Autor Wątek: Liga Mistrzów  (Przeczytany 217816 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 10, 2005, 21:56:12 pm »
Moje typy (świetna forma itd.)
- Chelsea (grają ładną piłke)
- AC Milan (topowa forma jak przed dwoma sezonami kiedy wygrali LM)
- Juventus (nie przepadam za nimi, ale mają szanse)

/OFFTOP\ Man Utd przegrało z Norwich City 0:2 <ściana>.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 10, 2005, 22:03:17 pm »
Chelsea - Baern ---> Oczywiście za Chelsae!!!! moj kochany klub od ostatnich czasów ^^

Juventus - Liverpol ---> hmm, ciezko powiedziec, lubie juventus, a liverpolu nie lubie, tyle ze gra tam dudek i do polfinalu juz pewnie bedzie zdrowy - za nikim

Inter - Milan ---> Za interem!!!! w drugim meczu zespoły zamienią sie tylko szatniami :lol:

Eidhoven z PSC ---> za nikim, obie te druzyny są chyba najsłabsze z obecnych finalistów.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 10, 2005, 22:10:03 pm »
INTER!!! INTER!!! Pomimo pierwszej przegranej z Milanem wciaz wierze, ze to Inter zwyciezy Lige Mistrzów. Inter- w wszytsko jasne.

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 10, 2005, 22:10:17 pm »
Cytat: "Ako"
Eidhoven z PSC ---> za nikim, obie te druzyny są chyba najsłabsze z obecnych finalistów.

Nie wiem co to PSC, ale jeśli chodzi o Paris Saint Germain (PSG) to ta drużyna nie gra w LM. Gra Olimpique Lyon, który notabene rozgromił Werdera w początkowej fazie chyba 6 czy 7 bramkami.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 10, 2005, 23:20:56 pm »
chodzi o PSV... :| to nie wiesz kto gra w finałach? C jest obok V powinienes sie skapnąć ze palec mi sie przesunal z klawiatury ^^

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 11, 2005, 16:32:49 pm »
To jak może grać Eindhoven z PSV skoro to jest PSV Eindhoven? PSV gra z Olympique Lyon. Myślę, że ligę mistrzów wygra Chelsea, obecnie najlepsza drużyna w europie.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 11, 2005, 16:33:57 pm »
Cytat: "Enori"
To jak może grać Eindhoven z PSV skoro to jest PSV Eindhoven? PSV gra z Olympique Lyon. Myślę, że ligę mistrzów wygra Chelsea, obecnie najlepsza drużyna w europie.


...zaraz po Barcelonie :twisted:  :P  8)
Fryty tyty dotknij pyty

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 11, 2005, 16:35:34 pm »
Cytat: "szafa"
Cytat: "Enori"
To jak może grać Eindhoven z PSV skoro to jest PSV Eindhoven? PSV gra z Olympique Lyon. Myślę, że ligę mistrzów wygra Chelsea, obecnie najlepsza drużyna w europie.


...zaraz po Barcelonie :twisted:  :P  8)


Bezpośrednia konfrontacja tych drużyn pokazała niesłuszność Twojego zdania :twisted:

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 11, 2005, 17:01:45 pm »
Cytat: "Ako"
chodzi o PSV... :| to nie wiesz kto gra w finałach? C jest obok V powinienes sie skapnąć ze palec mi sie przesunal z klawiatury ^^

LOL Psv Eindhoven kontra PSV Eindhoven. ROTFL. Ako poczytaj co napisałeś :D:D:D:D.

[EDIT]
Postawiłem 3 zł i mam 100 zł do zgarnięcia. Mam nadzieje, że Milan, Chelsea, Lyon i Juve wygrają :D.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 11, 2005, 17:14:32 pm »
Cytat: "TNW"

[EDIT]
Postawiłem 3 zł i mam 100 zł do zgarnięcia. Mam nadzieje, że Milan, Chelsea, Lyon i Juve wygrają :D.

Na Milan nie licz. Inter ich rozniesie. INTER!!! INTER!!!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 11, 2005, 17:42:00 pm »
Qrde, to wszystko przez ten codzienny stres, sam najezdzam na TNW, a sam robie błędy :lol: spadajta odemnie :p

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 11, 2005, 19:02:56 pm »
Cytat: "Hubi"
Cytat: "TNW"

[EDIT]
Postawiłem 3 zł i mam 100 zł do zgarnięcia. Mam nadzieje, że Milan, Chelsea, Lyon i Juve wygrają :D.

Na Milan nie licz. Inter ich rozniesie. INTER!!! INTER!!!

Rozniesie? Czym? :D:D:D. Nie muszę chyba przypominać kto był przed ostatnim zdobywcą pucharu LM :D.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 11, 2005, 19:05:34 pm »
Cytat: "TNW"
Cytat: "Hubi"
Cytat: "TNW"

[EDIT]
Postawiłem 3 zł i mam 100 zł do zgarnięcia. Mam nadzieje, że Milan, Chelsea, Lyon i Juve wygrają :D.

Na Milan nie licz. Inter ich rozniesie. INTER!!! INTER!!!

Rozniesie? Czym? :D:D:D. Nie muszę chyba przypominać kto był przed ostatnim zdobywcą pucharu LM :D.

Zobaczymy jutro :) Ale w tym meczu zagra Adriano, a on latwo zmienia losy meczu.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 11, 2005, 19:07:52 pm »
Cytat: "Enori"
Cytat: "szafa"
Cytat: "Enori"
To jak może grać Eindhoven z PSV skoro to jest PSV Eindhoven? PSV gra z Olympique Lyon. Myślę, że ligę mistrzów wygra Chelsea, obecnie najlepsza drużyna w europie.


...zaraz po Barcelonie :twisted:  :P  8)


Bezpośrednia konfrontacja tych drużyn pokazała niesłuszność Twojego zdania :twisted:


Sedzia dał dupy i tyle. Kazdy wie, ze barca jest lepsza.
Z mojej strony EOT(jak narazie).

 BARCA RULZ
Fryty tyty dotknij pyty

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 12, 2005, 19:26:56 pm »
A czy ktos wie gdzie na necie bedzie mozna obejrzec mecz Inter- Milan dzisiaj wieczorem?

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 12, 2005, 22:06:52 pm »
Cytat: "Hubi"
A czy ktos wie gdzie na necie bedzie mozna obejrzec mecz Inter- Milan dzisiaj wieczorem?

Chyba mam do tego smykałkę... póki co 1:0 dla Chelsea i dla Milanu, tak postawiłem 8). Ha! Adryjan Interowi nie pomógł, jeszcze po mosznie przejechał Neście. :]

[EDIT] Shit, w złej minucie to napisałem, Bayern :evil: walnął bramę...
[EDIT2] Kibice Interu to szmaty, kto widział co się stało na na meczu ten wie.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 13, 2005, 08:01:08 am »
Cytat: "TNW"

[EDIT2] Kibice Interu to szmaty, kto widział co się stało na na meczu ten wie.

Nie kibibe Interu tylko pseudokibice. A to wszytsko przez to ze Merk nie uznal nalezytej bramki i jeszcze dal zolta bramke Cambiasso za wyklucanie sie. Ale i tak nic ich nie usprawiedliwia.

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 13, 2005, 10:39:35 am »
Cytat: "Hubi"
Cytat: "TNW"

[EDIT2] Kibice Interu to szmaty, kto widział co się stało na na meczu ten wie.

Nie kibibe Interu tylko pseudokibice. A to wszytsko przez to ze Merk nie uznal nalezytej bramki i jeszcze dal zolta bramke Cambiasso za wyklucanie sie. Ale i tak nic ich nie usprawiedliwia.

Nie uznana bramka to powód do rozrób? Jasne to kibice AC Milanu nawalali we własnych zawodników :roll:. Dużo było tych pseudo-kibiców...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 13, 2005, 16:18:04 pm »
Nalezyta bramka zawsze jeszcze moze zmienic losy meczu, pseudusy sie wkur..rzyli i im odbiło. Ale miejsza z tym, inter dał dupy i odpadł.
Najwazniejsze ze moja Chelsea przeszła ^^

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Ganon

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 29-12-2004
  • Wiadomości: 323
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 13, 2005, 18:23:32 pm »
Koniec gadania o glupotach panienki, a czas o prawdziwych klubach :wink:  Juve skopie dzisiaj zad The Reds, bedzie 2:1, a w dogrywce strzeli jak zawsze, nie zawodny w takich sytuacjach Zalayeta. Pozostale dwie bramki dla turynczykow "szczelom" Ibrahimovic i Alex Del Piero. Tja, walnie z ostrego kata, z boku boicha, jak za dawnych czasow, kiedy byl jednym z najlepszych.
Roma Roma Roma
core de' sta citta
unico grande amore...

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 13, 2005, 18:55:04 pm »
Cytuj
Nie kibibe Interu tylko pseudokibice. A to wszytsko przez to ze Merk nie uznal nalezytej bramki i jeszcze dal zolta bramke Cambiasso za wyklucanie sie. Ale i tak nic ich nie usprawiedliwia.


Info z serieA.pl

"Jak donosi jeden z serwisów sportowych przerwanie meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Interem Mediolan, a AC Milan zostało zaplanowane przez fanatycznych kibiców gospodarzy - Ultrasów.
Jeszcze przed mecze "słyszano" jak jednej z nich informował kolegów: "śpiewajmy i dopingujmy do 30 minuty po przerwie, potem już wiadomo, co mamy robić".

Tym samym kibice zajmujący zwykle sektor "Curva Nord" chcieli dać znać prezesowi Morattiemu, że nie odpowiada im jego styl rządzenia klubem. Inter kolejny sezon nie wywalczy mistrzostwa Włoch czy Pucharu Europy.

Te plany wyjaśniłyby dlaczego wszystkie flary zostały rzucone w tym samym momencie. Onaczałoby to też, że nie miało to nic wspólnego z decyzją Markusa Merka o niezuznaniu bramki zdobytej przez Cambiasso. Incydent ten mógł jedynie przyspieszyć zachowanie Ultrasów."

A tak btw mowia ze to polscy kibice sa najgorsi :)

Lorek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-12-2004
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 03, 2005, 23:59:36 pm »
Czy wam też się wydaje że w meczu Chelsea vs Liverpool bramka nie powinna być uznana  :?:  :?:

Pozatym załamał mnie komentarz Szpakowskiego, pi***olił takie głupoty że to normalnie ludzkie pojęcie przechodzi no i podlizywanie się Dudkowi

I wogłule nie podoba mi się Liverpool w finale CL, a jak Milan się dostanie to chyba sobie odpuszcze ten meczyk

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 04, 2005, 00:09:52 am »
no coz wedlug mnie pilka przekroczyla linie bramki, a po drugie liverpool gral tak zeby wygrac, nie musialo sie to podobac, dla nich( zawodnikow) wazna byla wygrana, a poza tym bronic sie tez trzeba umiec :wink:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 04, 2005, 08:13:08 am »
Licze teraz na Liverpool i mam nadzieje ze beda grac z PSV. A.C. Milanu  nie lubie. W koncu jestem kibicem Interu Mediolan  :D

Tarniak

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 04, 2005, 16:05:40 pm »
Jak będzie finał Liverpool - PSV to wszelka świętość zostanie podważona. Chelsea zasługiwało na wygraną, wygrana pucharu Anglii no i świetna gra w LM. Mam nadzieje, że wygra Milan, bo reszta drużyn jest mi zupełnie obojętna. A komentator wczorajszego meczu...nie zasługuje nawet na kb w Internecie...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 04, 2005, 16:12:40 pm »
A myslalem ze tylko mnie Szpakowsko wnerwiał, tak wychwalał gre liverpulu a jechał po Chealsea, ze przełączyłem na Borka :wink:
Na wygraną nikt nie zasłuzył, obie druzyny nie pokazały klasy w obydwu spotkaniach. W drugim meczu powinno byc 0-0 i dogrywka :)
Szczerze mówiąc nie lubie liverpulu, baaardzo nie lubie jego składu (nie bede wymieniac), jedynie bede im kibicował w finale bo gra tam nasz Jerzy.

No to teraz PSV wygra 2:0 i w dogrywce ostatecznie pokona milan i bedzie dobrze :) Pewnie koreanczycy z PSV dalej beda czarowac tylko bramki by sie przydały!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 04, 2005, 16:34:42 pm »
Musicie jednak przyznać, że "Rafał" Benitez (tak, tak Szpaq wczoraj powiedział o trenerze Liverpoolu) odwalił kawał dobrej roboty w The Reds. Za G. Houliera ten zespół grał najbrzydszą i najbardziej schematyczną piłkę w Europie (obrońcy podają do Dudka, ten długim podaniem do Heskeya strącającego głową do Owena). Obecnie FC Liverpool gra szybko, kombinacyjnie, przeważnie bardzo dobrze  w obronie (czego nie da się powiedzieć o mej ukochanej "Dumie Katalonii":cry: ).   Awans zasłużony (i co ciekawe zagrali ten dwu-mecz z Chelsea zupełnie jak zawodnicy Murinho stawiając na nieliczne akcje ofensywne i grę obronną plus nieodzowny element szczęścia). A Portugalczyk na ławce trenerskiej Chelsea chyba się już nauczył, ze wszystkiego jadąc na fuksach (Chelsea miała w każdym meczu góra 5 dogodnych sytuacji do strzelenia gola) wygrać się nie da...

DaVon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 04, 2005, 17:11:07 pm »
Cytuj
I wogłule nie podoba mi się Liverpool w finale CL, a jak Milan się dostanie to chyba sobie odpuszcze ten meczyk


Wiadomo ,że każdy ma własne upodobania itp. Ale nie oglądać tego meczu tylko dlatego bo  przypuszczalnie będą w nim grać drużyny ,które Ci nie odpowiadają to troche błachy powód :? Ja oglądałbym ten mecz bez względu na to jaka drużyna będzie w nim grać :lol: bo jestem przekonany o jego wysokim poziomie,będzie to swego rodzaju jakieś wydarzenie,a jeśli lubisz piłke to na pewno go nie przegapisz :wink:  :lol: .
Osobiście jestem za Liverpoolem i wierze w to ,że wywalczy tegoroczny tytuł :D Poza tym lubie J. Dudka i chciałbym aby też zdobył ten tytuł wraz ze swoją drużyną jako jeden z nielicznych Polaków.Co do komentarza Szpakowskiego to tak jak was mnie też doprowadzał do szału :?  :evil: .Już ,,Henio" Kasperczak lepiej skomentował mecz w czasie przewy w Studio :lol: .

Ps.Życze Ci aby PSV pokonało AC Milan i żeby awansowało do finału :lol:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 04, 2005, 17:17:59 pm »
w koncu cos mi poprawilo humor ;) Liverpool to moja ulubiona po ManUtd druzyna, wiec odkad czerwone diably odpadly, trzymam kciuki za The Reds. Serce mi stanelo gdy w 95 minucie Gudjonhsen uderzal na bramke ;) Cale szczescie wszystko dobrze sie skonczylo dla The Reds.
A atmosfera na trybunach...
"Chelsea, tego nie kupisz..." ;)

I nie pieprzcie, ze Liverpool sie przez caly mecz bronil, bo przez praktycznie cala pierwsza polowe przewazal.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 04, 2005, 17:30:22 pm »
Cytat: "blancio_"
w 95 minucie

96 :wink:

A pierwszą polowe lepiej gral liverpool, a drugą Chelsea. Ale mecze byly tak beznadziejne ze dla mnie obydwie druzyny nie zasługują na finał :lol: (oczywiscie zart)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 04, 2005, 17:31:42 pm »
Liverpool rozegral kapitalne spotkanie .Zawodnicy biegali  jak by ich bylo 3 razy wiecej (nie to co polskie ekipy,, hmm , a czy to mi sie oplaca biegac , przeciez nie dostałem pensji za ubiegły mieisiac ,, :lol: ).Dudek mial jedna sytuacje  w ktorej musiał interweniowac  i spisal sie znakomicie .Chelsea zaś wydawal a sie byc wogole zagubiona , bez pomysłu na gra .Widok  pokornego Mourinho wrecz mnie rozbawił  - mam nadziej ,ze nauczyl sie wreszcie ,ze poza jego wielkim zespolem istniej tez inne .Dzis gra Milan z PSV .Mediolańczyc byliby glupcami gdyby  roztwonili ta dwubramkowa zaliczke z pierwszego meczu ( raz sie nauczyli w ubieglym sezonie LM  grajac z Deportivo ).Co do finalu to obawiam sie m,że  Milan moze zagrac zbyt bojazliwie , co Liverpool wykorzysta.Liverpool w tym sezonie nie gra praktycznie  o nic .Zostala mu juz tylko Lm  i na tym sie glownie skupia .Milan zas bedziemy zaobsorbowany walka o scudetto z Juventusem .Chociaz fachowcy twierdza ,ze to Milan wygra LM , to ja mysle ,ze jednak  O jerzy Dudek wraz ze swoimi kolegami osiegnie sukces.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 04, 2005, 17:35:14 pm »
Po pierwsze to liverpool grał u siebie i to ze zawodników było (jakby) wiecej na boisku to normalka :wink:
Po drugie niewiem czego chcesz od murihnio, zachował sie wspaniale. Przez cały mecz był spokojny, a po meczu pogratulował finału kazdemu graczowi z the reds i poklaskał do publicznosci.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #72 dnia: Maja 04, 2005, 17:41:17 pm »
czego ja chce od Mourinho pytasz -  oskarza sedziego o stronniczosc w wyniku czego  ow arbiter konczy kariere .Obraza trenera druzyny przeciwnej ,gest  wykonanu w strone kibicow  Liverpoolu  w finale Pucharu Anglii .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Lorek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-12-2004
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #73 dnia: Maja 04, 2005, 17:57:26 pm »
Cytat: "DaVon"
Cytuj
I wogłule nie podoba mi się Liverpool w finale CL, a jak Milan się dostanie to chyba sobie odpuszcze ten meczyk


Wiadomo ,że każdy ma własne upodobania itp. Ale nie oglądać tego meczu tylko dlatego bo  przypuszczalnie będą w nim grać drużyny ,które Ci nie odpowiadają to troche błachy powód :? Ja oglądałbym ten mecz bez względu na to jaka drużyna będzie w nim grać :lol: bo jestem przekonany o jego wysokim poziomie,będzie to swego rodzaju jakieś wydarzenie,a jeśli lubisz piłke to na pewno go nie przegapisz :wink:  :lol: .
Osobiście jestem za Liverpoolem i wierze w to ,że wywalczy tegoroczny tytuł :D Poza tym lubie J. Dudka i chciałbym aby też zdobył ten tytuł wraz ze swoją drużyną jako jeden z nielicznych Polaków.Co do komentarza Szpakowskiego to tak jak was mnie też doprowadzał do szału :?  :evil: .Już ,,Henio" Kasperczak lepiej skomentował mecz w czasie przewy w Studio :lol: .

Ps.Życze Ci aby PSV pokonało AC Milan i żeby awansowało do finału :lol:



Pisałem to pod wpływem impulsu i %  :twisted: więc meczyk pewno obejże ale chciałbym żeby PSV zagrało i co więcej wygrało  :D

PS. Mourhinio miał gest mimo tego jak go potraktowali kibice the red's

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #74 dnia: Maja 04, 2005, 18:47:39 pm »
Cytat: "jay jay"
czego ja chce od Mourinho pytasz -  oskarza sedziego o stronniczosc w wyniku czego  ow arbiter konczy kariere .Obraza trenera druzyny przeciwnej ,gest  wykonanu w strone kibicow  Liverpoolu  w finale Pucharu Anglii .

No to kazdy wie, ale dostał kare 2 meczy w lidze mistrzów co mu jak narazie pomogło. W ostatnim meczu zachował sie perekto. I oby tak zostało. To jest genialny trener lecz w przeszlosci zachowywał sie fatalnie.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Player01

  • Gość
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 04, 2005, 18:55:38 pm »
Mi sie odechcialo ogladac meczu Liverpool Chelsea po pierwszej polowie.
Szpaq tak nadawal ze wolalem obejrzec Snooker'a - o dziwo bardziej mnie poruszyl niz mecz, ktory w moim odczuciu byl strasznie slaby i nudny, oczekiwalem bardziej efektownej i efektywnej gry po tych zespolach.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 04, 2005, 18:56:35 pm »
A kto grał w snooka? O Salivan zdobył ostatnio mistrzostwo świata 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Kapel

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 24-04-2005
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 04, 2005, 20:24:57 pm »
W Snookera wygrał Murphy :) 18:16 ze Stevensem :D
PS2 4ever :)

Aktualnie próbuje zdobyć wszystko w WE:8 LE :]

Narazie mam: Wygrana drugiej ligi w MasterLeague,Puchar Europy,Afryki,Ameryki,Świata,Asji i Oceanii :]

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 04, 2005, 21:38:44 pm »
Jeah, jak narazie PSV gra ładną piłke. Zreszta jak 2 tygodnie temu, ale co najwazniejsze grają skutecznie! :wink:
Normalnie koreanczyki dalej rzadza na boisku!!! to są moi idole.
ale i tak mysle ze milan jest w duuzo lepszej sytuacji, jesli strzeli bramke to juz po psv :( ale mam nadzieje ze tak sie nie stanie!! :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Zwyciezca Ligi Mistrzow
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 04, 2005, 22:39:47 pm »
Ależ niefart, kurde, już miałem nadzieje. Wczoraj Chelsea, której kibicowałem, a dziś PSV, którem nie kibicuje aczkolwiek chciałem, żeby zagrało w finale, fak.