Autor Wątek: Stare Koonsole  (Przeczytany 6129 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mtlEN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-01-2008
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Stare Koonsole
« dnia: Lutego 20, 2008, 15:37:26 pm »
Chciałbym się zapytać Jak daleko sięgacie pamięcią w świat konsol i jakie mieliście wtedy gry. Ja pierwszą konsole dostałem w wieku 5 lat był to pegasus. Grałem wtedy w Chip i Dale... To były czasy,
Później pegasus został wyniesiony do kuzyna a na jego miejsce wskoczył nowiutki PS1... ;) Ja nie moge wtedy ten sprzęt kosztował 2000 zł 0.o Nie pamiętam 1 gry jaką miałem ale chyba to był MGS. To był szok ta grafika i akcja grało się wtedy całymi dniami... Sprowadzało się kolegów. A później przerobiłem moją konsolkę a wtedy juz tylko gry kupowane na Tuszynie. A jak było z wami ?? ;]

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
Odp: Stare Koonsole
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 20, 2008, 16:04:52 pm »
Pierwszy raz był z polskim klonem ponga u kolegi rok 94 miałem wtedy cztery lata ale pamiętam dobrze, pół roku poźniej pegasus i złota piątka następnie sega mega drive. Przez krótki czas szarak poźniej ps2, dreamcast , xbox, xbox 360.

Nie pisze nic o komputerach a były to świetne czasy dla rynku pc wiele hitów o wiele więcej niż na konsolach, teraz historia zatacza koło;p i bratam się bardziej z konsolami tylko czasu coraz mniej.;/

A tak wogóle to zły dział.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Stare Koonsole
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 20, 2008, 16:10:06 pm »
Sądzę, że wybrałeś zajebisty dział dla tego tematu.