Autor Wątek: Co jest panocki?!?  (Przeczytany 17982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 03, 2004, 13:18:52 pm »
Cytat: "Takeda"
Cytat: "thirian"
Cytat: "Takeda"
Płaci również dwa i pół miliona osób,którzy grę kupiło i co,to coś zmienia  :) ?
Tak jest zbudowany rynek i praw jego nie zmienisz-gdzie indziej maja kase to gry kupują na kopy-więc ich 'pyrka' czy będzie znakomita,dopracowana w każdym calu czy jeno dobra-po niej przyjdą następne.
Nigdy nie ma tak,że gra spełnia wszystkie pokładane w niej nadzieje,zawsze znajdzie sie jakiś tam bład czy inny powód,coby ponarzekać można, że to nie to, a to miało byc inaczej.
Mówię oczywiscie o ogólnej sytuacji rynku gier na świecie,zresztą nie ma co dywagować najlepiej grać na piratach  :wink:


Spoko, masz rację :)

Co do piratów - nie mam przerobionych next genów, wiesz dlaczego?
Cierpiałem za czasów PSX na syndrom przesycenia grami - chyba wiesz o co mi chodzi - w szafie kilkadziesiąt pirackich gier i dylemat: "w co teraz przyciąć?", a jeśli dodać do tego, że pracuję i nic mi się nie chce robić po pracy, więc jak już mam ochotę na dany tytuł to musi on być naprawdę dobry i nie zawierać wtórnych pomysłów - vide Pandora.


No ja miałem Nintendo64,Psone,Ps2 wszystkie nieprzerobione gralem na oryginałkach ale po incydencie z PS2 popierdoliłem nabijanie kabzy ludziom,którzy mają mnie w dupie-siadł mi laser w PS2(nie z mojej winy ofkoz)a w serwisie stwierdzili że to przez nieprawidlowe używanie konsoli czy inne pipprzenie i zażądali 5batów za napraweno tom powiedział co o nic myśle i kupiłem xa-przerobiłem i jestem zadowolony konczę większość gier nowości sciągam z netu bądź kupuje za 'dyche'


Za dychę? No coś masz dobrego dilera, bo u mnie skurwy..... chce 35 zeta za grę na Xa - dlatego właśnie nie mam przerobionego (co będę złodziejowi nabijał kabzę). Net też odpada, bo mam go tylko w pracy.
Więc cóż mam począć... życie to dzi... jak mawia pan Lesiu po kilku browarkach :D
Ale faktem jest, że trochę Ci zazdroszczę, bo masz już takie Ninja gaiden, nowego Thiefa, a ja sobie trochę poczekam...

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 03, 2004, 14:54:39 pm »
Mój 'diler' brał dwie dyszki od sztuki ale znalazłem nowych,biorących jeno dyche :). Thiefa właśnie nabyłem i zacne niedługo testować a 'Nindźe Gajden' ZAkończyłem już sporo temu :)
live by honor

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 11, 2004, 19:36:23 pm »
Mój człowiek bierze 15zł. I spoko gość przy okazji- jak na złodzieja...
Tylko ja samemu sobie nie wydaję się spoko...


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 13, 2004, 09:55:49 am »
jaka rzeźnia

czemu każdy pisze że ma wyrzuty sumienia jak kupuje piraty, a mimo wszystko nadal tak robi ?
czyżby panie Kresq, pana silna wola była zbyt słaba ?

nie kapuję, ja uważam że każdemu bóg dał mózg po to aby myślał i wolę aby zdawał sobię sprawę ze swoich czynów i gdy coś się stanie umiał ponieść konsekwencje.

więc może niech każdy kupuje jak mu lepiej i skończy gadać takie głupoty.


ojejku, strasznie mnie boli głowa i brzuch, łamnie mnie coś w nodze i straszliwie kaszle bo kupiłem dziś od pirata grę....



ręce opadają.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 13, 2004, 19:09:02 pm »
Tylko się nie zaczynajcie kłócić na ten temat, please.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 13, 2004, 20:19:49 pm »
a niech się kłócą!!! przynajmniej ruch w temacie będzie!!! :D

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Co jest panocki?!?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 22, 2004, 16:50:16 pm »
Cytat: "Havana"
jaka rzeźnia

czemu każdy pisze że ma wyrzuty sumienia jak kupuje piraty, a mimo wszystko nadal tak robi ?
czyżby panie Kresq, pana silna wola była zbyt słaba ?

nie kapuję, ja uważam że każdemu bóg dał mózg po to aby myślał i wolę aby zdawał sobię sprawę ze swoich czynów i gdy coś się stanie umiał ponieść konsekwencje.

więc może niech każdy kupuje jak mu lepiej i skończy gadać takie głupoty.


ojejku, strasznie mnie boli głowa i brzuch, łamnie mnie coś w nodze i straszliwie kaszle bo kupiłem dziś od pirata grę....



ręce opadają.

Tak dokładnie, moja silna wola jest za słaba. Dzisiaj zajrzałem do sklepu tylko po to, aby załatwić grę koledze (już ją mam), ale mimo to nie byłem w stanie nie kupić POP2.

Co do konsekwencji- wiem, że żadnych właściwie nie poniosę. I może to jest właśnie złe :?:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."