Autor Wątek: Co jest panocki?!?  (Przeczytany 17960 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« dnia: Kwietnia 10, 2004, 13:05:09 pm »
Cemu nikt nic nie pisze na naszym forum?
ostatni post jest mój,bagatela sprzed 9 dni jak to tak?
Widać zainteresowanie naszą konsolą jest najmniejsze zaledwie 30pare
tematów inne mają po 2 razy więcej-musimy coś z tym zrobić :)
live by honor

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 21, 2004, 02:13:12 am »
Obiecuję Ci, że jak tylko kupię Xboxa będziemy kręcić to forum, a na razie jest jak jest :wink:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 21, 2004, 07:17:37 am »
Spokojnie, piki kupuje XBOXa i to się zmieni nie ma sprawy w ogóle... Poczekajcie jeszcze z tydzień...

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 21, 2004, 16:20:33 pm »
Spokojnie, Miazga kupuje X'a (KU**A, MIAŁBYĆ JUŻ tydzień temu! :evil: ), więc bydzie dobrze :twisted:

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 22, 2004, 14:30:55 pm »
No,w końcu poznacie co to konsola jest  :wink:
live by honor

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 25, 2004, 22:52:42 pm »
No wiedze, że w końu kilka osób pezejżało na oczy 8)
Trzeba rozruchac tzn rozruszać to forum panowie :twisted:
Mielu łykaj tego X'a - na początek masz odemnie(pozyczka oczywiscie:) kilka gier z serii  : POWER OF XBOX 8)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 25, 2004, 23:13:10 pm »
Miazga już ma, a ja najwcześniej za miesiąc, ale bardzo chętnie zmierzę się z tym co mi zaoferujesz. Myślę, że to oznacza koniec moich planów na wakacje - będę grać grać grać :twisted:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 28, 2004, 21:24:18 pm »
TADAM!!! No i mam tą piękna konsolę (napęd phillips chyba:/ ) Szkoda tylko, że... bez gier. Tak samo było w przypadku GaCława. Czekam na jakies propozycje.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 29, 2004, 12:39:47 pm »
Hahaha - piki ma X'a! :D
Przerobionego czy nie?  :)
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 29, 2004, 13:35:37 pm »
Cytat: "TomisH"
Hahaha - piki ma X'a! :D
Przerobionego czy nie?  :)


No jakbyś mnie nie znał... oczywiście, że nie przerobionego. Przerobione suxx, (miaxga:) )

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 29, 2004, 14:06:17 pm »
co, ja nie jestem przerobiony :)
przerobionego mam X'a, głównie przez możliwośodtwarzania filmów, muzy, emulatorów i całej gamy innych funkcji (Evox to coś pięknego :twisted: ).
Xbox rulaaaaaaa (piki, zastanawiam się, czy jak będziesz miał już jakąś grę to wrzucisz gacka do szafy? :twisted: ;) )

Update: do pada można się jak najbardziej przyzwyczaić :) oczywiście duala może toto najwyżej cmoknąć, ale źle nie jest :)

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 29, 2004, 15:09:54 pm »
Co dashboardów lepszy jest unleash polecam obczaić!
live by honor

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 29, 2004, 18:19:10 pm »
choroba, az mi oko zbielało!!!!!!!! :evil:
ale spoko poczekajcie jak wrucę po robocie na zachodzie!!!
ja wam pokarzę...

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 06, 2004, 14:21:42 pm »
łomatko... zakochałem się w Xie... może nie konkretnie w iksie, ale w pewnej grze...


Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 06, 2004, 15:31:19 pm »
Zazdroszczę Wam ale pewnie sam niebawem nabędę X-pudło. A co!! PS2 od Sony może się znudzić a ja mam smaka na Halo i Ninja Gaiden. Wielki Billu - Polska czeka na X-a! (i coś doczekać się nie może...). Boję się tylko często poruszanego problemu rysowania płyt. Maszyna Sony jest jaka jest (laser się rozstraja i konsolka cyka jak cykada), ale przynajmniej nie robi reliefów na płytach.
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 06, 2004, 17:49:06 pm »
Czytniki, owszem - zdarzają się pechowe, ale jeśli konsolka jest na gwarancji to nie widzę problemu... Łaski nikt nie robi.

piki - nie podniecaj się tak. W twoim wieku to niezdrowo :twisted:
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

saunter

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 06, 2004, 20:14:40 pm »
Piki - Halo to jeszcze nie wszystko. Stestuj inne rzeczy !

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 06, 2004, 20:43:48 pm »
Cytat: "saunter"
Piki - Halo to jeszcze nie wszystko. Stestuj inne rzeczy !


Właśnie? Co polecicie na drugi ogień?

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 06, 2004, 20:46:57 pm »
Ninja Gaiden(ew. SC: Pandora Tommorow), lub jesli wolisz wyscigi: PGR2.
Fryty tyty dotknij pyty

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 06, 2004, 20:58:37 pm »
szafa, w te trzy gry obecnie cioram i wszystkie są WSPANIAŁE! Na czele z mistrzowskim Ninja Gaiden :twisted:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 06, 2004, 21:09:38 pm »
Hehe, strzelalem;] Nie mam ixa(kurde ino mi brat kase odda^^);/;/;/ ^^
Po prostu trz byc na bierzaco;];];]
Fryty tyty dotknij pyty

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 07, 2004, 12:27:54 pm »
Sratatata!  :x

Piki dopiero zaczyna, wiec musi obczaić:
- Panzer Dragoon Orta (tutaj to dopiero będą ochy i achy!)
- Dead or Alive 3
- Splinter Cell (jedynka)

A w następnej kolejności:
- Beyond Good & Evil (jak nie grał na PS2) i PoP (tak samo)
- Crimson Skies
- Kung Fu Chaos
- Shenmue II

+ Ewentualnie Abe'a (jak tanio dostanie ;) )

I piki przerabiaj X'a! Chyba, że chcesz czekać na Gaidena w wersji PAL, w dodatku ocenzurowanego...
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

saunter

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-12-2003
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 07, 2004, 15:35:19 pm »
Piki lykaj PAndora Tomorrow bo to hit jak nie wiem! Jesli nie grales to MGS2:S, Shenmue 2 - to gry bez ktorych nie wyobrazam sibie mojego kloca

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 10, 2004, 12:07:26 pm »
Cytat: "Miazga"
szafa, w te trzy gry obecnie cioram i wszystkie są WSPANIAŁE! Na czele z mistrzowskim Ninja Gaiden :twisted:

To już wyszedł w PALu?! No coś takiego...
Cytat: "saunter"
Piki lykaj PAndora Tomorrow bo to hit jak nie wiem! Jesli nie grales to MGS2:S, Shenmue 2 - to gry bez ktorych nie wyobrazam sibie mojego kloca

Pandora hitem? Nie wiem dlaczego wszyscy podniecają sie grą którą przejdą raz i odłożą na półkę. Możecie przynajmniej uzasadnić dlaczego dla was to hit?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 10, 2004, 13:07:35 pm »
Cytat: "thirian"
Cytat: "Miazga"
szafa, w te trzy gry obecnie cioram i wszystkie są WSPANIAŁE! Na czele z mistrzowskim Ninja Gaiden :twisted:

To już wyszedł w PALu?! No coś takiego...

:?  czy ktoś powiedział, że mam wersję PAL?
Co do SC PT to też uważam, że jest zajebist. Jakoś tylko tobie się nie podoba, więc to chyba ty powinieneś nam co nieco wyjaśnić :| co ci nie leży w tej szpilce?

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 10, 2004, 13:39:14 pm »
Ninja Gaiden w Palu uderza do sklepów 14 maja i nie będzie ocenzurowana. Wszystkie teksty na temat cencury to brednie wyssane z palca- tak oficjalnie powiedziało TECMO.
Za 4 dni będe miał tego killera i to oryginał a nie jakis syfiasty pirat.

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 10, 2004, 19:56:58 pm »
Hmmm...nie wiiecie gdzie mogę znaleźć gre Jurrasic Park:Operation Genesis?Może macie do opchnięcia?
live by honor

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 11, 2004, 10:54:58 am »
Cytat: "Ryo-San"
Ninja Gaiden w Palu uderza do sklepów 14 maja i nie będzie ocenzurowana. Wszystkie teksty na temat cencury to brednie wyssane z palca- tak oficjalnie powiedziało TECMO.
Za 4 dni będe miał tego killera i to oryginał a nie jakis syfiasty pirat.

Mółbyś zdać relację z wersji PAL? Bardzo Cie proszę. Napaliłem sie trochę na tą grę, ale boję się ją tknąć, bo osoby które w branżowych pismach wystawiały ocenę tej gry nie są dla mnie wiarygodne.

Cytat: "Miazga"
Cytat: "thirian"
Cytat: "Miazga"
szafa, w te trzy gry obecnie cioram i wszystkie są WSPANIAŁE! Na czele z mistrzowskim Ninja Gaiden :twisted:

To już wyszedł w PALu?! No coś takiego...

:?  czy ktoś powiedział, że mam wersję PAL?
Co do SC PT to też uważam, że jest zajebist. Jakoś tylko tobie się nie podoba, więc to chyba ty powinieneś nam co nieco wyjaśnić :| co ci nie leży w tej szpilce?

1.Tylko nie pisz, że sprowadziłeś sobie orginał ze stanów, proszę.
2.Czemu nie trawię Splintela? Tej grze brak: przytupu, konkretnej zakręconej fabuły i gołych bab - żart. Plansze nie powalają na kolana - są schematyczne. Nie znam osoby, która dwukrotnie by ją przeszła.
Może pokażecie mi swoje argumenty? W końcu nie ma to jak konstruktywna wymiana poglądów, no nie? :)

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 14, 2004, 15:21:09 pm »
Ja mam jakis taki zastój-nie mam w co grać ciągne na emulatorze w stare hity :) jak samurai shodown4,last blade 2,metal szlugi heh.
Taka jakas stagnacja mnie ogarnęła,metal gear substance mnie zaiódł na całej linii,do tego 150 zt za czesci wymieenne do xa ktorego zalatwilem z pięści...ehhh szkoda gadać a tu matury ustne jeszcze...
live by honor

Ryo-San

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 1
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 15, 2004, 20:09:57 pm »
Halo 2 has been named by IGN as Best of E3 in all platforms. Enough said.  

 :twisted: H :twisted: A :twisted: L :twisted: O :twisted: 2 :twisted:
Najlepsza grą targów E3 na wszystkie platformy wg.  serwisu IGN  :twisted: Chyle czoła

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 15, 2004, 20:43:14 pm »
Cytat: "thirian"
.1Tylko nie pisz, że sprowadziłeś sobie orginał ze stanów, proszę.
2.Czemu nie trawię Splintela? Tej grze brak: przytupu, konkretnej zakręconej fabuły i gołych bab - żart. Plansze nie powalają na kolana - są schematyczne. Nie znam osoby, która dwukrotnie by ją przeszła.
Może pokażecie mi swoje argumenty? W końcu nie ma to jak konstruktywna wymiana poglądów, no nie? :)

1. Nie mam zamiaru.
2. Grafika, jedna z ładniejszych gier na konsole tej generacji, oświetlenie wgniata. Design poziomów jest świetny. Ogromna liczba umiejętności Fishera, która pozwala nieźle pokombinować i daje kilka możliwości ominięcia/zlikwidowania najemnieków. Fabuła? Chyba nie znasz angielskiego, skoro wypowiadasz się o niej negatywnie. Jest ona jak najbardziej konkretna. Plansze schematyczne? Lol z leksza. Raz misja ma miejsce w Izraelu, raz w Los Angeles, raz w podziemiach Paryża, by potem przeskoczyć do pociągu. Masz rację, zero zróżnicowania.
Brak przytupu? Może mówisz o wyskoczeniu zza rogu i w ciągu pół sekundy rozwaleniu 30 wrógów, i zużyciu przy tym 70 magazynków? No fakt, takich akcji w tej grze nie uświadczysz. Może to dlatego, że Splinter jest skradanką wymagającą cierpliwości, a nie grą akcji? Hmm...
I masz rację, nie znam osoby, która dwa razy przeszła by Splintera, bo nie znam żadnego konsolowca w moim mieście. Ja sam nie mam w zwyczaju przechodzić grę więcej niż raz, chyba że są to perełki takie jak MGS 1/2 czy Ocarina of Time (SC nie zaliczam do perełek, jest to dla mnie po prostu bardzo dobra/świetna gra).

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 15, 2004, 21:09:18 pm »
Jep-kolo ma racje :).
Głownym mankamentem jest to ,że podczas,gdy zauwaz cie 'enemy soldża' często nie ma czasu odpowiednio szybko zareagować aby ten nie włączył alarmu,a po drugi denerwująca jest broń 'przyklejona do przeciwników.
live by honor

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 25, 2004, 12:35:52 pm »
Cytat: "Miazga"
Cytat: "thirian"
.1Tylko nie pisz, że sprowadziłeś sobie orginał ze stanów, proszę.
2.Czemu nie trawię Splintela? Tej grze brak: przytupu, konkretnej zakręconej fabuły i gołych bab - żart. Plansze nie powalają na kolana - są schematyczne. Nie znam osoby, która dwukrotnie by ją przeszła.
Może pokażecie mi swoje argumenty? W końcu nie ma to jak konstruktywna wymiana poglądów, no nie? :)

1. Nie mam zamiaru.
2. Grafika, jedna z ładniejszych gier na konsole tej generacji, oświetlenie wgniata. Design poziomów jest świetny. Ogromna liczba umiejętności Fishera, która pozwala nieźle pokombinować i daje kilka możliwości ominięcia/zlikwidowania najemnieków. Fabuła? Chyba nie znasz angielskiego, skoro wypowiadasz się o niej negatywnie. Jest ona jak najbardziej konkretna. Plansze schematyczne? Lol z leksza. Raz misja ma miejsce w Izraelu, raz w Los Angeles, raz w podziemiach Paryża, by potem przeskoczyć do pociągu. Masz rację, zero zróżnicowania.
Brak przytupu? Może mówisz o wyskoczeniu zza rogu i w ciągu pół sekundy rozwaleniu 30 wrógów, i zużyciu przy tym 70 magazynków? No fakt, takich akcji w tej grze nie uświadczysz. Może to dlatego, że Splinter jest skradanką wymagającą cierpliwości, a nie grą akcji? Hmm...
I masz rację, nie znam osoby, która dwa razy przeszła by Splintera, bo nie znam żadnego konsolowca w moim mieście. Ja sam nie mam w zwyczaju przechodzić grę więcej niż raz, chyba że są to perełki takie jak MGS 1/2 czy Ocarina of Time (SC nie zaliczam do perełek, jest to dla mnie po prostu bardzo dobra/świetna gra).


1 Kolego - kupujesz gre za ciężkie pieniądze i bawisz się nią tylko kilka godzin?
2. To fajnie, że jest skradanką, ale spójrz na "irracjonalne" zachowanie sie przeciwników  - misja w pociągu, wychodzę z przedziału a te kut... biegną do mnie i strzelają... w pasażera, który śpi :wink:
3. Znam ang. na tyle, żeby skumać tak prostą(DLA MNIE) fabułę - w ogóle co to za problem zrobić coś tak schematycznego? (powinieneś zobaczyć moją maturkę z polskiego, którą miałem zaszczyt pisać 5 lat temu, ale ja nie o tym, nie o tym :lol: )
4.I tak idziesz w tej grze "po sznurku" - plansze są schematyczne, bo powielają stare schematy( coś popiep..., ale chyba czaisz ) - spójrz na ten przeklęty pociąg( ale sie uparł z nim, co? :) ) - masz tu jakieś większe pole manewru? Co z tego, że gra toczy się w różnych miejscach na świecie, skoro odczuwałem, jakbym już gdzię tu był (zalatywało poprzednią częścią - też miałem skojarzenia z Ghost Recon).
5. "ogromna liczba umiejętności'? - chyba przegiąłeś - dużo wody w Wiśle upłynie zanim wprowadzą umiejętność zastawienia pułapek, wykorzystywania rzeczywistych gadżetów ( wojskowy stuff) i inteligencji przeciwników większej niż u małp człekokształtnych.
6. Grafa zrobiła na mnie dosyć "duże" wrażenie w części pierwszej, ale to było dawno i nieprawda :) . Oświetlenie, oświetleniem ale brak grafice jakiś większych "opadów szczęk" niż tylko te efekty ( plantacja maryśki - to nie dla mnie).

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 26, 2004, 02:24:28 am »
OK-sądze,że tej grze poświęcony jest inny temat, a nawet dwa-na zakończenie dodam,że twoje wymagania thristan są 'nieco' wygórowane gdzyż grę o takich parametrac stworzyć jeszt niesamowicie trudno zarówno ze względów technicznych jak i czasowych(developera).
live by honor

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 26, 2004, 08:58:50 am »
Cytat: "Takeda"
OK-sądze,że tej grze poświęcony jest inny temat, a nawet dwa-na zakończenie dodam,że twoje wymagania thristan są 'nieco' wygórowane gdzyż grę o takich parametrac stworzyć jeszt niesamowicie trudno zarówno ze względów technicznych jak i czasowych(developera).

Żeby się obronić - ostatnia riposta.
Wcale nie mam wygórowanych wymagań, po prostu nie lubię powtarzanych schematów. Jak zdążyłeś się zorientować nie gram na piratach, a zapracowane pieniądze nie wyrzucam na grę, którą odłożę po przejściu. Pandorę miałem z wypożyczalni, bo chciałem sie naocznie przekonać dlaczego ludziska się na tą grę tak rzucili. Jakoś mi nie przypasiła ( i nie tylko mnie), więc moja reakcja.
"...grę o takich parametrac stworzyć jeszt niesamowicie trudno" - sorki - ja płacę, ja "żondom".

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 31, 2004, 14:34:03 pm »
Płaci również dwa i pół miliona osób,którzy grę kupiło i co,to coś zmienia  :) ?
Tak jest zbudowany rynek i praw jego nie zmienisz-gdzie indziej maja kase to gry kupują na kopy-więc ich 'pyrka' czy będzie znakomita,dopracowana w każdym calu czy jeno dobra-po niej przyjdą następne.
Nigdy nie ma tak,że gra spełnia wszystkie pokładane w niej nadzieje,zawsze znajdzie sie jakiś tam bład czy inny powód,coby ponarzekać można, że to nie to, a to miało byc inaczej.
Mówię oczywiscie o ogólnej sytuacji rynku gier na świecie,zresztą nie ma co dywagować najlepiej grać na piratach  :wink:
live by honor

spontan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-05-2004
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 31, 2004, 17:37:57 pm »
hurra nabyłem xa<----- z tym ze dwa lata temu:)

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 01, 2004, 10:15:14 am »
Cytat: "Takeda"
Płaci również dwa i pół miliona osób,którzy grę kupiło i co,to coś zmienia  :) ?
Tak jest zbudowany rynek i praw jego nie zmienisz-gdzie indziej maja kase to gry kupują na kopy-więc ich 'pyrka' czy będzie znakomita,dopracowana w każdym calu czy jeno dobra-po niej przyjdą następne.
Nigdy nie ma tak,że gra spełnia wszystkie pokładane w niej nadzieje,zawsze znajdzie sie jakiś tam bład czy inny powód,coby ponarzekać można, że to nie to, a to miało byc inaczej.
Mówię oczywiscie o ogólnej sytuacji rynku gier na świecie,zresztą nie ma co dywagować najlepiej grać na piratach  :wink:


Spoko, masz rację :)

Co do piratów - nie mam przerobionych next genów, wiesz dlaczego?
Cierpiałem za czasów PSX na syndrom przesycenia grami - chyba wiesz o co mi chodzi - w szafie kilkadziesiąt pirackich gier i dylemat: "w co teraz przyciąć?", a jeśli dodać do tego, że pracuję i nic mi się nie chce robić po pracy, więc jak już mam ochotę na dany tytuł to musi on być naprawdę dobry i nie zawierać wtórnych pomysłów - vide Pandora.

spontan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-05-2004
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 01, 2004, 16:11:35 pm »
a wiesz ze xboxa nie trzeba przerabiac zeby chodziły piraty? wystarczy grzebnąć w biosie.

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 03, 2004, 13:02:54 pm »
Cytat: "thirian"
Cytat: "Takeda"
Płaci również dwa i pół miliona osób,którzy grę kupiło i co,to coś zmienia  :) ?
Tak jest zbudowany rynek i praw jego nie zmienisz-gdzie indziej maja kase to gry kupują na kopy-więc ich 'pyrka' czy będzie znakomita,dopracowana w każdym calu czy jeno dobra-po niej przyjdą następne.
Nigdy nie ma tak,że gra spełnia wszystkie pokładane w niej nadzieje,zawsze znajdzie sie jakiś tam bład czy inny powód,coby ponarzekać można, że to nie to, a to miało byc inaczej.
Mówię oczywiscie o ogólnej sytuacji rynku gier na świecie,zresztą nie ma co dywagować najlepiej grać na piratach  :wink:


Spoko, masz rację :)

Co do piratów - nie mam przerobionych next genów, wiesz dlaczego?
Cierpiałem za czasów PSX na syndrom przesycenia grami - chyba wiesz o co mi chodzi - w szafie kilkadziesiąt pirackich gier i dylemat: "w co teraz przyciąć?", a jeśli dodać do tego, że pracuję i nic mi się nie chce robić po pracy, więc jak już mam ochotę na dany tytuł to musi on być naprawdę dobry i nie zawierać wtórnych pomysłów - vide Pandora.


No ja miałem Nintendo64,Psone,Ps2 wszystkie nieprzerobione gralem na oryginałkach ale po incydencie z PS2 popierdoliłem nabijanie kabzy ludziom,którzy mają mnie w dupie-siadł mi laser w PS2(nie z mojej winy ofkoz)a w serwisie stwierdzili że to przez nieprawidlowe używanie konsoli czy inne pipprzenie i zażądali 5batów za napraweno tom powiedział co o nic myśle i kupiłem xa-przerobiłem i jestem zadowolony konczę większość gier nowości sciągam z netu bądź kupuje za 'dyche'
live by honor