Autor Wątek: Czy Rare "dalo rade"  (Przeczytany 13100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy Rare "dalo rade"
« dnia: Listopada 05, 2003, 13:30:38 pm »
Pomine fakt, ze powod sprzedazy Rare do dzisiaj jest dla mnie zagadka i skupie sie na konkretach. Otoz pierwsza ich gra, zrobiona pod skrzydlami Microsoftu od jakiegos czasu jest dostepna w USA. Moze ktoz z Was w nia gral i zechce sie podzielic wrazeniami. Z moich informacji wynika, ze pozycja jest przecietna i nie jest to to, do czego przyzwyczaili nas zdolni Anglicy. Jak bede mial okazje zapoznac sie szerzej z tym tytulem napisze cos wiecej:)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Kasa
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 05, 2003, 17:55:33 pm »
Kasa, kasa i inne tam pieniądze. Jak dla mnie za dużo w tym wszystkim siana dookoła. Bleah

cpaj`k

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 08, 2003, 22:42:12 pm »
Kiepskie jak na RARE, dla mnie taka siódemka, ale nic poza tym :P
Nie ustawaj! Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi. Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

"Silnym jest ten, kto zwycieża innych. Wielkim ten, kto zwycięża siebie!"

Mazzi

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 10, 2003, 16:53:57 pm »
Heh, szkoda tego sie obawialem. Cholera wiedzialem, ze cos jest nie tak...

cpaj`k

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 11, 2003, 00:49:27 am »
Dawaj znac kiedy chcesz wpasc, to sobie sam sprobojesz i ocenisz - konsola czeka, w domu troszke chaos panuje, ale damy rade
Nie ustawaj! Tylko wytrwałość czyni ludzi wielkimi. Cofanie się z drogi jest cechą słabych.

"Silnym jest ten, kto zwycieża innych. Wielkim ten, kto zwycięża siebie!"

Mazzi

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 11, 2003, 00:55:12 am »
Pewnie, ze wpadne. Jeszcze sie jakos dogadamy:) Mazzi i trzeba zarezerwowac stolik na piatek:D

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 18, 2003, 12:34:16 pm »
Oczywiście to nie miejsce dla mnie, bo jestem duchem z GAcławem, ale ponieważ Rare należało do NInny to się wypowiem. Wydaje mi się, że gry Rare były takie dobre, dlatego że bardzo mocno ich produkcję wspierało NIntendo. Można zauważyć, że kiedy stosunki między firmami zaczęły się psuć to wynikiem tego była pierwsza słaba gra Rare- StarFox Adventure. Oczywiście chłopaki robią graficzne cuda, także na pewno dostarczy na X-Boxa pare prześlicznych tytułów, lecz bez Hollinsa i połowy swoich ludzi Rare zamieniło się w nastepną zwykła firmę. Choć mogę się mylić. Jedno jest pewne. Perfect Dark Zero na pewno zmiecie! :) A reszta raczej nie (vide Kameo i Concker)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 18, 2003, 13:42:59 pm »
gruby - niemal prawda moim zdaniem. Z pewnością Rare robiło cudne gierki na N64 bo poprostu byli bardzo wspierani przez Big N a teraz pod skrzydłami Microsoftu ... cóż - zobaczymy ....
Life's a game
Gaming 24:7

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Panowie
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 22, 2003, 00:55:28 am »
W każdym poście dotyczącym Gacka czy czegoś związanego z Big N widzę niemalże fanatyzm dla Ninny. Panowie luzik :D Heh, oto prawdziwi wyznawcy kultu Mariana i spółki :mrgreen:

  • Gość
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 22, 2003, 03:18:19 am »
Cytat: "gruby"
Można zauważyć, że kiedy stosunki między firmami zaczęły się psuć to wynikiem tego była pierwsza słaba gra Rare- StarFox Adventure.


Pierwszą grą Rare, od kiedy popsuły się stosunki z N, była Conker Bad Fur Day. Czy to jest zła gra? Nie sądzę.

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 22, 2003, 11:00:38 am »
Ale takie na przyklad Jet Force Gemini nie mialo (prawie albo wogole) wsparcia ludzi z N+ i wytszla gra na 7 ze skopana kamera (z tego co pamietma)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 22, 2003, 17:00:08 pm »
No nie zupełnie Jugolazie  (ps. fajna ksywka:).  C:BFD był gra prez którą stosunki się zepsuły. . A co do fanatyzmu, to nietrzeba byc fanatykiem, aby jakoś tłumaczyć fakty. (choć to b. pomaga :) . Chodzi mi oto, że Grabbed By Ghoulies i  StarFox ADv. nie są hiciorami. Dlaczego? Ja uważam, że dlatego, ale byc może z innego powodu, dla mnie niewidocznego.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 22, 2003, 22:59:12 pm »
Jet Force Gemini bylo gra bardzo przecietna. Mial byc hit, wyszedl sredniak. I nie tylko przez kamere. Ogolnie gra po pewnym czasie stawala sie zwyczajnie nudna. Co do Rare, to juz widze, ze bez Nintendo to juz nie ta firma. Grabbed by the Ghoulies, jest srednie. Premiery sa przesuwane. No coz wielka strata. Jednak nie dla Niny, dla calej branzy.

  • Gość
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 23, 2003, 14:52:24 pm »
No mnie to się wydaję, że z C:BFD to było tak, że w związku z jakimiś nieporozumieniami pomiędzy N i R, Rare zdecydowało się na przerobienie słodziutkiego Conkera (miałeś kiedyś niemiecki numer oficialnego magazynu Nintendo - Conker pląsał wśród kwiatków) na przepitego Conkera. Także sama gra nie była powodem kłótni, to dopiero z niej ona wynikła ;)

Wszelkie zbierzności imon z osobami na forum są przypadkowe.

A co do mojego nicka to jeszcze fajniejszy jest od tyłu ;)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 23, 2003, 16:27:47 pm »
Właśnie, on był przyczyną sporu. Nie wierzę, że NIntendo nie wiedziało, aż do opublikowania gry, że Rare zmieniło całkowicie styl gierki i pewnie niegentelmensko naciskali na brytyjczyków. Z tego co wiem i pamiętam gra w pierwotnym stadium rozwoju nosiła tytuł Concker: Twelve Tales i faktycznie miała byc słodziuchnym platf.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 08, 2003, 01:17:34 am »
Cytat: "gruby"
Właśnie, on był przyczyną sporu. Nie wierzę, że NIntendo nie wiedziało, aż do opublikowania gry, że Rare zmieniło całkowicie styl gierki i pewnie niegentelmensko naciskali na brytyjczyków. Z tego co wiem i pamiętam gra w pierwotnym stadium rozwoju nosiła tytuł Concker: Twelve Tales i faktycznie miała byc słodziuchnym platf.


Z tego co ja wiem, to wlasnie Nintendo nakazalo rare zmienienie stylu gry, ktora za bardzo wtedy przypominala Banjo i nadchodzacego Donkey'a.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Czy Rare "dalo rade"
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 11, 2004, 22:04:24 pm »
Co by nie mówić Rare dało radę i przez to robią kiepskie gry. Ciekawe jak zepsują nowe przygody pani Joasi :wink: