Autor Wątek: Opera i zapamietywanie hasel  (Przeczytany 3188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

svonston

  • Gość
Opera i zapamietywanie hasel
« dnia: Stycznia 21, 2008, 21:29:22 pm »
Mam mega wkurzajacy problem. Wszystko bylo ok, przegladarka zapamietywala hasla (forum, youtube, inne pierdoly), a nagle z dnia na dzien juz tego nie robi. Jest to o tyle irytujace, ze czesto na jedna strone wchodze kilka razy dziennie i za kazdym razem musze wpisywac pieprzone haslo, ktore powinno byc zapamietane. Usuwalem ciasteczka, przeinstalowalem Opere - nic nie pomaga. Jakas rada?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Opera i zapamietywanie hasel
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 21, 2008, 21:33:08 pm »
Mi coś ostatnio tez opera świruje, patrz akcja ze skórką z GO. Może jakiś wirus dopadł opere?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

lupinator

  • Gość
Odp: Opera i zapamietywanie hasel
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 21, 2008, 21:40:34 pm »
Mi też świrowała - kilka stron się dziwnie wyświetlało, wszystkie gify chodziły 2x wolniej i z hasłami też był problem. Firefox załatwił sprawę.

svonston

  • Gość
Odp: Opera i zapamietywanie hasel
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 21, 2008, 21:44:41 pm »
Problem w tym, ze nie chce sie za bardzo przesiadac - szybkie wybieranie wyglada super, sprawdza sie super, jest super. Ogolnie wyglada najlepiej, karty sa przejrzyste, wszystko ladnie. No nic, czekam na jakas rade (pomijam 'zmien przegladarke'). Jak nic sie nie uda, to bedzie trzeba korzystac z FF :\

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Opera i zapamietywanie hasel
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 21, 2008, 21:56:38 pm »
mam dokladnie tak samo, chociaz mnie sie to tylko ogranicza na skizo.org i xbox.com. zawsze wszystko bylo wypas, ale teraz za kazdym razem musze sie na obydwie stronki logowac, nawet gdy wylacze tylko zakladke z nia, a nie cala opere. mega wkurzajace, ale widze ze nie tylko ja mam ten problem. a przesiasc sie na ff ciezko, bo opera ma te zajebiste gesty myszka 8)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Opera i zapamietywanie hasel
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 21, 2008, 22:14:21 pm »
Do FF też można sobie ściągnąć jakiś plug-in z gestami (nie używam, ale widziałem, wśród innych dodatków) ;)
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.