Autor Wątek: Muzyka elektroniczna  (Przeczytany 159592 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Tarniak

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #80 dnia: Marca 27, 2008, 10:39:57 am »
To jest temat o elektronice czy tylko o techno? Jezeli to pierwsze to polecam moje ostatnie odkrycie:
http://www.dizzler.com/music/Sebastian/Dolami
Zajebioza. Gościu praktycznie juz dziadek, a jaką muze tworzy.


Wracam na pierwszą strone i czytam:
Cytuj
Wracając co do środowiska tej o to "kultury" to już naprawdę patologia. Głównymi priorytetami dla nich staje się muzyka, co sobotnia dyskoteka gdzie trzeba pojechać aby się tylko ucpać lub zachlać do nieprzytomności... no bo gdzież dla takiej młodzieży zabawa bez takich specjałów.
Rozumiem, że jesteś sxe, vege albo w ogóle krishnowcem. 

Cytuj
Same dyskoteki to jeden wieli syf... mnóstwo typowych małolatów którzy "baunsują" ledwo kontaktując. Wspomnę również o dziewczynach które powiem prosto puszczają się na sali imprezy. Czy to nie jest chore? Ja wszystko zrozumiem ale czy to dla nich jest to normalne aby tak żyć i niszczyć się świadomie. Mnie osobiście to bardzo boli i nie mogę patrzeć na tą plastikową chłotę.
Proszę o waszą opinie na temat jak że ciekawej pseudo-kultury.
Czy myślisz, że jesteś jakiś lepszy? Rozumiem, że teraz jesteś wielkim, złym, skinheadem który będzie bił naćpanych małolatów. Hardline po ch*ju. Jeśli nie jesteś w stanie tolerować innych subkultur to nie jesteś wcale lepszy od tych technowców. Błędów robisz porównywalnie dużo. Ale rozumiem, że jako nie pijący i nie bawiący się poważny, rosły mężczyzna wyruszasz na krucjatę przeciwko techno-mułom. Howgh!

Rispect minus tarniak. Juz dawno takiej głupoty nie czytałem, no ale może jestem poprostu za stary (22 lata) i mam inne pojęcie jak powinna wyglądać młodzież.


ps: subkultury emo, metalowców, skateo-dresów, mestroseksualnych są tak żałosne i komiczne jak disco polo.
Piter_neo - nie rozumiesz kontekstu. Derek jak skinhead sam lubi się nachlać, spalić papieroska i czuć się zajebiście. Pokazywałem tylko jego hipokryzję. 22 lata i czujesz się za stary? To przykre. Ja mam 20 i czuje się bardzo młodo.  Ja jako nie pijący w ogóle, mam prawo jechać po tych małolatach z dyskoteki, a nie on, który sam chleje. Howgh.
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2008, 10:42:56 am wysłana przez tarniak »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 27, 2008, 10:56:56 am »
Piter_neo - nie rozumiesz kontekstu.
Mozliwe.

Derek jak skinhead sam lubi się nachlać, spalić papieroska i czuć się zajebiście. Pokazywałem tylko jego hipokryzję.
Tutaj powstaje pytanie- czy np. palący może nawoływac innych do rzucenia nałogu i karcić ich za uległośc względem papierosów.

22 lata i czujesz się za stary? To przykre. Ja mam 20 i czuje się bardzo młodo.
Nie nie czuje sie stary. Poprostu nie akcepuje gnijącej dzisiejszej młodzieży i ponieważ tak to widzę napisałem, że "no ale może jestem poprostu za stary"- w sensie że może przez to, że mam już 22 lata wychowałem się w innym świecie i nie rozumiem świata dzisiejszej młodzieży.

Tarniak

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 27, 2008, 11:09:09 am »
Piter_neo - nie rozumiesz kontekstu.
Mozliwe.

Derek jak skinhead sam lubi się nachlać, spalić papieroska i czuć się zajebiście. Pokazywałem tylko jego hipokryzję.
Tutaj powstaje pytanie- czy np. palący może nawoływac innych do rzucenia nałogu i karcić ich za uległośc względem papierosów.
Ex-palący ex-pijący, ale nawet jak paliłem to osoby, które paliły okazyjnie-imprezowo bądź zaczynały palić przekonywałem (delikatnie - wybór należy do palącego) do olania tego, bo to głupie, niezdrowe i żre kupe pieniędzy. Sam zresztą nie czułem się fajnie z tym, że paliłem, bo to żaden lans, a i żadna dobra zabawa.

No ja się wychowałem w innym tonie, z innymi ludźmi toteż nie miałem okazji zbyt często bawić się na dyskotekach. Te kilka razy kiedy byłem dla towarzystwa wystarczyło by stwierdzić, że to nie dla mnie.

Co do tematu. to o czymś takim jak 'hardcore' w muzyce techno to nie będę się wypowiadał już. To nawet śmieszne nie jest. Jest tylko jeden hardcore, który powstał w latach 80tych i jedyna elektronika jaką się skalał to ta w lampowych wzmacniaczach Marshalla. :lol: Zresztą elektronika - tak. Techno - nie. Różnica między Gosią Andrzejewicz krzyczącą w radio, a techno to różnica w BPM.
« Ostatnia zmiana: Marca 27, 2008, 11:10:42 am wysłana przez tarniak »

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 27, 2008, 12:50:44 pm »
Cytuj
Różnica między Gosią Andrzejewicz krzyczącą w radio, a techno to różnica w BPM.

hehhe :)

no comment. rownie dorze moge tak napisaco twojej muzyce. Roznicą pomiedzy punk rockiem a rykiem świń w rzeźni jest dodanie dźwiękow gitarowych i perkusji. Nie mam o tym pojęcia, nie wypowiadam się. Tobie radzę to samo. Jeżeli nie widzisz roznicy pomiedzu Gosią a prawdziwym techno to gratulacje.

Jeśli jesteś ciekaw jak wygląda prawdziwa muzyka techno, anie jakies c-boll, kalwi i remi czy inne mańce to sprawdź produkcje tych twórców. Sugeruję, ze twoje wypowiedzi są kreowane przez właśnie takie gówno podszywające się pod techno.

Chris Leibing
Sven Vath
Pet Duo
Acid Flux
Jeff Mills
Donnel Knox

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #84 dnia: Marca 27, 2008, 14:36:41 pm »
Szkoda, że Chris oraz Sven grają teraz minimal... to co kiedyś oni odpierd@lali było więcej niż koszące.
[vide Mayday 2004]

Ja radze sprawdzić utwory, SETY Dj Arcane, aby się wczuć w muze Hard Techno.
Moim zdaniem koleś jest mistrzem tego gatunku ;]


blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #85 dnia: Marca 27, 2008, 15:28:25 pm »
Techno jest zajebistą, bardzo rozwijającą muzyką, która jak żadna inna potrafi przekazać słuchaczowi całą możliwą gamę głębokich emocji...

Mnie wcale nie przeszkadza, że ktoś preferuje rozrywkę nie wymagającej użycia szarych komórek, ale porównywanie techno z muzyką składającą się z dźwięków wydawanych przez żywe instrumenty jest nie na miejscu.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #86 dnia: Marca 28, 2008, 14:55:10 pm »
Cytuj
czy np. palący może nawoływac innych do rzucenia nałogu i karcić ich za uległośc względem papierosów.

A czemu nie?
A co to za uległość tak właściwie? Głupota, a nie uległość.

Jak ostatnio byłem na imprezie z nazwą "elektro" w nazwie (dla towarzystwa- ale nie wytrzymałem i poszedłem i tak), to pomimo dziesiątek piosenek, wszystkie one brzmiały tak samo dla mnie- nie znam się chyba.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2008, 14:57:03 pm wysłana przez _Music »

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #87 dnia: Marca 29, 2008, 15:31:49 pm »

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 04, 2008, 15:51:31 pm »
ÓFO zbieraj ekipe ;)
http://forum.bibainfo.pl/viewtopic.php?t=25510




za daleko :)
Opublikowane: Marzec 29, 2008, 17:25:05


DONNELL KNOX @ MOK (MINIMAL NATION) 11.01.2008 MSZCZONÓW

A tutaj moj znajmowy z mojego miasteczka kilka razy do roku organizuje noc minimalową, tzn. zaprasza do miejskiego osrodka kultury jakiegoś wykonawcę minimalu i jest rycie bani :P Tym razem przyjechał do nas DOnnel Knox prosto z Detroid(ojczyzny prawdziwego minimalu). Po razpierwszy w zyciu wpadlem w trans muzyczny. W kolo lasowana jedna petla przez kilkanaścieminut tak sie wbijaw mozg ze naprawde mozna odpłynąć. Impreza jest organizowana w piwnicy ośrodka przez do dochodzi do tego undergroundowy klimacik oraz puszczane są na ,,telebimie" wizualizację z wczesnych lat 90'. Teraz powoli minimal wchodzi na imprezy, ale ogolnie jest to ,,pierwotna" muzyka techno, od niej wyodrębniły sie po kolei wszystkie odmiany takie jak hardtech, schranz i inne.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2008, 15:53:45 pm wysłana przez ÓFO »

Tarniak

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 04, 2008, 22:02:33 pm »
Ófo mówiłem o "techno" a nie trance, schranz czy łotewer. Chyba jako fan takiej muzyki rozróżniasz gatunki. Typowe dyskotekowe hity, tytułów nie podam, ale myślę, że doskonale wiesz o co chodzi i to właśnie jest "Gosia Andrzejewicz n^3 BPM" :)

Co do ryku świń:

Cytuj
Techno jest zajebistą, bardzo rozwijającą muzyką, która jak żadna inna potrafi przekazać słuchaczowi całą możliwą gamę głębokich emocji...

www.myspace.com/ramones

mnie to jak świania nie brzmi, a to definicja punk rocka. Elo.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2008, 22:09:26 pm wysłana przez tarniak »

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 05, 2008, 12:00:21 pm »
Ófo mówiłem o "techno" a nie trance, schranz czy łotewer. Chyba jako fan takiej muzyki rozróżniasz gatunki. Typowe dyskotekowe hity, tytułów nie podam, ale myślę, że doskonale wiesz o co chodzi i to właśnie jest "Gosia Andrzejewicz n^3 BPM" :)

Co do ryku świń:

Cytuj
Techno jest zajebistą, bardzo rozwijającą muzyką, która jak żadna inna potrafi przekazać słuchaczowi całą możliwą gamę głębokich emocji...

www.myspace.com/ramones

mnie to jak świania nie brzmi, a to definicja punk rocka. Elo.

Źle sie zrozumieliśmy. Mowiles o , ja to tak nazywam ,,Agrotechno" :)

Znam tego wykonawce co podales, kilka jego piosenek jest w Guitar Hero oraz w frest on fire. Calkiem spoko muzyczka.

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 14, 2008, 17:24:20 pm »
Nature na Muchowcu będzie po prostu nie do wyjeb@nia!
Hellboy
Kill Brothers
Marks
Dame Shila - jedyna kobieta w Polsce która gra schranz!? (grała na jednej z edycji Techno Terror.. była wspaniała!) :smile: Z dużej sceny:
Robert Natus vs. Arkus P oraz Sven Wittekind.
ÓFO mam nadzieje, że będziesz.

PS.The Advent oraz Marco Bailey też ładnie pojadą.;D





ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #92 dnia: Lipca 28, 2008, 14:41:53 pm »
Nie daje 100% ale powinienem być. od 1 lipca podejmuje pracę w Mielnie i jak dostane wolne to zajade :D.

w ponidziałek wyjezdzam na Ruhr in Love do Oberhausen.

http://www.forum.wme.com.pl/topics70/ruhr-in-love-2008-olgapark-oberhausen-niemcy-data-2008-06-28-vt758.htm

o line upie moge w ogole nie mowic. Sam hardtech. :)
Przed Oberhausen kilka dni w Amsterdamie :D :D :D
Opublikowane: Czerwiec 18, 2008, 14:36:09
Był ktoś na After Party w Kołobrzegu? Jakie wrazenia ?

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 01, 2008, 11:59:16 am »
witam panie QFO widzimy się na Rushu, Advencie oraz Franku (notabene dla tej rzeźni jadę)
Mayday 2008 lada moment.   

Unlimited

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 01, 2008, 12:11:07 pm »
Ja również będę, co do Adventa to nie liczyłbym na rzeźnie a raczej na czyste techno z elementami elektroniki(wstawki z samplera), ja nie mogę doczekać się Extrawelt(ach ten odpuszczony przeze mnie Audioriver) jak i Treshera!
Mój timetable wygląda tak:
20.00 - 21.15 Eric Sneo
21.15 - 22.00 Extrawelt - live
22.00 - 23.15 Bad Boy Bill
23.15 - 00.45 DJ Rush
00.45 - 02.15 Sven Väth
03.00 - 03.45 The Advent - live
03.45 - 05.15 DJ Murphy
05.15 - 06.15 Lützenkirchen - live
6.15 - 07.30 Gregor Tresher
Mam nadzieję że ten MD będzie najlepszym w historii i najlepszym na jakim byłem od 2003.

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 01, 2008, 12:26:15 pm »
Ja również będę, co do Adventa to nie liczyłbym na rzeźnie a raczej na czyste techno z elementami elektroniki.
wiem o kim mowa, koleś jest niesamowity.Dobrze wspomniałeś, iż gra techno z elementami elektroniki.Jeżeli chodzi o typowy gatunek 'Techno' to The Advent jest imo najlepszy.To co zrobił w 2004 przeszło moje najśmielsze oczekiwanie.Mistrzowski set.(ogólnie mówiąc koleś niszczy)
Rush'a w tt ustawiono zajebiście, więc jestem z tego faktu bardzo zadowolony.Na dużej sali o 23 sieka.(taaaK)
Na końcu dobitka ze strony Franka Kvitty.Oczywiście jestem ciekaw Erica Sneo i na pewno na nim będę.
Sven Väth..!? za bardzo nie lubię minimali, ale jeżeli nikt ciekawy nie będzie grał na lodowisku, to się zjawie na jego secie.

ps.Zapomniałem o Svenie Wittekind, który mam nadzieje zagra bardzo mocno.(choć w tym okresie różnie z nim bywa)

Unlimited

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 01, 2008, 13:39:42 pm »
Ja właśnie lubię dobre mnml, elektro, ale i też techno. Jestem otwarty na prawie wszelkie odmiany muzyki. Ja nie przepadam na schranzem czy hard techno jakie gra np. Krocher :/ to jest taka łupanka bez sensu i stylu. Styl trzeba mieć co potwierdza np. Rush :grin:
coś na zachętę jeśli mowa o Advencie:

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 01, 2008, 17:53:56 pm »
jeśli chodzi o skład, to ten Mayday jest najlepszy.
tak Advent jest królem. :)

ps.za rok dziesięciolecie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 01, 2008, 19:59:11 pm »
Ma ktoś może tą nutę?

Koenig Cylinders - 99.9

Oryginał jak i Selway rmx mnie interesuje. Jak coś to na PW.

Z góry dzięki.

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 05, 2008, 20:15:41 pm »
mistrz. no kierwa moc, to jest właśnie The Advent.

Unlimited kojarzysz w ogóle Dylana Drazena!? jeśli tak masz u mnie dużego plusa. ;D

Unlimited

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #100 dnia: Listopada 07, 2008, 08:37:46 am »
coś mi się obiło o uszy 8)
najbardziej mnie jednak teraz wk***** to że zmienili timetable na MD i extrawelt pokrywa się z Svenem czyli dwie perełki z Cocoon grają w tym samym czasie :/

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #101 dnia: Listopada 07, 2008, 09:14:00 am »
ale jaja. nawet nie wiedziałem, że na forum jest taki temat. :shock:
ogólnie to jebczo, wiedziałem że marcpan ma niezłe gusta, ale widzę że jest nas tu więcej :cool:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #102 dnia: Listopada 09, 2008, 10:44:15 am »
Jak ktoś lubi Tech-House to bardzo polecam składankę Monsters of Techno Vol. 1. Składanka na 2008r. Jest iście genialna.

Craft Music Label.



Tracklist:
1. Butch - On The Line (Oxia Remix)
2. Lutzenkirchen - Paperboy (D-Nox & Beckers Remix)
3. Gregor Tresher - Black Rain (Gregor Tresher Remix)
4. Namito - City Of Gods (Original Mix)
5. Oliver Klein & Martin Eyerer - Babylon (Original Mix)
6. Lutzenkirchen & Joseph Disco & Micky Monzza - Bounce Baby (Original Mix)
7. Mike Monday - Zum Zum (Audiojack Remix)
8. Rainer Weichhold - Bamboo (Format B Remix)
9. Jean Claude Ades - I Begin To Wonder 2008 (Jerome Isma-ae Remix)
10.Fergie - Ireland (Original Mix)
11.Lutzenkirchen - My Girlfriends Girl (Original Mix)
12.Dusty Kid - The Riot (Original Mix)
13.Alex Cappelli - Bloody Notes (Original Mix)
14.Oliver Klein & Peter Juergens - Scoville (Original Mix)
15.Gregor Tresher - Anti (Original Mix)
16.Butch - 1000 Lords (West)
 
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2008, 10:54:00 am wysłana przez MarcePan »

Druchal

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 08-07-2005
  • Wiadomości: 1 523
  • Reputacja: 21
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #103 dnia: Listopada 09, 2008, 11:08:46 am »
Lutzenkirchen  oraz Gregor Tresher graja jutro na Mayday oj bedzie ogień :grin:

Unlimited

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #104 dnia: Listopada 12, 2008, 10:44:49 am »
Oj tak:D Będzie Pięknie!! ja się wkręcam w klimaty i słucham kompilacji labelu Data Punk: We are Punks, We are Punks 2 ;) Polecam! 8)
: Listopad 09, 2008, 20:25:33 pm
Jak po MD, ja swoją relację napisałem w odp. temacie na GSZ. :cool:

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 12, 2008, 12:10:11 pm »
jaką masz ksywkę na GSZ ? :)
Więc tak moim nr jeden był uwaga.. DJ MURPHY.Ten koleś mnie rozwalił w drobny mak.I nie chodzi mi w tym przypadku o jego skreczowanie.Jego styl mnie porwał.Następnie Frank Kvitta 'rzeźnik' pokazał na co go stać!! Tempo nie z tej ziemi, w końcu wiemy co to jest schranz;]/Rush to samo ;D, czy masakra!?? nie to była
totalna masakra.
Eric Sneo oraz Advent na swoim najwyższym poziomie! wielki szacunek dla tych gości.Z polskich na pewno Nexy, który zagrał bardzo fajnie.W ogóle ten MAYDAY zaliczam za bardzo udany.Bawiłem się wyśmienicie.
ps.ÓFO za rok trzeba by się napić razem i pogadać ;) nie było na nic czasu, gdyż omawiany MAYDAY po prostu ociekał 'techniczną' sławą.Było bosko!
pozdro.

Unlimited

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 12, 2008, 14:05:47 pm »
na GSZ to sequencer 8)
Ja byłem w spodku po 19 więc paru Dejotów z GSZ nie usłyszałem jednak..nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Mówiąc krótko z głównej sali 3 najlepsze sety to właśnie Rush, Sven i Lützenkirchen. Z lodowiska najmilej wspominam Pekina(a jak!), Sneo i Advent! Zawiódł mnie trochę Tresher (liczyłem że zagra bardziej hmmm dziarsko, mocniejsze elektro i mnml), chociaż pewnie pora też zrobiła swoje. Na minus muszę stwierdzić że stroby na małej sali to było przegięcie, ja nie wiem kto je tak ustawił :/ Rano gdyby nie qumpel to bym zeszedł na płycie, właśnie przez stroby + trochę zmęczenie. Zdarzyło mi się to pierwszy raz więc to była niezłe przeżycie. Nie mówię już o tych co biorą dragi bo pierwsza ofiara była właśnie na Sneo. Kilka metrów ode mnie. Podsumowując Muzycznie 10/10. Organizacyjnie 8/10. :cool: Co do browarka za rok, albo na jakiejś innej imprezie - chętnie ;)

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 12, 2008, 22:51:28 pm »
Będziesz we Wrocławiu na Robercie Natus'ie!?
ps.co do browarka, to trzymam za słowo. ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2008, 23:02:25 pm wysłana przez mateo »

Unlimited

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 13, 2008, 16:40:37 pm »
Będziesz we Wrocławiu na Robercie Natus'ie!?
ps.co do browarka, to trzymam za słowo. ;)
kwestia kasy ;) wszystko jest póki co lotne, jak nic mi nie wyskoczy na minus, to postaram się być.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 15, 2008, 22:45:54 pm »
dj Rush- niec dodac nic ująć. biseksualny murzyn z Chickago potrafi zagrac to i owo :P najlepszy w tym roku na mayday. nie wposmne juz o wittekindzie czy kvita. kawał pozadnego schranzu ;]


co do Murphego- całkiem pworzo grał, dlamnie największe zaskoczenie mayday, myslalem ze to bediz ejakis minimalowiec czycso, a tu prosze bardzo szybkie techno zagrał+ całkiem niezłe 'skrecze'.

ps: zna ktos moze tutuł tego utworu co go wittekind grał ?? (,,we will we will, FUCK YOU!!'' i ogień :P).

pozdrawiam.

mateo

  • Gość
Odp: Techno "kultura"
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 16, 2008, 13:18:54 pm »
ÓFO pewnie bootleg, rmx, lub track Wittekinda, ale głowy nie dam.Może jeszcze dziś dostaniesz odpowiedz.
ps.Mój nr jeden:
Wettshirt contest 'Frank Kvitta' rmx. wałek zagrany na tegorocznym Mayday'u. ;)
Co do setów pan Grzegorz Es jest niesamowity.Chodzi mi o 'Favourite Flute'.Mistrz!
No rzesz ty polubiłem minimale ;]


Tarniak

  • Gość
Odp: Muzyka elektroniczna
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 16, 2008, 20:24:02 pm »
Zmieniłem temat, żeby nie wiało pogardą i nikt nie rozpisywał się po 100 razy na temat pierwszego posta :). Miłego dyskutowania.

Unlimited

  • Gość
Odp: Muzyka elektroniczna
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 16, 2008, 20:39:56 pm »
ok, dzięki 8)
Niestety tak to jest jak w Polsce słowo Techno się źle kojarzy :/
Co zrobić ;)
Co do Rusha to po prostu Kosmos, 1 raz go słyszałem na żywo. W przyszłym roku planuję wybrać się na TimeWarp, bo to chyba obowiązek każdego fana takich brzmień, by raz taką imprezę przeżyć. :cool:

mateo

  • Gość
Odp: Muzyka elektroniczna
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 16, 2008, 20:53:24 pm »
Cytuj
hmm jeżeli uważacie, że schranz jest zbyt mocny, to co ma o tym sądzić biedny tarniak!? Wink
ps.Pytanie tylko i wyłącznie skierowane do niego:
Hardcore w odniesieniu do D&B, psychiczne dosłownie i w przenośni połączenie dramów z hardcore.Tego się już w ogóle nie da słuchać.Schranz, to przy tym dobranocka, dla dziecka.Więc pytanie- tarniak kręcisz się w takich klimatach!? Brakuje tylko kota, zapalniczki i można jechać z tym g^wnem.Totalna rzeź niewiniątek ;]
odpowiedz :-D

ps.dzięki za zmianę tematu.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Muzyka elektroniczna
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 18, 2008, 16:36:48 pm »
mateo, mam to zdjęcie z imprezy ale jest tragiczne :P

co to Time Warp moj siąsiad był. Mowi ze impeza kosmos. POlecam sciagnac set rusha z tej imprezy. Najlepszy set hardtech/schranz jaki słyszałem.


Unlimited

  • Gość
Odp: Muzyka elektroniczna
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 18, 2008, 18:09:10 pm »
Kwiecień 2009 mam nadzieję że ta data sprawi że sam osobiście się przekonam co znaczy TW. :cool:

mateo

  • Gość
Odp: Muzyka elektroniczna
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 20, 2008, 15:21:24 pm »
mateo, mam to zdjęcie z imprezy ale jest tragiczne :P

co to Time Warp moj siąsiad był. Mowi ze impeza kosmos. POlecam sciagnac set rusha z tej imprezy. Najlepszy set hardtech/schranz jaki słyszałem.


Time Warp, to również zajebista impreza poświęcona muzyce technicznej/W sumie coś a la Mayday ;). Głównie dominuje 'techno', ale schranz jak i minimal również się pojawiają.

Unlimited

  • Gość
Odp: Muzyka elektroniczna
« Odpowiedź #117 dnia: Grudnia 25, 2008, 22:45:16 pm »
Ja jadę w 2009 na TW, tylko szukam chętnych ;) NIe wiem czy lepiej jechać z Electrownią, czy może zgadać się i kupić bilet, pojechać pociągiem lub polecieć samolotem.  :cool:

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Odp: Muzyka elektroniczna
« Odpowiedź #118 dnia: Stycznia 06, 2009, 19:05:19 pm »
ja nie tyle co na TW to mam chec jechac drugi raz na ruhr in love, stary co to jest za impreza, sam hardtech! jest tam chyba ze 20 scen, kazdy fan mocnego techno znajdzie cos dla siebie. Najgorsza wada, ze ta impreza odbywa się w dzień o_O od 10 rado do 22 chyba.


Unlimited

  • Gość
Odp: Muzyka elektroniczna
« Odpowiedź #119 dnia: Stycznia 07, 2009, 14:39:57 pm »
CO do Hard Techno to chyba się starzeje, bo coraz bardziej lubię elektro jakie gra np. Hell czy Xenia. Poza tym fajnie pobujać się przy mnml czy fajnym tech-housie. Jednak jak przychodzi czas imprezy to i Hard techno czy Schranzem nie pogardzę :) W pt. rezerwuje bilet z Kato do Hann 3(odlot)-6(przylot) kwiecień. 100zł w obie strony, to jak za darmo. ;)

EDIT link co dałeś to ładnie pojechał, spodobało mi się :D
Ja dorzucę coś bardziej lajtowego z tego festiwalu, ale też dobrze wchodzi:


a ten bardzo lubię(stary ale jary):
« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2009, 21:13:44 pm wysłana przez Unlimited »