Autor Wątek: Avatarki  (Przeczytany 678520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Avatarki
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 21, 2004, 23:07:34 pm »
ale lubisz, przyznaj!  :lol:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Avatarki
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 21, 2004, 23:31:46 pm »
Trusiek- twój avex rulz! heheeh normalnie mi się z tamagotchi kojarzy :P
coś pięknego :D

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 21, 2004, 23:52:53 pm »
Dla mnie coś pięknego, to ten motyw z Ninja Gaiden n Twoim avatarze, Miazga... :twisted:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Avatarki
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 22, 2004, 10:55:26 am »
Cytat: "WooKIE"
A nie wygląda tu jakoś specjalnie oszałamiająco pięknie... :P  :twisted:



Tez bys nie wygladal pieknie po malym starciu z zombiakami :twisted: .
Co ja mówie- ty nigdy nie wygladasz pieknie :lol:
BTW: Ogladal ktos "Swit zywych trupow" :?:  LUDZIE, TEN FILM MIAŻDZY (pozdro Miazga :wink: ) :!:  :!:  :!:    Resident Evil sie chowa!!!  Wreszcie jest gore z prawdziwego zdarzenia!!!  Pipyl :!:  Czek dyz aut :!:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Avatarki
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 22, 2004, 10:59:59 am »
Cytat: "WooKIE"
A co myślicie o moim avatarze, dziewczyny* :?:  :twisted:

*W tym wypadku mowa o wszystki użytkowanikach forum, nie tylko tych płci żeńskiej... :twisted:  To miało tak kozacko zabrzmieć :P



Znowu moj gryps. Poza tym to sie mowi dziewczeta , hepie :twisted:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 22, 2004, 17:03:32 pm »
Kresq, a ogladales moze "Martwice Mozgu" albo "Versus"?

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Avatarki
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 22, 2004, 17:07:05 pm »
Cytat: "Palli"
Kresq, a ogladales moze "Martwice Mozgu" albo "Versus"?


Noooo... dzis albo jutro mam zamiar, qumpel mnie zaprasza na wieczorek kinematograficzny. A o so chosi jagby?..


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 22, 2004, 19:25:32 pm »
Obaczysz gore :]

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Avatarki
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 22, 2004, 23:11:23 pm »
Przyznaję Kun - przepadam za sokiem grejfrutowym... :twisted:  :lol:  :D
GT: Trusio

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Avatarki
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 23, 2004, 08:20:37 am »
O "Martwicy mózgu" slyszalem, ale co to jest ten "Versus"?

PS: Chodzilo mi o to, ze wreszcie jest gore na jakims poziomie, ale jednoczesnie nie wybiega poza granice szeroko rozumianego dobrego smaku :)   A pare motywów ze "Switu..." mnie rozwalilo, jak np. stara baba na taczce po przemianie :) .  Po prostu splynąlem z krzesla ze smiechu :lol:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 23, 2004, 15:05:55 pm »
Versus

Cytuj
Istnieje 666 portali łączących nasz świat z drugą stroną. Wszystkie są ukryte przed ludzkim spojrzeniem. Gdzieś w Japonii znajduje się 444 portal... Las Zmartwychwstania. Wyobraźcie sobie kultowy film Evil Dead 2. Teraz dodajcie do tego walki karate, zombie i Bullet time. Tak - to właśnie Versus!

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Avatarki
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 24, 2004, 16:50:50 pm »
Whooohaaa :!:   Brzmi interesująco, nawet bardzo. Moze byc bardzo smakowite :o .     Dostane to w jakiejs wypozyczalni video :?:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 24, 2004, 19:20:48 pm »
A tego to nie wiem - ja skorzystalem, ze ktos z ICPu wrzucil to na serwer :) Ale na pewno warto zobaczyc - zapytaj, moze maja :]

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Avatarki
« Odpowiedź #93 dnia: Czerwca 24, 2004, 21:42:41 pm »
splender wreszcie wiem skad jest twoj avatar! dzisiaj wreszcie obejzalem ten film i musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem...bardzo mi sie podobal, ogladalem z zainteresowaniem od poczatku do konca, ale to trzeba napisac w innym temacie :wink:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Avatarki
« Odpowiedź #94 dnia: Lipca 16, 2004, 11:48:47 am »
Tak a propos (no, co  :?:  trzeba w koncu cos na temat napisac, nie  :wink:   :?:  ), to APELUJE:  wszyscy usunmy nasze avatary  :!:  niech inni  oceniaja nas po textach, nie chowajmy sie za maska nic nie mowiacych obrazkow  :)   :!:  :!:  :!:


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Avatarki
« Odpowiedź #95 dnia: Lipca 16, 2004, 14:56:04 pm »
Cytat: "Kresq"
Tak a propos (no, co  :?:  trzeba w koncu cos na temat napisac, nie  :wink:   :?:  ), to APELUJE:  wszyscy usunmy nasze avatary  :!:  niech inni  oceniaja nas po textach, nie chowajmy sie za maska nic nie mowiacych obrazkow  :)   :!:  :!:  :!:

a powiedz mi co mozesz powiedziec o mnie patrzac na moj avatar?? raczej nie za duzo...i one raczej nie sa po to zeby sie za nimi chowac wiec apeluje: nie usuwajmy naszych avatarow i tak inni oceniaja nas po naszych tekstach hehehe...a wiecie co mowi moj avatar??

Splender

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 08-11-2003
  • Wiadomości: 184
  • Reputacja: 0
  • shiny
Avatarki
« Odpowiedź #96 dnia: Lipca 17, 2004, 12:30:55 pm »
MOj nowy avek przedstawia Jack'a Bauera (Kiefer Sutherland) - glownego bohatera serialu '24' :D Nie wiem jak Wam ale mi sie podoba :D
"Who's the more foolish, the fool, or the fool who follows him?" - Obi-Wan Kenobi

Chousu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #97 dnia: Lipca 20, 2004, 14:01:35 pm »
A mój avatar jest nielegalny ;p. Coś tam grożą, że jak skopiuje się te zdjątko to pozewaj do sdu. Zdjecia nie można było zapisać na kopmie, ale zawsze istnije print screen :D

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Avatarki
« Odpowiedź #98 dnia: Lipca 23, 2004, 21:11:59 pm »
Cytat: "cappo"

a powiedz mi co mozesz powiedziec o mnie patrzac na moj avatar?? raczej nie za duzo...i one raczej nie sa po to zeby sie za nimi chowac wiec apeluje: nie usuwajmy naszych avatarow i tak inni oceniaja nas po naszych tekstach hehehe...a wiecie co mowi moj avatar??


Chyba nie wylapales ironii w tym poscie   :) .

Czy moge cos powiedziec patrzac na Twoj avatar? Coz, sprobuje: wedlug mnie jestes marzycielem i romantykiem, ktory uwielbia spotykac sie ze swoja "druga polowa" o zachodzie slonca nad brzegiem morza. Z tego powodu jest bardzo szczesliwy i non-stop chodzi z bananem na twarzy.

Czy dobrze wydedukowalem  :wink:   :?:

Innym przykladem moga byc Ako i Takeda. Po avatarze tego pierwszego
od razu widac, ze interesuje sie manga i anime, zas Takeda jest wielkim
milosnikiem filmow o samurajach Akiry Kurosawy.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #99 dnia: Lipca 23, 2004, 21:29:05 pm »
Kresq – jesteś osobnikiem bez twarzy, wstydzisz się swojego „na zewnątrz”. Boisz się ukazać światu swoje prawdziwe oblicze, dlatego chowasz się pod maską nicości. Z tego mogę łatwo wywnioskować, że jesteś osobą wstydliwą, zamkniętą w sobie i bojącą się świata. Potrzebujesz pomocy specjalisty. Jeżeli w porę nie zajmie się Tobą jakiś lekarz, ta błahostka może być naprawdę brzemienna w skutkach. Może się okazać, że patrząc w lustro nie będziesz widział swej twarzy, lub zaczniesz się ukrywać pod maską/golfem/rondem kapelusza.

Oto, co wywnioskowałem z Twojego avatara, a właściwie jego braku. :)  Czy dobrze wydedukowałem :?:  :twisted:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Avatarki
« Odpowiedź #100 dnia: Lipca 23, 2004, 22:20:42 pm »
Niestety musze Cie zmartwic- zle wydedukowales (BTW: takie rozumowanie kiepsko do Ciebie pasuje, nie zapominaj kto tu jest Mistrzem Dedukcji :twisted:  :twisted:  ). Po prostu nie mam zamiaru udawac kogos, kim nie jestem. Na przyklad Ty nigdy nie bedziesz taki megamadafakinkool ziomem jak Jin, nawet sie nie oszukuj :twisted: . Dajac tu jego zdjecie starasz sie jedynie dowartosciowac. Odczepisz sie teraz :roll:  :?: .
Pewnym rozwiazaniem byloby dawanie na avatary swoich fotek, ale to tez sprowadzaloby sie do tego, ze duzo osob chcac, nie chcac bedzie ocenialo <a href="http://www.ntsearch.com/search.php?q=nas&v=56">nas</a> po tych wlasnie zdjeciach. I nie mowcie mi, ze nie, bo to jest taki odruch warunkowy czlowieka.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #101 dnia: Lipca 23, 2004, 22:34:50 pm »
Cytat: "Kresq"
Na przyklad Ty nigdy nie bedziesz taki megamadafakinkool ziomem jak Jin, nawet sie nie oszukuj :twisted: . Dajac tu jego zdjecie starasz sie jedynie dowartosciowac. Odczepisz sie teraz :roll:  :?:

O kurcze, zdemaskowałeś mnie. Co ja teraz biedny pocznę :?:  Wyszło na światło dzienne, że jestem głupim frędzlem i w ogóle obrazek z Jinem to dla mnie ostatnia deska ratunku byłą, nie rozumiesz :?:  Odebrałeś mi sens życia, bo teraz już wszyscy wiedzą, że to jest tylko teatrzyk, żebym się mógł dowartościować... :cry:  Bez tego obrazka jestem nikim, zupełnie niepełną osobą... :cry:

Otóż dla wszystkich niekumatych – mój post, w którym niby to charakteryzowałem Kresqa na podstawie jego avatara, był niczym innym, jak parafrazą jego wcześniejszego postu. Miało to na celu ukazać, że raczej nie ma po co się doszukiwać, w takich błahych rzeczach jak avatary, większego sensu/przekazu/głębi. Podobno liczby najlepiej trafiają w psychikę więc proszę: w 8 przypadkach na 10, avatar to nic innego, jak grafika i nic ponad to. Po co dorabiać bezsensowne ideologie, kolego :?:  Dlatego też argumenty, jakobym dowartościowywał się przyklejając na avatar twarz Jina, uważam za bardzo naciągany, a przede wszystkim (w moim mniemaniu) – śmieszny. Musiałbym być naprawdę słabą osobą, żeby w ogóle przeszło mi to przez głowę. A nawet, jeżeli już upieramy się przy Twojej tezie, to skąd wiesz, że właśnie JA nie jestem uosobieniem cech, które prezentuje sobą Jin :?:  To, że mnie znasz, nic w tym wypadku nie znaczy. Bo możesz mnie zwyczajnie z tej strony nie znać. Także, z łaski swojej, skończ pieprzyć i walnij sobie jakiegoś fajnego ava, zamiast biadolić. I nie odczepie się, jeżeli będziesz mi dopinał jakieś idiotyczne metki.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Avatarki
« Odpowiedź #102 dnia: Lipca 23, 2004, 23:17:18 pm »
Po pierwsze :arrow:  to ty zaczales doczepiac, jak ty to mowisz "metki". Charakterystyka Cappo byla jedynie zartem, cale to zawolanie, aby wyje**c swoje avatary bylo jedynie zartem, ktorego twoj ograniczony umysl nie potrafi zrozumiec oraz prowokacja (to samo dotyczy twego dowartosciowywania sie), w ktora od razu dales sie wciagnac plujac sie na lewo i prawo i uzywajac madrych slowek, ktorych nie potrafisz nawet zrozumiec.

Po drugie  :arrow: skad w ogole wytrzasnales te cyferki  :?:  Z kosmosu? Skad wiesz, ze 8 avatarow na 10 to zwykle obrazki  :?:  Wiesz co? Mylisz sie. Ludzie raczej zazwyczaj na avatar daja cos co im sie podoba, czym sie interesuja, a juz na podstawie tego mozna wywnioskowac MNIEJ WIECEJ jakimi sa osobami.

Po trzecie  :arrow:  uwage, ze to bylo smieszne, przyjmuje jako komplement. Ciesze sie, ze wzbudzam jakies pozytywne uczucia. BTW: ty tez mowisz duzo smiesznych rzeczy, ale nie chwale cie za to, zebys nie popadl w jakie samouwielbienie  :P  .

Po czwarte  :arrow:  no baaaaaa  :!: To, ze cie znam rzeczywiscie nic tu nie znaczy  :wink: .

Po piate  :arrow:  tak, ty tez mnie zdemaskowales... zamiast geby mam na przedzie glowy dziure w mordzie tudziez inna plaska deche...  :cry:  :cry:  :cry: chyba zrobie sobie na ryju jakis makijaz permamentny czy cos... namaluje sobie kredkami oczka, nosek i usta, zebym chociaz mogl udawac, ze mam normalna facjate  :idea:  .

Ten i porzedni post mial na celu pokazac, ze:

a) lubie cie wkurzac i sie z toba droczyc  :twisted:
b) nie nalezy brac na powaznie wszystkiego co mowie/pisze.

 Także, z łaski swojej, skończ pieprzyć i walnij sobie jakiegoś fajnego klina lub browara zamiast biadolić.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #103 dnia: Lipca 23, 2004, 23:45:15 pm »
Cytuj
Po pierwsze :arrow:  to ty zaczales doczepiac, jak ty to mowisz "metki". Charakterystyka Cappo byla jedynie zartem, cale to zawolanie, aby wyje**c swoje avatary bylo jedynie zartem

Ja zacząłem doklejać metki :?:  Sorry, dziecko, ale chyba ci się coś w tej niewidzialnej główce poprzewracało. Bo widzisz, ja pochwyciłem żart. I dokończyłem go, robiąc twoją (śmierdzącą żartem na kilometr) sztuczną charakterystykę. A dokładnie post po tym, ty zacząłeś gadać o tym, kim nie jestem i kim nigdy nie będę. Hm.

Cytuj
prowokacja (to samo dotyczy twego dowartosciowywania sie), w ktora od razu dales sie wciagnac plujac sie na lewo i prawo

Jeżeli to była prowokacja, to pomimo tego, że dałem się w nią wciągnąć, to przynajmniej wyjdę z niej obronną ręką. Jak dla mnie, to bardzo (nie)ładnie starasz się teraz odwrócić kota ogonem.  

Cytuj
uzywajac madrych slowek, ktorych nie potrafisz nawet zrozumiec.

Ja je DOSKONALE rozumiem, chłopcze. Najwyraźniej to ty ich nie kumasz, ale to już nie moja wina.

Cytuj
Po drugie  :arrow: skad w ogole wytrzasnales te cyferki  :?:  Z kosmosu? Skad wiesz, ze 8 avatarow na 10 to zwykle obrazki  :?:

Improwizowałem. Ale raczej wiem, że się nie mylę. To forum jest baaardzo małe, w porównaniu choćby do forum PE. A ja udzielam się również na tym drugim i tam zdążyłem się napatrzeć na avatary. Nie przeczę przecież, że mogą one coś wyrażać, ale jest tak w sumie bardzo rzadko. Wejdź tam, skonfrontuj rzeczywistość ze swoją tezą, a wyjdzie ci coś innego, niż sobie ubzdurałeś w głowie.

Cytuj
Wiesz co? Mylisz sie. Ludzie raczej zazwyczaj na avatar daja cos co im sie podoba, czym sie interesuja, a juz na podstawie tego mozna wywnioskowac MNIEJ WIECEJ jakimi sa osobami.

Spójrz na mój avatar na wyżej wspominanym forum PE. Powiedz mi, kim jestem. Powodzenia.

Cytuj
Po trzecie  :arrow:  uwage, ze to bylo smieszne, przyjmuje jako komplement. Ciesze sie, ze wzbudzam jakies pozytywne uczucia.

To nie był komplement.

Cytuj
Po czwarte  :arrow:  no baaaaaa  :!: To, ze cie znam rzeczywiscie nic tu nie znaczy  :wink: .

Jak już powiedziałem, znasz mnie względnie. Mimo tego, że wiesz dużo, nie wiesz jeszcze więcej.

Cytuj
Po piate  :arrow:  tak, ty tez mnie zdemaskowales... zamiast geby mam na przedzie glowy dziure w mordzie tudziez inna plaska deche...  :cry:  :cry:  :cry: chyba zrobie sobie na ryju jakis makijaz permamentny czy cos... namaluje sobie kredkami oczka, nosek i usta, zebym chociaz mogl udawac, ze mam normalna facjate  :idea:  .

Polecam zabiegi w Niemczech – drogie, ale skuteczne. Podobno. Sam nie wiem , bo nie próbowałem.

Cytuj
Ten i porzedni post mial na celu pokazac, ze

a) lubie cie wkurzac i sie z toba droczyc  :twisted:
b) nie nalezy brac na powaznie wszystkiego co mowie/pisze.

Ad. A. Jasne.
Ad. B. Bo jesteś niepoważny, więc nie biore.


Cytuj
Także, z łaski swojej, skończ pieprzyć i walnij sobie jakiegoś fajnego klina lub browara zamiast biadolić.

Z łaski swojej, zniknij. Hm :?:

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Avatarki
« Odpowiedź #104 dnia: Lipca 24, 2004, 00:17:34 am »
No, nieee... nie moge z ciebie. Po prostu krew mnie zalewa. Czuje sie bezsilny. Mam juz dosyc po prostu. Jestes uparty jak "nie-wiem-co", to nie ma sensu. Ty wiesz wszystko najlepiej. Chlopiec teraz zabiera swoje foremki i idzie sobie z tej posranej piaskownicy.

Tego posta pisalem jakies 10 min., bo nijak nie potrafilem wyrazic twej bezsensownej zawzietosci oraz dennosci twojego rozumowania polegajacego naciaglym gnojeniu mnie. Czy tylko mi sie wydaje, ze tak jest :?:  Dlaczego :?:  Czujesz sie pewniej, bo mnie znasz "na zywca" i uwazasz, ze mozesz po mnie jezdzic? Do nikogo innego sie tak nie czepiasz.


W razie potrzeby patrz moj poprzedni post, punkty a) i b). Najlepiej napisz je sobie na monitorze pisakiem, jesli nie potrafisz ich zapamietac i patrz na nie zawsze 10 min. przed snem oraz zanim cos napiszesz (podczas patrzenia na nie oddychaj gleboko i powoli oraz powtarzaj "usah...") :wink:

Teraz cos mi zapewne dopiszesz, bo jak sam powiedziales- musisz miec zawsze  ostatnie zdanie  8)  .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #105 dnia: Lipca 24, 2004, 00:31:57 am »
Skoro tak ładnie prosisz 8)  :lol:

Wszystko byłoby fajnie, gdyby te dwie wymówki zawarte w tych punktach coś znaczyły. A niestety nie znaczą, bo są trochę głupkowate. Dlatego nie wziąłem ich pod uwagę. A co do gnojenia, to nie wiem o co ci chodzi. Starałem się być miły używając choćby „mądrych słówek”, ale musiałem uznać zasadę chamstwo za chamstwo. Ty też do nikogo innego się tak nie przyczepiasz, wchodząc na to forum z nastawieniem „Walić WooKIE’go”. I nie obchodzi mnie, czy to żarty,  czy nie ---> znowu zasada – coś za coś.

Mógłbym na koniec napisać, że twoje rozumowanie jest denne i w ogóle. Ale swoje już powiedziałem, więc po co kończyć rozmowę w taki bezsensowny sposób. :)  Zresztą, ta gadka od początku była bezproduktywna, hehe. :twisted:  Nic to. Dzięki w każdym  razie, elo. 8)

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Avatarki
« Odpowiedź #106 dnia: Lipca 24, 2004, 00:42:04 am »
Panowie, spokojnie, bo zaczniemy wywalac posty. Zreszta i tak wszyscy wiedza, ze najladniejszego avatarka mam ja:)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Avatarki
« Odpowiedź #107 dnia: Lipca 24, 2004, 08:56:45 am »
Cytat: "Kresq"
Cytat: "cappo"

a powiedz mi co mozesz powiedziec o mnie patrzac na moj avatar?? raczej nie za duzo...i one raczej nie sa po to zeby sie za nimi chowac wiec apeluje: nie usuwajmy naszych avatarow i tak inni oceniaja nas po naszych tekstach hehehe...a wiecie co mowi moj avatar??


Chyba nie wylapales ironii w tym poscie   :) .

Czy moge cos powiedziec patrzac na Twoj avatar? Coz, sprobuje: wedlug mnie jestes marzycielem i romantykiem, ktory uwielbia spotykac sie ze swoja "druga polowa" o zachodzie slonca nad brzegiem morza. Z tego powodu jest bardzo szczesliwy i non-stop chodzi z bananem na twarzy.

Czy dobrze wydedukowalem  :wink:   :?:

Innym przykladem moga byc Ako i Takeda. Po avatarze tego pierwszego
od razu widac, ze interesuje sie manga i anime, zas Takeda jest wielkim
milosnikiem filmow o samurajach Akiry Kurosawy.

ty tez nie wylapales ironii w moim poscie 8) ...
a do marzyciela i romantyka jeszcze mi daleko...podobnie jak do brzegu morza- jakies 600km :wink: a na twarzy mam ciacho...hehe...nic nie zgadles :twisted:

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Avatarki
« Odpowiedź #108 dnia: Lipca 24, 2004, 22:38:34 pm »
Teraz to ty Cappo pieprzysz, bo znam cię troche i faktycznie to do ciebie idealnie pasuje  :wink: I nie rób weź ludziom ściemy, że do wody dalego, bo za oknem pokoju masz wiidok na pobliską plażę!! I w ogóle to, kurna, chodźcie sie jakoś wszyscy damy se nawzajem po kopie w dupę, bo inaczej nerwy puszczą, a tak to tylko zwieracze... :D  :D  :shock:  :D

A tak na marginesie - czy nie poszło przypadkiem, tak naprawdę, o ten sejw z Finala?... 8)  :lol:  :twisted:  :wink:

Hehehe - <lol> ALL!!!
GT: Trusio

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Avatarki
« Odpowiedź #109 dnia: Lipca 24, 2004, 23:39:43 pm »
hmmm...no to może ja opiszę co sądzę o trusiu patrząc na jego avatar 8) ...wg mnie masz góra 165 cm wzrostu i ważysz jakieś 90 kg. bardzo lubisz pić herbatkę z nieznanych źródeł, a z okna swojego pokoju widzisz kościół...lubisz wszystko co inn, a szczgólnie samotne :shock:  :shock: wypady do lasu w niewiadomym nikomu celu. no i jak chcesz to mogę dać ci kopa a ty mi później oddasz...przynajmniej to możemy zrobić 8)

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Avatarki
« Odpowiedź #110 dnia: Lipca 25, 2004, 21:24:06 pm »
No może sie zdziwisz, ale spodobało mi się  8) Prostując kilka faktów - mam nie 165, ale 190 wzrostu i niecałe 70 kg. No z tym innym i samotnym to troszeczkę prawda, ale bez przesady :P Herbakta tylko zwykła, nie słodzę, chyba, że miodem. Wypady do lasu - hmm - na pole też!! Celu nie zdradzę... :wink: No i lubię też subtelne blondynki :] :)
GT: Trusio

MiGoo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 24-11-2003
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #111 dnia: Lipca 29, 2004, 14:12:36 pm »
Ja mam jaki mam i jest wypas... Mozecie mi tylko powidziec jak wrzucic avatarka do GameOnly, zeby sie wyswietlal przy moich komentarzach ??
Muzeum w Raccoon City: Resident Evil HQ - najstarszy polski serwis poświęcony serii Resident Evil --> http://www.mwrc.pl/
MiGoo.pl --> http://www.migoo.pl/

Wolny

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-07-2004
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #112 dnia: Lipca 30, 2004, 18:14:00 pm »
EEEE tam,jasne żew ja i tylko ja mam najlepszy avatar,znajduje się na nim sam Jin hehe....A zresztą wystarczy spojżeć na jzmiany(kolor oczu itp.)... 8)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Avatarki
« Odpowiedź #113 dnia: Lipca 30, 2004, 22:42:12 pm »
dla mnie to jej atrybuty zasłania ten anpis...chyba że to ma być jej największy atrybut :lol:  :lol:  :lol:

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Avatarki
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpnia 05, 2004, 17:48:15 pm »
Mi też postawcie diagnoze!! :D

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Avatarki
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpnia 05, 2004, 18:08:27 pm »
Cytat: "Miazga"
Mi też postawcie diagnoze!! :D


Slowo na piec liter, w ktorym pierwsza to 'p', a ostatnia 'k'... C:
Fryty tyty dotknij pyty

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Avatarki
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpnia 05, 2004, 18:18:14 pm »
Mój jest fajny:)

- dlaczego?

Jest z wspaniałego japonskiego anime "Naruto", a Japonia oczywiscie kojarzy się z konsolami i grami:)

 "I LOVE JAPAN"     "I LOVE JAPAN"      "I LOVE JAPAN"     "I LOVE JAPAN"     "I LOVE JAPAN"       "I LOVE JAPAN"

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Avatarki
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpnia 06, 2004, 16:41:09 pm »
look at mine, and u'll have a go!!!!!!!!!!
DAMN RIGHT!!!!!!!!!!!!!

Uncle Mroowa

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: 0
Avatarki
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpnia 06, 2004, 16:57:44 pm »
Moj avatar przedstawia Jina z Samurai Champloo, co o nim sądzicie?
Światło gwiazd lśni dla nas, i w tej otchłani
Darzbog zawiesił ziemię, aby była tak
utrzymywana, Oto dusze przodków,
które świecą nam gwiazdami z Iru.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Avatarki
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpnia 08, 2004, 12:10:52 pm »
Cytat: "Trusio"

A tak na marginesie - czy nie poszło przypadkiem, tak naprawdę, o ten sejw z Finala?... 8)  :lol:  :twisted:  :wink:



Nie. Nie mialem sumienia nic mu zrobic. Zapomnialem, ze nie krzywdze zwierzat. No, trudno  :wink:  .  Zreszta to bylo nic. Podczas pisania tych postow siedzielismy obok siebie, a mi juz nerwy puszczaly. Ale gdybym naprawde sie wkurzyl, to WooKIE lezalby tam w kaluzy krwi  :twisted:  . No, ale coz WooKIE jest znany z "dziwnych" teorii. Zalujcie, ze nie slyszeliscie jego gadki o subkulturach lub porownywaniu jakosci filmow do hamburgerow. Normalnie raczki i nozki mi odpadly ze smiechu. Nie pytajcie czym teraz pisze tego posta  :D  .

Miazga- no coz, tu sytuacja jest jasna i klarowna: jestes notorycznym alkoholikiem, ktory lubi chodzic po gorach. Jestem pewien, ze chociaz jedna z tych rzeczy jest trafna  :)  .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."