Autor Wątek: Blokada regionów a kwestia emulacji gacka na wii...  (Przeczytany 3406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Blokada regionów a kwestia emulacji gacka na wii...
« dnia: Stycznia 23, 2007, 17:51:42 pm »
Witam! Na wstępie chciałbym przeprosić adminów jeśli ów temat był już poruszany - przejrzałem wstępnie forum i nic nie znalazłem, zajrzałem też na neta i w końcu stwierdziłem, że skorzystam z pomocy tutejszych konsolowych ekspertów...;-) Otóż w dniu dzisiejszym zostałem nabity w butelkę przez jeden ze sklepów internetowych - panowie sprzedali mi grę w wersji NTS(oczywiście nie informując o wersji) na gacka, a jako, że mam wersję europejską konsoli, wiadomo, że mogę sobie co najwyżej na okładkę popatrzeć. Wtedy jednak przypomniałem sobie o wii. I tu dwa pytania:

1. Jak to jest w końcu z tą blokadą regionalną wii? Jest ona czy jej nie ma? Pytam bo różne źródła podają różne info w tej kwestii...

2. No i druga kwestia - czy jeśli nawet tej blokady w wii nie ma, to oznaczać to będzie, że gry z gacka w wersji NTS będzie można na wersji europejskiej wii również odpalić, czy też - tak jak bodajże w wypadku emulacji PS2 na PS3 - takiej opcji nie ma? Prawdopodobnie potwierdzicie moje obawy, i nic z tego nie będzie, ale jednak wole mieć pewność w tej sprawie...Dzięki z góry...;-)
Your mysterious ice blue eyes...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Blokada regionów a kwestia emulacji gacka na wii...
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 23, 2007, 18:13:49 pm »
Z tego co wiem, gry na WII mają blokade regionalną, nawet jeśli bedziesz chciał odpalić gry z gacka.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Blokada regionów a kwestia emulacji gacka na wii...
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 23, 2007, 18:41:23 pm »
Cytuj
Otóż w dniu dzisiejszym zostałem nabity w butelkę przez jeden ze sklepów internetowych - panowie sprzedali mi grę w wersji NTS(oczywiście nie informując o wersji)


Ja bym raczej rządał zwrotu kasy...