Autor Wątek: GTA IV (wersja na x360 )  (Przeczytany 229173 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alibaba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #400 dnia: Kwietnia 11, 2007, 16:23:56 pm »
Jeżeli nie będzie samolotów itd. to mniemam,że to będzie krok w tył ?

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #401 dnia: Kwietnia 11, 2007, 16:31:21 pm »
Jeżeli nie będzie samolotów itd. to mniemam,że to będzie krok w tył ?

Nie będzie, ponieważ to zupełnie NOWE GTA, poprzednie części (SA,VC) to tak naprawde były GTA3:VS czy też GTA3:SA. To jest seria od nowa, dopiero z czasem (zapewne) dostaniemy nowe ulepszone części czwórki :).

pozdro

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #402 dnia: Kwietnia 11, 2007, 16:49:47 pm »
A mówili cos o reakcji z otoczeniem? Np. przewrócenie płota itp?

Supersonic

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #403 dnia: Kwietnia 11, 2007, 17:33:31 pm »
Cytuj
Bellic przybył do Liberty City po korespondencji od kuzyna, Romana.
Tylko nie Roman  :lol:

Cytuj
Obszar gry jest mniejszy niż San Andreas, jednak bardziej oddaje klimat wielkich metropolii - nie ma tu miejsca na lasy czy pustynie. Liberty City przyciąga wzrok piękną architekturą czy wieżowcami.
Z jednej strony nawet dobrze bo SA mnie zniechęciła wielkością obszaru ale z drugiej strony szkoda, bo zawsze więcej miejsc do zwiedzenia
Cytuj
Nie będzie już dokuczliwych "loading screenów" podczas gry, nawet przy wchodzeniu czy wychodzeniu z pomieszczeń.
Jestem pełen uznania

Cytuj
Redaktorzy GameInformer, którzy testowali wczesną wersję na X360 twierdzą, że gra będzie wyglądała znacznie lepiej niż prezentuje się na shotach.
Dla mnie już to co mamy na screenach wystarczy ale jak będzie lepiej to nie mam pytań, trzeba się koniecznie pogodzić z serią GTA bo "czwórka zapowiada się za.....cie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2007, 08:36:55 am wysłana przez Supersonic »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #404 dnia: Kwietnia 11, 2007, 18:01:50 pm »
Jeśli obszar będzie nawet o połowę mniejszy niż San Andreas, ale jego większość to będzie miasto, to do zwiedzania i tak będzie pewnie znacznie więcej. Za to samoloty to ogromna strata  :-(


jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #406 dnia: Kwietnia 11, 2007, 20:04:20 pm »
brak samolotu hmmm , ja to widze tak . Aby dostac się na szczyt Empire State Building trzeba będzie  się dostać na pieszo zwiedzając przy tym widoczki  8) bo dogłębna penetracja WSZYSTKICH budynków jest chyba czymś  oczywistym jak na next genową konsolą .
Fakty opublikowane przez Zaibatsu nie mówią praktycznie nic o nowej odsłonie także wstrzymałbym się z osądem .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #407 dnia: Kwietnia 11, 2007, 20:17:35 pm »
No nie wiem, czy będziemy każdy budynek mogli zwiedzać od środka.. Ale jeśli bedzie to  :shock:

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #408 dnia: Kwietnia 11, 2007, 20:20:10 pm »
Wątpliwa sprawa, że będziemy mogli ale jezeli tak to pewnie sporo budynków będzie identyczne od wewnątrz i np. w blokach bedziemy mogli tylko pobiegać po korytarzach a o pokojach zapomiec ;) za to co wazniejsze budynki zapewne beda sie odróżniały :) tak MI sie wydaje :].

pozdro

Supersonic

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #409 dnia: Kwietnia 11, 2007, 21:13:52 pm »
Jak nie będzie samolotów to daliby chociaż śmigłowce   :-P
Crash -świetne te scany

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #410 dnia: Kwietnia 11, 2007, 21:28:23 pm »
Wątpliwa sprawa, że będziemy mogli ale jezeli tak to pewnie sporo budynków będzie identyczne od wewnątrz

Te bardziej znane raczej bedą odwzorowane lepiej ;) Tak jak kasyna w SA =p O ile w ogóle będą budynki..

nakimushi

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #411 dnia: Kwietnia 12, 2007, 08:52:25 am »
fajnie ruch na ulicach wyglada - nie moge sie juz doczekac i cieszy mnie ze obaszar nie bedzie taki ogromny jak w SA - to oznaczaloby wieksze uproszczenia itd
 :-P

Gruuby

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-02-2006
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #412 dnia: Kwietnia 12, 2007, 09:37:24 am »
fajnie ruch na ulicach wyglada - nie moge sie juz doczekac i cieszy mnie ze obaszar nie bedzie taki ogromny jak w SA - to oznaczaloby wieksze uproszczenia itd
 :-P

Przy każdej części jest to samo mówione ze to fajnie wygląda i tamto tez. A jak przychodzi co do czego to sypie się grad krytyki. Poczekajmy może do jakiegoś trailera gdzie będzie widać więcej, a najlepiej poczekajmy z wyciąganiem jakichkolwiek wniosków to pełnej wersji gry.

lupinator

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #413 dnia: Kwietnia 12, 2007, 10:45:00 am »
Ajjjj no kurcze teren mniejszy i samolotow nie będzie? Szkoda ale nie ma co narzekac tylko trzeba czkekać. Wiekszy realizm - ok. W sumie mozna bylo sie spodziewac ze z nowa generacja przyjdzie nowe GTA. A skany ladne i taka grafika mi wystarczy.  :)

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #414 dnia: Kwietnia 12, 2007, 11:00:50 am »
http://nikobellic.blogspot.com/2007/04/grand-theft-auto-ivlet-next-generation.html
Pełen artykuł. Legaliści niech przymkną oczy na wklejenie linka do niego. ;)
Po przeczytaniu tej zapki i trailerze muszę przyznać, że czekam na GTA IV. Oczywiście nie tak bardzo jak na Assassin's Creed czy Mercenaries 2, ale mimo wszystko ciekawi mnie, jak to się ułoży. Niech tylko podadzą więcej szczegółów co do samej rozgrywki.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #415 dnia: Kwietnia 12, 2007, 17:43:42 pm »
Trzy negatywne jak dla mnie informacje- brak samolotow, mniejszy teren niz SA i jedno miasto  :???:
Pozatym jest dobrze i czekam na jakies konkretniejsze informacje (glownie jakies nowosci w rozgrywce).

BTW
Jet Packa na 99% tez pewnie zabiora :/

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #416 dnia: Kwietnia 12, 2007, 17:45:51 pm »
Dobrze że popracowali nad fizyką. Kwiatki jakie odchodziły w poprzednich częściach były czasem bardzo denerwujące i oby samochody nie znikały. Może być fajnie tylko samolotów szkoda :(

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #417 dnia: Kwietnia 12, 2007, 17:58:44 pm »
Dobrze że popracowali nad fizyką. Kwiatki jakie odchodziły w poprzednich częściach były czasem bardzo denerwujące i oby samochody nie znikały. Może być fajnie tylko samolotów szkoda :(

Wolę grafikę,fizykę,brak błędów niż samoloty.To ma być true-next-gen-game!

lupinator

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #418 dnia: Kwietnia 14, 2007, 20:05:48 pm »
http://gtasite.pl/1370,news.html

Nowe informacje wyciagniete z GI w PL. Dodać trzeba ze ciekawe informacje ;]

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #419 dnia: Kwietnia 14, 2007, 21:52:14 pm »
Teraz to to już Simsy kompletne bedą ;p Tylko, ten telefon mnie sie nie podoba =p Nie bezie cutscenek z róznymi kolesiami? :(

Supersonic

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #420 dnia: Kwietnia 15, 2007, 08:52:16 am »

Cytuj
Nie będzie możliwości bycia pilotem samolotu ponieważ jest tylko jedno miasto. Nie jest jednak wykluczone że pojawią się helikoptery i może jakieś mniejsze samoloty.
Byłoby miło. Brak samolotów tak bardzo mi nie przeszkadza (chociaż szkoda że z nich zrezygnowali) ale mogliby wrzucić helikoptery  :-D

Cytuj
Kompletną i radykalną zmianą w serii będzie mnogość możliwości zakończenia gry i samego jej poprowadzenia. To od każdego z nas będzie zależało jak będzie wyglądać fabuła gry. Od nas i od naszych decyzji.
Świetne posunięcie moim zdaniem

Zmiany i nowości w GTA podobają mi się coraz bardziej

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #421 dnia: Kwietnia 15, 2007, 15:38:40 pm »
Cytuj
miany i nowości w GTA podobają mi się coraz bardziej
mnie też. Poprawią wszystko co moim zdaniem należało poprawić: fizykę, liniowość (za każdym razem zdania rozwiązujemy tak samo) itp. Tylko trochę szkoda że mapka mała i samoloty terroryści porwali.

Supersonic

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #422 dnia: Kwietnia 15, 2007, 16:48:29 pm »
Cytuj
Owszem teren ma być mniejszy niż SA, ale nie jest powiedziane o ile. Houser twierdzi jedynie iż żaden cm terenu nie będzie monotonny tak jak pustynia, więc może się okazać że mimo wszystko mapa będzie ogromna i tylko nie wiele mniejsza niż SA.
Może nie będzie mała  :wink:

Cytuj
i samoloty terroryści porwali.
Jeżeli będą helikoptery to brak samolotów nie będzie miał dla mnie znaczenia, ważne żeby dało się latać.

lupinator

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #423 dnia: Kwietnia 15, 2007, 16:54:44 pm »
Jeśli IV będzie nawet o połowe mniejsza niż San Andreas to zastanówcie sie. Czy miasto zajmujące cała powierzchnię całego Los Santos, całego San Fierro i całej wsi będzie małe? Jasne że nie

Supersonic

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #424 dnia: Kwietnia 15, 2007, 18:04:17 pm »
Jeśli IV będzie nawet o połowe mniejsza niż San Andreas to zastanówcie sie. Czy miasto zajmujące cała powierzchnię całego Los Santos, całego San Fierro i całej wsi będzie małe? Jasne że nie
Oczywiście że nie. Ja nie narzekam bo jak dotąd wszystko co zapowiadają autorzy podoba mi się bardzo i jeszcze nigdy nie byłem tak nakręcony na żadną część GTA.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #425 dnia: Kwietnia 15, 2007, 18:33:34 pm »
Mnie sie nie wydaje aby umieścili helikoptery. Żałuje że mapka mała, że jedno miasto, ale jeśli będzie na max dopracowane (jak i cała reszta gry) to nie ma co płakać. Wina tego że narzekam może być spowodowana tym że R* nas rozpieściło, każda kolejna część dawała nam większe połacie terenu a ta stawia bardziej na dopracowanie. Jeśli następna część będzie oferować tylko 2 miasta ale tak samo (jeśli nie bardziej) dopracowane to ja biorę to w ciemno.

lupinator

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #426 dnia: Kwietnia 15, 2007, 18:36:13 pm »
Cytuj
Żałuje że mapka mała
Halo. Przeciez nikt nie mowil ze mapka będzie mała ;) Powiedziane zostało tylko że będzie mniejsza niż San Andreas a o ile to juz nikt nie wspomniał.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #427 dnia: Kwietnia 15, 2007, 18:58:39 pm »
Cytuj
Powiedziane zostało tylko że będzie mniejsza niż San Andreas a o ile to juz nikt nie wspomniał.
to chwyt marketingowy, nie powiedzą ci przecież że mapka będzie np. o 80 % (w najgorszym wypadku ;) ) mniejsza niż w SA. Trzeba stwierdzić fakt że jedno miasto to nie 3 miasta + wieś ale i tak mało nie jest.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #428 dnia: Kwietnia 15, 2007, 19:27:51 pm »
To jak z Morrowindem i Oblivionem - Oblivion ma mniejszą powieszchnie ale troche ciekawsze tereny.. (choć i tak monotonne) ale Morrowind miał sama pustynie bez niczego to sie nie dziwić, zę miał taki obszar.

Dagon

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #429 dnia: Kwietnia 15, 2007, 20:03:09 pm »
Ja też wolę jeden interaktywny budynek, niż puste miasto z klocków jak w grach typu Spiderman. Liczę, że ze względu na małą objętość obszarową, to chociaż to miasto będzie lepiej dopracowane.

lupinator

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #430 dnia: Kwietnia 21, 2007, 22:19:42 pm »
http://www.gram.pl/news_9w3iJO8_Nowe_plotki_na_temat_GTA_IV.html

Nowe plotki.
Cytuj
(...) głównym bohaterem gry nie będzie wcale Nikko Bellic (...) wstąpienie do jednej z trzech organizacji przestępczych (...)  sześciu rodzajach motocykli oraz trzech helikopterów

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #431 dnia: Kwietnia 21, 2007, 22:24:21 pm »
Niby skąd te informacje?Swoją drogą fajny pomysł.Świetnie by było gdyby to były prawdziwe informacje.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #432 dnia: Kwietnia 21, 2007, 23:02:04 pm »
A to ciekawe rewelacje  :smile: 

Rusek od początku mi nie pasuje. Motocykle będą na pewno (99%), ale to z helikopterami mogłoby się potwierdzić.

alibaba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #433 dnia: Kwietnia 21, 2007, 23:10:37 pm »
Miasto w gta 4 będzie miało 3 miasta: Portland, Stautont Sisland i Shoritse Valle.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #434 dnia: Kwietnia 22, 2007, 03:34:10 am »
Troche off-topic, ale ze nie tak dawno temu mowiono tu o Jacku Thomsonie to pozwole sobie wkleic link z wywiadem z nim ;]
http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=59102

Widac kazdy kraj ma swojego Marka Jurka, a ten jest nawet podobny ;p

Supersonic

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #435 dnia: Kwietnia 22, 2007, 09:18:18 am »
Ciakawa doniesienia odnosnie z głównego bohatera w sumie mi to wisi kim będziemy grać, moze być Roman  :lol:
Oby plotki z helikopterami się potwierdziły.

AZAKIEL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-02-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #436 dnia: Kwietnia 25, 2007, 14:02:43 pm »
cytacik z gry online:

Andrew Reiner z magazynu Game Informer jest jednym z nielicznych szczęśliwców na świecie, którym dane było odwiedzić siedzibę Rockstar Games i zapoznać się z piętnastominutowym demem gry Grand Theft Auto IV. Na szczęście reporter nie zachował zdobytej wiedzy dla siebie, lecz podzielił się nią z fanami serii.

Podstawową informacją, która potwierdziła wcześniejsze plotki, jest fakt, że w GTA IV będziemy mogli latać. Miłośnicy samolotów będą musieli jednak obejść się smakiem i zadowolić się helikopterami. Inne maszyny latające psułyby przyjemność z rozgrywki, biorąc pod uwagę, że poruszać będziemy się jedynie po jednym mieście. Niemniej jednak, jak przyznał Reiner, latanie będzie ważnym elementem gry.

Wzorem poprzednich części będziemy mogli zdobywać różne nieruchomości, jednak sposób, w jaki staniemy się ich właścicielami, będzie odbiegał od tego, do czego już się przyzwyczailiśmy. Jak powiedział wiceprezes Rockstara, Dan Houser: „to nie będzie gra o zdobywaniu majątku ani historia w stylu od pucybuta do milionera”.

Wprowadzone w San Andreas jedzenie oraz pracowanie nad swoimi współczynnikami najprawdopodobniej nie powrócą w nowej części GTA. Zachowana jednak zostanie możliwość poznawania dziewczyn i umawiania się z nimi na randki.

Reiner wspomniał, że bohater będzie potrafił się wspinać. W zaprezentowanym mu demie wdrapał się na wysoki słup telefoniczny, skąd mógł podziwiać panoramę miasta. Ponadto reporterowi pokazano nowy sposób przejmowania samochodów poprzez wybijanie bocznej szyby.

Na pytanie o prowadzenie pojazdów, Reiner odpowiedział, że ten element rozgrywki będzie przedstawiony z nieco innej perspektywy, niż miało to miejsce w innych produkcjach serii. Kamera będzie usytuowana trochę niżej i bliżej samochodu, co zdaniem Reinera mocno przypominało rozwiązanie zastosowane w Midnight Club.

Tym, co reporterowi szczególnie przypadło do gustu, była oprawa graficzna. Żadne budynki, pojazdy, ani elementy otoczenia nie pojawiały się znikąd, gra odznaczała się doskonałą widocznością, a dbałość o szczegóły i animacja urzekały. Pokazane Reinerowi demo wyglądało lepiej niż zaprezentowany miesiąc temu trailer, a według zapewnień twórców, finalna wersja gry będzie jeszcze ładniejsza. Reporter nie ma wątpliwości, że GTA IV będzie jedną z najlepiej wyglądających produkcji przyszłego sezonu przedświątecznego.


nakimushi

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #437 dnia: Kwietnia 25, 2007, 14:06:56 pm »
bosko  :-P

lupinator

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #438 dnia: Kwietnia 25, 2007, 14:10:14 pm »
No i dobrze ze beda helikoptery :] Samoloty w jednym miescie faktycznie nie sa potrzebne. Jak juz mowilem - Mavericki beda i to sie liczy :D
Skoro nie bedzie zarcia to oznacza ze Cluckin Bell byl tylko na pozor. W sumie to i dobrze bo nigdy burczenie w brzuchu nie przerwie nam jakiejs fajnej akcji.
Tylko czekac na nowe screeny  :o

nakimushi

  • Gość
Odp: GTA 4
« Odpowiedź #439 dnia: Kwietnia 25, 2007, 14:51:30 pm »
Cytuj
Tylko czekac na nowe screeny
 

ja bym wolal demko  :grin: