Autor Wątek: Manhunt  (Przeczytany 11292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Manhunt
« dnia: Maja 07, 2004, 22:53:32 pm »
Boshe!  :shock: Ta gra jest chora!  :shock:

Ale może po kolei. Muzyka w "intro" spoko, następnie całkiem klimatyczne menu. Spodziewam się czegoś na wzór The Suffering. wtedy poznaję bohatera - to nie jest człowiek o którym nie wiemy czy jest zły czy dobry, on jest zły!

Troszkę pochodzimy w początkowych planszach, niewyszukanie załatwimy paru wrogów ["mięso" jak to określają w grze] foliową torebką, kogośtam zadźgamy odłamkiem szkła. Ale w momencie jak dostaniemy Baseball to po prostu... No nie wiem co mam napisać wiec przytoczę sytuację.

Pała do Baseballa, ta większa. Ciężkie to i wolne. Czaję się za kolesiem dobre pół minuty. Właśnie ma wyjsc z budynku kiedy decyduję się zaatakować. Cios w bebechy. Delikwent się kuli. Wtedy z całęj pary z zamachu strzelamy mu kijem od dołu (odrobinkę ze skosu) w łeb. Czaszka pęka a mózg uderza w futrynę budynku. Zbir upada na posadzkę z plaskiem. Mózg powoli spływa po futrynie. Krew z otwartej głowy leje się po schodach. Idę dalej. Manhunt.

Nie wiem, nie wiem, nie wiem. Z jednej strony dawno nie widziałem tak ostrych teksturek. Z drugiej - dokąd zmierza ten świat? :|
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Manhunt
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 07, 2004, 22:57:10 pm »
Tomish, masz może porównanie wersji z Ps2 i X'a? Bo na Ps2 mam, a nie chce mi sie kupować wersji "Gejtsowej" tylko dla porównania, szkoda kasy :mrgreen:

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Manhunt
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 07, 2004, 23:03:30 pm »
ja gram na pc, gra ściągana z netu...fajan tylko strasznie monotonne to zabijanie po kilku godzinach gry...oczywiście fajnie jest się wyżyć na kimś tak na maksa. ehhh. jeszcze gdyby była możliwość wklejania swoich teksturek...wyobraźcie sobie swoich największych wrogów bez połowy glowy :twisted: chore?? jak cąły ten świat...ale strach pomyśleć co by było jakbym wywalił na tą grę 200 zeta...

lesiu

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
Manhunt
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 08, 2004, 09:55:48 am »
Ja też grałem na piecu (czy ja mam 18 lat ?  8) ) i nie podeszło  mi  właściwie nic, zabójstwa nudzą się po 20 minutach. Grafika no nie powiem jaka ale nienajlepsza, natomiast patent z cieniem wyolbrzymiony 2cm gostek jest od ciebie i niewidzi cię Może ja jestem nietegez ale ta gra to nawet przemocy nie ma dobrze pokazanej :roll:  gadki przeciwników fajne klimat ? Nie czaje  :?  Ja się nawet na tym wyżyć nie mogę, (tutaj mistrzem VJ  8) ) nie wiem po prostu niepodoba mi się ta gra  :)

spontan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-05-2004
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Manhunt
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 23, 2004, 15:55:11 pm »
gra mi sie podoba i wcale nei jest chora. to samo by mozna powiedziec o gta:) a wersja na x'a różni sie od ps2 tylko tym że ma ostrzejszą grafikę.