Autor Wątek: co robisz po porazce w grze ?  (Przeczytany 20578 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alibaba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-02-2007
  • Wiadomości: 205
  • Reputacja: 0
co robisz po porazce w grze ?
« dnia: Kwietnia 21, 2007, 19:26:48 pm »
Co robicie jeżeli grając w grę np. 9 godzin nagle wyłącza Wam się konsola a Wy nie zasejwowaliście albo nie możecie przejść poziomu lub gracie 2 godziny bez zapisania stanu i giniecie...

Ja grając w Worcrafta 3 zacząłem walić pięśią w klawiaturę, a kiedy w gta sa nie mogłem przejść ostatniego zadania to kopałem w pc aż ten nie mógł się uruchomić... W VC w misji w porcie z tą łódką oplułem monitor jak nie mogłem przejść za 10 razem. W nfs kiedy jestem liderem i w ostatnim okrężeniu bliso mety wyjeżdza mi pod maske jakiś .... to wale pięścią w łóżko. Te sytuacje to wkurzenie max bonormanie jak się denerwuję rzucam mięsem. A Wy mieliscie podobne sytuacje ?

lupinator

  • Gość
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 21, 2007, 19:31:51 pm »
Ogolnie staram się unikać takich sytuacji (pamietam o sejwowaniu) ale jesli juz sie przytrafi to leci kilka słow nadajacych sie pod noz cenzury. Fizycznie raczej sie powstrzymuje :P

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 21, 2007, 19:42:09 pm »
Ja grając w Worcrafta 3 zacząłem walić pięśią w klawiaturę, a kiedy w gta sa nie mogłem przejść ostatniego zadania to kopałem w pc aż ten nie mógł się uruchomić... W VC w misji w porcie z tą łódką oplułem monitor jak nie mogłem przejść za 10 razem. W nfs kiedy jestem liderem i w ostatnim okrężeniu bliso mety wyjeżdza mi pod maske jakiś .... to wale pięścią w łóżko. Te sytuacje to wkurzenie max bonormanie jak się denerwuję rzucam mięsem. A Wy mieliscie podobne sytuacje ?
To ty lepiej nie graj w gry więcej bo ci na maxa zjadą psychike i później zabronia sprzedarzy gier bo ktos znowu cos zrobił prez gry ehhh.... A tak serio to ja zawsze pamietam o sejwowaniu a jak sie wkurzam to tylko przeklinam lub walenie się pięściami po głowie, rekach po 100000 przegraniej walce z ostatnim w Tekkenie 5, wole nie uszkadzac rzeczy warte więcej niż moja skarbąka choć czasem lekkiego kopniaka dam swojemu komputerowi jak sie zawiesi  ;).
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Tarniak

  • Gość
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 21, 2007, 20:06:35 pm »
Podcinam sobie żyły.

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 21, 2007, 20:18:33 pm »
Ja tam raczej przedmiotów nie bije jedyne co moge zrobic to uderzyć pięścią w biurko lub podłoge i troche *#$!*&#@.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 21, 2007, 20:30:15 pm »
Ja jak przechodziłem jednego Bossa z DMC a mianowicie Nightmera na Hardzie to za 4 razem rozwaliłem pada od PS2.Ale jak tak to już klne na gre, albo na przeciwnika,który mnie zabił.Czasami leci pięść w stronę pada... :D

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 21, 2007, 20:32:01 pm »
Przed chwilą rzuciłem padem i wypadło R2. Na szczęście udalo mi się je wcisnąć spowrotem

Cholerne GH

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 21, 2007, 20:54:46 pm »
Zasadniczo jestem baaardzo spokojny i nie reaguje jakoś specjalnie.

Wyjątkiem jest PES z żywym przeciwnikiem - jak nie idzie to lata pad i niecenzuralne słownictwo.

@Mikes - nie lepiej na gitarce?  :mrgreen:

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 21, 2007, 20:57:59 pm »
idę się zaj**ać  :D ew klnę :-(
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Tobacco

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 12-01-2007
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 21, 2007, 21:23:01 pm »
Pamiętam jak podczas gry w gta sa (grałem jakieś 3h bez ,,sejwowania") i nagle korki w domu wywaliły :mad:, pamiętam, że wyszedłem na podwórko i rozwaliłem płot dla sąsiada(potem mnie ganiał przez jakiś tydzień :-D).

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 21, 2007, 21:25:47 pm »
Cytuj
@Mikes - nie lepiej na gitarce?

Jakbym rzucił gitarką to potem walnął bym się tym co z niej zostało w mój pusty czerep który postanowił rozwalić sprzęt za 300zł :lol:

Bobohawk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 22-05-2004
  • Wiadomości: 99
  • Reputacja: 0
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 21, 2007, 21:34:04 pm »
Jak czytam niektóre wypowiedzi to wcale się nie dziwę, że później całą winą obarczają gry  :lol:
"Dlaczego zabiłeś?"
"Bo nie zrobiłem save w GTA"  :lol:
Ludzie opanujcie się :P

Ja jak byłem młodszy to jedynie waliłem w pada klawiaturę bądź biurko. Ale po chwili mi przechodziło było ok. Ostatnio jestem bardziej opanowany i nie przeżywam tak emocjonalnie porażek. Jedynie gdy już fest się wkurzę to wtedy jedynie zaczynam kląć. Ogólnie to wszystko wporządku mam z głową :P
ja.gram.pl/bobohawk  ----> Dla każdego coś ciekawego

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 21, 2007, 21:47:11 pm »
Ostatnio coraz mniej się denerwuję, ale na przykład dzisiaj, gdy kolejny raz rozwalił mnie ten sam gość pod koniec strony*, to nie wytrzymałem i wyłączyłem konsolę. Poszedłem skosić trawę, by odreagować. Szybszą metodą jest pauza i pójście się załatwić lub policzenie do 10. Miałem kiedyś taką sytuację, że z karty pamięci skasowały mi się wszystkie stany gry, przestałem grać przez kilka miesięcy. Ogólnie, jak wspomniałem, teraz wszelkie porażki znoszę spokojniej, bez nerwów.

* - Comix Zone z MegaDrive. 

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 21, 2007, 22:10:17 pm »
idę do kibla

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 21, 2007, 22:15:36 pm »
Tak samo kibel chyba. Albo zobaczyć co za oknem się dzieje. Ogólnie zasada jest taka że im dłuzej bedziesz dany element przechodził tym szybciej uda Ci się go przejść / lub w ogóle uda xDD

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 21, 2007, 23:42:19 pm »
Wydaję z siebie jęki zawodu, albo zduszony(lub nie) krzyk, ale ogólnie powstrzymuję się od takich luksusów jak rzucanie padem czy skakanie przez okno ;)
PSN ID: WojtqGO

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 22, 2007, 00:56:45 am »
Staram sie panowac nad soba po porazce. Jeszcze niczego nie rozwalilem. Co innego moj brat, ktory przez PES'a zepsul wibracje i L2 w jednym padzie.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 22, 2007, 10:29:44 am »
Wymawiam jedno proste słowo - K***a. Oczywiście nie krzyczę na cały głos, nie chcę żeby domownicy mnie usłyszeli  :-D
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2007, 10:31:47 am wysłana przez Snake_Plissken »

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 22, 2007, 10:51:33 am »
z tego co tu wyczytuję, wychodzi, że jestem ostoją spokoju  :lol: ...zazwyczaj nie denerwuję się po porażce w jakiejkolwiek grze...no dobra, ostatnio ostro się wkurzyłem jak grałem z bratem w pesa i przegralem 1-0. strzelił chłopak fuksem bramke, a później podawał między swoimi obrońcami  :-x myślałem, że go zachlastam...ale jedynym efektem tego zdenerwowania była jego porażka w następnym meczu 3-0  8)...o właśnie! porażki mnie mobilizują  :-P

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 22, 2007, 12:29:49 pm »
hmm... ja tam sie juz nie denerwuje z powodu porazki, jesli gram z bratem w T5 i zaczynam nonstop przegrywac to odkladam pada i nie gram dalej...

a na kompie to takich "faz" jak Wy nie mialem, jesli chodzi o SP, bardziej sie denerwowalem, kiedy gralem w CS np.

- idioci w druzynie
- z dupy hs ( w biegu z awp, to lubie...)

:D

o wlasnie i cziterzy mnie denerwuja :D
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 24, 2007, 15:12:07 pm »
Jak dedne itp. to nie ruszam się ( mam kamienną twarz) i po cichu mówię " ja pi... k.... w ch.... jego ... k..." i gram dalej :)



Palpantine

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 834
  • Reputacja: 11
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 24, 2007, 15:21:41 pm »
Po porażce robię 3 rzeczy:
1. Staram się przejść zagrać jeszcze i raz i nie przegrać
2. Jak powyższe nie skutkuje, to odkładam pada, wyłączam konsolę i idę zapalić papierosa.
3. Po spaleniu, już spokojny kolejny raz podchodzę do gry i przeważnie wtedy się udaje :)
Atari created it, Nintendo pioneerd it, Sony popularized it, Microsoft bought it...

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 24, 2007, 17:39:21 pm »
Idę się upić.

Tarniak

  • Gość
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 24, 2007, 17:47:37 pm »
Idę się upić.
Heh, raz mi się zdarzyło jak graliśmy mini-turniej PESa i nie wyszedłem z grupy :(

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 24, 2007, 18:50:18 pm »
Odkladam pada i podchodze do proby troche pozniej (zawsze pomaga). 
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 24, 2007, 22:26:32 pm »
Po porażce najczęsciej próbuje drugi raz a jak będę miał wiele porażek to jakoś przestaje grać i nie wiem kiedy wróce :lol:

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 25, 2007, 22:15:38 pm »
Chciałem dać ten link do tematu "Co was ostatnio rozśmieszyło", ale tutaj pasuje chyba jednak bardziej :lol:. To się nazywa niezłomność gracza hardcore'owego :-P. Radzę posłuchać komentarzy już po jakichś 10 minutach... "King Kupa can suck my balls" 8).
http://www.i-am-bored.com/bored_link.cfm?link_id=22986
GT: Trusio

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 25, 2007, 22:20:10 pm »
Jak się nie udaje, to próbuję aż do mocnego stanu wkurwienia. Jeśli nadal nie daje rady, to odkładam pada w pizdu i czekam aż nabiorę chęci do ponownego grania.
Oczywiście nie obchodzi się bez kurwowania podczas grania :).

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 25, 2007, 22:58:02 pm »
Jak miałem pegazusa dostawał z pięści aż wyleciał kardridż. :lol: Jak miałem PSX to dual 2 dostawał z buta i leciał na ścine :lol: Ostatnio wyrosłem i rozumiem wartość pieniądza oraz ile czasu potrzeba aby go zdobyć oraz skonczyłem 18 to moge sobie bluźnić więc robie to co post wyżej  :lol:

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 25, 2007, 23:52:14 pm »
Co się tyczy "przegrywania" w grach, nie mam jakiś specjalnych jazd w stylu rzucania padem, wyrzucania konsoli przez okno etc..Kiedy mi nie idzie po prostu wyłączam konsole i wracam po kilkunastu minutach(no chyba, ze gra naprawdę mnie zirytuję, wtedy mogę wrócić po kilku miesiącach, albo w ogóle nie wrócić choć to już skrajne przypadki...;-)) Za to w ostatnich dniach wyspecjalizowałem się w rzucaniu telefonem komórkowym na odległość(padająca bateria i schrzaniony dżojstik potrafią zrobić swoje...;-))

Chciałem dać ten link do tematu "Co was ostatnio rozśmieszyło", ale tutaj pasuje chyba jednak bardziej :lol:. To się nazywa niezłomność gracza hardcore'owego :-P. Radzę posłuchać komentarzy już po jakichś 10 minutach... "King Kupa can suck my balls" 8).
http://www.i-am-bored.com/bored_link.cfm?link_id=22986

:D :D naprawde dawno sie tak nie uśmiałem...;-) Gość który stworzył ten level musiał mieć wybitnie zły dzień...;-) No ale to tak na marginesie...:-)
Your mysterious ice blue eyes...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 26, 2007, 17:01:15 pm »
Jak gralem kiedys w Jak 2 i nie moglem przejsc jakis momentwo to odpalalem demo Ratcheta 2. Powaznie- po kilku chwilach znowu chcialo mi sie grac w swietnego Jaka 2. Po jakims czasie przekonalem sie jednak do serii Ratchet and Clank (chociaz IMO jest gorsza od Jak and Daxter :)).

dydol

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-03-2006
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 4
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 30, 2007, 20:33:34 pm »
Na ogół jestem spokojny i gdy nie mogę przejść gry to ją wyłanczam,ale jest jedna gra która wzbudza u mnie agresje mianowicie jest to PRO EVO.Kiedyś grałem online z jakimś angolem (miał dobre noty) przegrywałem 3-0 ale udało mi doprowadzić do remisu,dogrywka strzelam na 4-3 myśle juz po nim 8-),pech chciał,że laska grzebała na kompie i weszła na jakąś stronke WWW i mnie rozłączyło,ale się wkur... ,obok fotela stał wiatrak jak mu zajeb...to upadł kratka się rozpadła,ale byłęm zły,padło wiele niecenzurowanych słów,laska patrzyła jak na debila,powiedziała że schowa pada i żebym udał się do lekarza :D
Ogólnie to przy PRO zawsze lecą jakieś hasełka typu kur... co za debil jak on podaje itp
Przypomniała mi sie też sytuacja jaką opowiadał kumpel jak pare lat temu grali w ISSa na szaraku
i po trzeciej porażce z rzędu z jakimś gościem,który nie miał wcześniej styczności z tą grą
kumpel złapał za kabel od pada zajeba... o podłoge,pad się rozczaskał po czym on na spokojnie powiedział "koniec gry"  :D
Więc nie jest zemną tak źle..

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 30, 2007, 20:53:08 pm »
A ja płacze w kącie i zamykam sie w sobie.A tak na poważnie to nic, traktuje to jako zabawe i dobrą rozrywke wiec bez sensu żebym sie jeszcze przy tym denerwował
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2007, 20:55:58 pm wysłana przez Isaac »

Supersonic

  • Gość
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 30, 2007, 21:34:25 pm »
Co robicie jeżeli grając w grę np. 9 godzin nagle wyłącza Wam się konsola a Wy nie zasejwowaliście albo nie możecie przejść poziomu lub gracie 2 godziny bez zapisania stanu i giniecie...

Ja grając w Worcrafta 3 zacząłem walić pięśią w klawiaturę, a kiedy w gta sa nie mogłem przejść ostatniego zadania to kopałem w pc aż ten nie mógł się uruchomić... W VC w misji w porcie z tą łódką oplułem monitor jak nie mogłem przejść za 10 razem. W nfs kiedy jestem liderem i w ostatnim okrężeniu bliso mety wyjeżdza mi pod maske jakiś .... to wale pięścią w łóżko. Te sytuacje to wkurzenie max bonormanie jak się denerwuję rzucam mięsem. A Wy mieliscie podobne sytuacje ?
Takich sytuacji nigdy nie miałem bo zawsze robią save'y ale np. jak mi nie idzie w danej grze to się nie przykładam tylko zmieniam grę co jest złym rozwiązaniem bo potem mam po kilkanaście nieukończonych gier i każda z nich traci gdyż dana pozycja nie wydaje się taka super kiedy wiem że mogę w każdej chwili odpalić inny tytuł.

Za czasów PSXa byłem bardziej nerwowy i przy wielu grach pad był rozwalany o podłogę ale w swoim życiu rozwaliłem tylko jednego

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 30, 2007, 21:47:17 pm »
Cytuj
Takich sytuacji nigdy nie miałem bo zawsze robią save'y
masz dobry nawyk - mnie za bardzo rozleniwila opcja autosave, dostepna w 99% grach na platformy 7 gen. niestety taki tomb raider anniversary jej nie posiada i jak wzcoraj gralem i mi sie klocek zawiesil, jak zdalem sobie sprawe ile czasu grania stracilem, to mialem ochote zaj**ac glupiemu zlomowi :x

Białek

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 30, 2007, 21:51:50 pm »
Heh ze mna nie jest tak zle ale jedna gra dziala na mnie podobnie a mianowicie Motorstorm, chyba 13 bilet i pierwszy wyscig w nim podchodze do niego nie klamiac ze 40 raz i zazwyczaj jestem 2, doszlem do wniosku ze na padach nie ma co sie znecac a pomaga zwyczajne walenie piescia o lozko, mozna sie dobrze odstresowac a i szkod sie za duzo nie narobi :p (no i reka cala :))
Samsung LE26R51B + Logitech X5500 + PLAYSTATION3

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 30, 2007, 22:09:07 pm »
Ja nic specjalnego nie robię, może tylko, gdy jakaś misja/gra naprawdę mnie irytuję- klnę, ale głównie do siebie :D
Za to mój brat rozwalił już wibracje w dwóch padach po porażkach w PES'a.

elfor

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 19-11-2007
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 4
  • Wór 1000 Team
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 30, 2007, 22:50:51 pm »
Ja też walę ręką w łóżko, ale żadko bo gry generalnie to jestem dobry :P

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 30, 2007, 22:56:57 pm »
klne i rycze do monitora(fifa 07) nawet podczas udanych akcji...grając w wolfa ET jak z dupy zgine to lecą piąchy w blat biurka do czasu aż się nie zorientuję że wszystko co na nim stało sie powywracało i pospadało

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: co robisz po porazce w grze ?
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 30, 2007, 22:57:33 pm »
Ja też walę ręką w łóżko, ale żadko bo gry generalnie to jestem dobry :P
O ja też tak robię, tyle że raz nawiną się telefon i trzeba było obudowę wymienić, czasem walnę sobie w pada, a na ogół  mówię piękne polskie KUR*AAAAAAAAAA