, bo fan wymieniłby jeszcze chociażby serię FF). Niby Sonka ma GT, ale z drugiej strony na Xa ukazał się cudowny Project Gotham Racing 2, a szyuje się jeszcze Outrun 2 od Segi, Burnout 3 no i oczywiście Driv3r 8)
Ktoś tam sie jeszce naśmiewał, że zwracam cholerną uwagę na grafę. I właśnie o to chodzi- gry pod względem grywalności są niemal identyczne, a popatrz na wersje na X'a i Ps2. Tak, zdecydowanie wolę tą na Ps2 bo ma brzydkie textury i animka czasem szarpie. A wogóle to popowieszałbym tych debili co wymyślili przejście gier w trzeci wymiar- JA CHCE MOJEGO OHYDNEGO MARIANKA NA SNESA!! Te biede dwa poligony, które wchodziły w skład budowy plansz, po których sie poruszał... ach, ale za to jaka grywalność...ACH!!

DMX

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 26-12-2003
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 09, 2004, 23:47:28 pm »
Z wyscigow dorzucil bym jeszcze RalliSport 2 (jedynka byla najlepsza smigalka jaka gralem od lat, osobisice cenie ja bardziej niz PGR).

No i w FPP Xbox rzadzi, zblizaja sie takie tytulu jak Halo 2, Doom 3, Half Life 2 :D

Ja tez nie lubie sluchac pie....a ze kiedys to byly grywalne gry. Szkoda ze czasy Commodore 64 sie skonczyly. Gry ida do przodu az dojda do momentu w ktorym nie bedzie mozna rozroznic ich od rzeczywistosci  :twisted: I roznica w grafice jest mocnym argumentem

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 10, 2004, 15:40:11 pm »
Cytat: "[Cloud
"]ostatnia zelda powaznie mnie rozczarowala... toz to bajeczka dla malutkich dzieci (i nie mowie tu o grafice ktora jest przepiekna, tylko o scenariuszu)!!! WW nawet obok ocariny stanac sobie nie moze... dla niej kupilem wlasnie limitowany zestaw ww+ocarina. co do grafy, ilosci polygonow etc zgadazm sie z toba (sam gram teraz w BOF4 na psone  :) ). dodam tylko ze roznica w grafie pomiedzy xem a gackiem jest naprawde niewielka...


I pomyśleć, że z tobą rozmawiałem na zlocie... grrrr

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 11, 2004, 23:50:50 pm »
Cytat: "mrpiki"


I pomyśleć, że z tobą rozmawiałem na zlocie... grrrr


za 10 lat sam mi przyznasz racje   :twisted:
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

cody

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-12-2003
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 12, 2004, 14:36:53 pm »
W u mnie w pokoju dumnie stoi PS2 obok pudla,wiec w moim przypadku nie mozna mowic o PS2 vs XBox  :twisted:  Do kolekcji brakuje tylko Cube'a...
"If practice makes perfect and nobody's perfect then why practice?" Billy Corgan

Krs

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-01-2004
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 19, 2004, 09:46:32 am »
hehe ostrzegam - jak kupisz cube'a to moze sie to tak skonczyc jak w moim przypadku - sprzedaza 2 pozostalych.

Tez przez szmat czasu mialem w domu harem konsolowy, ale wygral cube.
With kind regards,
-=[ Krs ]=-

Skorpion

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-05-2004
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 03, 2004, 12:10:14 pm »
To proste. Przerobiony XBOX nie moze miec X-Live, a PS2 moze.
XBOX gora!!!!

lysy1983

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 03, 2004, 15:36:59 pm »
Jakbym nie miał PC to X'a bym łyknął, a tak nie widzę sensu, choć szkoda mi kilku gier: PGR, Panzer Dragoon Orta, THOTD, Top Spin i wielce prawdobnej Shenmue. Więc w tej chwili najlepsze kombo dla mnie to GC, PS2, PC, DC. X pozostaje w tyle, ponieważ w jego największe hiciory mogę zagrać na Piecu
Nie ma mnie od 18.06.2004, więc nie odpowiadam na PM

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 03, 2004, 19:27:54 pm »
Cytat: "lysy1983"
X pozostaje w tyle, ponieważ w jego największe hiciory mogę zagrać na Piecu


na przykład? :?
gry które wymieniłeś wcześniej to są prawdziwe perełki, które na piecu nigdy się nie ukażą. A Halo i tak rządzi w wersji a Xboxa. A jest jeszcze Ninja Gaiden, Crimson Skies (jest na PC, ale starsze o bodajże 3 lata i o wiele gorsze przez to), Otogi...
LUDZIE, XBOX TO NIE JEST "TELEWIZYJNA" WERSJA PC  :!: twardy dysk o niczym nie świadczy

lysy1983

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 03, 2004, 22:30:57 pm »
Cytuj
gry które wymieniłeś wcześniej to są prawdziwe perełki, które na piecu nigdy się nie ukażą.


No właśnie, ale dla tych kilku gierek mam kupić Xboxa, podczas gdy inne gry mnie nie interesują. A te są gry są krótkie :twisted:  :twisted:
Nie ma mnie od 18.06.2004, więc nie odpowiadam na PM