Autor Wątek: Ps2 vs. Xbox  (Przeczytany 28194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 06, 2004, 11:15:57 am »
Boze znowu zaczyna sie pie/rdolenie w stylu XBOX JEST BE, XBOX SMIERDZI bo w gry ktore na niego wychodza moge pograc na PC. Sorry ale tak gadaja funboje którzy maja kompleks tego ze takie wypasne gry nie wychodzą na ich konsole i żal im dupe ściska. Lubicie grac zgarbienie na PC na monitorku 17 cali prosze bardzo i nie pierdzielcie ze pogracie w te gry bo juz widze jak ktos kupuje PC za 5-6 tysiecy dla Doom'a 3 badz HL2. Xbox jest wspaniałą konsolą dla starszych graczy z mocnym cięzkim klimatem, gry są dla prawdziwych Hardcorowców i za to ją kocham. Nie ma siakis kolorowych pedalskich gier i bardzoooo dobrze. U mnie w trojce NEX Genów ktore posiadam wygrał właśnie Xbox, tuż za nim jest GCN a na szarym koncu śłimaczy sie bezduszne PS2 :twisted:

lysy1983

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 06, 2004, 14:56:40 pm »
Nikt tu nie pier/doli, że X to syf. Każdy kupuje konsolę jaka mu odpwiada. Mam w tej chwili Gacka i noszę się z zamiarem kupna PS2, bo ta konsola posiada gry które bardziej mi pasują niż gry z X'a. Sorry no bonus.
Lubię Residenty- kupiłem Gacka, bo na nim mogę sobie w to pograć.
Uwielbiam bijatyki- PS2 to konsola sam raz dla mnie: Tekken 4, VF4- tego nie ma na innych konsolach. Do Tego dochodzą kozackie gry Capcomu(moja ulubiona firma- kocham produkcje z tej stajni) czyli seria Onimusha i Devil May Cry- same te tytuły są dla mnie wystarczającym powodem do kupna tej konsolki. Natomiast topowe gry z X'a na razie mnie nie przekonują(z Ninja Gaiden nie miałem stycznośi). Więc póki nie wyjdzie Fable i Shenmue tej konsoli na pewno nie kupię. Splintery i MGSy mnie nie jarają(nie lubię skradanek), Silenty również. The Suffering mam także na PS2. wyścigów nie lubię (poza PGR), a w strzelaniny fpp pogram na Piecu, więc naprawdę na razie nie widzę sensu kupowania X (taki mam gust). A jeśli strzelanki fpp, które są na PC miałyby być powodem kupna X- Buhaha! Dla mnie Bill musi się bardziej postarać.
Ja konsolę kupuję dla gier, które mi się podobają, a nie z powodu loga jakie widnieje na danym sprzęcie1
Nie ma mnie od 18.06.2004, więc nie odpowiadam na PM

rzepol

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Ja marze o Xboxie
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 19, 2004, 15:17:57 pm »
Przede wszystkim kcem kupis xboxa bo wydaje mi sie lepszy do granie online (Xlink, xbc). Przewaznie jak wyhodza dobra gry multiplatformowe, to w reckach jest "...ale ixi ma soczyściejsza palete barw , grafe, texturki itp" Poza tym ileż on teraz dostaje ostatnio exklusivów..i to zajebistych!! Ludzie Xbox jest najlepszY!! :D Tylk skad mam wziąć ten cholerny szmal?? :cry:
by rzepol

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 20, 2004, 12:18:27 pm »
W zestawieniu PS2 vs X,wygrywa IMO X... tyle z mojej strony
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

rzepol

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Xbox rula
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 20, 2004, 18:30:57 pm »
Tylko mi powiedzcie posze kiedy jest szansa na jego dystrybucje u nas. I jak mam się podpiąc do XboxLive?? :?:
by rzepol

Manor

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 22, 2004, 12:06:35 pm »
Cytat: "tarniak"
Cytat: "opor"

A jak jestes maniakiem RPG to zostan przy PS2..jezeli chodzi o takie gry to PS@ nie ma sobie rownych.

No i mnie ten argument wystarczyłby, żeby olać Ixa :D Cenię jednak tą konsolę za underground i narządzie szatana: evox'a :D



FABLE, STAR WARS: KOTOR, STAR WARS: KOTOR2, JADE EMPIRE, MORROWIND... nie twierdze ze na xa jest wiecej erpegow, a i mozecie powiedziec ze te wymienione sa i beda na kompa, ze nie sa to jrpg, ale niemniej jest w czy przebierac... co wiecej te wszystkie wymienione to w jakims stopniu hity ( a niektore na takie sie zapowiadaja)...

a tak na marginesie, to kazda konsolke warto kupic i na kazdej sa prawdziwe megahity :)

Anonymous

  • Gość
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 28, 2004, 15:32:39 pm »
No spoko, ale nie każdy lubi cRPG i pochodne. A jeśli mamy wyliczać RPG na PS2 to X-BOX wypada biednie. FFX, GRANDIA2, GRANDIA:X, WILD ARMS 3rd, BOF:DQ, DC, DC2, XENOSAGA 1, 2, SHADOW HEARTS, KINGDOM HEARTS, a zapowiedzi DRAGON QUEST, FFXII itd. Spoko ziom, ex jest wporzo, ale nie kadź mi tu o RPG :]

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #87 dnia: Października 16, 2004, 23:17:56 pm »
Gdyby np. taka seria FF była na iXa, to nie ma ch**a na biedronki- pier***iłbym zarówno system jak i PS2  :twisted:  :twisted:  :twisted:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Alundra

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-07-2004
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 1
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #88 dnia: Października 16, 2004, 23:20:42 pm »
Dla mnie PS2. Mój brat ma Xboxa.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #89 dnia: Października 16, 2004, 23:30:52 pm »
Cytat: "Alundra"
Dla mnie PS2. Mój brat ma Xboxa.


Wow, a już myslałem, że zapodasz linkiem do jakiegoś artykułu o wyższości jednej konsoli nad drugą. Respect :shock:

bwahahaha mój 700 post :twisted:

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #90 dnia: Października 16, 2004, 23:35:13 pm »
Cytat: "Miazga"
Cytat: "Alundra"
Dla mnie PS2. Mój brat ma Xboxa.


Wow, a już myslałem, że zapodasz linkiem do jakiegoś artykułu o wyższości jednej konsoli nad drugą. Respect :shock:
Szczerze powiedziawszy mialem dokladnie to samo odczucie kiedy zobaczylem, ze napisal cos w tym temacie :\
[size=9]Waitin' for:[/size]

Piotras

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #91 dnia: Października 17, 2004, 09:54:13 am »
Przechodzić po raz trzeci gier na GCN mi sie nie chciało. Nie stać mnie na kupowanie nowej konsoli co rok, a więc pozostał tylko X i za...rypiście jestem z niego zadowolony.

TheMichal

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 16-02-2004
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #92 dnia: Października 17, 2004, 11:09:54 am »
dla mnie PS2 rządzi na rynku. Jak chce się mieć super grafe, kupuje się w MediaMarkt kompa P4 3,6 1GB RAM i Radeona 9700 i wtedy można cieszyć oko. Ale najważniejszą rzeczą są tytuły i ich grywalność. Co z tego, że gra ma wypasioną grafe, jak grając w nią ziewasz.

Ja bym na Twoim miejscu zrobił tak:
1. Przemyślał, w jakie typy gier grasz najchętniej
2. Wybrał tę konsole, na którą wychodzi najwięcej tytułów które Cię interesują

Ale dla mnie i tak PS2 RuleZZZ!!!  :wink:

Piotras

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #93 dnia: Października 17, 2004, 11:23:43 am »
Ulubiony gatunek - wyścigi, których na Xsie jest pod dostatkiem (PGR, Rally Sport 2, Burnout, NfS, Toca). A grafika jest tylko bonusem(aczkolwiek przyjemnym).

ren

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-09-2004
  • Wiadomości: 185
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #94 dnia: Października 17, 2004, 14:45:38 pm »
Topic wbrew pozorom nie jest przeznaczony do takich dyskusji, ale skoro jush zaczeliscie to moze i ja zabiore glos  :wink: O potedze PS2 swiadcza tylko i wylacznie sequele (MGS, Tekken, Final Fantasy, Silent Hill itd.). Gry ktore poprostu nie moga "nie odniesc sukcesu",a jak jush to musza byc ewidentnie zrypane (wide - T4). I moze ktos mnie w tej chwili zjedzie, ale to jest MOJE niepodwazalne zdanie. Oczywiscie znajdzie sie pare dobrych innowacyjnych tytulow (DMC), ale wg. mnie jest ich o wiele mniej niz na Xboxie. Jaki z tego moral? Ktos tu cos mowil o grywalnosci.... Jesli kupujesz 12'sta czesc gry, to jestes pewien ze to bedzie hit. A jak kupujesz zalozmy takiego Riddicka, nic o nim nie wiedzac, nie jestes pewien czy ta gra ci sie spodoba, czy wijdzie na przeciw Twoim oczekiwaniom. I tu jest wlasnie ta roznica, bo w wiekszosci gier na X'a tak wlasnie jest. Spojrzmy przwdzie w oczy - jesli gralo Ci sie zajebiscie na PSX'ie, kupiejsz PS2 i grasz w kontynuacje swoich ulubionych tytulow. Jestes w niebo wziety. A gry na X'a moga Ci poprostu nie podpasowac. Wsstyd sie przyznac, ale kiedy jechalem ostro konsolke Bill'a, nic o niej nie wiedzac. Ale bylem mlody, glupi i zakochany w PSX'ie. Ale sprawa ulegla zmianie. I teraz kiedy widze wypowiedz jakiegos czubka, ktory nawet nie mial stycznosci z Xboxem, ktory mowi ze to syf to mnie poprostu szlag trafia.
[size=9]Waitin' for:[/size]

TheMichal

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 16-02-2004
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 0
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #95 dnia: Października 17, 2004, 15:19:27 pm »
Cytat: "ren"
O potedze PS2 swiadcza tylko i wylacznie sequele (MGS, Tekken, Final Fantasy, Silent Hill itd.). Gry ktore poprostu nie moga "nie odniesc sukcesu",a jak jush to musza byc ewidentnie zrypane (wide - T4).


Zobaczysz, że na Xboxie 2 będą królowały sequele gier z pierwszego "iksa". Taka jest kolej rzeczy - firma ma większe zyski za ulepszoną część jakiejś już znanej gry, niż gdyby miała robić ją od nowa pod innym tytułem. I tutaj przykład Pro Evolution Soccer. Za każdym razem tylko dodają ulepszenia (sam system gry jest bardzo podobny), a w każdą część gra się przyjemnie i ma się wrażenie, że to jest całkiem nowy standard.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #96 dnia: Października 19, 2004, 16:44:37 pm »
Cytat: "TheMichal"
dla mnie PS2 rządzi na rynku. Jak chce się mieć super grafe, kupuje się w MediaMarkt kompa P4 3,6 1GB RAM i Radeona 9700 i wtedy można cieszyć oko.

Idiotyczny argument... :roll:  Za cenę takiego kompa kupuję wszystkie current-geny i gram we wszystko na rynku :? .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Anonymous

  • Gość
Ps2 vs. Xbox
« Odpowiedź #97 dnia: Października 31, 2004, 16:43:03 pm »
Cytat: "Miazga"
Cytat: "Alundra"
Dla mnie PS2. Mój brat ma Xboxa.


Wow, a już myslałem, że zapodasz linkiem do jakiegoś artykułu o wyższości jednej konsoli nad drugą. Respect :shock:

bwahahaha mój 700 post :twisted:


mwahahahahaha respekt miazga, nie pomyślałbym. Kolega Alundra chyba też nie zczaił :D